Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
1. zář 2014

Dobré ráno, ženy. Dnešní testování v pohodě, digitest mi ukázal zase o týden víc, minulý týden říkal 1-2 ve středu, dnes ráno 2-3, tak snad hcg stoupá jak má a dnešní hodnota bude potěšující.

lucijete
1. zář 2014

@78marcela Pomalu gratuluji a verim, ze to dobre dopadne!!!! Hodne stesti!!!!!!

kvetinka84
1. zář 2014

@78marcela jupí, gratuluji a těším se na pořádně vysoké hcg z krve

78marcela
1. zář 2014

@lucijete
@kvetinka84
tramtadadáááá dneska je 435,4, jde to nahoru a já jsem štastná, jakej udělal ten můj malej vikouš krásnej skok, holky já jsem štatsná, takhle daleko jsem se ještě nedostala, já už věřím, že JSEM TĚHOTNÁÁÁÁÁÁ

78marcela
1. zář 2014

@catchulinecka
@kotcheva
@suzik161
tramtadadáááá dneska je 435,4, jde to nahoru a já jsem štastná, jakej udělal ten můj malej vikouš krásnej skok, holky já jsem štatsná, takhle daleko jsem se ještě nedostala, já už věřím, že JSEM TĚHOTNÁÁÁÁÁÁ

suzik161
1. zář 2014

@78marcela gratuluji!!!!! 😀

78marcela
1. zář 2014

@suzik161 už možná můžu pomalu ty gratulace přijímat, tak děkuji, jsem ráda a cítím se ted skvěle..a za chvilku mě budeš následovat🙂)

kvetinka84
1. zář 2014

@78marcela moc gratuluju, to je paráda

catchulinecka
1. zář 2014

@78marcela JEŽÍÍÍŠ!!! Já to četla až teď!!! To mám obrovskou radost!!!! Gratuluju 😅 Jsi důkaz, že se to prostě podaří, někdy dřív, někdy později, ale prostě podaří!!! Mám fakt radost, opatruj se, jo a Marci, v některé diskuzi jsem myslím včera četla, že jsi byla v obchodě a nesla jsi meloun a ještě něco, tak prosím tě!!! nic těžkého teď nenos, jako ale vážně, buď opatrná 🙂

78marcela
1. zář 2014

@catchulinecka no meloun a kartón mléka. Když já nevěděla na co se vymluvit. A doma to prostě pořád nikdo neví a objednali si nákup. Nic tak těžkého už ale nosit nebudu. . Dnes mě pořádně bolí břicho.

kotcheva
1. zář 2014

@78marcela tak jako posledni Ti moc gratuluju!!! To je vazne hezky cist! A bud na sebe opatrna, zadne melouny, zadne kartony🙂

78marcela
2. zář 2014

@kotcheva
@catchulinecka budu na sebe opatrná. Asi to teda řeknu dřív. Teď v září nás čeká vinobraní, a stříhat hrozný a tahat bedny letos teda fakt nebudu. Myslela jsem si, že počkám do svých narozenin koncem září a slavnostně jim to oznámím přitom a asi ne.

suzik161
2. zář 2014

@78marcela nic netahej, buď ráda, že jsi těhotná a užÍvej si to a neriskuj!!!

kotcheva
2. zář 2014

@78marcela napad si mela uzasnej, ale v ramci zachovani zdravi radeji ne-e... Myslim, ze tohle rodina oceni 🙂

78marcela
2. zář 2014

@kotcheva no, ale přemýšlím, jak to ozvláštnit, jak to říct nějak pěkně, že já ve svém věku čekám miminko...

kvetinka84
2. zář 2014

Ahoj holky, trochu zpráv od nás, jsme přesně v půlce, dnes 20+0 a dnes na kontrole vše OK, mimi má 320 g a příští týden jedeme k Apolináři na velký UZ, tak se moc těším

78marcela
2. zář 2014

@kvetinka84 tak super, gratuluji, doufám že za chvíli budu moct napsat taky takovou hezkou zprávu. Tak jenom tak pěkně pokračujte i druhou půlku.

78marcela
2. zář 2014

@catchulinecka
@kotcheva
@suzik161
tak už jsem to doma řekla. A bylo to moc hezké. Přišla jsem tam a máma jestli chci kafe laté co si u nich dávám. Řekla jsem že ne, že teď jsem začala pít kafe bez kofeinu. Prý proc, jestli se cítím nějak blbě. Řekla jsem že ne, že se cítím moc dobře. Tak chvíli hleděla a pak vyhrkla- ty jsi těhotná. Tak jsem kývla a já ji už roky neviděla tak šťastnou. Rozbrečela se, objala mě, mě la husí kůži a a pořád jen opakovala, že bude miminko, že už tomu nevěřila. Tak byla moc ráda. Já doufám že to bude šťastně pokračovat dal a že se v květnu dočkáme.

suzik161
2. zář 2014

@78marcela Super, jen tak dál!!

suzik161
2. zář 2014

@78marcela Aspoň mi pošli tu MS, když už ji nepotřebuješ, já stále nic, jen špinění. ☹ Nevím, kam mám zítra volat, jestli své gyndařce, ptž. do Caru teď nechodím. Nebo do Caru, ptž. mě léčí. Už mě to nebaví, snad budu muset prubnout i test, ale nevím, nevím.

78marcela
2. zář 2014

@suzik161 já ti ji nemuzu poslat když ji nemám, no.. Zavolala bych do centra a normálně se zeptala co teď dělat.

suzik161
2. zář 2014

@78marcela právě si nech těhotenství a mě ji pošli. Jj, zavolám tam, 10 dní je dost 😒

78marcela
2. zář 2014

@suzik161 já to tak měla taky. Asi deset dnů jsem jenom spinila. Bála jsem se že me ani nepustí na tu hysteroskopi.

kotcheva
2. zář 2014

@78marcela tak prave si me uspesne rozbrecela... Verim, ze tvoje maminka ke stesti ani vic nepotrebovala🙂.

78marcela
3. zář 2014

@kotcheva ja se tam taky rozbrečela, dojalo mě to. 😉

kotcheva
3. zář 2014

@78marcela bylo by spis s podivem, kdyby ne😉. Ja jsem taky slzela...

78marcela
4. zář 2014

@suzik161 tak jak, volala jsi do centra, co ta tvoje ms?

suzik161
4. zář 2014

@78marcela Ahoj, ms včera dorazila. A tím se všechno rozjelo, už bych se na to všechno vyprdla. Dneska přišel dopis z genetiky z Brna, na hlavičce je moje jméno, ale tím to hasne, rodné číslo i pojišťovna nesedí. Volala jsem doktorce, ale ta to nebere, volala jsem do Caru, protože ona tam čtvrtky je, ale tento tam není. Sestra mi řekla, že na to přišli taky, že to doktorka přepíše, ale kdo mi zajistí, že ty výsledky jsou tím pádem moje. Aby toho nebylo málo, dneska nám přivezli sedačku, je poškrábaná a kůže je podrápaná. ☹ To je prostě rok 😢

78marcela
4. zář 2014

@suzik161
@suzik161 no tak to je masakr. Když se daří, tak se daří. Taky bych se bála že mi spletli výsledky. Ach jo, co teď, půjdete znovu? A sedacku budete muset reklamovat, nebo jste ji rovnou nepřijali?