Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
1. pro 2014

@suzik161 no tak to je skvělá zpráva. Úžasné. Já už dostala ms, tak jsem se objednala dnes na utz, jdu příští týden ve čtvrtek a další týden ve čtvrtek by měl byt KET. Těsně před svátky.

suzik161
1. pro 2014

@78marcela super!!!! Budu ti držet palce!!

78marcela
1. pro 2014

@suzik161 díky. Snad budu mít na svátky dobré zprávy🙂

suzik161
1. pro 2014

@78marcela určitě, budou dobré!!! Vím to 🙂

78marcela
1. pro 2014

@suzik161 kéž by. Přemýšlím zda testovat třeba na štědrý den nebo si to radši nechat až po svátcích. Štědrý den by měl byt sedmý den.

suzik161
1. pro 2014

@78marcela jeee, to by bylo super 🙂 ale víš jak to bylo posledně, pokud si dobré pamatuji, pomalý nárůst a pak dobrý výsledek, skoro.

78marcela
1. pro 2014

@suzik161 jojo přesně tak to bylo. Ale už ten sedmý den jsem tam měla slabý duchy úplně mini slabý. Začaly sílit až o dost později. Ale už tam něco bylo. Hlavně abych si ale nezkazíla štědrý den. No uvidíme. Ještě je čas a kdoví co bude skoro za měsíc.

cicinky
1. pro 2014

@78marcela něco maličko slabého tam je, ale žádný šlágr, uz netestuji, počkám na krev 😉, a co ty?

catchulinecka
1. pro 2014

@78marcela
@suzik161 Holky ahojte! 🙂 ráda vás tu vidím. Suzi, tobě strašně moc gratuluju, sice už poněkolikáté, ale to neva 😀 a Marci, tobě budu strašně moc držet všechno co půjde, musí to dopadnout už kurňa, musí! A na Silvestra budeš o vodě 😀

suzik161
1. pro 2014

@catchulinecka moc děkuji 🙂 to neva 🙂 co ty, jak se daří??

catchulinecka
1. pro 2014

@suzik161 jde to 🙂 mám od ET furt nafouklé břicho, teď už teda míň, ale vaječníky jsou stále velké po té stimulaci, mám to i zapsané v průkazce, a jo!!! já mám už řidičák na břicho 😀 😀 no ale jsem stále taková opatrná, prostě já už se asi budu bát navždy...no, to je holt náš úděl 😀

suzik161
1. pro 2014

@catchulinecka juuuu, tak ty už řídíš 🙂 🙂 super!!! Já ji dostanu za 14 dní 🙂 opatrné už budeme nafurt, si myslím!

78marcela
1. pro 2014

@catchulinecka
@suzik161 já už se chci k vám přidat.. Teď mnou zmítá takový pocit, který asi všechny známe, strašne moc vám to přeju, ale safra, já už chci taky.
@cicinky no vidíš. Takže přece jen se začíná klubat, ty ses minule namlsala krásnými testy od pátého dne. Tohle bude pomalejší zpočátku, ale o to vytrvalejsi, takže to bude holka, to je jasné. Takže pořád držím, ve středu zase zkus test, bude to lepší.

bien_1987
2. pro 2014

@78marcela ahoj, já budu mít Štědrý den 14. den po ET. Ráda bych to vydržela a testovala třeba až na Štědrý den ráno 🙂 Ale to jsem velká optimistka 😀

cicinky
2. pro 2014

@78marcela zkusila jsem to včera, a zase tam bylo více bílé barvy, i když něco se tam jako že pokoušelo drát, ale víc převahovala bílá... takže v pátek dámy, po obědě se ozvu, jak to dopadlo 🙂

78marcela
3. pro 2014

@cicinky držím moc pěsti ...

cicinky
4. pro 2014

@78marcela dnes další test a zase bíla barva ☹, takže asi nic, ach jo ☹

78marcela
4. pro 2014

@cicinky vůbec nic tam nebylo, dnes ani náznak?

cicinky
4. pro 2014

@78marcela nic, za to mi je pěkně zle, jako bych mela blinkat, ale jen říham a motá se mi kebule 😕

dagin
4. pro 2014

Ahoj holky. Všem přeji hodně sil a optimismu a samozřejmě úspěšné snažení. Já už mám po porodu. Náš malý Kája se narodil o 5 týdnů dříve. Těhotenství bylo náročné. V 31tt mi zjistili vcestnou placentu a musela jsem být měsíc v nemocnici. Malý se narodil 18. 11. (termín měl 24. 12.) s váhou 2270g a délkou 47cm. Je moc šikovný a už jsme 14 dní doma. Plně kojíme a hezky přibírá.

jesie28
6. pro 2014

@cicinky Tak to je mi moc líto, že se nezadařilo. Vím jaký je to pocit ☹ Ale neboj příští KET výjde!!!!
@dagin Moc gratuluji ke Kájikovi. Je krásný. Přeji hlavně zdravíčko tobě i malýmu. 😉
@78marcela Marcelko, tak to budeš mít KET za chvilku za sebou. Nechceš si nechat testování až po vánocích? Ať máš aspoň na vánoce klid. Já vím, jak svrbý ruce na testování 😀 Moc bych ti to přála, aby se vám už konečně zadařilo

catchulinecka
6. pro 2014

@dagin jééé, ten je kouzelný 🙂 moc gratuluju 🙂

78marcela
8. pro 2014

@dagin moc gratuluji, krásna, tak přeji oběma hodně moc zdraví🙂)

cicinky
8. pro 2014

@dagin krásný prďolka 🙂

78marcela
8. pro 2014

@cicinky ahoj, tak jak u tebe, byla jsi tedy na krvi, a je to negativní? Co teď dal, pujdeš hned příští měsíc na další pokus?

cicinky
9. pro 2014

@78marcela ano a jdu do 2 embryí 😉

78marcela
9. pro 2014

@cicinky tak super, na kdy ti to vychází, ten další vklad?

cicinky
9. pro 2014

@78marcela To se dozvím az v patek 😉

jesie28
11. pro 2014

@cicinky Tak to budeme držet moc palce. My jsme dávali vždycky taky po dvou a udrželo se jedno. Teď naposledy jsem si nechala dát i Embryoglue. 😉

cicinky
11. pro 2014

@jesie28 Asi už nemám co řešit, rozešli jsme se