Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
8. kvě 2014

@78marcela 😀 to je super aspon se nenudíš 🙂 dobrá sázka tak držím palečky at vyhraješ 🙂

78marcela
8. kvě 2014

@japro jsi dobrá. Já myslím že mě to třeba chytne když budu mít dítě. Ségra pak taky začala dost péct, teď už dělá dorty a peče i na zakázku. No uvidíme. Nevím po kom v tomhle jsem. Babička, teta mamka sestra, všichni pečovau a vaří, jsou vyhlášené kuchařky, teta taky peče na zakázku pro celou vesnici. Já se nevyvedla. Teda umím vařit a když jsem pracovala v Rakousku v rodině, tak jsem vařila pro pětičlennou rodinu a v pohodě. Ale dobře mi za to platili tak mě to bavilo🙂 ale takhle doma se s tím člověk půl dne dělá a výsledek je za deset minut pryč a zbyde akorát hora nádobí. Tak co mě na na tom bavit.
Ale nedávno jsme dělali rodinné prostreno a náhodou říkali všichni že jsem jim vyrazila dech a byli v šoku co umím když se mi chce. Akorát mě se většinou nechce, no.

suzik161
8. kvě 2014

@japro myslela jsem něco jíst nebo pít 😀
@78marcela myslet nemusím, vím že to teď vyjde 😀

78marcela
8. kvě 2014

@japro já bych klidně i prohrála, hlavně když bude miminko. Teď jsem s ním v týdnu mluvila a tak jsem se ho ptala jestli už šetří, že se já a moje budoucí dcera moc těšíme. A on že ne. Že nemusí šetřit. Že mi upřímně přeje dva kluky jak buky. Tak se tak stengrujeme. A mě to baví. A i když prohraju bude mi to fuk.

78marcela
8. kvě 2014

@suzik161 @cicinky říkala bílkoviny, ovoce zelenina a procházky a návštěva kamarádek. Takže ji poslechnu, protože ji to krasne vyšlo. Každý den trochu masa, jogurty, cotage, mám štěstí že tohle všechno mi chutná i normálně.

japro
8. kvě 2014

@78marcela 😀 ty jsi kus to jsi napsala krásně tak tě to prostě nebaví no se nedá nic dělat 🙂 já miluju když vaříme s manželem on rád pomáhá a pak i meje rád nádobí jen ted už máme myčku a on něco dá tam a něco umeje ručo 🙂 je zlatej ...... zase tě baví něco jiného ....... 😉 jj až budou děti tak to to bude lepší 🙂 když sem byla prvně vdaná tak on šel po práci na pivo a já čekla s jídlem a vlastně sem ho otravolala ...... ted je krásné když si někdo váží toho co mu dobrého uvaříš a že na něj čekáš .......
@suzik161 jak řiká 78marcela snažit se bejt v pohodě chodím na procházky a vím že tam Nilu máme 🙂 Ni- nikolka Lu -Lukáška to mě napadlo včera 😀 sem pako 😀

japro
8. kvě 2014

@kvetinka84 ahoj jak se te dnes máš ? dofám že super 🙂 já jedu k našim na pokec a jídlo 🙂

78marcela
8. kvě 2014

@japro sice se říká že láska prochází žaludkem, ale nemyslím že to je až tak úplně pravda. Kamarádka vyvarovala jak šílená, starala se, příkladná hospodyně a stejně ji chlap nechal. Já jsem hospodyně na baterky a zatím to klape. A když uvařím, tak máš vidět ty ovace..
Ne, nechci říct že na to kašlu úplně a nedám mu najíst. Jen si myslím že když má denně v práci dobrý teplý jídlo tak co bych se dělala ještě s teplou večeri. Dělám od rána do večera, denně deset dvanáct hodin a nevím kdy bych ještě vařila. O víkendu vařím, ale zase jenom něco většinou rychlého a ne pracného. Teď si zrovna o víkendu vymýšlel koprivovy špenát jakože zdravá výživa.No snědl to, když to chtěl, ale už ho myslím chtít nikdy nebude.
naštěstí si moc ale nevymyslí, není náročný a na domácí knedle si nepotrpí. Takže kuře a rýže, maso na zelenině, čína, kuskus, rybu jen tak opéct na másle., to všechno je jednoduché, rychlé a má to rád.

78marcela
8. kvě 2014

@japro Nilu to je dobré. To zavedu taky. U nas to bude Gama.- Gabriela/Marek nebo Martin

japro
8. kvě 2014

@78marcela no jasně že to tak není sem ti psala že první o to vubec nestál a rozveli jsme se ne tedy kuli jídlu ael to už je ted jedno ...... no ten muj v práci teplé nemá tak třeba polévka na večír se šikne ale neboj zase to nepřeháním jsou dny že třeba nevařím ..... milujem chleba s hořticí a na to volské oko 🙂
hmmm Gama je super 🙂 😉 tak já ted pojedu k našim mamaka mě zlanařila na něco dobrého nemusím vařit jsem doma sama tak mě to aspon uteče ..... tak přeji at jde učení od ruky 😀

78marcela
8. kvě 2014

@japro já to nikomu neberu, když někoho baví vařit, je to dobře, obdivuju to. Já jsem prostě jenom líná přinutit se dělat něco co mě nebaví. Nejsem líná obecně, miluju svoji práci a pracuju mnohem víc než bych musela. Ale to mě prostě baví.

Taky jdu k našim. Tak hezky den.

japro
8. kvě 2014

@78marcela ti to říkám že jsi dobá na jiné věci teda že te baví jiné věci ..... já sem zase tupec a dobrá jsem na ty ruce jen 😀 a to zase ne uplně 😉 taky přeji fan náštěvu u rodiču 🙂

alarada
8. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Držím palce ať vše dobře dopadne

alarada
8. kvě 2014

Tak to mě vaření baví a myslím že vařím dobře. Manžel za těch 5 let co spolu bydlíme přibral asi tak 5 kilo. Říka že nemůže odolat. Peču taky ráda, ale spíš jednoduché koláče ale u nás o to manžel moc nestojí dá si tak max 3 kousky a zbytek dojídám já 😅. Máme strašně pohodové manželství a teď co jsem ležela vařil on. Sice se stále ptal co tam má dát a jak to má udělat, ale uvařil a bylo to i dobré. Šikula jeden

78marcela
8. kvě 2014

@alarada to můj taky přibral. On ma období kdy splaca kde co. Chleba se sadlem,skvarky atd. Minulý víkend nastalo období zdrave stravy u něho. Takže ovesne vločky k snídani, ryby a zelenina. Na sadlo a škvárky bude hledět jako by byly jedovatý.
Já třeba sádlo a škvárky nejim vůbec, ale stabilně to nemám ráda. On to půl roku nesnáší, půl roku by to mohl denně.
Jinak vařit umí akorát kafe, volske oka, topinky a čočku.

dagin
8. kvě 2014

Ahojky holky!
Vy to tu rozjíždíte kosmickou rychlostí ... až v tom začínám mít zmatek :D
Sleduju vás, často jen z mobilu a na něm nerada píšu. Začínám trpět nevolnostmi, tak jen pročtu ... v duchu vám popřeji hodně úspěchů .... 😉
Já jsem měla včera kontrolu. Odpovídáme 7+1tt, srdíčko máme, velcí jsme 9,3mm a vše je ok. Termín porodu máme 24. 12. ... tak snad to bude vše ok a dočkáme se toho nejkrásnějšího dárečku.
Jinak jména máme pracovní zatím Sofie a Eliáš ... ale jak se znám, ještě to aspoň 5x změním. Holky jsou Terezka a Míša ... tak teď trochu vybočujeme z české tradice, uvidíme.

dagin
8. kvě 2014

@karolakmn Ahojky! Ano, našli jsme // a dnes jsem už osmý týden těhu. Srdíčko biije, vše je jak má.
Přeji hodně klidu a pohody ... a ona ta správná chvilka přijde 🙂

musilka
8. kvě 2014

@dagin Gratuluji Sofinku máme doma z 1. IVF a moc mi to jméno vyhovuje a stále se líbí i když je teď takový boom Sofinek tak v našem okolí jsme jediní 😉 ani do školky se Sof jiná Sofi nechodí 😉

renda12
8. kvě 2014

@karolakmn ahojky tak já jsem teprve 4 den po vrácení dvou hezkých kousků 4 máme zamražené tak uvidíme zatím žádnou změnu necítím což mě trochu štve ,ale uvidíme asi je to ještě brzo .

renda12
8. kvě 2014

@japro ahojky vidím že jsme měly stejně ET já měla taky 5.5.v 9:20 bylo dáno zpět 2 a zamraženo 4 tak uvidím jak to dapadne jak se cítíš já jsem nějak podezřele OK ani žádný změny nic.

pedotra
8. kvě 2014

Ahoj holky tak dnes dorazila ta mrcha. ☹

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra ach jo. To je mi moc líto.

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela děkuji fakt nechápu proč se mě to nechce držet.

martas14
8. kvě 2014

@pedotra ach né ☹ .,.to je mi moc líto holka, vím jak ti je, mě ještě neskončila a krvacim jak prorvana 😠

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra a kolik jsi měla pokusu?

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela tohle bylo naše 3ivf.

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 to mi povídej mám křeče a to je dnes první den.

martas14
8. kvě 2014

@pedotra doufala jsem, že se to u tebe ještě zlomí 😒 ale toto je vážně hnus, asi jak byla ta sliznice napumpovana tak je to takový masakr ...je to všechno na prd holka ach jo

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 to teda je hold mám v životě smůlu.
Člověk s tím musí počítat ale když to pak pride tak je to šok.. 😒 ☹

martas14
8. kvě 2014

@pedotra no pravě člověk by pak chtěl vrátit čas a radši se stresovat jestli jo nebo né i když i to nic neřeší to je jasné... Rok jsem čekala než půjdeme na další pokus, kvůli manzovi a teď je to pryč a nic z toho 😒