Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

olinkak
21. čer 2014

@lucijete jejda ty máš teda lékárnu, já mám jen ty 2+listovku + crinon....a mám brát jen jeden ráno.....mám toho oproti ostatním trochu málo....tak nevím no.... 😉 Ale termín porodu kdyby to vyšlo, jako že to určitě vyjde 😀 😉 tak toé bude březen 2015 😀 😀 😀 😀 😀 to je fajn, znamení ryb jarní miminko 🙂

pavlina1976
21. čer 2014

@olinkak Ahoj, moc gratuluju k drobečkovi v bříšku Olinko 😉 . Přeju pevné nervy a hlavně aby se drobek zakousnul fakt pořádně!!!!! Ještě mám 3 mrazáčky 😉 . V srpnu jedu pro dalšího, ale už budu dávat po jednom 😉

pavlina1976
21. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko, no slizna krásná 😀 . Ona ještě do čtvrtka doroste 😀 . Tak ve čtvrtek už si jedeš pro drobečka, to je super. Martinko koukejte založit tu novou diskusi! Budu na tebe moc myslet a sledovat tě 😀 . Marti musí se to povést, prostě jiná možnost fakt není přípustná 😉 . Jj já se hezky do srpna opálím a vybázenkuju, to zas jo 😀 . A v srpnu se k tobě doufám přidám a budeme těhotnět spolu, to ty už budeš mít to nejhorší období za sebou holka zlatá 😉 .

karolakmn
21. čer 2014

@olinkak držim palecky 😉
@pavlina1976 mrazacka uz nemame... ted zkusime prirodu... od podzimu iui, jeste mam 3 pokusy a do noveho roku snad nasetrime na ivf cislo 2

kotcheva
21. čer 2014

@pavlina1976 mas pravdu, at je to 0 nebo neco o hooodne vetsiho, radeji nez tohle mezicislo... Libi se mi tvuj pristup, ja si rikam to same. Pokud to ma vyjit, vyjde to a miminko se udrzi... Snazim se o tom moc nepremyslet. Jen me poboliva bricho, takze pokazde kdyz jdu na zachod, koukam jestli neuvidim treba spineni. Takova mala paranoia😉.

kotcheva
21. čer 2014

@olinkak to jsou hrzke zpravy, moc ti to stesticko preju🙂

olinkak
22. čer 2014

krásné nedělní odpoledne 🙂 tak se vesele válím doma...no je to druhý den a už mě to nebaví 🙂 Tak přemýšlím co bych ještě vymamlasila 🙂 zajímalo by mě za jak dlouho budu cítit nějaké změny...únavu a tak, aby mě to donutilo hajat 🙂 včera jsem to zvládla...ale dnes už se leží hůř....zítra zajdu na nákup a něco dobrého upeču 🙂Asi třešňovou bublaninu 🙂....Mám pořád strašnou chuť na banány...včera jsem snědla 4 🙂 A necítím nic..žádnou změnu...ani tlaky...ani bolest prsou nebo cokoliv co by naznačovalo, že je drobek uvnitř 🙂 je to zvláštní...🙂

jakoubekzdenka1711
22. čer 2014

Holly na se picnu, zase to vypada se mam kvasinky boli me bricho Jak je ms a mam Bily kremovy vytok ms ma dorazit 1.7. ACH Jo k Dr, nechci jit aby nerekl se jsem hypochondr. Picha me u vajecniku no proste jsem hotova. ☹ jinak drzim palecky
.

pavlina1976
23. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 Ahoj, je si k dr zajdi 😉 . nevím proč by ti měl říkat, že jsi hypochondr, udělá výtěr a budeš vědět hned 😉 . Nenech si to rozjet, je určo lepší vypadat jak hypochondr , ale podchytit to včas 🙂. Jinak já jsem v pátek vysadila léky a čekám na ms, v so už to vypadalo, že to dostanu, fakt mě bolelo břicho jak prase a teď zas nic. Měla bych jí dnes na krev, ale počkám do středy a skočím tam ve středu 😉 . Třeba to do středy dostanu 😉

pavlina1976
23. čer 2014

Ahoj děvčátka, tak jsem v pátek přestala brát léky a čekám na ms jestli do středy nepřijde, tak si zajdu ještě na kontrolní hcg, aby s to nebylo třeba mimoděložní, to doufám, že ne!!!! Jinak jsem s dr domluvila na imunologii. Tak 14 července jdu na odběry 🙂. Tak doufám, že budu mít všechny hodnoty v normě 😉 . Trochu mě nahlodaly holky od vedle 😀 . Abych zbytečně neplýtvala sněhuláčkama a hlavně nervama a nadějí 😉 . Jinak všem čekatelkám na // držím moc plačeky a pěstičky 😀 a stimulantkám hodně vysokou sliznu 😀

kvetinka84
23. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 pokud se ti s tin nechce k dr. tak si zkus kouput v lekarne canesten gyn. Je tam krem, kterym se natrem zvenku proti paleni a svedeni a pak je tam jeden velky cipek, ktery si zavedes a pusobi 4 dny. Me to pomohlo a do 2 dnu byl klid

kvetinka84
23. čer 2014

@pavlina1976 mysli ze na krev nema cenu chodit, kdyz jsi vysadila leky. Po Ketu kdyz neni ovulace, tak to tehu vyzivuji ty leky a musi se brat do 12. tt dokud se neudela placenta. Takze i kdyby se to embryo usidlilo tak tim ze jsi vysadila leky tak bys potratila. Tak mi to vysvetlil de.

kvetinka84
23. čer 2014

Ahoj holky, ja se hlasim porad z nemocnice. Od soboty vubec nespinim, nic me neboli a citim se dobre. Dnesni UZ dopadl vyborne. Mimi je v poradku, je o 2 dny starsi a pekne si tam hopsalo. Hematom se vstrebava. Tak zitra jdu domu

alarada
23. čer 2014

Ahoj holky tak si jdu dneska pro vyvolávačku zpoždění mám 6 dní, nechci to prodlužovat už chci jít na KET

pavlina1976
23. čer 2014

@kvetinka84 No vidíš a mě dr řekl, aby to třeba nebylo mimoděložní. V tom aby se prase vyznalo co 🙄 .Já si teda myslím, že je to blbost, že jakmile se uhnízdí, tak začne produkovat těhotenský hormon a začne tvořit váček atd a už si jede po své ose. Přeci žádné prášky nemůžou tři měsíce vyživovat mimino 😀. Jsem moc ráda, že jsi v pořádku, už si budeš užívat konečně těhu na plný pecky, to nejhorší období už máš skoro za sebou 😉

kvetinka84
23. čer 2014

@pavlina1976 tak s mimodeloznim nevim, ale s tim vyzivovanim je to fakt, kdyz otehotnis normalne tak po tom vajicku na vajecniku zustane ten praskly folikul a tam se vytvori zlute telisko a to produkuje hormony bez kterych by se prave to tehu neudrzelo. No a pri Ketu neni ovulace a tak neni to zlute telisko a tak si ty hormony dodavas do tela leky nebo naplastema a utrosem. Pokud ty leky vysadis tak je tlkonex. Byla jsem ted ana KETu v roce 2011 a takto mi to vysvetlili

olinkak
23. čer 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavlínko, tak já si hovím doma ... doufám, že se drobek zavrtává....sice nemám žádné pocity kromě sem tam píchnutí v podbřišku, ale věřím, že je tam a že se má čile k světu. Můj den D bude pondělí 7.7. do té doby můžu jen doufat v zázrak 🙂 A co ty, jak to zvládáš?? Ve středu jdeš teda ještě k dr. a pak budeš čekat na ms...a imunologii ti budou dělat teprve teď ?? To je divné, mě všechno tohle dělali na začátku. a říkalas že máš ještě 3 sněhuláčky, tak to jsi na tom líp než já, já mám jen jednoho...ale strašně doufám, že neebde potřeba !!!! Teď už je to jen a jen na mém těle, aby bylo dobrým inkubátorem a dobrým domečkem já chci věřit že je !!!!!! 😉

martas14
23. čer 2014

@alarada no to ti věřím, já měla zpoždění teď před ket deset dni 😠 fakt na palici toto, jak kdyby jsme toho čekání neměli plný brejle už tak 😝
Tak snad dorazí kulometnou rychlostí ať se může začít a budeš mít se stimulkou nebo bez?
Já už jen dva a půl dne a budu mít snehulacky u sebe 😉

martas14
23. čer 2014

@kvetinka84 tak to je super, že se to zastavilo a máš pokoj a zítra šup zpátky za klukama domů 😉 a kdy jdete na tu svatbu?

martas14
23. čer 2014

@pavlina1976 ahoj Páji, to s tou iminulogii je určo dobrý nápad a když je teď čas do toho srpna, tak je to značka ideál 😉 radši ať to proklepnou, to se bere jen krev né?
Já už jen dva a půl dne a jdu pro zmrzliky, těším se ale jsem v takovém zvláštním stavu, že je mi to skoro jedno , to hrozně dlouhý čekání na ms mě jaksi utlumilo.....no ale víme, že nervy přijdou hned po transferu 😀
Jinak tento rok vyděláváme jen na ivf a dárky, si představ, že jsme teď absolvovali dvoje čtyřiceti tak jsem byla ráda, že je to za náma a buch ve schránce další pozvánka na ctyricatiny v srpnu a záři padesatiny!!! Přijde ti to normální 😀 a to ještě tak dvoje do konce roku asi budou bo můj je taky ctyricatnik, tudíž i ti jeho známí 😝 fakt asi začnu ty prachy tisknout...

martas14
23. čer 2014

@olinkak na pocity je ještě brzy, zatím si tam jen tak povaluje, hnízdit by měl tak kolem třetího, čtvrtého dne po transferu....což už je za chvilku, určitě to krásně zvládne 😉 ve čtvrtek budu v té čekačce s tebou, už teď se těším, netěším za ráz 😝

kvetinka84
23. čer 2014

@martas14 o tu svatbu jsme prisli, byla v sobotu. No to se neda nic delat. Hlavne aby byl prdolka v poradku

suzik161
23. čer 2014

@alarada ahoj, já byla v pátek, zatím nic. Lehounce špiním, ale zatím nic. To bChom mohly jít skoro spolu 😉

lucijete
23. čer 2014

Holky, manžel to nechce zakřiknout a já taky ne, mám šílený strach....ale sem vám potajnu fotečku dávám....myslíte, že se můlžu radovat??? Jsem dnes 10 den po KET, na krev jdu v pátek........nejradši bych šla už zítra. Panebože ať je vše v pořádku......

bien_1987
23. čer 2014

@lucijete to je krasne!!!

alarada
23. čer 2014

@martas14 Jé ty se máš. Bez stimulky, jenom léky na sliznu a endošku 😀

alarada
23. čer 2014

@suzik161 To by bylo fajn. Já si připadám jak před prasknutím. Břicho mám nafouklý, tak snad už přijde. Sestra mi dala dvojitou dávku 😀

suzik161
23. čer 2014

@lucijete potichounku držím palce a gratuluji. Těhu vlna se rozjíždí a mě ta mrška nic, sakryš!!! 😉

suzik161
23. čer 2014

@alarada já mám taky dvojitou dávku 😀 já mám zase břicho až moc splasklý, takový jsem neměla ani nepamatuji!!! 😀

lucijete
23. čer 2014

@bien_1987
@suzik161 Děkuju moc! Věřím, že bude vše OK!

alarada
23. čer 2014

@suzik161 Mě břicho zůstalo od stimulky takový jako nafouklý a teď je ještě víc. Dneska jsem měla rifle a vůbec jsem se v nich necítila. Je mi nejlíp ve volných šatech a teplákách. Jsem asi typická venkovačka 😀 😀 😀