Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
18. dub 2014

@japro no prosím a už jsi v tom blázinci s námi 😀 je tak dál ať je nás co nejvíc a rozjedeme pořádnou //vlnu 😉

martas14
18. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 tak radši ať nic nebolí....svoje jak čtu jsi si už taky vybrala, tak teď jen samé pozitiva a dvojité viděni na testu 🙂

martas14
18. dub 2014

@jesie28 jo to mám i u pera jak to nebodnu rovnou, tak se mi do toho nechce a s každou další je to vetší ruleta 😀 pregnyl se pícha doma, protože se musí vždy dávkovat přesně v devět večer, nebo si ještě můžeš zajet to nechat píchnout na pohotovost co jsem někde četla, ale ty když si píchas injekce normálně tak to bude hračka 😉

martas14
18. dub 2014

@mmarch jo nějak to pichnu, při mém prvním ivf, se pichal ovitrell nebo jak se to jmenovalo a taky se to zvládlo, tak teď ten pregnyl taky půjde, já to asi píchnu a manžel to pak dotlači 🙂
Jinak děkuji za palecky a držím ať ten první testovací pokus u vás dopadne dobře jak u nás tenkrát 😉

japro
18. dub 2014

@martas14 jj zítra začnu stimulovat dnes mě je dosti zle jak sem to dostala a zároven sem natěšená 🙂

martas14
18. dub 2014

@japro no já už po týdnu stimulky, taky začínam cítit břicho jauvas 🙂

japro
18. dub 2014

@martas14 tak dobrá známka že vajíčka rostou 😉

martas14
18. dub 2014

@japro jo to je fakt, ale já jsem skromný člověk, mě by stačilo kdyby se projevovaly jen na utz 😀 😀

japro
18. dub 2014

@martas14 😀 jj to chápui já bych to brala ..... já pujdu na ultrazvuk 25.4 ...........

jakoubekzdenka1711
18. dub 2014

@japro dekuji, ale to by zazrak.

jakoubekzdenka1711
18. dub 2014

Holly drzim vam pesticky pro || , no na nevim je mi skoro blivno bricho me boli Jako by to melo dojit jinak prsa me tak pobolivaji a ovulku jsem Mela minuly tyden v utery tak to je na ms ☹

martas14
18. dub 2014

@japro tak to na tebe budu myslet, to já budu mít tak akorát kolem ET, takže břicho bude v ještě větším tlaku 🙂

japro
18. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 děkujem no i zázraky se přece dějí dnes si prej o velkej pátek máme něco přát řikaly to v rádiu tak šup přej si i když si přejem i bez velkého pátku 🙂

japro
18. dub 2014

@martas14 jj chápu děkuji moc i já na tebe teda na nás všechny ale určitě si tu ne jednou napíšem 🙂

jakoubekzdenka1711
18. dub 2014

Tak Holky velke prani pro vsechny -----II a zdraveho mimiska tfuj tfuj

suzik161
18. dub 2014

Ahoj holky, tak u mě to vypadá na vyvolávačku. Dala jsem tomu čas do úterka, pokud nepřijde, měla přijít v úterý, tak jedu na vyvolávačku. To je jak naschvál, teď, když to nejmíň potřebuji, tak mešká. Možná za to mohou antibiotika, ale i tak. Doufám, že dorazí zítra, jinak jsem úplně v háji a příští týden bych vůbec nezvládla. Tý jo, taková blbost a úplně mě to rozhodí 😒

catchulinecka
18. dub 2014

@suzik161 jéééjda, to mě mrzí, úplně vím jak se cítíš ☹ já mám nepravidelný cyklus, takže jsem kolikrát čekala a čekala, děs. Každopádně ti moc moc přeju, ať dorazí co nejdřív! A třeba zítra! Když jsou ty Velikonoce 😉

martas14
18. dub 2014

@suzik161 tak to je pech ☹ fakt jak naschval se loudat, když jí člověk vyhlíží co mu hlava stačí.....třeba ještě dostane rozum, myslíme na tebe holka 😉

karolakmn
19. dub 2014

@martas14 si dnes mela testit ne? Jak jsi dopadla? Nebo to byl nekdo jiny?

cicinky
19. dub 2014

@suzik161 taky jsem měla vyvolávačku, všechno se mi tím prodloužilo o necelý měsíc ☹
Ale zase druhý pokus a výsledkem byly čárky 🙂
Vydrž děvče, však ona mrcha přijde 😉

martas14
19. dub 2014

@karolakmn ne já ne, já jsem teprve nosnice a sedím si na velikonočních vejcích a v úterý teprve opu 😉

karolakmn
19. dub 2014

@martas14 aha tak to jo ja uz v tom mam tady peknej bordel... drzim palce!!! Ja jdu v utery na krev...

dagin
20. dub 2014

@karolakmn to jsem měla testovat as já. Testovala jsem dnes, je tam taková slabší čárka, ale není to jen duch. Dnes jsem 13. den po ET. Krev mám taky v úterý. Ale chytila jsem nějakou virózu. Škrábe mě v krku, spíš to je od nosohltanu. Uvidíme .... Ty se cítíš jak?

japro
20. dub 2014

@dagin no paráda gratuluji a držím palečky at jen a jen sílí a at jsi brzo zdravá a je vše v pořádku 🙂

martas14
20. dub 2014

@dagin tak to je super holka 😉 , moc držíme palecky na úterý stejně jako@karolakmn ať je to váš šťastný den 😉

karolakmn
20. dub 2014

@dagin tak to ti moc gratuluju a drzim palce... ja jsem dnes 11 den po transferu a nemam na testu ani ducha takze pochybuju ze se tam neco ukaze... zacinam mit naladu pod psa a pripravuji se na dalsi negativne verdikt

Tak dnes na testu ani duch... 11 den po transferu asi dalsi prohrany boj!!!

dagin
20. dub 2014

@karolakmn testy nejsou vždy spolehlivé ... nevzdávej to, dokud nebudeš po krvi - kamarádka dávno věděla z krve, že je těhu, ale test jí to neukázal ....

dagin
20. dub 2014

jinak děkuju, holky .... ještě vydržet do úterý, jaká je hodnota a pak bude jasno 🙂

karolakmn
20. dub 2014

@dagin dekuju za podporu uvidime v utery... tobe to moc preju a drzim palce... kolika denni embryo ti davali? Me jen dvoudenni... pri nejhorsim mame jeste jednoho mrazacka

dagin
20. dub 2014

@karolakmn 5ti denní blastocysty, 2 embrya