Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
25. dub 2015

@annna79 to nevím, ale myslím ze by to melo jit.

danov84
27. dub 2015

Tak jedu z utz. Mam 20-25vajicek po 16mm, ve ctvrtek OPU. Pani dr. Pospíšilova zvazuje posunuti ET, kvuli hyperstimulaci, tak uvidime pry, jak snesu OPU s takovou nadilkou 🙂

pikvik1
27. dub 2015

@danov84 Máš nadílku jak ježíšek 😀 To je super! Taky jsme ET posouvali a nakonec jsem byla ráda. Držím pěsti 🙂

lloupacek
27. dub 2015

@danov84 to je teda husta nadilka. ufff. tak at to dobre neses.
ja mela jen 7 foliku, z toho k pouziti 4, a oplodnily se 3, a vsechny jsou krasny blastocysty - dve uz jsou v mrazacku, jedno u mne🙂
drzim palce a hodne pij.

78marcela
27. dub 2015

@danov84 to je docela dobré.. Já jich mela 33 a nic neposunuli. Ale ted to hodně dělají.

lloupacek
27. dub 2015

@78marcela
@danov84

Holky kolik vám je, že máte tolik vajuch? a byly jste na krátkém či dlouhém protokolu?

apolla
27. dub 2015

@lloupacek já krátký protokol, po 6 dnech stimulace Puregonem 24 folikulů

danov84
27. dub 2015

Ja gonal 10dni po 225. Ja driv chodila darovavat do Reprofitu vajucha a tak vedeli, co snasim dobre a co ne. A holky, co vam to posunovali ten ET, tak po jak dlouhe dobe jste sli? Kdyz mam 5dni prodl.kulti, tak to bych zvladla, ne? Nechcou zatezovat organismus

petapal
27. dub 2015

Ahoj ja dnes lo ultrazvuku levy vajecnik 7 vajuch 16 -18mm - v pravem male 10mm.zitra picham v 20h pregnyl vr stredu v 8h odber.Doufam.ze tam neco bude mame metodu ICIS

78marcela
28. dub 2015

@lloupacek me bylo 32, a mela jsem tuším asi 10 dnu puregon, už si to přesně nepamatují a z tech zásob jsem čerpala doteď. 🙂

78marcela
28. dub 2015

@pikvik1 a co ty nového?

pikvik1
29. dub 2015

@78marcela Zatím to vypadá dobře 🙂 ťuk ťuk 🙂 Na kontrolu jsem objednaná 11.5., takže se samozřejmě nemůžu dočkat!! Věřím, že to už bude srdíčko. Nicméně přikládám přehled, co mám na památku 🙂

lloupacek
29. dub 2015

@pikvik1 jéé gratulace kočko , to je úžasná zpráva po ránu 🙂 🙂 🙂 ty jsi taky maniak. ty uz jsi testila 4 den po KET?? jsi jak já. hele já jsem dneska 4 den po ET a už zvazuju kdy budu testit. chteji abych testila až 11.5 - v den tveho UTZ, ale to rozhodne nevydrzim. mela jsem zavedeny 5 denni blastocystu - tak nevim kdy testit.

pikvik1
29. dub 2015

@lloupacek Je to krááása 🙂 Ano jsem maniak a neléčím se 😀 Já měla 6 denní blastocystu, dr. říkal, že hezčí embryo prostě není ať koukám otěhotnět 🙂 A ten 4. den se ten dušík ukázal v limitu a zřetelně. Říkala jsem si, že je to už 10DPO, takže by tam něco mohlo být, pokud se zadařilo. Na fotce vypadá hůř, ale oko vidělo 🙂 Jeejda, strašně moc držím pěsti!!!!!!Moc!!!

apolla
29. dub 2015

@pikvik1 no tak to vypadá luxusně!!!

lloupacek
29. dub 2015

@pikvik1 dekuji za srdicko, je mi jasny, ze je od tebe Mamino , mlask 🙂

78marcela
29. dub 2015

@pikvik1 no to je primo ukázkové, a hCG stoupá super, to jsou hodnoty...tak at se mimis dal takhle pěkně vyvíjí, paráda, vyplatilo se pockat když to takhle krásné dopadlo 😉

pikvik1
29. dub 2015

@lloupacek Áááá 🙂 odhalena 😀

pikvik1
29. dub 2015

@78marcela Jsem tak šťastná 🙂)) Snad to bude i dál všechno v pohodě a v pořádku 🙂
A jak jsi dopadla u dr.??? Víš něco konkrétního?

lloupacek
29. dub 2015

@pikvik1 dekuju. jeste mi povidej o priznacich ..... jsem 4 den a zajima mne vsechno. nemam totiz priznaky zadny 😀 😀

lloupacek
29. dub 2015

@pikvik1 a koukej si tu krasnou fotku testiku cos dala sem dat i na zeď --- az to tady zmizi, budu chodit k tobe na čumendu to okukovat :D

pikvik1
29. dub 2015

@lloupacek Já taky žádný neměla...akorát mě 2-3 den po ketu nárazově během dne dost zapíchalo v podbřišku. Takže to asi bylo uhnízdění nebo něco s tím. Jinak teda nic. Z estrimaxu mě hodně bolely prsa a po ketu to přestalo. Zatím teda taky nic moc, dnes jsem si říkala, jestli tam v tom břichu fakt něco je 😀

pikvik1
29. dub 2015

@lloupacek Dám, ale očumovat už budeš taky svoje! 😉

78marcela
29. dub 2015

@pikvik1tak páteční kontrola v Brně dopadla naštěstí docela dobře. Pan doktor byl tak nepříjemný, ze jsem se bála se i zeptat, jestli je to opravdu holka. Se vším byl rychle hotovej. Jedna ruka, druha ruka, jedna noha, druha noha, srdce ma, žaludek taky, jste nějaká lechtiva, ne? Hotovo nashledanou...a vypadla jsem . Nicméně výsledek - rozstepy ani jiné vývojové vady nenalezeny a to je hlavni...

apolla
29. dub 2015

@78marcela a ke komu chodíš? No ten přístup je fakt blbý...ale hlavní jsou ty zprávy

pikvik1
29. dub 2015

@78marcela No, to je super pan doktor :-/ Hlavně, že to máš za sebou a jak říkáš, nejdůležitější je to, že se nic nenašlo!!! třikrát jupíí 😀

78marcela
29. dub 2015

@apolla tohle bylo speciální vyšetření v Brně na Veveří. Jinak u nás chodim k doktorce Pavkove která je úžasná a skvělá a nedam na ni dopustit. Bohužel tam ted nebyla dva týdny, tak jsem šla k panu doktorovi Vlasinovi. Ale hlavně ze je mala OK.

apolla
29. dub 2015

@78marcela k Pavkové chodím taky...ty jsi ze Znojma?

78marcela
29. dub 2015

@apolla Jojo, kousek od Znojma a ty odkud?

apolla
29. dub 2015

@78marcela přímo Znojmo