Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
29. kvě 2014

@janice_opice stejně je to mazec Jani, přijde mi to jako včera co jsme si psali minulý rok v červnu po tom nevydařeném pokusu a ty už jdeš rodit, letí to jak blázen ...snad nám to tu taky brzy dobře dopadne 😉

martas14
29. kvě 2014

@japro a to by tak za jeden den mohla poporust? 😕 to se mi moc nezdá, no v každém případě držím palec aby mohl být ket už ten příští týden, ale kdyby náhodou né, tak ten další už to pojisti léky a bude to....
Mě roste slizna pomalu i po estrofenu, takže já jsem jistá.....
No jsem zvědavá kdy mě se doráči dostavit ta ms 😒

martas14
29. kvě 2014

@lucijete tak to je super, že do toho jdeš s námi už teď v červnu a taky bych volila první toho vašeho drobecka, určitě je to bojovník a překvapí 😉 a kdy máš MS, nebo nějaký utz?

lili_2
29. kvě 2014

@jesie28 jsi statečná. Já se strašně bojím bolesti. Mamka si ze mně dělá srandu, prý jak budu rodit, ale to je ještě moc daleko než abych o tom přemýšlela.
Proto si všechno musím zjišťovat dopředu abych byla na to připravená, proto mám načtený že se používají ty blbý injekce, a taky že po hormonech bývá docela často špatně a pak když to přijde tak vím, že je to tak normální a snad to ani tak nebolí.

lucijete
29. kvě 2014

@martas14 jojo, ten posledni prdloka nam to vybojuje, verim mu🙂 MS muz mam, jsem tak 4-5 den, nevim, jak se to po ET pocita, kdyz jsem krvacela a spinila tak 10 dnu po ET... A na UTZ jdu ve ctvrtek 5. 6. A ty jak?

alarada
29. kvě 2014

@lili_2 Já se taky bojím bolesti, ale opravdu ty injekce nebolí. Pero vůbec a pak přímo injekce taky ne. Horší byla reakce na ty injekce. Strašně to svědilo, pálelo - pomáhala na to ledová utěrka. Za půl hodky to bylo v klidu. Po hormonech jsem měla občas návaly, ale nebylo to tak hrozný. Čerstvý vzduch a voda to spravila.

Já bych řekla, že jak si všechno načítáme, zjišťujeme a všechno konzultujeme tak je to horší
Třeba moje mamka zjistila že je těhotná až ve třetím měsící. Dřív bylo stejně všechno jednoduší.

A holky nesmíme se litovat jinak neotěhotníme nikdy. Hlavu vzhůru, zatnout zuby, zapomenout na vše zlé a jít do toho rovnýma nohama. Protože červen a červenec jsou ty nejkrásnější měsíce na otěhotnění 😀

japro
29. kvě 2014

@janice_opice moc se opatruj držím vám holky palečky .... at jste brzo v pdořádku doma .....

janice_opice
29. kvě 2014

@japro
@martas14
@pavlina1976 holky tak zítra nastupuju na hospitalizaci .mám rozjíždějící se preeklampsii ta mě chtějí hlídat...jen doufám, že tam valinka ještě tak týden vydrží..dle dnešního monitoru a průtoků se jí zatím daří dobře,ale to se prý může rychle měnit takže mi dají nějaké léky a budou nás hlídat.. Kdybych měla rodit ted tak určo císařem protože porodní cesty nejsou vůbec připravený...ale pokud by tam třeba vydržela tak by es to mohlo změnit taže zítra ráno hurá do nemocnice :-/...aspon budu pod dohledem no..takový krásný těhotenství to celou dobu bylo bez problémů a všeho a ted na konci tohle....ale co už jsme to dotáhli až sem tak to už zmákneme....martí neboj určo Vám to taky dobře dopadne a určo dřív než mně 🙂

japro
29. kvě 2014

@martas14
@78marcela
@suzik161
@zelvicka111 @lucikk1 @pavlina1976 @janice_opice
@kvetinka84 @jakoubekzdenka1711
Ahoj teda s tím označováním to je něco je to nadlouho a nevím zda jsme všechny ..........kdo jste mě držel palečky teda mé sliznici tak díky Klaplo to 😀
no jsem ráda nák sem to netlačila řikám dr že jestli to nebude na 100% ok tak že počkáme a dnes dr řiká že ovulovat sem nezačala toho se bála a sliznice je krásná to jsou věci ........ jupíííííííí fajn že nemusím nic polikat....... dnes jedu na 18h ke svému gyndákovi na pregnyl od pondělí utorgestan 2-2 .... a ve čtvrtek 13h na sálek na KET 🙂 holky tak sem se rozhodla protrhnout tu vlnu // ted to bude moje 11.6 mám 35 tak to bude nej dárek 🙂 a vy pak přiskočíte zamnou ju 🙂

japro
29. kvě 2014

@janice_opice paráda to je už jen jen týden a super že si tě pohlídají si odpočineš 🙂 moc na tebe myslím teda na vás 🙂

japro
29. kvě 2014

@martas14 na je to k čertu když ji nechcem tak přijde hned a když 1DC čekáme co nejdříve tak se fláká to je jak naschvál.......

janice_opice
29. kvě 2014

@japro no já bych radši aby tam vydržela ještě tak 14 dní do toho 39 tt, ale uvidíme..děkuju každopádně

gratuluju moc k sliznici!!!!!!! to by bylo,aby nebylo!!! určo budu sledovat jak tady bojujete!!

japro
29. kvě 2014

@pavlina1976 jj bez léku řekli mě že když byl krátký protokol tak se muže hned další cyklus když tedy bude vše ok tak není léky potřeba ..... tak sem ráda no že to dala 🙂

japro
29. kvě 2014

@janice_opice jj děkuji a my zase sledovat vás 🙂 drž se co to pujde 🙂 tfuj tfuj tfuj :-*

japro
29. kvě 2014

@janice_opice hmmmmm tak vínko to já ráda 🙂 jj děkujem za dobré rady 🙂 dnes víno koupím 😀 to se bude spinkat 😉

japro
29. kvě 2014

tak kdo tedy všechno jdem na KET v červnu já 5.6 .......

suzik161
29. kvě 2014

@japro u mě pokud vše půjde jak má, tak by KET byl na začátku července, MS má přijít 14.6. Budu ti držet palce a myslet ma tebe, aby se ta vlna protrhla a svezly jsme se všechny

japro
29. kvě 2014

@suzik161 paráda jednou nás to přeci musí potkat a snad už je na čase 🙂 děkuji taky na tebe budu myslet 🙂 at je vše v pořádku 🙂

catchulinecka
29. kvě 2014

Takze holky,pojdme do toho hromadne,je cas uz konecne na ty //,zacina totiz konkurz na Ctyri v tom - termin porodu prosinec az duben,tak at to stihnem 😀😀😀

japro
29. kvě 2014

@catchulinecka ok do // ale do telky nejdu 😀 ale ráda se na tebe v telce kouknu 😀 😉

78marcela
29. kvě 2014

Tak mě dnes dorazila ms v plné palbě. Teď jsem dojela z práce domů, nejsem schopna pracovat. U té první jsem jsem pochopila že když je po třech letech, tak to bolí, ale proc to proc teď zase tolik moc bolí, ach jo.

martas14
29. kvě 2014

@catchulinecka to je aspoň hezký hecunk, kvůli telce by se ti naši embrousci mohli trochu vycajchnovat 😀 😀 😀

martas14
29. kvě 2014

@78marcela to asi ty léky na sliznu tak nějak rozbourily a jak to jde ven tak je to hnůj, já to teď měla taky šílený 😒 ale hlavní je že za pár dní to skončí 😉

martas14
29. kvě 2014

@japro já ti řeknu datum až přijde ms, ale očekávaný ket po 20.6. 😉
Jinak teda moc gratuluji, že to slizna krásně dala a může být ketik i bez těch hnusů estrofenu.......zatím to vypadá, že budeš první holka na řadě, takže tfuj tfuj tentokrát to bude naše 😉

japro
29. kvě 2014

@martas14 jj to uteče to je za chvilku 🙂 jj tfuj tfuj tfuj je to naše 😉 jsem ráda že nic nemusím brát 🙂

japro
29. kvě 2014

@78marcela a sakra tak at je brzo po ní ...... jj vím jak ti je já trpím každý měsíc bez brzfenu to nikdy nedám ..... ještě že jsou 😀

martas14
29. kvě 2014

@lucijete tak to už jsi taky na cestě 🙂 takže první bude japro, pak pavlinka, pak ty to budete tak v rámci týdne, to máte fajn, že na to čekání po ket nebudete samy 😉 no já teprve ms čekám o víkendu a pak teprve začínám s estrofenem, takže to ještě bude chvíli trvat, potom budu asi čtvrtá jestli jsem na někoho nezapomněla, což je u mě klidně možné 🙂 🙂

japro
29. kvě 2014

@martas14 jsi hustá já v tom mám vždy chaoz..... co tu udělat nákou tabulku a vždy se tam budem aktuálně přepisovat ?

martas14
29. kvě 2014

@janice_opice tak to mě mrzí, že takto na závěr musíš ještě do nemocnice zlato, ale hlavní je aby tě pěkně hlídali, ty si tam polezis a odpocines, abys pak měla sílu na to super truper šestinedělí 🙂 Valinka to tam ještě ze 14 dní nejmíň dopece a basta ....chlapi doma taky hlady neumřou a o to víc budou pak rádi až se jim vrátíte domů 😉

alarada
29. kvě 2014

@japro No to je nádhera, samý dobrý správy. Já kontrola 6.6. Tak se drž a za chvíli ať jsou tady // a konečně tu smůlu protrhneme 😀