Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
28. čer 2014

Ahoj holky, nestíhám vás dočítat, ale sleduju vás a držím vám všem palce. My se máme dobře, včera jsem byla na kontrole, miminko roste a hematom se vstřebává, takže to snad bude OK, šetřím se a manžel je úžasnej, krásně se o mě i malého stará. Ale dnešek stál za to. Dneska mi bylo ouvej, od rána špatně od žaludku, pobolívalo mě břicho a omdlívala jsem na počkání. Odpoledne jsem si dala kafe, i když ho teď nepiju, vůbec na něj nemám chuť a to mě teda srovnalo a udělalo se mi líp. Asi nějaký špatný tlak, navíc bylo takové dusno, fuj

kotcheva
28. čer 2014

@olinkak rikam si, ze vydrzim do pondelka... Sice to nebude 14. den, ale to uz by melo byt jasno. Ocenuju tvoje odhodlani pockat az na odber krve! Ja bych to nedala...☹

kotcheva
28. čer 2014

@martas14 S tou migrenou Ti rozumim - taky na ni trpim. A bez prasku me odrovna na nekolik dnu - vetsinou jen zvracim😉. Nejhorsi to bylo v tehotenstvi a v dobe kojeni, kdy pilule nesmis, zato fungovat musis. To bylo utrpeni...

kotcheva
28. čer 2014

@martas14 ale hlavne jsem Ti chtela napsat, ze verim, ze sis vsechno spatne uz vybrala a ted budou nasledovat jen same pozitivni zpravy🙂.

martas14
28. čer 2014

@kotcheva jo jo je vidět, že víš přesně o čem mluvím, bohužel 😒 no snad už se nám ty potvůrky bolehlavové vyhnou, i když na druhou stranu ty co jsou na začátku těhu, když se rozpoutává hcg bouře v krvi, tak ty rádi vydržíme 😀 😉 takže testovat budeš až v pondělí? tak to budu držet už od rána, pokud teda nestáváš extra brzo 😀

kotcheva
28. čer 2014

@martas14 sice jsem posilhavala po krabicce s testem uz dneska, ale rekla jsem si, ze to vydrzim🙂. A migreny byly na zacatku tehotenstvi a potom bozsky klid🙂. Presne, jak pises - to par migren klidne zase vydrzime🙂

martas14
28. čer 2014

@kotcheva jo jo přesně tak měsíc po transféru, jak naskočilo srdíčko, tak potom jsem měla tří týdenní migrénu, tenkrát to bylo pro mě maso, ale ráááááááda si to zopakuji 😉 a pak už jsem měla taky klid na hrozně dlouho..
pondělí už je za rohem, to už vydržíš, stejně tam ta druhá čárka je to, je jistý 😉 ale jak já vydržím do příštího pondělí, to teda nevím 😀

olinkak
29. čer 2014

@martas14 Ahojky, no tak vzhledem k tomu, že přes týden jsem v práci tak o víkendu klasika, -úklid 😝 Ale včera jsem se byla projít s hafákem na chajdě, máme ji asi 20min. od domu v takové chatové kolonii, a hafan mě pořád honil k vodě abych mu házela tenisák, tak jsem přišla domů dala sprchu, pleskla sebou na postel a v momentě vytuhla a to podotýkám že bylo 6 večer a vzbudila jsem se až na zprávy 😀 😀 😀 😀 😀 Prostě nějak nemám kondici...jsem víc unavená...to je těma hormonama co si dávám...Jsem sice v půlce, ale pořád nic necítím....žádnou změnu oproti normálu...tak z toho začínám být taková nesvá....A fakt si neumím představit jak budu reagovat, když mi doktor řekne to co slyšet nechci Hcg 0......mě trefí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alarada
29. čer 2014

@suzik161 Já mám jenom estofen 1-1-1, 1/2 medronu a 1 kyselinu listovou. K čemu je prednison a femibion?

olinkak
29. čer 2014

@kotcheva Tak ono to bude docela jednoduché vydržet. Po, út práce od středy jedu s děckama na tábor, tam rozhodně přijdu na jiné myšlenky, o víkendu bych měla jet k ségře no a pak je pondělí a to už bude testování u mudr. Akorát jak už jsem psala, mám strach jak zvládnu kdyby náhodou hcg 0, pořád věřím, že tam drobek je a že se má čile k světu...ale takový ten malý červík tam pořád hlodá...jelikož žádné příznaky....jako asi bych něco pozorovat měla...ale nepozoruju nic... 😖 😖 😖 holky tady píšou pocit jak na ms, špinění, bolest prsou, špatně od žaludku...nemám nic z toho...jen jsem víc unavená, ale to je vedlejší účinek crinon gelu, alespoň to tam píšou...chci být optimista...tak chci něco cítit, ať o sobě brouček dá nějai vědět, že tam pořád je!!!!!!

olinkak
29. čer 2014

@alarada Ahojky každý má jinou, femibion je o něco vylepšená kys. listová(nějaký komplex vitamínů, speciálně pro začátek těhu, stojí to kolem 300,-) Prednison mám po IVF ET a je to proti nastartování přehnané imunologické reakce organismu, aby se těoo nesnažilo to embrijko vypudit. Aještě mám anopyrin to mám jako prevenci proti krevním sraženinám...estrofen předpokládám máš na růst sliznice před KET a medrol, je proti zánětům, asi jako prevence.....

olinkak
29. čer 2014

já jsem dnes tak lííííííínáááááá!!!!! Mě se totálně nic nechce a to mám vařit a prát, a 2 sušáky sbírat....chjóóóó lenóóóóra !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suzik161
29. čer 2014

@olinkak Já jsem vždy do krve nic necítili, úplně normální stav. A to se to minule povedlo, ještě vydrž, až budeš zvracet apod., tak budeš chtít aby to bylo zase pryč určitě 😀
@alarada Prednison je na snížení imunity, já zatím beru estrofem 1-0-0 a postupně se mi navyšuje na 1-1-1. Femibion je kyselina listová ještě s nějakýma dalšíma látkama 😀

olinkak
29. čer 2014

@suzik161 Kéž by to tak bylo, že nemusím nic cítit...tak třeba něco je, jen jako u prvního nevím, že to je 🙂 Teda chci si myslet, že žádnou změnu cítit nemusím...A až budu ostřílená těhule, tak od prvního píchnutí budu vědět že to tam je 🙂 škoda že ta věda ještě není tak dokonalá, že by jsme prdíska pozorovali od prvního dne, co je v bříšku a mohly mu pomoct se uchytit a pak růst...takhle můžeme jen čekat a doufat...a být "v pohodě", aby se embrouškovi u nás líbilo....já bych tohle nejraděj přeskočila a už poslouchala tlukoucí srdíčko 🙂 🙂 🙂 🙂 to by byla nádhera 🙂

suzik161
29. čer 2014

@olinkak Zrovna dneska jsem na to myslela ráno, že bych chtěla prckovi nějak pomoc, aby se tam chytit a udržet, když už se mu to 2x povedlo, ale nevydržel to 😒 Teď je pro nás ten správný čas, venku krásně, to se bude prckům líbit, neboj!!!

olinkak
29. čer 2014

@suzik161 Vidím, že máme stejné myšlenkové pochody. Kdyby to tak šlo...nevím něco si vzít a mít jistotu, že se to na 100% povedlo, když jsem teď už v půlce a pořád nic nevím...je to divné, pořád v sob živím tu naději, že tam je a že se mě nehodlá pustit, že se mu jako maminka s tatínkem zamlouváme a že si nás vybral a chce s námi zůstat.... asi mám růžové brýle...ale strašně se bojím dalšího zklamání...za 2 roky už toho bylo dost !!! 😉 Takže teď už to prostě musí být o.k. cestičku jsme drobkovi zametly co to šlo, tak teď už je to jen na něm, musí chtít zůstat 😉

martas14
29. čer 2014

@olinkak neboj já poprvé když to klaplo, tak necítila nic a bylo to v pořádku, no a pak při dalším ketu bolesti od čtvrtého dne jak bejk a teď zas při druhém ivf krvácení od osmého dne, takže u mě to že se nic neděje je spíše ta lepší varianta 😉 tak ty pojedes dokonce i na tábor jo? Tak to bude utíkat samo, to se máš, já jak na potvoru tento týden nic nemám, navíc koncem týdne mají být paraky což je taky super, když se nemůžu opakovat ani koupat 🙂 no musím něco vymyslet jak se zabavit, ale vzhledem k tomu že mám taky lenoru tak to bude náročné 🙂

suzik161
29. čer 2014

@olinkak Vůbec ty růžové brýle nesundávej, aspoň prcek ví, že ho budete mít moc rádi a bude mu s vámi dobře.Já si to teď říkám taky, tentokrát to vyjde, mám prázdniny, takže žádný stres a nervy a budu se jen věnovat našim prckům 😀 Mezitím mi udělají kuchyň a podlahu a budou se moc narodit do nového 😀 I když tě tedy moc obdivuji, že vydržíš do krve, já jsem to nikdy nevydržela, vždy jsem testovala. I když jsem věděla, že se to nepovedlo, tak jsem se v Caru rozbrečela. Musím vědět na čem jsem a už jsem na to trošičku připravená. Držím ti palce, ať vše dobře dopadne a já tě budu za chvíli následovat!!!

albro
29. čer 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat. V červenci jdu na 2.IVF a dostala jsem tentokrát injekci na 7 dní Elonva. nemáte s tím někdo zkušenost prosím?

suzik161
29. čer 2014

@albro Ahoj, určitě se přidej!! Bohužel s touto injekcí nemám zkušenost, promiň!!

sasanka033
29. čer 2014

@albro ahoj, s elonvou nemam osobni zkusenost, ale vsem holkam to dost vyhovuje - pichnes jen jednu injekci, namisto pichani kazdej den, to je prece super🙂

kotcheva
29. čer 2014

@olinkak ahoj, tak to ti utece pekne🙂. Ja to mam ted takove jednotvarne, ale nestezuju si😉. A s priznaky si nelamej hlavu - ja nikdy nic zvlastniho necitila, jenom u tech neuspesnych pokusu zacalo spineni a zvrhlo se v MS jeste pred terminem testovani. Proto jsem se vydesila, kdyz se ted objevilo. Ale nic jineho mi nebylo a neni... Tak to zkratka muze byt dobre znameni, dej na svuj pocit🙂

kotcheva
29. čer 2014

@martas14 ono ti to utece🙂. Sice mam dny takove jednotvarnejsi, ale dcera je cislo a nestiham se s ni nudit, takze dny utikaji... Jen vecer si vzpomenu😉

martas14
29. čer 2014

@kotcheva jo jo taky se nalítám kolem malé, ale že by mě na to nešlo zrovna nemyslet, to teda nééé 😠 🙂 ale věřím, že teď je ten pravý čas a snad si nás to taky najde, tak zítra šup sem fotečku 😉

martas14
29. čer 2014

@sasanka033 ahoj sasy, tak jak? už máš i po ETu né? určitě to bude bojovníček co už si nachystal pořádné upíří kusáky a jde na věc 😉
já už si užívám strašnéééé zábavy při čekání do testu 😝 😝

kotcheva
29. čer 2014

@martas14 neboj, minimalne dam vedet🙂

olinkak
29. čer 2014

@martas14 Ahojky, tak doufám, že to uteče co by dup, akorát mám obavu abych ten tábor zvládla bez újmy, je to totiž pod stan 🙂 a suché záchody a trošku dost bojové podmínky, ešus, bagr, spacák, tak ale 3 dny snad dám, nejsem žádná máčka 🙂 a docela se těším 🙂 Tak dobrý, dokud žádné krvácení a příznaky tak dobré 🙂 No uvidíme, snad tam se schoval, že o něm ani nevím 🙂 jak do peřinky 🙂

olinkak
29. čer 2014

@suzik161 Tak to doufám, že já brečet nebudu tam a prostě že brečet nebudu vůbec, protože křeník bude mít pro mě jen samé dobré zprávy...a kdyby ne...tak doufám, že to ponesu statečně a budu brečet až v autě 🙂

olinkak
29. čer 2014

@albro Ahoj vítám tě 🙂 já jsem teprve první ET takže s tou injekcí zkušennosti nemám..ale určo někdo tady poradí 🙂 😉

olinkak
29. čer 2014

@kotcheva Já doufám jen v dobré zprávy 🙂 Takže moje těhotenství bude naprosto pohodové, jak říkal křeník, to blbě od žaludku jsem si odbyla už u píchání njekcí a teď už jen hladký průběh všeho 🙂 Držím ti taky moc palečky, ať se můžeme radovat spolu 🙂