Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jakoubekzdenka1711
29. pro 2014

@78marcela ach jo, je mi to líto. ale věř, že se to povede. já jsem živý důkaz, že zázraky se dějí. 😉

suzik161
29. pro 2014

@78marcela to ne Marcel! To je mi líto!!

jesie28
29. pro 2014

Holky moc díky za podporu. Člověk se s tím stejně musí vyrovnat sám ☹ 8.1. jdu na kontrolu, tak se musím doktrora pořádně zeptat, proč se to vůbec všechno stalo. 😢

jesie28
29. pro 2014

@78marcela to je mi Marcelko taky moc líto. Ach jo. Musí se nám konečně poštěstit. Příští rok snad bude lepší než ten letošní.

kotcheva
29. pro 2014

@78marcela ahojky, moc te zdravim! Zrovna vcera jsem na tebe myslela, jak se ti asi dari... Telepatie🙂. Ano, mam holcicku, ale narodila se moc brzy- uz v 6. mesici. Bylo to drama, tri tydny jsem stravila v nemocnicich. Bylo mi porad dobre, najednou silne krvaceni a obrat o 180 stupnu. V prvni chvili mi rekli, ze potratim, ale daly jsme to a zvladly ty tri tydny, aby se narodila ve 25.tt, kdy uz se miminka zachranuji... Ted ji mame v inkubatoru a obden za ni jezdim do nemocnice.

cicinky
30. pro 2014

@78marcela néééééééééé ☹
Ach jo ☹
Rok 2015 MUSÍ VŠECHNO ZLOMIT, VŠECHNY BUDEME MÍT MIMÍSKY a vůbec o tom nebudu diskutovat!!!!!

78marcela
30. pro 2014

@kotcheva ach jo, no to je síla. Snad bude brzy v pořádku a zdravá. Držte se, holky.
@cicinky máš pravdu a taky o tom nebudu diskutovat.

cicinky
30. pro 2014

@78marcela
@jesie28
Holky, na nás čeká náš uzlíček, musíme věřit 😉
Ušly jsme příliš velký kus cesty, abychom to vzdaly.... Takže? Bojujeme!!!!

78marcela
30. pro 2014

@cicinky líbí se mi tvuj optimismus. Nakonec ale když to tak shrnu, tak jsme postupně z této diskuze otěhotněly skoro všechny, kromě @japro a @martas14 o kterých nic nevíme. Někomu to dopadlo dobře, někomu hůře, nicméně se to aspoň částečně povedlo a není důvod proc by se to příště nepovedlo úplně. Takže 2015 je náš rok. A basta!!!!

jesie28
30. pro 2014

@kotcheva ta musí být maličká. Já jsem si taky říkala, že škoda, že nejsem aspoň v tom 25tt, že by se mohli doktoři toho našeho prcka zachránit ☹ Ale příroda to asi tak chtěla. Vy se holky držte, ať jste zdravé. Drřím vám moc palečky.

jesie28
30. pro 2014

@cicinky děkuji ti moc za podporu. Příští rok to všem natřeme. Musíme!!!! To ani není možný čím vším si člověk musí projít k vytouženýmu miminku. Mě aspoň drží nad vodou můj skvělý muž a můj 3 letý syn.

cicinky
30. pro 2014

@78marcela
@jesie28
Holky JSME BOJOVNICE, JSME ŽENY A BUDEME TY NEEEEEEEEEEEEEJ MAMINY široko daleko...
Optimismus je naším hnacím motorem a MY to dokážeme!!!!
Já mám asi ve vínku dvojčata, takže se už psychicky připravuji, fakt si myslím, že jsem hned od začátku mela nechat zavést 2 embryjka 😀

78marcela
30. pro 2014

@cicinky tak pokud je chceš, tak určitě ti je moc přeju. Jsem zvědavá jestli to dopadne a vyjdou dvojčata.. Těším se.

kotcheva
30. pro 2014

@jesie28 dekuju. Teprve ted jsem se v diskuzi vratila zpatky a zjistila, co se ti stalo. Je mi to moc lito - chapu, jak smutno ti musi byt... Jsi statecna, drz se, preju hodne sil!

kotcheva
30. pro 2014

@78marcela ahoj, stejne jako u jessie, taky zpetne zjistuju, co se deje. Mrzi me, ze to nevyslo☹. Ale neni vsem dnum konec, ty to vybojujes. Pristi rok ma byt stastny, tak verim, ze pro vsechny🙂

cicinky
31. pro 2014

@78marcela i kdybych je nechtěla, tak jestli je mam mít, ať je mám... chtěla jsem dvě děti, od začátku, co se snažíme, tak holt budou rovnou naráz 😀

78marcela
31. pro 2014

@cicinky tak tak. Co ma byt, to bude. Těším se jak tam budeš mít ty dvě miminka v bříšku. Já se toho vždy moc bála mít dvě naráz a dnes už mi je to úplně jedno, hlavně ať něco je a jsou zdravý.

martas14
31. pro 2014

@78marcela ahoj holky, sem tam sem nakouknu, takže o vás pořád vím, takže nebojte i když tu nejsem tak palce vám všem držííííííím o sto šest, jen vidím, že to bohužel moc nepomáhá jak tak čtu 😒
my po tom nevydařeném druhém pokusu v červnu, nic nezkoušíme, ono to s tím mým manželem, když musí na zákrok vždycky o něco déle trvá než k dalšímu pokusu zas dozraje a povolí 🙂 já jsem se rozhodně toho poslední pokusu co máme ještě na pojišťovnu nevzdala jen to asi nebude ten rok 2015, ale spíš to zkusíme až na přes rok (kvůli práci), no ale jak tak dlouho vydržím čekat, to teď teda vůbec nemám páru
škoda jen, že u nás nemůže dojít k žádnému tomu přirozenému zázraku, protože to by nám ty pokusy šly dobře 🙂 já už se od pondělka vracím do pracovního procesu a malá jde poprvé do školky, takže jsem trochu v presu jak to obě dáme....
moc mě mrzí Marci, že to zase nedopadlo, jak mělo, ale je vidět, že se ti poslední dobou vždy pěkně uchytnou, jen to pak už nejde dál....ještě máte něco v mražáčku? já myslím, že kdyby jsi šla do čerstvého pokusu tak to sto pro klapne, když i keťačci v poslední době tak pěkně bojují...

martas14
31. pro 2014

@jesie28 ach jo Hani, tvou zprávu tady jsem i obrečela, to je tak šílené v tolikátém týdnu po tom všem snažení a těšení o něj přijít, je mi to tak líto, proč jen se takové věci dějí, jak kdyby jsme neměly už tu cestu trnitou dost, letošní konec roku byl na zdraví velmi špatný i v mém okolí, bylo teď několik hodně slzavých vánoc, je až zvláštní kolik moc se toho teď vyrojilo, o to víc určitě bude lepší ten nový rok co přijde, a jak se vyléčíš, tak věřím tomu, že vám to klapne i přirozeně, tělo bude nachystané a basta....my se těch sourozenců dočkáme a né že né 😉

martas14
31. pro 2014

@jakoubekzdenka1711 moc blahopřeji k těhu, tak to je krása, že si vás to našlo i samo, já tomu pevně věřím, že kdo svůj boj nevzdá, tak se dočká, jen u některých je ta cesta za miminkem bohužel delší....tak tfuj tfuj a pak napiš co to bude ...jestli se teda nechcete nechat překvapit...

martas14
31. pro 2014

@kotcheva téda tak malá spěchala na svět, asi chtěla vidět na vánoce ty světýlka všude kolem 🙂 tak hlavně, že jste to obě v pořádku zvládly a je vše na dobré cestě a kolik už malá váží? za jak dlouho jí pustí s vámi domů?

martas14
31. pro 2014

@cicinky správně optimismus je to co nás drží nad hladinou, zvládly jsme toho už tolik, že další překážka je pro nás už jen malina, hlavní je, že na konci je stoprocentně ten malý ukřičený uzlíček ....u tebe teda klidně dva 😀

78marcela
31. pro 2014

@martas14 uvidíme, ještě máme pak na sedmý pokus, poslední pejeta s třemi kousky. Teď naposledy mi dělali imuno a trombofilni mutace, zatím nejsou výsledky, tak uvidíme jestli něco najdou, proc to nechce jít dal. Třeba pak zjistí kde je ten zakopaný pes a pak se třeba chytnou. Sranda by byla, kdyby se chytly všechny tři.🙂
Marti, klidně za námi sem nakoukni. I když už to tady celkem pohasina ale třeba se to zase zjara v dubnu rozjede🙂 no a toho tvého chlapa chápu. Není to nic příjemného. Ale zase koneckonců tím si prochází každá ženská, která jde na odběr. A zvládne to, tak musí i chlap kdyz už ho to potrefilo.
držím palce ať ten další pokus date co nejdřív.

jakoubekzdenka1711
31. pro 2014

@martas14 dekuji, no zatim Mame screening v poradku, ale bojim se , porad tomu nemuzu uverit, se pro tom vsem pro 9 letech snazei, trapeni, pokusu a najednou bac a z niceho nic najednou mimisek. Holky vsem bych vam to prala v celeho meho srdicka, stastny Novy rok 2015 😉

jesie28
31. pro 2014

@martas14 Ahoj Martinko. Je to fakt smutný. Prožít si znovu porodní bolesti a vše okolo, ale nakonec to nedopadne dobře. Člověk si řekne jsem už v pohodě, ale pak příjde nějaká myšlenka a člověk zase bulí a říká si kde kdo mohl udělat chybu. 😢 8.1 jdu na kontrolu, tak snad se i něco dozvím a budu trvat ať mi doktor udělá vyšetření na všechno,jestli jsem v pořádku. Ještě máme i 4 mrazáčky, tak se moc modlím, aby z toho něco vydrželo a uchytilo se. Tak snad bude ten příští rok lepší než ten letošní.

jesie28
31. pro 2014

@kotcheva moc děkuji. Vy se taky držte.

cicinky
31. pro 2014

@martas14
@jesie28
@jakoubekzdenka1711
@78marcela
Zlatíčka, přeji vám všem do Nového roku zdravíčko, štěstíčko a naše vytoužené uzlíčky štěstí 🙂

78marcela
31. pro 2014

@cicinky tobě taky, zlato, hodně štěstí.

jesie28
31. pro 2014

@cicinky tobě taky a příští rok to pořádně rozjedeme 😉

kotcheva
31. pro 2014

@martas14 spechala moc☹. Narodila se s vahou necelych 700g, ted se dostala na 1kg. Nejdriv ji pusti domu na zacatku brezna, tj. cca v termin porodu. Bude to jeste na dlouho... Spis me trapi, ze ma porad problemy s dychanim - zatim netusim, co to pro ni bude znamenat do budoucna☹. Ja si jen moc preju, aby z ni byla "normalni" zdrava holcicka, a to nikdo nedokaze rict ani zarucit...