Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
21. kvě 2014

@78marcela aha to mě je moc líto je to náké na prd u všech ...... držím palečky at je vyšetření co plánuješ vše na jedničku ..... kdy pojedeš do caru ? My jedem ve středu za týden ......

japro
21. kvě 2014

@pavlina1976 no já budu moudřejší za týden 🙂 ale co Car to trochu jinej postup 🙂 no jasně budem nám všem držet palečky 🙂

japro
21. kvě 2014

@pavlina1976 no název píšeš dobře 🙂 u nás se dělají obě a po tel mě řekli jak marazí a kolik mám platit kč 🙂

pavlina1976
21. kvě 2014

@78marcela Ach jo ☹ . To mě mrzí, tento termín nebyl pro nás moc úspěšný teda ☹ . Tak jsem zvědavá co ti řeknou, jak to naplánujete dál. ale stejně ti pořád držím ještě pěsti 😀

janice_opice
21. kvě 2014

@pavlina1976 holka to ja vubec nevim jak rikam.ja nikdy nemela mrazacky ani pri jednom pokusu tak jsem se nepidila..ale tipla bych si, ze joo

janice_opice
21. kvě 2014

Holky moc vam tu vsem preju at se dockate tak jako ja..ale driv tedy ;))) je to boj, ale nevzdavejte to!!! Drzim vam pesti a posilam.tehubacily!!!!

pavlina1976
21. kvě 2014

@janice_opice Už je chytáme Janinko 😀 . Díky 😀

japro
21. kvě 2014

@janice_opice paráda jsi moc hodná i já něco pochytala děkuji 🙂

alarada
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 To výš že budeme mít všechny štěstí. Ono se to jednou povede a budeme mít dětí jako smetí. A ty starosti co máme teď budou rázem zapomenuty

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@alarada tak to máš pravdu

78marcela
21. kvě 2014

@japro
@pavlina1976 já jedu v pátek do Brna, mám zkoušku, tak se tam stavím. Asi mě vezmou krev, pak vysadím léky . Na nějakou konzultaci se vetru, sice nejsem objednána ale určitě mě řeknou i bez objednání co a jak dal.

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@78marcela to je mi moc líto, tak moc jsem držela pěstičky pro štěstí, ale neboj budu je držet dále 😉

78marcela
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 teď už je hlavně držím já tobě, ať to mimisek zvládne.

kvetinka84
21. kvě 2014

@suzik161 Ahoj, jak jsi na tom? ustalo to krvacení? Co HCG v krvi, vzrostlo? Myslím na tebe

suzik161
21. kvě 2014

@japro
@kvetinka84
@jakoubekzdenka1711
@pavlina1976 Ahoj holky, tak dnešní hodnota je 9hCG, takže je konec. Dokonce jsem již odMS. Dneska mě ten doktor hnul žlučí. Už mám jiného, byl tak arogantní a výsledek mi říkal se zmrzlinou v puse. nakonec mi ani neřekl, že už tam nebude, že odchází a furt mlel, že v tom budeme pokračovat spolu. Až sestra venku se mě ptala jakého chci doktora, tak jsem na ni koukala jak puk. Řekla mi, že tenhle odchází, tak ať si vyberu jiného. Červen KET to jistí. Ještě se za mnou zastavil embryolog a vychvaloval ty naše mrazáčky, že už fakt neví co by se mohlo stát aby se to aspoň s jedním nepovedlo.

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@suzik161 ahoj, tak to je mi moc líto, tak jsem držela mimískovi pěstičky, ach jo, no já taky nejsem o.k. včera jsem dostala mykozu, takže si myslím, že já taky na těhu vlnu nenaskočím ☹ a to jsem dnes 6.den po et ach jo

suzik161
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 To ještě nic neznamená, neboj!!!!

martas14
21. kvě 2014

@suzik161 ach ne 😒 to je fakt děs, ten květen se nám holky nevyvedl, máme tu jen jeden úspěch a to
@kvetinka84 jinak prd, tudíž podle mé rovnice když byl květen špatný, tak červen musí být super, takže holky jde se na to 😉

martas14
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj mykoza je jen zadrhel, ale bobisci jsou daleko a zakopani tam už pod peřinama na dalších devět měsíců, takže je to neohrozí a co se tyče té masti tak to se neboj, oni se tím jen chrání, takže to píšou všude

jesie28
21. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 já si taky myslím, že mykóza nemusí mimi ohrozit. Není nic ztraceni 😉
@martas14
@suzik161
@78marcela ten květen nám opravdu nesvědčí. Ale vám se zadaří v červnu 😉

jesie28
21. kvě 2014

Dneska si manžel vymyslel výlet na kole, tak mám dneska v nohách 25km. Ale bylo to dobrý odreagování 🙂

martas14
21. kvě 2014

@pavlina1976 teda už jsi začala moc ti to přeji zlaticko, tak tento krát už do šťastného konce 🙂
A to beres tablety ten estrofen? já měla posledně ty náplasti, tak jsem na to zvědavá, raději bych taky něco zobala, no uvidíme, hlavně aby rostla služba a embrousci se pěkně rozehrali 🙂
A tentokrát to vidíš na dvě, to bude určitě dobrá volba 😉 já tam mám taky dvě morulky, tak je tam nenecham a moc doufám, že se aspoň jedné u mě zalíbí..... Je neuvěřitelný kolik se nás zase sejde v tom červnu vid'? Ale po tomto špatném květnu musí být červen super plodný, bo mu to rozhodně radím 😀

martas14
21. kvě 2014

@jesie28 juu tak to vymyslet ten můj, tak to beru jako vraždu manželky 😀 😀 kolo teda nemusím, ale zas na druhou stranu jsi si určitě vycistila hlavu a odreagovala jsi se, to máš fajn, že máš manžela doma.....taky by se mi šikl, bo malá pořádně nespala budil jí kašel a rýma 😠
Taky moc doufám, že červen bude úspěšný pro nás všechny a ty hned v srpnu za námi v závěsu, bo si dovezes jedno mimi z dovolené 😉 a Hani kdyby jsi šla do toho třetího pokus tak pujdes opět na obi nebo bys měnila?

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

@martas14
@jesie28 diky za podporu,ale mam nervy Jak normalne, krome Toho paleni a svedeni dole me nic neni. Nevim Jak to mam vice popsat hahaha tak snad to zabere ☹

78marcela
21. kvě 2014

@martas14
@jesie28
@suzik161
@jakoubekzdenka1711
@japro
@alarada
@pavlina1976

já tomu taky věřím, že budeš červen úspěšný...ale marto, podle tvé rovnice by zase byl neúspěšný červenec a co když půjdu až v červenci? Kdybych šla na nějaké to vyšetření a tu hysterku, tak červen s vámi asi nestíhám... 😖 😢 😖 😢 ☹

martas14
21. kvě 2014

@78marcela no podívej pavlinka a jiný holky byly v dubnu a taky to stálo za ho.....no, takže teď je rovnice jasná, červen a červenec budou super plodné, bo i Hanca si doveze to mimco z dovolené v červenci 😉 takže neboj nic poklade

78marcela
21. kvě 2014

@martas14 no ty rovnice moc nechápu, ale mě matika nikdy nešla tak ti budu věřit... 😀 😀 😀

bien_1987
21. kvě 2014

@martas14 ty jsi z Ostravska? Podle toho "bo"? 🙂

taky doufam, ze cerven bude superplodny - prvni tyden v cervnu zacinam se stimulaci na sve prvni ivf!

jesie28
21. kvě 2014

@martas14 manžel dneska bohužel doma není, jel na noční. Ráno si vymyslel kolo. Já taky sportovec nejsem 😀 . Jednu chvilku jsem ho proklínala, když jsme se motali po lese, ale na zpáteční cestě to šlo- z kopce a po rovince. I když občas jsem ráda, že vypadnu i na tom kole. A kilča bych taky potřebovala dolů 😠 . Já nevím, ale asi by jsme šli znovu na Obi, jen bych chtěla zkusit jiný léky a hlavně potřebujeme sehnat na to peníze ☹ . Ty by jsi zkoušela jiný centrum?

jesie28
21. kvě 2014

@martas14 kéž by jsi měla pravdu holka. Ale Teď jak se mi MS posunula, tak mi to zrovna vychází na dovču 😠 takže paráda.