Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
7. kvě 2014

@pedotra co je PK?

pedotra
7. kvě 2014

@japro prodloužená kultivace.

japro
7. kvě 2014

@pedotra 😀 cvak 😀 to mě vubec nedošlo jj měla ve středu 30.4 bylo OPU a v pondělí 5.5 ET

pedotra
7. kvě 2014

@japro to já neměla já byla v pátek na opu a v pondělí byl et.

japro
7. kvě 2014

@pedotra a kdy to tedy máš normálně dostat? zkus se testnout později 🙂

pedotra
7. kvě 2014

@japro mělo by to dorazit v pátek sobota a v úterý bych měla jet na krev.

japro
7. kvě 2014

@pedotra jj tak tfuj tfu tfuj ;.-)

kvetinka84
7. kvě 2014

@jesie28 Ahoj, no já chci testovat nejdřív 11 den po ET. To jsem testovala poprvé u syna a už tam byly krásné tlustice. Tak jsem si říkala, že to testnu symbolicky taky v ten 11. den. Zatím nemám doma ani těhu test, aby mě nenapadaly nějaký blbosti

alarada
7. kvě 2014

@pedotra
@japro
Holky to já se taky bojím jít na záchod, to jsem 3 den po ET. Břicho mám nafouklé jak když mám zaražený prdy. Děs a hrůza

japro
7. kvě 2014

@alarada jj jsem stejně 3 dny 🙂 nafouklá nejsem zaplat bohu 😉

jakoubekzdenka1711
7. kvě 2014

@japro no vypadá to blbě, volala jsem do caru že stále špiním, a že to prá není ideální a že zítra se uvidí co dál, jsem zklamaná, peníze za injekce jsou fuč a nic ach jooo ☹ ☹

japro
7. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj tak už zítra bude vše jasné co a jak ......

jakoubekzdenka1711
7. kvě 2014

@japro díky za podporu, nemám si s kým popovídat, ještě že je internet, hned se cítím líp, že nejsem sama kdo bojuje. 😉

japro
7. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj to je super že ten koník je 🙂 je to super že su tu máme 🙂

japro
7. kvě 2014

Jinak holky už máme nové jméno pro holčičku Nikolka 🙂 jaké máte vybrané jmena u vás doma?

martas14
7. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z caru a předběžně jsme domluveni, že začátkem toho června by jsme zkusili ten ket, prostě jsem si řekla, že to tento rok se čtrnáctkou to musí vyjít, tudíž když to nevyšlo teď tak už nemá jinou možnost než v červnu 😉 jinak teda MS po ivf je dost hnusna, já to mívám takové krátké a málo, za to teď krvácím jak za tři lidi 😠 😝

martas14
7. kvě 2014

@japro no to je krásné jak už na ni čekate, už i hezké jméno pro ni máte 🙂

japro
7. kvě 2014

@martas14 paráda tak červen bude tvuj to uteče jak voda 🙂 jinak když je ket taky se něco stilmuluje či tak ? nebo jak to chodí?

japro
7. kvě 2014

@martas14 jj určitě tam je a jestli klučít tak to je uplně jedno co tam je hlavně že se zadaří 🙂 jméno pro kluka ještě nemáme jasné 😉

martas14
7. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 to špiněni je taky velký hnus 😠 snad to holka nic nebude ....zítra už budeš zase chytřejší a my ti tady mooóoc držíme palce ať tam nějaké to kvalitní vajucho je 😉

japro
7. kvě 2014

@martas14 ted koukám co to jméno znamená je to „vítěz/ka mezi lidmi” apod. (řecky „niké” znamená „vítězství” a „láós” − „lid”). tak to je hustý 😉 to se hodí 🙂

martas14
7. kvě 2014

@japro no určitě to uteče líp než ten týden hrůzy po et 😀 ale jo to bude coby dup.....no u nás v car se podporuje ta sliznice prý vždycky, takže vyfasnu takové náplasti a ty si budu čtrnáct dni lepit na břicho, a pak 16-18 DC ket, mělo by to být jen jeden kontrolní utz po dvanácti dnech a pak až transfer

martas14
7. kvě 2014

@japro JoJo jen ať je to zdravé, pohlaví si člověk zvykne na všechno 😀 😀
Pěkný překlad, to si zaslouží akorát bude vítěz/ka mezi embrijky 😀

japro
7. kvě 2014

@martas14 jj tak to je super to uteče jak voda 🙂budu držet palečky ale to si do té doby ještě napíšem mockrát 🙂

martas14
7. kvě 2014

@pedotra ještě je čas, přeci jen dávali ti menší prcky, tak se tam to hCG třeba ještě pořádně neroztahuje 🙂 zatím není MS, tak je ještě naděje, držím palce holka 😉

martas14
7. kvě 2014

@japro no to si určitě napíšem, protože nám sem pak budeš chodit pouštět těhu bacily 🙂

pedotra
7. kvě 2014

@martas14 děkuji

martas14
7. kvě 2014

@japro jo a při krátkém protokolu dochází MS normálně na termín, jak ses ptala, ale tu ty už rozhodně nečekej 😉

japro
7. kvě 2014

@martas14 jj já jí nečekám ale jde mě o to když nedorazí tak druhý den testovat víš.......

martas14
7. kvě 2014

@jesie28 no taky se u vás ty peníze moc neohřeji 😀 a kam do Chorvatska se chystate Hani, máte nějaké dobré místo kam s dětmi? Jedete autem? Jo dnes u caru chodili mest'aci kolem aut tam na tom chodníku vzadu a to jsem tam akorat dnes chtěla zaparkovat, dnes to bylo šíleně zacpane, parkovala jsem až o dvě ulice dál 😠