Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 myslím že na to asi nejsem ten správný typ. Snad v červnu. Tak dobrou holky.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela no máš pravdu holka, taky jsem před prvním ivf prosila aspoň i o to jedno ☹ ale s jídlem hold roste chuť jak se říká....ty děti hold strašně změní život a člověk naráz tak nějak vidí víc věcí než předtím....
@jesie28 ale já prostě odmítám připustit, že by nám to kolektivně nevyšlo 😉

lucikk1
20. kvě 2014

@78marcela me doporucili femibion 800. Stoji cca 320 kc 30 tbl

78marcela
20. kvě 2014

@lucikk1 klidně sním cokoliv když to zabere. Zatím se nezdá.

lucikk1
20. kvě 2014

@78marcela jj tak to mame stejne 🙂

suzik161
20. kvě 2014

Ahoj holky, krvácení ustalo, zabral Utroš, test je malinko světlejší, tak doufám, že tam prcek je a bojuje. 😉

78marcela
20. kvě 2014

@lucikk1 tak třeba se nám konečně zadarí. V pátek se jich musím v Car zeptat na další postup. Chci hysteroskopii a různý vyšetření.

lucikk1
20. kvě 2014

@78marcela to doufam ze se uz zadari. Snad se nas ta smula nemuze drzet vecne. Mi se snazime od zari 2012. Uz cekam dost dlouho.

pavlina1976
20. kvě 2014

@suzik161 Jéééé to je krásná zpráva 😉 . Moc držím pěsti. Je to bojovník 😉 . Tak se těším na krásnou hodnotu ve středu 😉

78marcela
20. kvě 2014

@lucikk1 my jsme byli poprvé na jaře 2010. Ale měli jsme dlouhou pauzu.

pavlina1976
20. kvě 2014

@alarada Ahoj, ach jo ☹ . Je to na ho.....no ☹ . Drž se, vybreč se a bude to lepší. A v červnu nás do toho jde tady velká banda, a je jistý, že to prostě červen jistí 😉 myslím, že to samo vyjde 😉

78marcela
20. kvě 2014

@suzik161 musíme věřit že ano. Držím pěsti. Je dobře že to přestalo, to je dobré znamení

pavlina1976
20. kvě 2014

Dobré ránko děvčátka 😉 . Tak mě dnes ráno začalo tak šíleně bolet břicho, že si myslím, že do večera je tu ms 😉 . Takže zítra začínám s estrofenem 😉 . Z jedné strany mám radost, z druhé jsem už na nervy z těch dlouhých 14 dnů čekání a nejistého výsledku ☹ . Holky nemáme to fakt vůbec jednoduché, říkám si, že je jasné, že to není záruka to IVF, ale stejně to hrozně mrzí, když to nevyjde. Je to jak na houpačce 😠 . Ale věřím nyní obzvláště, že červen je jistota úspěchu, jak psala Martinka kolektivně to už tady nám musí vyjít sakryš 😀

lucikk1
20. kvě 2014

@pavlina1976 a treba neprijde. Muze jen pobolivaz bricho v obdobi kdy by mela prijit. Me uz takhle poboliva podbrisek 2 dny. Ale nijak zasadne. Pomaha kdyz si lehnu a odpocnu

pavlina1976
20. kvě 2014

@lucikk1 Ale já jí potřebuju víš 😀 😀 😀 . Jedeme si totiž v červnu pro mrazáčky 🙂. Teď bohužel v dubnu biochemické 😠 .

lucikk1
20. kvě 2014

@pavlina1976 aha tak to je jina 😀

japro
20. kvě 2014

@suzik161 ahoj no to je super moc gratuluji a držím moooooc palečky 🙂
@jesie28 profouknutí vejcovodu mě taky dělala dr v Caru a je to pohoda nebolelo to jen pak tlačila raamena a trochu břicho 🙂
@lucikk1 @pavlina1976 @78marcela @martas14 @kvetinka84 @alarada @jakoubekzdenka1711

Ahoj holky snad sem označila všechny jestli ne tak je to pro všechny 🙂 kdo si na mě vzpoměl děkuji moc ..... včera jsem ráno vstala a udělala test byla jedna čárka a pak po chvilce jsem to dostala ☹ bylo to velké zklamání pro nás oba prořvala sem toho dost ..... ael mám super chlapa a zvládla jsem to než jsem šla do práce bylo lépe jasně že to pořád štve..... ale volala jsem do Caru 10 dc jedem na ultrazvuk když bude vše v pořádku bude tak si mě pozvou na KET

lucikk1
20. kvě 2014

@japro to je mi lito. Hodne sil. Me minule pomohla prace na zahradce, prochazky a hlavne jsem zacala trochu sportovat.

japro
20. kvě 2014

@lucikk1 děkuji jj já pak šla včera na odpolední tak sem to tam asi v pulce rozkecala .......

martas14
20. kvě 2014

@japro mrzí mě to holka, je to fakt děs takových nervů a žádná odměna 😒
Ale teď když se k nám přidas na ket, tak už dojde k tomu kolektivnímu těhu tady a basta 🙂

japro
20. kvě 2014

@martas14 jj ok platí přidávám se tedy 🙂 víš co je ted jasné že až tu na stole nebudu mít ted kávu pujdu si dát vařicí sprchu ...... a napařím se to se po ET nesmí 🙂

suzik161
20. kvě 2014

@japro to je mi líto, pak se tam skupinka přejmenuje a bude. Horkou vanu ti teda závidím. To bude těhu vlna v červnu, zvedneme baby bomm v červnu, až se o tom bude povídat všude 😀

japro
20. kvě 2014

@suzik161 no to tedy 😀 jj snad to jednou bude pravda 🙂 no vanu nezávid není co 😉 ale to je jediné co sem našla dobrého v tom že teplá sprcha se nesím a já jí miluju 🙂

martas14
20. kvě 2014

@japro jo to já se po neúspěchu taky dobře prolila, ale vnitřně alkoholem a to se po etu taky nesmí 😀 😀 a udělalo mi to taky dost dobře 😉

martas14
20. kvě 2014

@suzik161 jo ten červen už je hold konečná tam už se vyseda jen s dvoucarkovymi těhu testy 😀

78marcela
20. kvě 2014

@japro
@suzik161
@martas14
tak to se těším na ten červen, to pak za devět měsíců budou porodnice praskat ve švech, jak tam bude narváno.

japro
20. kvě 2014

@78marcela no mě by se to šiklo v červnu mi bude 35 to by byl ten nej dárek 🙂

78marcela
20. kvě 2014

@japro já mám narozky v září...ale čekat nebudu 😀

78marcela
20. kvě 2014

Já mám dnes aspon trochu dobrou zprávu, jak učím pár hodin ve školce, tak za mnou dnes přišla ředitelka a řekla, že se jí moje hodiny líbí, že je se mnou spokojena a že by ráda, kdybych od září učila ještě i pět hodin ve škole. Tak mě to potěšilo, zase budu na základce, to je moje krevní skupina, tam mě to bavilo nejvíc vždycky.

martas14
20. kvě 2014

@78marcela jen ať praskají, stejně nemají nic lepšího na práci 😀
Dobrá takže jedna si dá k narozeninám //test @japro a druhá k nim dostane negativní screening
@78marcela 😀