Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
14. dub 2014

@martas14 cici je příkladná matka s jasnym výchovnevzdělávacím cílem, který prozíravě nasazuje od samého začátku, což ji chválím. Moje kolegyně čeká kluka, a domluvily jsme se spolu, že jeji syn si vezme moji dceru a je jedno, že moje dcera ještě zatím čeká v mrazacku.
Akorát teda budou mít blbý když moje dcera bude syn.. 😀 😀

martas14
14. dub 2014

@78marcela 😀 😀 no máš pravdu, proč osudu nepomoct, budeme jak v Rusku poručíme větru, dešti 😀 😀 😀 sranda musí být i kdyby na chleba nebylo...

78marcela
14. dub 2014

@martas14 no přesně tak, usoudili jsme s kolegyni, že ony ty domluvené sňatky měly kdysi něco do sebe a že někdo ten majetek zdědít musí a než čekat koho nám nezralé pubertální ratolesti dotáhnou domů, tož to radši vyřídíme za ně. Navíc když si vzpomenu, koho jsem v pubertě vodila domů já.. Moje máma mi vždycky říká- nepřeju ti nic zlého, jenom abys měla děcko jako jsi byla ty ...
😀 😀 😀
ale přesně tak, sranda musí byt, jinak by se člověk musel zbláznit.

78marcela
14. dub 2014

Nějak mě dneska pobolíva břicho. Doufám že to je účinek těch hormonů a že se tělo začíná chystat na menses. Ale ma přijít až 23.4, tak nevím..
Tak dobrou noc, kéž bych se mohla vzbudit v červnu v pozitivním testem v ruce..

martas14
14. dub 2014

@78marcela tak to já měla super lásky v pubertě a nevadilo by mi kdyby mi malá takové vodila, ale já mám spíš obavu, že je to čím dál horší sehnat někoho normálního, bo ti puberťáci jsou teď nějak sice vepředu, ale hold mozek ještě není na to připraven v pravém slova smyslu, takže máš recht není nad domluvené sňatky, akorát je horší, že v mém okolí je nějak přeholkováno, spíš bych udala kluka mít nějakého 😀 😀
jinak sice stimuluji už teď, ale mít možnost se vzbudit s tebou až v červnu a s pozitivním testem, tak do toho jdu taky 😀 😀

jana123123
autor
15. dub 2014

@cicinky no us se moc tesim aty kdy zacinas

jana123123
autor
15. dub 2014

@suzik161 ahoj zuzko tak ti preju hodne stesti a pevny nervy. U me to je tak ze jdu ted na zacatku kvetna na insiminaci a pak se dal uvidi spermiogram mame v poradku a vse mi vyslo dobre pry podle doktoru jsme me mohly darovat i vajicka i sperma tak nevim ale ja se nato necitim me samotny mi to prijde ze uplne je neco v nepohode tak proc jsme nemohli otehotnet normalni cestou ale musime jit za doktorem ato snazeni bilo 1rok a 6 mesucu a nic tak us ani nevim co si mam otom myslet 🙂

suzik161
15. dub 2014

@jana123123 ahoj, neboj se , pokud vám na nic nepřišli, tak inseminace je v pohodě. Aspoň do těla nebudeš cpát hormony. Nám se inseminace také povedla, ale skončilo to biochemickým těhotenstvím. Je to běh na dlouhou trat, ale někdy do cíle doběhneme 😉

cicinky
15. dub 2014

@jana123123 Janicko, já už jsem v procesu čekání miminka 😉

jesie28
15. dub 2014

Ahoj holky. Tak zítra valím do CAR. Dneska mens. dorazila, tak zítra na ultrazvuk, odběry, pohovor atd. TAk jsem zvědavá snad vše bude v pohodě 🙂

jesie28
15. dub 2014

@martas14 a ke komu chodíte? My máme docenta Crhu. Ten je fajn. Akorát máme s manželem problém, že on mluví hodně potichu, tak musíme vždycky nastražit uši 😀 😀

78marcela
15. dub 2014

@jesie28 Tak at všechno dobře dopadne🙂

jesie28
15. dub 2014

@78marcela díky 😉

martas14
15. dub 2014

@jesie28 my taky k němu 😉 já většinou po něm ty důležité věci zopakuji nahlas aby mi odkyval, že jsem taky všechno slyšela 😀 a měli jste ho i při prvním? Kolik vám je let jestli se mužů zeptat

jana123123
autor
15. dub 2014

@cicinky tak to je super sprava tak ti preji hodne steti

jana123123
autor
15. dub 2014

@suzik161 dekuji ti zuzko ani nevis jak ze jsem rada ze si otom muzu s nekym pokecat normalne nebo ty ostatni baby tomu nerozumi kdo si to neskusi tak kazdy mluvi kde je chyba tak dal nekdy nemam ani nervy porad jim to vysvetlovat

cicinky
15. dub 2014

@jana123123 Děkujiiii 🙂

suzik161
15. dub 2014

@jana123123 Opravdu ti věřím, já občas nemám sílu, to vysvětlovat ani manželovi, vždy mu to vysvětlím jak malému klukovi, abych nemusela vysvětlovat další věci. Nikdo mi nebude věřit, jak moc vás potřebuji a jak moc ráda si tu s vámi pomáhám. Psychicky mi to moc pomohlo, že v tom nejsem sama. Vše společně zvládneme a do toho touženého cíle se dostaneme 😉

jesie28
15. dub 2014

@martas14 Nám bude 31. 🙂 I u prvního jsme ho měli, ale pak se u nás vystřídaly i ty dvě doktorky Krajčovičová a (teď si nevzpomenu na to jméno té druhé Černá?) Asi tam zrovna nebyl Crha.

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 ńaprosto s tebou souhlasím..nebýt koníka, už by m dávno hráblo...
je hrozně pozitivní vidět, jak se to tu pomalu dvoučárkuje na testech...

suzik161
15. dub 2014

@78marcela jj, máš pravdu, pomalu se to rozjíždí, doufám že se nám to taky povede. S manželem stavíme baráček, tak se soustředím na to, zrovna jsme vybrali koupelnu, mám to jako relax. Jsem učitelka, takže mám trochu psychicky náročnou práci.

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 já bych řekla, že jsme tu učitelka každá druhá...není to divný?

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 znám tu aspon čtyři...ted mě napadá, jestli to teda neovlivňuje ta psychika až takhle moc...když to vidíme ve škole, co ty děcka někdy dokážou, jestli si třeba nějak i podvědomě, neboli nevědomky nevytváříme nějaké bloky...

karolakmn
15. dub 2014

Holky zítra je to týden co jsem byla na transferu a už začínám mít nervy na pochodu!!!! 😖 kněz bych už věděla jak to cely dopadlo.... Podloubí ani vystřídalo občasné bolenípodbrisku jako na ms, ale to muže byt z utrogestanu nebo ne????

78marcela
15. dub 2014

@karolakmn kdy budeš testit?

suzik161
15. dub 2014

@78marcela tak to ke divný, já tu pár učitelek taky znám 😉 třeba je to tak, už abych se odblokovala 😀 jednou ten čas přijít musí!!

karolakmn
15. dub 2014

@78marcela po tom včerejšku nevím... Nechci vidět další prázdný testik... Přece jenom jsem měla dvou denní embryo

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 kruci písek, na téhle teorii něco bude...já opravdu věřím, že psychika dělá neskutečně moc...ovlivní tolik, že si to ani nedokážeme uvědomit...
kde učíš?
já doufám, že už jsem odblokovaná, zkusila jsem si první stupen, pak gympl, ted učím už dospěláky a čtyři hodiny jsem ve školce, ale tam jsou ty děti ještě roztomilý, i když na ně musím občas huknout...ale někdy mě dostanou, třeba dneska...učili jsme se o ptáčcích něco a najednou otázka od takové nádherné bloňdaté princezny - paní učitelko a proč mají ptáci bílý hovna?

78marcela
15. dub 2014

@karolakmn aha, už vím...no holky, obnovujte si ty profily, kde jste kdo byl a co vás čeká...zase se v tom ztrácím...

karolakmn
15. dub 2014

@78marcela promiň jsem tu krátce a ještě stim moc neumím tady... Podloubí ani vystřídalo občasné po olivami jako před ms ale to je spis z utrouse nebo ne?