Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

knedlicek86
20. bře 2015

Jinak holky, dnes mi bylo nějak divně, necítila jsem se ve své kůži a dokonce mám lehce zvýšenou teplotu 37.2. Jsem z toho trochu vyplašená, chřipka to určitě není. 😖

hahebu
20. bře 2015

@knedlicek86 to je těhu!!! 🙂 🙂 🙂

hahebu
20. bře 2015

@78marcela 2x ET, 2x KET.

jitule1989
20. bře 2015

@knedlicek86 :D do zadku taky nemusim, jen do bricha a pak do stehna, no uvidim jak dopadne prvni pokus, manzel by mne to nepichnul :D vidim ze jsi tedka ve fazi cekani tak ti drzim moc moc pesti

hahebu
20. bře 2015

@jitule1989 do zadku mám Agolutin, jen Utrogestan na mě nepůsobí. Manžel vidí injekci a jde k zemi, jezdím obden do CARu na pichanec, do toho zadku si to sama nepichnu 🙂 Jj, čekám, ale už to vypadá špatně... ☹ v pondělí krev rozhodne.

knedlicek86
20. bře 2015

@hahebu Cože, cože, cože???? 😕 To by bylo dobré znamení, no kéž by 😀

knedlicek86
20. bře 2015

@jitule1989 😀 Taky jsem byla odvážná, říkala jsem si, že si to píchnu sama. No skončilo to pokusem, dotkla jsem se jehlou špíčku a lehce se asi škrábla a vytekla mi mini kapička krve... a už jsem nevzala odvahu to zkusit znovu 😎 Tak nastoupil manžel, ne že by se mu to líbilo, ale měl aspoň jistotu, že si každý den " zapíchá " 😀 😀 😀 😉

apolla
20. bře 2015

@hahebu a co se píchá do zadku?

78marcela
20. bře 2015

@hahebu tak ať ti to brzy vyjde. U mě čtyři transfery taky nic, jen u třetího hcg 160 a pak začalo klesat. Podařil se pátý, ať je to u tebe taky tak.

apolla
20. bře 2015

už to čtu - agolutin. Holky, musely jste si všechny píchat něco i jinam než do břicha?

apolla
20. bře 2015

no jak to tu tak čtu, tak se obávám, že nám to napoprvé taky nevyjde...myslela jsem, že těch "napoprvé šťastných" je víc... 😒

knedlicek86
20. bře 2015

@apolla Ale kuš s těmi negativními myšlenkami!!!! Taky mám teď 1.ivf a musíme aspoň trochu věřit... 😉 Jinak by to bylo už předem prohrané a to nechceme 🙂

hahebu
20. bře 2015

@apolla ten Agolutin je na udržení, ne na stimulaci

hahebu
20. bře 2015

@78marcela kéž by 🙂 další pokus ale až na podzim 🙂

hahebu
20. bře 2015

@apolla nono, takové negativní řeči dopředu! Žádné takové! 🙂

hahebu
20. bře 2015

@knedlicek86 já myslím, že ta teplota to jistí, je to tam! 8. den zkus testnout ;)

78marcela
20. bře 2015

@apolla bohužel ti dam za pravdu. Těch opravdu šťastných, co se povede hned, těch je málo. Ale jsou, tak třeba zrovna budeš patřit mezi ty šťastné.

jesie28
20. bře 2015

Nám se taky podařilo napoprvé. 😉
@apolla

monak85
20. bře 2015

Taky jsem po et pichala Agolutin do zadku. A do 12tt beru Duphaston a Estrofem. Mě pichal všechny injekce přítel, byl v tom opravdu dobrej. 🙂 Sama bych to nedala. To tady nikdo nemate dlouhý protokol? A zázraky se ději, u nás je to hodně velký zázrak a jsem za něj nesmirne šťastná. Holky hlavně optimismus, i když věřim ze to musí být hodně těžké.

jitule1989
20. bře 2015

@monak85 takymam kratky, prijde mi ze se to ted strasne vlece ten cas 🙂) jinak ja VERIM! rodina pri nas stoji, doktora mam skveleho uz jen to stesti..navic si myslim ze nas to s manzelem jeste vic sblizilo..

monak85
20. bře 2015

@jitule1989 Já teda nevím, mám malé zkušenosti, ale Plzeň má celkem dost vysokou úspěšnost a preferují dlouhý protokol. Proto se divim, že tady ho skoro nikdo nemá. Ale to je jen můj pocit, nechci nijak říct, že by krátký byl bez úspěchu, to určitě ne! Věřit je důležité, zázraky se ději!

hahebu
21. bře 2015

@monak85 já nevím, jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým, teda co se použití týká ☹

apolla
21. bře 2015

@hahebu já taky ne, ale po první konzultaci mám ve zprávě napsané: antagonistický protokol Puregon, Orgalutran, Menopus d.p.

jitule1989
21. bře 2015

@monak85
@hahebu
@apolla ja teda v tomhle verim doktorovi, mam ovulaci presne v pulce cyklu, menstruaci na den pravidelnou tak proc by u me mel byt nastaven dlouhy?🙂 ja jsem azna druhe strane,chodim do IVF Zlin a ti teda maji take super vysledky 🙂 holky mejte krasny den

hahebu
21. bře 2015

@apolla to toho máš dost, to bych tipla na dlouhý 🙂 Já teda věřím taky doktorům, protože sama tomu nerozumím, takže mi nic jiného nezbývá 🙂 Sice jsem zkoušela konzultaci i s jinými doktory, abych se ubezpečila, ale i tak nezbývá, než věřit.

hahebu
21. bře 2015

A moc děkuji za srdíčko k povzbuzení! 🙂 Je super, mít si s kým popovídat, kdo ví, o čem je řeč 🙂 I když lidi kolem drží palce, kdo nezažil, neporozumí 🙂

apolla
21. bře 2015

@hahebu souhlasím, pro mě je to taky super, když si o tom můžu pokecat - a navíc s holkama, které už mají zkušenosti. Jinak já taky věřím doktorovi, ví o mně nejvíc. A prof.Malý z Unicy je borec, prostě machr na slovo vzatý. Jinak já mívám ovulaci později, až tak 18DC a mívám cyklus cca po 30 dnech, ale ne vždy na den přesně.

zuhra
21. bře 2015

Ahoj, chtela jsem se optat na hrazení ivf - ideálně s pgd - pojišťovnou. Musím mit za sebou tři potraty nebo je to na rozhodnuti lékaře? Dekuji a vsem držím palce

hahebu
21. bře 2015

@zuhra ahoj! Mně pojišťovna hradila bez ohledu na minulost. U nás byl důvod manželův spermiogram. Ale myslím, že tři potraty určitě důvod jsou. Já jsem ten souhlas pojišťovny brala spíš jako byrokracii, podle mě to schválí všem 🙂 Ale i tak se připrav na doplatky okolo 20.000,-

zuhra
21. bře 2015

@hahebu ach jo, to je pálka;( no alespon, ze neco příspeji;)