Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
11. dub 2014

@karolakmn a sakra to je nemilé tak at jsi brzo v pořádku a jsi doma 🙂

martas14
11. dub 2014

@japro no proto já jdu zase do toho pera i když by se mi léky bez doplatku taky šikly, ale já bych si to sama nezvládla asi píchnout a manža už vůbec né 🙂 a toto je fakt pro blby to pero 😀 ale do toho břicha je to i lepší že je to hned v místě toho vaječníku takže si říkám že jim to pěkně šupu hned pod nos 😀

japro
11. dub 2014

@martas14 jj to ano nák to musím pořešit ale když to študuji na netu je to 50 na 50 a píšou but tam či tam 😀

renda12
11. dub 2014

@martas14
jj přesně tak,protože mám strachminule to byla taky radost ,ale nakonec jen na měsíc,takže mám obavy ,ale doufám jak se to přehoupně přes 4týden tak to bude paráda🙂

renda12
11. dub 2014

@japro jen se přidím ján si dávám první gonal pero,pak normál jehnu luverix a po 8dnech si budu dávat ještě jehnou do stehna takže úplný narkoman ,ale ze začátku je to ok uvidíte jak se budete blížit k finiši to ty jehly už nebude chtít ani vidět manžel má taky strach že mi něco udělá tak to musím zvládat sama🙂 😎 nj co si ženská sama neudělá tak to nemá

japro
11. dub 2014

@renda12 jj to pero je asi šikovné držím palečky teda ten muj to semnou připravolal vždy a když sem šla píchat utíkal 🙂 já sam na to moc nejsem ...... tak právě ted řeším jak to udělat když řekla že do svalu to je lepší .... jasné že chcem všechny pro to vše udělat to nej nej nejlepší 🙂

martas14
11. dub 2014

@japro no hlavní je to tam bodnout, zkusis tak i tak a pak se rozhodnes co se ti bude líbit vic 😉

japro
11. dub 2014

@martas14 jj to jo no ta do zadku je to za roh 😀 a je moc dlouhá a velká 😀

martas14
11. dub 2014

@renda12 ty budeš mít rovnou obojí i injekce i pero, to je jízda, ale tak hlavni je ten výsledek, tentokrát to určitě bude mít lepší konec 😉

martas14
11. dub 2014

@japro jo tak on někdo dává do stehna, tak já myslela tento sval 🙂

japro
11. dub 2014

@martas14 aha řikala jako nad zadek no 😉

78marcela
11. dub 2014

@karolakmn Ahoj, no tak to je mi líto, co tě ted potkalo, ach jo...ptala ses doktorů, neovlivní to nějak mrnouska?

78marcela
11. dub 2014

Holky, mě se objevilo nahoře srdíčko, vedle mého profilu, vám taky? Co to znamená?

renda12
11. dub 2014

@martas14 jj budu mít oboji tak uvidím ten lucerna je na jistotu na udržení

suzik161
11. dub 2014

Teda holky, vy jedete, já vás ani nestíhám. Já mám také pero a píchám do břicha, najít řasu u mě není problém, takže je to super 😀

cicinky
11. dub 2014

@78marcela To ti poslala nějaká dobrá dušička srdíčko 🙂
Akorát nejde zjistit, která 🙂

martas14
11. dub 2014

@suzik161 a už si pichas nebo ještě čekás na MS? Já začínám zítra ...stejně je to hrozný paradox ...se strašně těším a zároveň jsem po tento strachy 😀

martas14
11. dub 2014

@78marcela to ti někdo poslal pro štěstí, to se ti teď bude hodit 😉

78marcela
11. dub 2014

@martas14 to je krasne. Tak dotyčné tedy dotyčným moc děkuji, dostala jsem dokonce dvě. Jedno jsem odeslala a jedno si nechám pro štěstí do tehu testu s //

martas14
11. dub 2014

@78marcela udělá to radost, sice blbinka jak já říkám, ale krásná.... Člověk nemůže poděkovat, ale v tom je to kouzlo udělat někomu radost, když zrovna s něčím bojuje

karolakmn
11. dub 2014

@martas14 zlucnikova kolika
@japro dekjju... pustili .e jeste dopo...
@78marcela radsi jsem se neptala... nemohli mo dat nic proti bolesti jelikoz nevim jak ivf dopadlo

karolakmn
11. dub 2014

Holky me dnes tak zvlastne podloubava v ppdbrisku... doufam ze to neznamena nic spatneho

cicinky
11. dub 2014

@karolakmn Hlavně se nestresuj 😉, říkej si, že vše je dobré a bude to dobré 🙂

78marcela
11. dub 2014

@karolakmn já naopak doufám že to znamená něco velmi dobrého🙂

@martas14 musím říct že mě to velice potěšilo. Ráda bych věděla, kdo si na mě vzpomel, je to krasne.

martas14
11. dub 2014

@karolakmn tak to je fajn, že tě pustili domů, tak doufám, že už máš na dlouho vybráno a teď ti ordinuji jen hnízdění, což vlastně už začalo tím podloubavanim 😉

japro
12. dub 2014

@karolakmn no paráda hlavně že jsi doma ve svém jak jen to poujde odpočívej 🙂

suzik161
12. dub 2014

@martas14 já zatím čekám na MS, tyhle smíšený pocity jsem měla taky a už zase mám, ale co bychom pro prcka neudělaly 😀 nic se neboj, nic to není a hrozně to uteče a budeš mít embryjko u sebe a pak dlouhých 14 dní 😉

martas14
12. dub 2014

@suzik161 tak už mám vyfasovano, bodnutu první dávku gonalu, pregnyl v ledničce... Tak snad se jako nosnice osvědčim 😀

renda12
12. dub 2014

@suzik161 jj taky čekm na MS a rozjedem to příští týden 🙂

renda12
12. dub 2014

@karolakmn ahojky neznamená to je zavrtávání neboj a těš se 🙂