Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

monak85
4. bře 2015

@pavlina1976 Měla jsem stejné pocity! 🙂 To čekání na test nikdo nepochopí, kdo to nezazil. A to jsem to prošla jen jednou naštěstí. To je dobře, že krk v pohodě. Já se teda válim hodně, když to doktor doporučuje.. 🙂 Ale večer nedokážu spát, každý den se tak dvě až tři hodiny prevaluju. :-/ Prsa ty me bolely hrozně a dlouho, těžko říct jestli vlivem hormonů nebo těhu. Už jen dva dny! 🙂 V pátek na tebe budu myslet, určitě to musí vyjít!

jesie28
4. bře 2015

Ahoj holky. Jak se daří. Já nastoupila do pracovního kolotoče, tak moc nestíhám, ale vždycky nakouknu co je nového. 😉
@78marcela super, gratuluji k holčičce. 😉 Teď už to výjde až do konce. Týdny utečou a za chvilku budeš chovat 😉
@pavlina1976 Já když jsem byla těhotná, tak jsem snad žádný příznaky neměla. Jak některý holky popisují zvětšený a citlivý prsa, bolest v podbřišku atd. Asi nejsem tak vnímavá 😀 Tak se nenervuj. Je to hrozný čekat na test. Kdo nezažil, nepochopí.

pavlina1976
4. bře 2015

@jesie28 Ahoj 😀 , děkuju za podporu. Je to fakt děsný, je to na chocholouška 😀 . Nejradši bych si test udělala už zítra, ale zase o jeden den delší naděje 😉 . Stejně to neovlivním, buď tam je, nebo ne 🙂 . Věím, že tam je pořádně zahryznutej, nebo dokonce dva 😀 . Je to peklo, teď dvakrát po sobě jsem měla biochemický, HCG kolem 20 🙄 . Takže i když tam bude duch, tak je pro mě směrodatný srdíčko. A jestli tam bude dušík, tak budu testit každej den, jestli zase někam nemizí. No říkám, blázinec hadr 😀

78marcela
5. bře 2015

@pavlina1976 už jsem nervózní s tebou.

monak85
5. bře 2015

@pavlina1976 Ještě jeden den, moc a moc ti přeju krásné dvě čárky!

pavlina1976
5. bře 2015

Ahoj Děvčátka, já jsem dnes šla na krev bez testů 😀 , Já na to nemám nervy na ty testy, tolikrát jsme se zklamala, když tam byly // a pak slábly místo aby sílily ☹ , takže jsem si došla dnes ráno na krev a zítra ráno budu vědět na 100% jak to teda je 😉 . Fakt nevím, chvilku si říkám, že tam určitě je zakouslej a pak zase že ne....Vždyť to znáte, je to fakt na blázinec 😉

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Byla jsem teď mimo, ale pořád na tebe myslím, jak se to krátí 🙂 Držím strašně moc pěsti, ať zítra oznámí nějaké super číslo 😀 To je blbý, že to tak trvá...že třeba už odpoledne člověk nemůže zavolat...

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 No já vlastně nevím jestli to chci vědět 😀 . To budou zítra nervy 🙄 . Děkuju moc 😉

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Určitě se ráda dozvíš, že jsi těhotná! 😉 Fakt jsi nedělala ani jeden malinkatej testíček? 😀

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 Opravdu jsem nedělala ani malinkej testíček 😀 . Ráno jsem se na něj koukla a řekla jsem si, že jedu na krev. Asi zkusím zavolat ještě dnes. Dobrala jsem estrofem, tak ať nemusím načínat když tak novej. Od včera vstávám na čurání i v noci, prsa mě bolí, ale břicho nic moc.....'Já se z toho zblázním 🙄

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Ježiš no tak tě taky nemusí bolet všechno 😀 pořád čuráš, prsa bolí... no bys nechtěla 🙂 zkus brnknout 🙂 to hcg by zas tak trvat nemělo ne.....

monak85
5. bře 2015

@pavlina1976 To byl super nápad, aspoň bude jistota. Z čůrání v noci jsem už na větvi, kolikrát jdu i třikrát! 🙂 No já jsem napnuta, určitě to vyšlo! 🙂 Bolesti jsou ruzne a některý dny jsou pak zase nejsou.. Moc na tebe myslím!

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 Jeee, tys mě teď pobavila 😀 😀 😀 . Zatím mi to neberou, už žhavím drát 😉 . Budu to zkoušet....

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Já jsem nervózní 🙂))

pavlina1976
5. bře 2015

Tak zatím výsledky nemají, takže hold zítra ráno no 😕 . Tak to balení estrofemu načnu, věřím, že ho budu potřebovat dál 😀 . Možná ráno testnu, teda, ať jsem trochu připravená. Snad tam uvidím //. Ještě nevím, možná to nechám opravdu až na tu krev......Holky tohle je fakt úplně šílený, co. Kdo si to neprožil, tak to fakt nepochopí 😉

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Šmarjáá, jak nemají.... chjo :-/ já bych chtěla tvoje odhodlání netestovat, už bych měla několik testů před sebou 🙂 seš drsná!

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 No co ti budu povídat, volala jsem tam a když se sestřička ozvala, tak jsem měla tep asi 300 😀 . Já vím, že je to blbost, se takhle nervovat, ale to nejde 🙄

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Přesně tak, to prostě nejde. Tak to ještě přežít do zítřka no.. grr ☹

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 prd drsná, bojim, bojim 😅 . Asi ráno testnu 😀 . Já chci aby bylo hcg pořádný 😀

monak85
5. bře 2015

@pavlina1976 Teda to je napětí! A v kolik budou mít tu krev? To je opravdu nekonečný! Ale do zítřka už jen pár hodin.

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976
@monak85
Je to napínavý, jak malý gatě 🙂 To hcg máš asi fakt dost vysoký, když jim tak dlouho trvá, než ho změří 😉

lucinecka28
5. bře 2015

@cicinky ahojky chtěla jsem se zeptat kolik vás to vyšlo to první IVF?

pavlina1976
5. bře 2015

@pikvik1 @monak85 kéž by, bylo aspoň 500 😀. Možná zkusím večer testnout 😀

pikvik1
5. bře 2015

@pavlina1976 Juuuu, v každém případě foto nutné!!! to je ti snad jasný 🙂

lucinecka28
5. bře 2015

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat .....na první IVF a veškeré léky kolik jste platily děkuji za odpověd 🙂

pikvik1
5. bře 2015

@lucinecka28 Ahoj 🙂 já platila celkem 16 500,- (Léky: 2500,-; ICSI: 8000,-; Prodloužená kultivace embryí: 6000,-). Měli jsme hodně embryjek, takže jsme chtěli i mražení. Ale protože doktor rozhodl o odkladu transferu na další cyklus, tak jsme to neplatili (jinak cena 5 000,-).

lucinecka28
5. bře 2015

@pikvik1 děkuji a jak je to prosím z pojištovnou hradí něco nebo i celé ?

pikvik1
5. bře 2015

@lucinecka28 Není za co 🙂 No já ani nevím, oni toho určitě platí dost, ale nikdy jsem to do detailu nezjišťovala se přiznám...

cicinky
5. bře 2015

@lucinecka28
1. ivf 10.tis - měli jsme jen jedno embryo
2 ivf 17tis - měli jsme 6 embryjek
a zůstalo mi už jen jedno, 4x neúspěsný transfer ☹

lucinecka28
5. bře 2015

@cicinky no nás právě taky bude čekat IVF tak se ptám kolik nás to bude stat a co nás čeká. nebo já se toho bojím nemám ráda doktory 😀