Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
18. kvě 2014

@suzik161 Tak super je, že máte mrazačky a nemusíte do celého kolotoče IVF znova. Na vyšetření genetiky a imuna trvej, kor když už se to stalo podruhé

pavlina1976
19. kvě 2014

@martas14 Jj Martinko, přesně jak píše Marcelka, ty jim to řekneš za tři měsíce 🙂. Samo, že to budeš vědět už dřív, ale budeš je trochu napínat 😀 . Jasný, že teď to vyjde, jinak to prostě ani není možný no 😉 . Ještě snad Hani by s náma měla taky jít, ale nevím to přesně, mám pocit, že jsem jí tu zahlídla 🙂. Já už čekám na tu mrchu, minule se mi to celý rozhodilo a posunulo kvůli tomu biochemickýmu 😠 . Tak uvidíme 😉 . 😉 Bude to fajn, že do toho jdeme spolu, budeme spolu i těhulit 😀

pavlina1976
19. kvě 2014

Ahoj děvčátka, tak co tu čtu, tak to vypadá u všech nadějně 🙂.

pavlina1976
19. kvě 2014

@78marcela Ahoj ?Mací, tak co? Už jsi viděla ty tvoje //? Nebo jsi ještě netestovala 😉 . Neb to tam je, moc ti držím pěsti Marcelko! A my s Marti tě budeme v červnu následovat 😀

pavlina1976
19. kvě 2014

@suzik161 Ahoj, moc mě to mrzí, taky jsem měla teď biochemické a taky máme naštěstí mrazáčky. Takže v červnu do toho půjdem i s Martinkou 🙂. Přeju nám všem // a hlavně ať sílí 😀

78marcela
19. kvě 2014

@pavlina1976 u mě to nadějně nevypadá, půjdu do toho v červnu s vámi.

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@78marcela to snad ne? držím palečky,

78marcela
19. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no uvidíme. Zatím je ještě trochu času, ale moc tomu nedávám. Spíš se připravuji na tu horší variantu.

78marcela
19. kvě 2014

@japro kdepak jsi? Tak nás nenapínej🙂

78marcela
19. kvě 2014

@suzik161 myslím na tebe...dej vědět, co ti řekli v CAr.

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@78marcela drž se, vím mě se to kecá jsem teprve 4. den po etu, ale dokážu se vžít do tebe, jinak mě začíná opět bolet hlava, tak to nevím, myslím si, že je to taky ztracené, tohle přeci není normální?
drž se holka, jsme tu pro Tebe""""" 😉 😉 😉 😉

japro
19. kvě 2014

Ahoj tak zázraky se nedějí .....rozepíšu se zítra jsem tu na skok a pak jdu na odpolední jinak vybrečela sem se tak snad to pomohlo ☹ zítra ráno přijdu zatím pá a děkuji že na mě myslíte :-*

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@japro ach jooo, drž se ☹ ☹ ☹

martas14
19. kvě 2014

@japro já tomu u tebe tak moc věřila ☹ to je na prd holka, posílám obejmuti

martas14
19. kvě 2014

@78marcela zlato musíš to tu prerazit // ať se nám zas vrátí naděj...

martas14
19. kvě 2014

@pavlina1976 už čekáš mrsku každým dnem? Já teda až tak ten první týden v červnu, ale taky mi to přijde jak za půl roku v tom čekání.....Pavli já už tak moc chci ať nám to tu všem vyjde a nemusíme se furt nervovat dokola 😒 a co mládě už seká latinu a dělá mamce radost 😉

pavlina1976
19. kvě 2014

@78marcela Proč myslíš, že to nevypadá nadějně Mací? Dělalas test?

pavlina1976
19. kvě 2014

@martas14 To mi povídej Marti 😀 . Už by to fakt chtělo! No je na nás konečně řada, věřím tomu 😉 . Vždyť jsem fakt asi poslední z té naší skupinky ne ☹ Vždyť tohle už není normální 😠 . Já jsem se přihlásila poslední víkend v červnu na výstavu s kočkama. Jedeme do Brna, tak to bude maso. Tak doufám, že to nějak neposeru 😕 . A kdyby se to náhodou nepovedlo, tak doufám, že nebudu mít ms, neb tahle poslední to bylo fakt šílený, to bych tu výstavu snad nedala 😕 . Ale ono se to povede a budeme těhotný 😀 . Tak aŤ si mrňous zvyká na kočiny a výstavy už v břiše viď 😀

78marcela
19. kvě 2014

@pavlina1976 Dělala a nic. já vím, že všechny řeknete, že je ještě brzy...sama to taky vím. ale prostě minule jsem už měla dušíky, náznaky a ted nic, oči jsem si mohla vykoukat. A ty řeči, že je ještě brzy....ony jsou ženy, kdy se jim to ukáže třeba až desátý den..ale myslím, že k nim nepatřím, protože už jsem předtím vždy sedmý den měla pozitivní testy.

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@78marcela holka drž se, 7.den je dle mého názoru brzy, já jsem testovala nejdříve 10.den a to z krve, nenervuj se, vím mě se to říká, ale víš že naděje umírá později, uvidíš 😉 😉 ja budu nervovat příští týden, 😉

78marcela
19. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jak říkám, minule jsem to měla sedmý den a myslím že se to nemění, moje tělo produkuje hcg celkem rychle.

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@78marcela opravdu ještě neházej flintu do žita 😉 nevím v jakém stádiu ti dávali bobánka, ale opravdu zkus se nenervovat,no to říká ta pravá

suzik161
19. kvě 2014

@pavlina1976
@78marcela
@martas14
@jakoubekzdenka1711 Ahoj, tak snad to rozrazím já!!! Mám hCG 95, což znamená, že jsem těhotná. Jen krvácím, takže jsem dostala Utroš a musíme doufat, že se to embryo udrží a neodejde. Ve středu mě čeká zase krev a moc doufám, že bude hodnota jednou taková. Jdu ležet a ani se nehnout. Jinak ráno byla čárka zase líp vidět, ale ve vzteku jsem ji zase vyhodila, takže budu doufat, že bude zítra zase lepší a ukážu vám ji. 😉 😒

78marcela
19. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ještě to zksuím znovu ve středu, to bude definitivní. V pátek do centra a oni řeknou vysadit léky a menses a znova a furt tak dokola.

78marcela
19. kvě 2014

@suzik161 moc ti držím pěsti, musí to vyjít, musííí....

suzik161
19. kvě 2014

@78marcela Zítra budu zase testovat, dneska byla čárka silnější, už jsem jí viděla i v šeru. Tak snad bude zase silnější zítra. Neboj se, tobě se ještě vybarví!!!

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@suzik161 moc ti to přeji, drž se a hlavně bobánku v bříšku drž se maminky co ti síly budou stačit 😉 😉 😉

jakoubekzdenka1711
19. kvě 2014

@78marcela drž se, a budu držet pěstičky tfuj tfhuj 😉 😉

78marcela
19. kvě 2014

@suzik161 moc ti držím pěsti...a ve středu hodnotu aspon 220, at naměří, je dobře, že čárečka sílí.
@jakoubekzdenka1711 díky moc...a taky držím, at se má u tebe bobisek dobře.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela holka žádný negativní myšlenky, sama píšeš, že sedmý den by tam mohl být duch a dnes je den šestý, takže mě neokecas 😀 😉 takže zítra to tam teprve nakreslí a ve středu až uděláš test tak se // ukážou 😉