Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
29. čer 2014

@olinkak to víš, že nejsi máčka, já bych pod stan jela taky klidně hned, akorát teda s tím utrošem chodit na suchý záchod a bez koupelky by bylo jak stezka odvahy 😀 😀 ale tu změnu prostředí a myšlení teda závidím, já sice vím, že to teď určitě klapne, bo jsem na to už nastavená, ale čekat do testu je teda dlouhá nuda 😀 a to jedeš jako instruktorka?

albro
29. čer 2014

@olinkak Děkuji, koukám,že s tím asi nikdo nemá moc zkušeností. U prvního jsem si píchala každý den, tedy spíše přítel, jsem srabík a sama bych si to nepíchla, proto jsme zvolili tuto cestu.

albro
29. čer 2014

@sasanka033 jj proto jsme to vybrali, ale moc jsem o tom neslyšela a moc se o tom ani nepíše, tak uvidíme. 🙂

kotcheva
30. čer 2014

Holky, hned po ranu mam pozitivni zpravu - a to doslova. Jsou tam //. Vim, ze to nic nezarucuje, ted se budu bat dalsich x mesicu, ale presto se tise raduju🙂. A taky doufam, ze tu timto opet startuje ta spravna vlna tehotneni 😀. Dekuju vam za podporu!

lucijete
30. čer 2014

@kotcheva hurá hurá to je krásná zpráva po ránu.....držím palce ať je vše ok.....kdy jdeš na krev?

suzik161
30. čer 2014

@olinkak Já jsem to nesla taky dobře, ale ty slzy přišly úplně sami od sebe a nedaly se udržet. Ale máš prvadu, ty je nebudeš potřebovat, budou to jen slzy štěstí při srdíčku 😀

suzik161
30. čer 2014

@kotcheva Skvělá zpráva, moc gratuluji a děkuji za těhu vlnu pro nás!!

kotcheva
30. čer 2014

@lucijete diky! dneska si zavolam do Iscaru a poptam se - predpokladam, ze ve stredu.

kotcheva
30. čer 2014

@suzik161 moc dekuju! Holky, hlavne nam vsem fandim, at se miminka dari... 🙂

sasanka033
30. čer 2014

@martas14 nazdar zlato🙂 ja mela ET v sobotu - tentokrat to bylo trochu fiasko, v cube ze me dostali jen dve vajicka a z toho bylo jen jedno embryo, ale prej bylo krasny, presneji doktorka rekla, ze je pravidelny jako kyticka 🙂 tak ted tise verime. co tise! hlasite verim, ze s nami bude chtit zustat🙂 kdy ty mas testovat a jak se cejtis? jak starej byl nanuk? ja mam este zejtra pichat decapeptyl, prej je to dobry na uhnizdeni...jo a dali jsme na embrouse lepidylko🙂 snad nam to pak v dospelosti nevycte! 😀

sasanka033
30. čer 2014

@kotcheva krasnej test, gratuluju🙂 kdy jsi mela ET a jak stare bylo embryo?

kytka12
30. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 9.tt - kontrola 27.6., TP 20.1.2015
zelvicka111 - těhu 11tt, kontrola + screening bude 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, TP 24. 12. 2014

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014 - Teset 19.6
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET 9.6. -dvou embroušů, Test 23.6., HCM negativní
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET 13. 6.
karolakmn - KET bez stimulace -6.6. UTZ - KET 10.6. 1embryo
Kotcheva- OPU 14.6., ET planovany 19.6.
olinkak-1.IVF, 1.ET, 21.6.-transfer 1 blastocystíka
martas14 - 2 IVF, KET se stimulkou..ket 26.6. 2 embryjka
suzik161 - KET se stimulkou, utz 7.7.
alarada - KET bez stimulky - ult 7.7

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, hysteroskopie 10.7, pak snad KET
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra na Reprofit
lili_2 - 1. IVF v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
musilka 3.IVF, KET v červenci se stimulkou
bien_1987 - 1. IVF nevyšlo, nebylo co transferovat

martas14
30. čer 2014

@kotcheva holka ani nevíš jak ti to moc přeji, vypadá to krásně tfuj tfuj a za chvíli takové krásné i srdíčko 😉 🙂

martas14
30. čer 2014

@sasanka033 no prosím další květinové dítě mezi námi 🙂 🙂 určitě bude tak mega kvalitní až ti ty // vyrazí dech 😀 já se cítím v poho zatím mě nic nebolí ani nepicha, tak snad je to dobré znamení, protože já už s tím těhu vyloženě počítám 😀 povedlo se to ostatním na poslední pokus, tak proč ne i nám a basta 😉
Testovat chci asi toho sedmého, protože osmého jdu na krev a to chci vědět jak jsem na tom...tak to jsme skoro na stejno, ty zase vydržíš co nejdyl?

cmucik77
30. čer 2014

@kotcheva Krásná dálnice 🙂 Já jsem si to hned myslela 🙂 ..... Jupííí, moooc a mooooc gratuluji a držím palečky, ať je vše OK 🙂

kotcheva
30. čer 2014

@cmucik77 moc ti dekuju! Jak uz jsem tu psala, preju to vam vsem! At se to tu carkami jen hemzi🙂

kotcheva
30. čer 2014

@sasanka033 ahoj, moc dekuju! Jinak na prenosu jsem byla 19.6. a mela jsem petidenni embrya (2 - jedno bylo "spickove kvality", druhe se zkratka nehodilo pro zamrazeni, tak jsem souhlasila s ET obou😉.

kotcheva
30. čer 2014

@martas14 ja ti dekuju! Moc! Az se potvrdi, ze bije srdicko, bude o neco lip🙂. Stejne jako u Elisky si zakazuju se radovat moc brzy, u ni jsem si vic oddychla a zacala se tesit az nekdy po 20. Tt po vsech testech😉

martas14
30. čer 2014

@kotcheva jo jo člověk si ještě nemůže hodit tzv. nohy na stůl, ale to že je tam čárka, je ten důležitější krok, bez něj už pak není nic.....takže paráda holka, já tenkrát u prvního po testu myslela, že už je to tutovka, takže jsem si nepřipouštěla vůbec nic a žila ve sladké nevědomosti, je pravda, že teď při druhém bych byla už hodně vystrašená ze všech těch pomalých krůčku co vedou až ke šťastnému konci....
ale krásně jsi to tu rozproudila, tak doufám, že nám ty tvoje // přinesou taky takové štěstí 🙂

sasanka033
30. čer 2014

@martas14 ja to mozna tentokrat udelam tak, abych mela mensi nervy - zacnu asi testovat brzy, budu sledovat, jak mizi pregnyl a pak jak roste moje HCG!🙂 ono to moje cekani bylo vzdycky strasne kruty - mela jsem sileny nervy, uplne paralyzovana strachy na den D testovani a pak se z toho snehobilyho testu sesypala, ale paradoxne se mi ulevilo, pac to obrovsky napeti bylo pryc. mozna, ze kdyz testujes kazdej den od doby, kdy tam este nemuze nic bejt, porad mas nadeji na druhej den rano a zaroven jsi i castecne pripravena, ze treba ne...
co si o tom myslis?
jinak ja mam prijit na krev a testovat 11.7. dostala jsem v cube dokonce testy, ale jsou dvacitkovy.

sasanka033
30. čer 2014

@kotcheva jeee, tak budou dvojcatka🙂 tak to je krasny🙂

martas14
30. čer 2014

@sasanka033 no je pravda, že na jednu stranu toto opravdu úlevu přinést může, hold se to musí vyzkoušet, ale drtit to až do konce lhůty většinou dělá každý jen při prvním a pak od toho pomalu upouští co tak čtu 🙂 .....já teda bych taky nevydržela čekat třeba nějakých čtrnáct dnů, většinou testnu tak ten desátý den kdy už je to pro mě víceméně jasné, jsou tam, tak je to dobré.. nejsou tam, tak je to pasé, už se ničím neutěšuji a beru to jako fakt, těch deset dní jsem ještě schopná vydržet, ale u mě se to tak nějak vždy vykrystalizovalo samo už předem, že když nic nebylo, tak to vyšlo a pak při ketu jsem měla ty bolesti jak mě to budilo i v noci od čtvrtého dne, a teď naposledy zas krev osmý den, takže to taky bylo jasné ještě dřív než jsem testovala.....tož pokud budeš testovat častěji, tak sedmého určitě už obě uvidíme dvojmo 😉 běda jak né, protože už mě nebaví se ani zlejt 😀

sasanka033
30. čer 2014

@martas14 tak to jsme dve!!! 😀 😀 😀 ja s tim proste pocitam. jsem tehotna a budeme mit jarni miminko🙂

78marcela
30. čer 2014

@kotcheva sem ti to říkala... 😀 😀 😀 gratulace veliká, super. 😀

kvetinka84
30. čer 2014

@kotcheva také se přidávám a moc gratuluju

jesie28
30. čer 2014

@kotcheva mooooc gratuluji. Miminko ať krásně roste. 😉

olinkak
30. čer 2014

@martas14 Tak jedu jako trenér, on je to gymnastický tábor, o to větší legranda, už se nemůžu dočkat, doufám ,že se to počasí umoudří a bude od středy krásně 🙂 No já taky přemýšlím jak ty 2 večery zvládnu crinon, ale snad nějak jo 🙂 A hlavně s děckama kolem sebe nebudu myslet na test 🙂 a v pondělí se uvidí, doufám, že se přidám teď k této pozitivní vlně a to doslova !!! 😀 😀 😀 😀

olinkak
30. čer 2014

@albro Tak já jsem si píchala sama všechny, manžel je srabík 🙂 hihihihi, ne abych to uvedla na pravou míru, manžel nedostal ode mě důvěru, píchal 2 roky a nic 🙂, tak jsem to teď vzala do svých rukou a doufám, že to dobře dopadne 🙂

olinkak
30. čer 2014

@kotcheva Ty jsi teda éééééro !!! Gratulace veliká !! Kolikáty den od KET, či ET to bylo ??? že jsou tam takové tlustice !!!!!!! Já chci taky !!!!!!!!! 😉 A věřím že u mě hcg bude min 2000000 🙂

olinkak
30. čer 2014

@suzik161 To bych si strašně moc přála, sklamání se hrozně bojím...jsem taková natěšená na to, že to vyšlo 🙂 kéž by to fakt byla pravda...🙂