Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
28. kvě 2014

@lili_2 já jsem si píchala injekce a je to v pohodě. Nejhorší je se odhodlat píchnout, pak už to jde. Když jsem píchala poprvé, tak jsem se rozbulela a říkala jsem manželovi, že to nedám. A už jsem píchala na dvě IVF 😉

jesie28
28. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 to je mi moc líto ☹ Víme jak se cítíš. Vyplač se, zanadávej a zase bude dobře. Nic jinýho nám bohužel nezbývá ☹

lucikk1
28. kvě 2014

Ahoj všechny, bohužel ET nedopadlo, budu čekat na ms a pak jdu na KET. Jsem zklamaná, ale nedá se nic dělat. Však to všechny bohužel známe.

martas14
28. kvě 2014

@lucikk1 ach jo ☹ sílu a velké objeti holka, je mi to líto..ale máš ještě mrazacky a s těma jsme se to tu rozhodly vybojovat 🙂

martas14
28. kvě 2014

Holky doprčic už toho mám dost samé lítosti a mrzí nás to, musíme to už zvrátit 😠 ...... já tu chci psát jen gratuluji, krásné dálnice, juuu to je vysoké hCG atd.atd.
Tolik nám to tu všem přeji, že už nás musí snad slyšet i tam nahoře a poslat nám ty naše poklady 😉

martas14
28. kvě 2014

@jesie28 Hmm taky všechno pěkně na kupu, ale těch vydání je teď asi u všech habakuk 🙂 ono celkově léto je takové tomu utracení víc nakloněné 😉
Ten volný průběh bude asi nejlepší Hani, vy naštěstí máte možnost, že se to třeba podaří i samo, určitě né hned jak by se to člověku zrovna teď hodilo, ale uvidis že nejpozději jak nastoupis do práce, tak zákon schvalnosti zafunguje a ty najdeš na testu // 🙂

78marcela
28. kvě 2014

@martas14 Souhlasím, každá se dočká, jen některá dříve a některá později. Někde jsem někoho slyšela říkat, že pokud má ženská dělohu. tak může mít dítě.
@jesie28 ano, jednou v životě jsem dala 80 km, ale to bylo celkem po rovině, den jsem odpočívala a pak jsem dala 60 km a do kopce, na Brdo - nejvyšší vrchol Chřibských vrchů, ale to byl teda masakr. Jenže to bylo v létě a už od jara mě chlap honil na kole, tak jsem byla v jiné kondici než ted. Loni v Mederu jsme vyrazili po dunajské cyklostezce a sotva jsem vyjela, už jsem nadávala, jak mě všechno bolí a že chci domů...
O té stezce korunami stromů jsem už slyšela, jenže já se bojím, jsem srágora a jak jsem na druhé příčce na žebříku, tak mám závratě, nedala bych to.

78marcela
28. kvě 2014

@lucikk1 je mi to líto, ale dobrý přístup. Je s podivem, jak blbě nám to všem dopadlo, z tolika holek se podařilo jen jedné...no ted se to musí otočit, to už je fakt jasné, že to jinak nebude.

Ale mám ted holky aspon jednu pracovní radost, včera mi volala redaktorka místních novin a dnes se mnou dělala rozhovor, a vyjde o nás článek, právě jsem vybírala fotky, jsem velmi ráda, že jsme dostali tuto nabídku.

jesie28
28. kvě 2014

@lucikk1 to mě moc mrzí holka, ale ket už určitě výjde neboj 😉 . Jak říkaly holky červen a prázdniny to jistí. Budeme si tady gratulovat jedna druhé a vybírat jména a bavit se výbavičkácha kočárkách atd. Teď teprve příjde ta správná konstalace hvězd 😀 😉

pavlina1976
28. kvě 2014

@esperanza7 Ahoj 😉 to je krásný počet, to budou krásní embryjka a určitě budou i na zamražení 😀 . Tak na ně budeme myslet, ať se hezky větví! Tak so transfér, to je super, tak budeš hezky náš předvoj // 😀 . My se hned postupně přidáme 😉

suzik161
28. kvě 2014

@lucikk1 Luci, je mi to líto, ale KET už se nám povede 😒

pavlina1976
28. kvě 2014

@78marcela Ahoj Mací, to je dlouhé čekání 😠 . Ale myslím, že to v červnu stihneš, o prázdninách normálně Cary jedou 😉 .

pavlina1976
28. kvě 2014

@kvetinka84 Moc gratuluju 😀 . Buď v klidu a užívej si těhotnění 😀

pavlina1976
28. kvě 2014

@janice_opice Ahoj Janinko 😉 , no my se chystáme jak vidíš, tak nás je tu hodně, takže březen a duben příští rok budou porodnice praskat ve švech 😀 . V pondělí jedu do Car na kontrolu sliznice a nejspíš 9.6. si jedu pro mrazáčka. Chtěla bych nechat ty dvě co máme zamražené dohoromady 😉 . Ostatní jsou po jednom bobísci 😉 . Tak uvidíme co Budka bude říkat a doufám, že sliznice bude min 10 😀

lucikk1
28. kvě 2014

@martas14 to máš pravdu. půjdeme do boje 😉

pavlina1976
28. kvě 2014

Ahoj děvčátka 🙂 , to je fakt ale děsný jak se nám to nevydařilo ten květen a duben 😠 . ale jak píše @martas14 a ostatní, právě ten červen a červenec bude mega úspěšný a příští březen a duben budou porodnice praskat ve švech 😀 . Jinak to prostě není ani možný 😠 . V pondělí jedu do Car na kontrolu slizny (jak říkán Martinka) 😀 😀 . Zatím to hezky utíká ty dny. Ale po transféru to bude zase úděsný 😉 . Tak doufám, že slizna bude krásná!

lucikk1
28. kvě 2014

@pavlina1976 mohla by jsi mi prosím napsat co všechno obnáší KET? Zatím jenom vím, že 10-12 den cyklu jdu na UTZ. Dávají další léky? S velikými doplatky? Transfer je cca kolikáty den cyklu. Jo a fiannčně stojí KET kolik? Už nám pomalu dochází finance, nedaří se a bojím se, aby nám to nezůstalo stát na penězích.

pavlina1976
28. kvě 2014

@lucikk1 Ahoj, také jdu na Ket poprvé 😉 . Já beru od 2DC estrofen-3x denně, kvůli sliznici, doplatek je 0,-Kč, potom budu píchat pregnyl jako při IVF asi před transférem ( to nevím proč) doplatek 0,-Kč a pak klasicky utroš 🙂. Jinak v Cube Ket stojí se vším 5.500,-Kč. 😉 11 DC jdeš na kontrolu sliznice a zhruba 20DC se vkládá embryjko 😉 . V pondělí se na vše vyptám, ale myslím, že nic jiného tam není 🙂.

zelvicka111
28. kvě 2014

Ahoj holky, tak ultrazvuk dopadl výborně, jsem 9tt jak mám být a vše vypadá ok, tak jsem moc ráda.
Všem vám tu držím moc palečky v červnu to určitě vyjde, cítím to v kostech 🙂

kvetinka84
28. kvě 2014

@zelvicka111 Tak to jsou super zprávy, gratuluju, to jsi byla na prvním UZ?

kvetinka84
28. kvě 2014

@japro Jak dopadla dnešní kontrola? Jdeš hned do toho KETu?

lucijete
28. kvě 2014

Ahoj holky, tak bohuzel ani ja nepotesim....pridavam se do cekatelek na KET. V pondeli jsem byla na vysledku ET a nic....nula HCG. Tak jsem dostala leky na sliznici a za tyden jdu na kontrolu sliznice a bude se planovat KET. Jinak, jak tady resite castky a doplatky, v nasem CARu stoji KET 5000 Kc, za estrofen jsem platila 80 kc a pak asi duphaston....ted beru jeste medrol. Jinak mame 1 mrazacka samotneho a 2 spolecne - ty jsou ale oplodneny darcem.....tak asi vlozime 1 "naseho" i kdycz bych chtela pro vetsi uspesnost 2, ALE......

suzik161
28. kvě 2014

Holky to je fakt hrůza, takových neúspěchů. To snad není ani možný!!

78marcela
28. kvě 2014

@suzik161 mě to taky přijde divný. Vždyť kolik nás tu je, deset, dvanáct? A jenom jedno tehu pozitivní. To je strašlivá bilance.

kvetinka84
28. kvě 2014

@pavlina1976 děkuji za gratulace, doufám, že na příští kontrole už bude srdíčko a vše bude v pořádku a pak si to konečně začnu užívat naplno

kvetinka84
28. kvě 2014

Holky, to je fakt tolik neúspěchů, to snad není možný, máte ale štěstí, že máte mrazáčky.
Jinak musím říct, že už jsem z toho čekání zpruzená. Napřed jsem čekala 14 dní kolik bude vajíček, pak dalších 14 dní, jak dopadne test, pak dalších 14 na první UZ a teď dalších 14 dní na další kontrolu, ach jo

martas14
28. kvě 2014

No mě tolik neúspěchu jedině utvrzuje v tom, že teď to musí být super červen a červenec kde otěhotní každý, bo
tolik špatného se už musí něčím vyvážit, aby byla rovnováha..vem si že napříč republikou a nikde nic krom kvetinky, to je fakt úlet 😕

martas14
28. kvě 2014

@japro tak kde tě máme holka co utz?

78marcela
28. kvě 2014

@kvetinka84 děvče zlaté. Nestěžuj si na čekání. Každá z nás by s tebou měnila. Buď ráda, že jsi v očekávání.

78marcela
28. kvě 2014

@martas14 souhlas. Zákon rovnováhy teď musí zafungovat. Tak už ať to je. Jenom ať to v těch dvou měsících stihnu.