Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

catchulinecka
29. kvě 2014

@japro
@martas14 presne 😀 embrousi by se mohli trosku vysvihnout,kazdopadne se uz moc tesim,dost se mi porad libi....jako myslim na to divani v telce,ja sama bych byla posrankovana tam jit 😀

catchulinecka
29. kvě 2014

@78marcela 🙄 to je mi lito Marci,drz se,at to co nejdriv prejde!

alarada
29. kvě 2014

@catchulinecka Já též se na tebe ráda podívám v TV

martas14
29. kvě 2014

@japro no to jen, že se to tu teď pár krát otočilo ty datumy, jinak jsem s tím taky bojovala, tabulka by byla super, jen na to nemám vitaminy něco takového vyrobit...ale jestli to sem nějak dostaneš, tak by to nemělo chybu, hlavně tentokrát už by jsme v ní mohli pokračovat s kontrolami až do těhu, bo tentokrát se s tím počítá už na jisto 🙂 🙂

catchulinecka
29. kvě 2014

Neeee,ja nikam nejduuuuu 😀 pekne si budu pupek schovavat doma 😀 kazdopadne motivace je to srandovni 😎

alarada
29. kvě 2014

@catchulinecka
@japro
@martas14
Mě se ten pořad taky líbí, dokonce se manžel se mnou asi na dva díly díval.
To je fakt bublinky by se mohly pěkně vyšvihnout

japro
29. kvě 2014

@catchulinecka
@alarada
@martas14 no holky já na to nekoukám bylo to nák tuším po tom co jsem byla mimoděložně a marodila sem tak to nešlo.....

tak to nevím ale tabulka to uplně bejt nemusí jen co třeba
stimulace:
kdo zrovna sitmuluje
čekatelka na stilulaci :
čekatelka po ET : a tak napsat udaje a my si to vžy po změně zkopírujem a přepíšem každá sama sebe? vím že to tak v náké debatě bylo a bylo to přehledné .......

lucikk1
29. kvě 2014

Holky potřebuji trochu poradit. Řeším teď, ŽE PO 16 DNECH PŮJDU DO PRÁCE, po ET jsem byla NA NESCHOPENCE, v práci POBUDU PÁR DNÍ A ZASE PŮJDU NA NESCHOPENKU. VŽDYCKY SE CHODÍ PO TRANSFERU po KET NA NESCHOPENKU? MÁ TO NA NĚCO VLIV, KROMĚ TOHO ŽE JE ČLOVĚK V KLIDU?
Taky budete v pracovní neschopnosti?

suzik161
29. kvě 2014

@lucikk1 Ahoj, v tomhle ti bohužel nepomůžu, jsem zpátky v práci, na konci školy bych měla jít na KET, takže budu mít prázdniny a neschopenku nebudu potřebovat. Luci, přemýšlela jsi, budeš nechávat jedno nebo dvě??

janice_opice
29. kvě 2014

@martas14 mno uvidíme, hlavně to musí nějak chlapi udělat jak má manžel dlouhej a krátkej tak na týden bude mít ošetřovačku no uvidíme no...nějak to dopadne....

alarada
29. kvě 2014

@lucikk1 Já jsem stále a dokud to pude tak budu. Do práce bych se chtěla vrátit až po dětech 😀 . U mě v práce stejně nepočítaj že se tam vrátim a když jsem řikala moji situaci tak ani nechtěly abych se tam vrátila. Hlavně abych byla v klidu a konečně se to povedlo

lucikk1
29. kvě 2014

@alarada a jak to že ti nechali stále neschopenku? Mě ji ukončili když jsem měla negativní Hcg a to věděli, že chci hned jít na KET. Neschopenku máš z CAR? Zeptám se na to doktorky.

kvetinka84
29. kvě 2014

@janice_opice Budu držet palce, aby vše dopadlo. Mě se syn narodil o měsíc dřív, měl 2,5 kg a byl naprosto v pořádku. Bylo mi řečeno, že pokud je porod po 36+0, tak je miminko donošené a naprosto bez problémů. Takže myslím, že můžeš v klidu rodit, že jediné co hrozí je, že malá bude drobek

kvetinka84
29. kvě 2014

@japro No to jsou věci, včera to nevypadalo a dneska je vše v pořádku. Tak super zprávy, držím palce, večer si děj sklenku vína a těš se na příští týden na bobíška🙂

janice_opice
29. kvě 2014

@kvetinka84 děkuju 🙂

kvetinka84
29. kvě 2014

Holky, myslela jsem si, že nějakou tabulku udělám, ale absolutně to tady nerespektuje jakékoli řádkování

kvetinka84
29. kvě 2014

78marcela
alarada
catchulinecka
jakoubekzdenka1711
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
kvetinka8 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
lucikk1
martas14
pavlina1976
suzik161
zelvicka111
lili_2

kvetinka84
29. kvě 2014

tak jsem udělala aspoň takový přehled, vyplnila jsem to u japro, tak nevím, koukněte jestli to bude aspoň trochu přehledné, pokud ne, tak na to zapomeňte, pokud jsem tam někoho zapomněla napsat, tak se tam dopište, vždycky by stačilo zkopírovat a doplnit údaje

lili_2
29. kvě 2014

Ahoj holky tak jsem byla na první konzultaci v CAR a pokud vyjdou všechny testy dobře tak na 1. IVF jdu v červenci nebo v srpnu. A pokud nám to nevyjde na první pokus tak půjdu na odstraňování vejcovodů. Doktor říkal, že neví proč mi je neodstratili rovnou při laparce když zjistili, že je mám neprůchozí. On mi nechce měsíc po laparce dělat znovu laparku tak jsme se domluvili, že to jednou zkusíme a pokud to nevyjde, že půjdu znovu na sál.
Holky opravdu se musí neprůchodné vejcovody odstraňovat?

pavlina1976
29. kvě 2014

@janice_opice Tak si v nemocnici aspoň odpočineš, budeš pěkně pod kontrolou a nabereš sílu zlato 😉 . Budeš jí potřebovat 😀 . Hlavně, že jste v pořádku a že se Valince daří skvěle 😉 . Věřím, že i ten závěr zvládnete na jedničku s hvězdičkou 😉 . takže tam vydrží ještě těch 14 dní 😉

pavlina1976
29. kvě 2014

@japro No tak to je parádička 😉 . Super 😉 . Takže jseš první a chválím tvůj přístup, že nám to tu hezky začneš se // 😀 . Já jdu asi druhá, kolem 9.6. budu mít taky bobka u sebe 😀 . Tak to tu budeme hekat spolu a holky se budou pěkně přidávat ať v tom čekání nejsme samičky 😀

pavlina1976
29. kvě 2014

78marcela
alarada
catchulinecka
jakoubekzdenka1711
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
kvetinka8 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
lucikk1
martas14
pavlina1976 Ket se stimulkou - 2.6. UTZ - Ket pravděpodobně 9.6.
suzik161
zelvicka111
lili_2

pavlina1976
29. kvě 2014

@martas14 Martinko, ty jdeš až čtvrtá? A po kom? Koncem června si taky půjdeš pro bobíska ne? Ty jo já jsem z toho úplně na nervy už 😉 . Jestli to nevyjde, tak mě fakt už klepně 😕 . Ale musím uznat, že se nám to tu hezky rozjíždí s pozitivníma zprávičkama. @japro dorostla slizna na jedničku, takže super 😀

pavlina1976
29. kvě 2014

@martas14 Jo a té Janince to fakt hrozně uteklo viď? Hádala bych se, že je to měsíc, co jsme řešily její těhotenské začátky, dosti krušné 😀 . A Janinka nám za dva týdny rodí. Je to mazec, doufám, že v březnu budeme taky řešit, že ještě týden a budeme drobečka chovat v náručí 😉

lucikk1
29. kvě 2014

to nás tady ale je, co? 13 jestli jsem počítala dobře

lucikk1
29. kvě 2014

@pavlina1976 termín ketu dám vědět, nyní čekám na ms 🙂

suzik161
29. kvě 2014

@lucikk1 to máš pravdu,13, ale ta úspěšnost je alarmující. S tím něco uděláme další měsíc

japro
29. kvě 2014

@lili_2 ahoj no bylo mě to právě divné proč ti to neudělali rovnou .... to je bordel .....

japro
29. kvě 2014

@kvetinka84 no paráda jsi moc šikovná aspon bude pořádek 🙂

pavlina1976
29. kvě 2014

@lucikk1 @suzik161 holky krásný číslo 😀 . Šťastný číslo 😀 . Ten červen a červenec to jistí, neb ta úspěšnost je fakt naprosto brutální 😠