Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
10. čer 2014

@bien_1987 Neblázněte holky 🙂 , já jsem ještě den před Ketem si užívala vínečko 😉 . Je fajn být zodpovědná, ale zase to nesmí přehánět 😉

jana123123
autor
10. čer 2014

@pavlina1976 tak to stebou souhlasim a jinak te tu vitam kazda holka vi kdy presne ma dost a musi viplivnout jako ze iit do kina a nebo restaouracky a nebo na jedno sklenku vina smadzel a nebo s kamoskami je to dobry na psichiku

bien_1987
11. čer 2014

tak to ja si nemyslim, ze bych to nejak extra prehanela, rezim mam normalni, rozhodne nelezim doma na gauci 😀 vino si asi taky dam, protoze jsem byla na nakupu v bioobchode z farmy, koupila tam hovezi na stejky, domaci syr, domaci maslo a taky domaci ruzove vinko! tak si dnes posmaknu

pavlina1976
11. čer 2014

@bien_1987 Hmmmmm tak to nezní vůbec špatně 😀 .

pavlina1976
11. čer 2014

Dobré ránko děvčátka, zase do krásného slunečného dne 😉 . Já se dnes budu válet doma 😉 . Včera jsem byla v práci, tak dnes si dám oddych 😀 . @japro tak co, jak se cítíš? Já v pohodě, prsa nic....Jen včera večer mě pobolívalo břicho a píchalo trochu. A ráno když jsem si došla na malou, tak mě taky tlačilo břicho 😉 . Moc na tebe myslím 😉

pavlina1976
11. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko, tak cooooo? Už? Pořád na tebe myslím holka zlatá 😉

japro
11. čer 2014

@pavlina1976 ahoj jj sme na tom stejně včera večer v práci mě svěděli bradavky ale už nic 🙂 jinak jsme na tom asi stejně 😉

pavlina1976
11. čer 2014

@japro Taky tě pobolívá břicho? Já jen ráno a teď nic 😉 , a večer to mě bolelo docela dost a si hodinu 😉 . Snažím se na to nemyslet, ale víš jak to je 😉 . Prostě to beru tak, že jsem těhotná a budu ještě dalších í měsíců 😀 . Jiná možnost je nepřípustná 😉

japro
11. čer 2014

@pavlina1976 jj jsem na tom stejně chvilku vubec nic chvilku málo , chvilku více někdy takové zvláštní šímrání a to se točí dokola 🙂 přesně tak jiná možnost je nepřijatelná 🙂

japro
11. čer 2014

@pavlina1976 víš jak tu na Koníku jsou ty fotoblogy tak se tak koukám a to je samá maminak s miminkem a těhule kochám se ale někdy mě je z toho tak smutno ......

pavlina1976
11. čer 2014

@japro ☹ . Je to smutné. Pořád bojujemem pořád věříme a nic. Je to stresující hrozně, ale vidíš, že se to povedlo ostatním, tak jsme na řadě prostě my tady 😉 . Vždyť to není možné. Já mám 4. transfér ☹ . Jiná možnost než těhule prostě není není není 😉

japro
11. čer 2014

@pavlina1976 jj přesně tak 🙂 mě už čeká za 8 dní testování 🙂

pavlina1976
11. čer 2014

@japro Ty jo to je paráda 😉 . Moc nám držím pěsti a palce a všechno!!!!! Bude to tam uvidíš 😀

japro
11. čer 2014

@pavlina1976 jasná věc i u tebe 🙂 neboj se nic 🙂

karolakmn
11. čer 2014

@pavlina1976 @japro ahoj holky jak je... ja uz od vcera taky pekne odpocivam... vcera cca 3hod po ket me chvilemi dost tlacilo na leve strane v podbrisku a dnes uz je to takove jako pred ms - z podbriska do krize a zpet

japro
11. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976 no když jsem tu tenkrát na netu študovala začínající příznaky tak to je stejné s menstruačníma .... holky nao musíme vydržet a na testu najdem // 😉

pavlina1976
11. čer 2014

@karolakmn @japro Jj to jsme na tom všechny stejně, mě včera až večer začalo bolet jako na ms. Pak pohoda a až dnes ráno zas a teď zase klid a mír 😉 . Ono je to ošemetné s těma příznakama, myslíml, že si toho dost vsugerujeme 😀 . ale prostě to tam je holky 😉 . Tak my jsme o den že? Kdy budeš testovat? Jsi poslušná jak psala japro?

karolakmn
11. čer 2014

@pavlina1976 jojo my jsme o den... testit budu az pristi tyden v patek nebo v sobotu... tak 11.-12.den po ket. Prave ted me bodbrisek boli docela dost.... a je porad jedno mistecko kde to dloube... at uz se zavrta a zustane tam do pristiho roku 🙂
@pavlina1976 nty jsi byla vcera den po ket v praci? Ja budu do odpo lezet a pak vyrazim na kratkou prochazku... snad se nic nestane

japro
11. čer 2014

@karolakmn to víš že se nic nestane ....... jen nic netahej 🙂

karolakmn
11. čer 2014

@japro mala uz vcera chtela pochovat a musela jsem ji vysvětlit ze to nejde

japro
11. čer 2014

@karolakmn jj chápu ale co bych dala za to tu ted mít cvrčka 🙂

karolakmn
11. čer 2014

@japro chapu neboj dockas se... a urcite uz brzy... jdy budes testovat?

pavlina1976
11. čer 2014

@karolakmn jj byla, jsem v kanceláři 😉 a pak jsem se byla projít po městě, pak jsem ještě makala doma 😉 . Ale nic těžkýho. Dcera mi i sundala prádlo ze sušáku. Teď jsem dožehlila a v tom horku to je teda něco 😠 . Tak teď jsem si šla lehnout na gauč a budu odpočívat. Přivezou mi balíky dnes pro zvířata se šrádlem a kočkolitem, tak to bude muset přinést manžel až přijde z práce,neb to má asi 30kg každej 😀 . Taky mě teď pobolívá bříško, asi z toho žehlení 😕 . Snažím se dělat vše jako kdybych po ket nebyla, teda kromě toho tahání těžkejch věcí a třeba sekání zahrady a zalejvání 😉 . Ale jinak prostě normálka 😉

japro
11. čer 2014

@karolakmn 🙂 jj děkuji 😉 já až po 14 dnech jak se má 😉

lucijete
11. čer 2014

Holky to se tak krásně čte, jak jste plné pozitiva, tak to má být, nepřipouštět si, že to nevyjde.....já sem to minule dělala a nevyšlo to..... No já už odpočítávám dny kdy budu mít prďoška u sebe a nehne se ode mě na 9 měsíců🙂 Já sem si tento týden poumývala okna, dokud ještě můžu, pak se tak rok nebudou umývat🙂)))) Hezký slunečný den všem!

karolakmn
11. čer 2014

@pavlina1976 me rikali ze zehlenimam ted vypustit... minule jse delala taky jako ze nic a nedopadlo to... takze ted se jen valim a citim ze to bude ok

martas14
11. čer 2014

@pavlina1976 ahoj moja, tak hurá mrcha je tu 🙂 🙂 🙂 můj včera koupil takový malý,velký gumak pro malou pod deštník na koupání, tak jsem naplánovala velkou koupacku na dnešek...... A proto správně zafungoval zákon schvalnosti a dnes přišla 🙂 tak jsem si teď volala na car a zítra na desátou si jedu pro léky a rozpis... 😉
A ty jak se cítíš? Už ti to utíká ...dva dny z toho strašnýho čekání skoro za tebou 😉

martas14
11. čer 2014

Holky přišlaaaaaaa, zítra si jedu pro náplasti a za cca osmnáct dní snad pro prdelky do bříška, dnes je mooóoc hezký den.....já si užívám i té ms, hold když je naposled 😀 😀

martas14
11. čer 2014

@suzik161 tak už přišla a zítra jedu pro léky, tak to budem skoro na stejno, ty už čekáš ms taky každým dnem ne?

suzik161
11. čer 2014

@martas14 no super, zákon schválnosti funguje!!! Já bych to měla dostat v sobotu, tak doufám, že se nebude loudat, ale mám v plánu začít popíjet červené vínko, říkají že je dobrý i před KET, tak doufám že ji podpořím 😀 to budeme nastejno skoro, budeš dávat dvě?? Já určitě, už jsme se s doktorem domluvili. To bude super budeme nastejno a hned bude o 4děti navíc.