Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
29. kvě 2014

@pavlina1976 suzik psala že ket až začátkem července myslím, v červnu zatím vím o nás čtyřech a ještě nevím jak jsou na tom datumove @lucikk1 a @catchulinecka ty by taky mohli stíhat ještě tento měsíc 🙂

martas14
29. kvě 2014

@suzik161 😀 tak jsem si to pamatovala dobře 🙂

catchulinecka
29. kvě 2014

Ježiš holky já jsem tak ráda, že v té naší blbé situaci se máme takhle navzájem, je to fajn, že se podporujeme a nejsme v tom samy, jasně, manžely a přítele máme, drží nás, jsou s námi v dobrém i ve zlém, ale stejně si tady rozumíme nejvíc 🙂

martas14
29. kvě 2014

@pavlina1976 teď jsem ještě našla alarada, ta mi psala, že na kontrolou jde 10.6 pak ms a začátkem července ket

lucijete
29. kvě 2014

Holky a jaký je rozíl mezi KETem v nativu a se stimulací?

lucijete
29. kvě 2014

@martas14 děkuji🙂
Jojo, jdu do toho s váma......MS už mám, 5. 6. na UTZ...tak KET asi12.6.? Co já vím🙂 Jéééééééa to by bylo přesně měsíc po ET....bože, to letí...

martas14
29. kvě 2014

@catchulinecka JoJo jen my navzájem víme co to je bohužel za boj a nervy 😒 ale nejsme v tom samy a v jednotě je síla 😉 😀 a ty vidíš ket na kdy zhruba datumove?

martas14
29. kvě 2014

@lucijete no super tak šup šup dopsat se do tabulky ať v tom nemáme hokej....
V nativu znamená, že neberes žádné léky a jen na utz sledují tvoji sliznici jak roste a hlídají tvou přirozenou ovulku a u stimulovaného se bere estrofen, aby se podpořil růst té slizny buď jsou to prášky nebo u nás v car je to v náplastech a pak klasika opět utrogestan nebo co bude místo toho teď nové.,.

catchulinecka
29. kvě 2014

@martas14 absolutně netuším ☹ protože já vlastně ani nevím, jestli to v tom nativu půjde. Až půjdu na ultz po ms, tak doktor rozhodne, možná ani nebude ☹ a opět se to bude všechno prodlužovat, ale jsem rozhodlá, že když ne, tak zajedem na dovču a pak opálení budem pokračovat 😀

jesie28
29. kvě 2014

@pavlina1976 děkuji. Já doufám, že to výjde. Včera jsem si sahala u kamarádky na těhu bříško, tak snad na mě přeskočily těhu bacily 😀

78marcela
29. kvě 2014

Teda holky vy jste se nějak rozjely za to odpoledne, kdy já se tu pilně učím.
U mě není co zapsat do tabulky. Jen 12.6 konzultace a pak se uvidí. Nejraději bych šla hned s vámi.

martas14
29. kvě 2014

@catchulinecka a kdy čekas tu ms teď v červnu? No i opaleni a odpočinutí má něco do sebe, neb jak se říká psychická pohoda, polovina úspěchu 😉

martas14
29. kvě 2014

@78marcela no jo baby upletkane 😀 😀 věřím holka, že bys ráda hned s námi, ale myslím, že u tebe má to proklepnutí a skrabnuti vevnitř jak se říká, velký smysl a pak se určitě hned zadari

martas14
29. kvě 2014

@catchulinecka a kam by jste chtěli na dovcu 🙂

catchulinecka
29. kvě 2014

@martas14 no jelikož jsem byla 24.4. na laparoskopii s MT, tak ms má dojít 5-6 týden, a to je tento a ten příští. Zatím nic a jelikož mám normálně problém s cyklem, žádná pravidelnost u mě nehrozí, tak se bojím, aby vůbec došla...uvidíme 🙂 každopádně zatím sleduju, porovnávám a kochám 😀 ale v hledáčku mám Sardinii (to ale asi finančně nebude ), ale i Kanáry - miluju Španělsko 🙂 a prostě i Řecko, prostě mořééééééé 😀

jesie28
29. kvě 2014

@catchulinecka jéé já bych taky jela do Španělska. My jsme byli na Mallorce, tam se nám líbilo. Hned bych jela. Teď nám musí stačit Chorvatsko. 🙂 I když to taky není extra levná záležitost.

jesie28
29. kvě 2014

@78marcela jj holky se rozepsaly, taky dočítám. Neboj zase se taky připojíš, ty máš ještě i mrazáčky ne? 😉

kvetinka84
29. kvě 2014

@japro A když si pícháš pregnyl a víš kdy bude ovulka, nemáte to zkusit doma pojistit i domácím snažením? Nebo to je blbost?

78marcela
29. kvě 2014

@jesie28 mám mrazacky, ještě sedm. Pořád přemýšlím jestli jít teď do KET ještě jednou a pak zkusit ty vyšetření nebo ne. Zítra mám druhý den cyklu kdy bych měla začít stimulaci pokud bych šla hned zase KET.

catchulinecka
29. kvě 2014

@jesie28 🙂 jojo, Mallorka byla boží a teda máš pravdu, dneska už je Chorvatsko taky pěkně drahé. tak uvidíme, kde skončíme 🙂

martas14
29. kvě 2014

@catchulinecka aha takže to máš plus mínus jako já kdyby ti teď došla, no uvidíme a necháme se překvapit 🙂
Sardinii už jsme nestihli, ale Korsika, byla úžasná vrátila bych se tam hned a Španělsko je taky super akorát daleko bo do letadla mojeho dostanu jen do Afriky po Evropě chce autem, což už jsem na to asi stará se trmacet takovou dálku 😝 😀 ale můj sen je se tam jednou vrátit a jet do Seville, teda kromě snů největšího to je Mexiko,ale na to nebudou finance až do důchodu 😀

martas14
29. kvě 2014

@78marcela ono to člověku pořád vrta v hlavě co a jak vid'..... Je škoda, že ta konzultace u vás v car trvá tak dlouho....ale ona je to všechno taková alchymie že člověk stejně nikdy neví co zrovna může pomoct, nebo je to pomalu zbytečné 😒

japro
30. kvě 2014

@lucijete nativ je bez léku přirozeně to mám já a vím to od včera taky sem to neznala 🙂

japro
30. kvě 2014

@kvetinka84 pregnyl sem byla včera na gyndě v 18h 🙂

jakoubekzdenka1711
30. kvě 2014

Na pujdu as v zari, v srpnu antikoncepce a pro ms stimulace na ket . Tak 2 mesice necham telo odpocnout, a snad letos do tretice vseho dobreho a zleho, vypada to se budu posledni tak Holky rozvinte tehu vlnu

catchulinecka
30. kvě 2014

@martas14 jezis,tys me uplne navnadila,jeste budu chtit uprednostnit dovolenou pred Ketem 😀

martas14
30. kvě 2014

@catchulinecka tak to se nebojím, že bys to vyměnila za možnost mimiska 🙂 ale i to cestování je potřebné, protože jinak by jsme tady z toho blázince okolo ivf zcepenely 😅 musíme se i odměnit za bolistky ...

lucikk1
30. kvě 2014

@suzik161 urcite dve.at je vetsi sance a kdyz by se chytly obe tak bych byla mooooc rada.

martas14
30. kvě 2014

@lucikk1 dopiš se do tabulky ať víme jak jsi na tom holka, ty jdeš na ket s námi teď v červnu? My máme taky dva mrazacky tak je chci oba 😉

alarada
30. kvě 2014

@lucikk1 Nevím já jsem ještě s dr nemluvila. Jenom se sesrama