Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Jééé, to je děsný, ach jo ☹ . A myslíš, že mykoza může způsobit, že to nevyjde? Já myslím,. že není všechno ztraceno ne 😉 . A toho potírání se neboj, to se píše na všech lécích, oni se tím prostě jistí a když ti to řekl dr. tak to je v pohodě. Ta mykoza je svinstvo, může to být i z nervů, z psychiky, bohužel 😠 . Ale nemyslím si, že je to rovnou zracený, nebo ti říkal dr?

pavlina1976
21. kvě 2014

Dobré ráno, tak jsem volala do Car, estrofen začínám od zítra a utz 2.6. a et zhruba 9.6. prý se Ket dělá tak kolem 20DC. Tak už v tom zase jedu. Mám z toho smíšený pocity 😕

pavlina1976
21. kvě 2014

@78marcela Ahoj Mací, ty to tady píšeš jako kdyby už to bylo v tahu holka 😠 . Vždyť ještě není nic ztraceno ne 😉 . Nebo máš fakt tak blbej pocit ☹ ? Dělala jsi si testík, není tam dušík?

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@pavlina1976 no já nevím, mám takové smíšené pocity, dneska jsem si ještě píchla poslední pregnyl 1500, tak já opravdu nevím, je mi do breku, žádný tvarohový výtok jen svědění jako blázen, copak by bobánek vydržel ten nápor bakterií? do pr... k sakru, promiň, ale jsem moc ráda, že si s ☹ někým o tom můžu pokecat,

alarada
21. kvě 2014

@japro Taky z tebe jdou kusy tmavý krve?

japro
21. kvě 2014

@alarada ahoj no na to že to je už 3dc tak to mám hrozně moc silné no to tou stimulací jj i kousek nikdy je ......

japro
21. kvě 2014

@alarada no to jo tak snad to budou dobrý dva sněhuláčci a bude vše v pořádku ..... no u mě nikdo nic nevěděl jen dva lidi 🙂 tak mě nikdo nepozoruje aspon sem přišla na jiné myšlenky 🙂 ale loni to sem marodila a o vánoce taky tak ted sem řekla že nebudu 🙂

japro
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no to je nemilé ...... a on není nákej lék pro těhotné ? co zkusit zavolat svému doktoru a zeptat se ?

japro
21. kvě 2014

@pavlina1976 ahoj no paráda já jsem 3Dc po nezdařeném ET 10DC jdu na UZ a tam mě řeknou co a jak máme jednoho sněhuláčka 😉

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@japro bohužel žádný lék pro těhotné není, můj dr. mi řekl. že můžu jen potírat lehce, jinak nic, to je prostě v kélu, sedím tady v práci jako opařená slepice, tak moc jsem si bobánka přála a tolik síly jsme již vynaložili a o penězích ani nemluvím. ach jo ☹

japro
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 sem ted koukala na GOogle a dost tam píšou jsou tam i debaty myslím že se to asi stane v těhotenství tak neztrácej hlavu .... bych zavolala dr a probrala to s ním 🙂

alarada
21. kvě 2014

@japro Nám se to táhne už od roku 2010, dělám ve fabrice i s manželem a všichni nás tam znají. Navíc jsme na vesnici. 4 roky manželé a všichni už čekají kdy ohlásím že čekáme miminko. Teď jak jsem doma tak už se samozřejmě v práci ptaj jestli se nám to už povedlo. Když se v práce převlíkám tak vidím jak mě ženský pozorujou a furt se vyptávaj a co miminko?
Minula jsem už vyletěla

japro
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ale podívej se na to tak už si se bála že se k tobě nedostanou a jsou u tebe jsou to bojovníci 🙂 a musíš jim věřit ......

japro
21. kvě 2014

@alarada jj to chápu ...... mě taky taková jedna slepice když sem loni potratila a byla těhotná mimoděložně ..... tam to nikdo nevěděl ..... tak když sem se vrátila tak mi řiká já myslela že už nepřijdeš do práce pár let..... sem jí nechutně řekla to sis myslela špatně a měla jsem pohodu ....... blbci jsou všude .......

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@japro já vím, ale prostě je to ve mě ta nejistota, však to jistě tady všechny známe ☹ ☹ ☹ ☹

japro
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj chápu tě ale nervy moc nepomáhají jdi v práci něco dělat a nevař si na tom aspon chvilku hlavu 🙂

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@alarada jojo, lidi jsou zlí, u nás takdy kdy budeme mít malé, ať na to hupsnem a bude to, na co čekáte? atd.
je to hnusné a kdyby zažili co my musíme zažívat tak by určitě mluvili jinak, ale my jsme silné holky no teď já jsem srágora, ale Vy to určitě dokážete, mám radost za ostatní , co napáší že se jim to povedlo, tak si říkám, a co já? třeba budu mít taky štěstí. 😉

japro
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711
@alarada no když to vezmem kolem a kolem oni to asi zle neřikaj a nemysleji ...... prostě se ptají no jen naší situaci neznají tak nechápou že nas to ničí ..... když budou vše vědět nikdo se na nic nezeptá 🙂 jen nikdy nic vědět nebudou 😀 ale nejlepší jsou takové pani co im nikdo nic neřekne a oni všechno vědí a znají a všude byl :-d takové tam máme 😀 ale já už se snima nemažu 😉

pavlina1976
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Ještě nehaž flintu do žita 🙂. Tak zavolej do Car, tam ti určitě řeknou co a jak 😉 . Zase možná je lepší, když to tělo se zaobírá něčím jiným, než zrovna hnízděním 😉 . Že nebojuje s miminkem, ale s mikozou a mezi tím se krásně může bobísek zahnízdit 😉 . NEvím, ale nemyslím, že je to ztracené. Zavolej do toho caru a dej vědět a nenervuj se! 🙂

pavlina1976
21. kvě 2014

@japro Ahoj, tak to jsme na tom stejně. Jsem 1DC, takže od zítra estrofen a 2.6. utz, a pak pro mrazáčka 🙂. Ale ty si pro něj půjdeš až v červenci viď? Taky jsem po nezdařeném čekala měsíc, aby si to tělo odpočinulo 🙂. No holky, to to tady pojede, to bude panečku v březnu a v dubnu miminek 😀 😀 😀

janice_opice
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jestli muzu poradit ..zkus se v lekarne zeptat na Boraxove globule

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@janice_opice děkuji zkusím,

janice_opice
21. kvě 2014

@pavlina1976 holka mas velikou vyhodu, ze mas ty mrazacky....ja fakt nemela ani pri jednom z tech 8 IVF nanucka..jsem.rada, ze to.holky nevzdavate!!! Mackam zase moc moc!!! No zitra jdu po tydnu na kontrolu..minuly tyden uz Valca nalehala hlavickou ale hrdlo zavreny...uz me to fakt desne tlaci tak jsem zitra zvedava co mi rekne..jibdomlouvam at tam.vydrzi aspon do ukonceni doho 36 tt at muzeme pripadne brzo domu z porodky!!! Ty s3 drz holka a podavej infoo ju?

janice_opice
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ale hlavne to fakt hned nevzdavej tohle opravdu nemusi nic znamenat....vim.o cem.mluvim 🙂drzim palce

japro
21. kvě 2014

@pavlina1976 no já vubec nevím na KET jsem nebyla .... ale sestra po tel mě řekla 10DC uz a když bude sliznice a veš ok tak bude asi hned tento ciklus..... sem se ptala co náká stimulace či tak a řekla že když je vše v pořádku tak nic a i bude hned KET tak ve středu budu moudřejší ..... jen máme sněhuláčka jen jednoho ale je mraženej tou šetrnější metodou tak to snad dá když došel tak daleko .......

78marcela
21. kvě 2014

@pavlina1976 Já s tím počítám, že je to ted pasé...a jsem ráda, že jsem testovala dřív, než si ještě do konce týdne dělat marné naděje. Člověk prostě ví, jak mu to tělo reaguje, vím, že sedmý den jsem měla slabé čárky nebo dušíky a ted nic, takže jsem se už s tím smířila. Jsem ráda, že mám už vymyšlený náhradní plán a v pátek se jich tam zeptám, co a jak, co doporučují.

japro
21. kvě 2014

@78marcela ahoj ty už jsi testovala ju?

78marcela
21. kvě 2014

@japro ano, už jsem testla. a nic jsem tam nevykoukala. 😉

pavlina1976
21. kvě 2014

@janice_opice Janinko děkujeme pěkně 😀 . To víš, že Valča vydrží 😉 . A prosím tě v Cube mrazí tou šetrnější metodou že? Vertifikace, je to správně? Dík

pavlina1976
21. kvě 2014

@japro Já jdu na Ket také poprvé, mě řekli, že jeden cyklus počkáme ať si tělo od té stimulky odfoukne 🙂 . Taky mám snad zamraženo tou šetrnější metodou. Já beru na podporu estrofen a budu píchat pregnyl....Jsem zvědavá, věřím, že bude březnový miminko 😀 . Držím pěsti ať se zadaří nám všem 😉