Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
14. kvě 2014

@renda12
Sestra ma z Heliosu holčičku. Já jsem s Reprofitem spokojena, ale kdyby se nepovedlo,šla bych jinam a to do Heliosu. Segre se tam zadarilo, navíc dělají teď metodu PGD a na pojišťovnu. A tam jsou pak ty statistiky úspěšnosti velmi vysoko.

martas14
14. kvě 2014

@renda12 tak to je teda divný přístup nic nezkoumat a kór když nebylo ani nic na ket, to by rozhodně proklepnout chtělo, přesně jak píše Marci reprofit je asi nejvíc hodnoceny a i ten helios....

78marcela
14. kvě 2014

Tak doteď jsem byla celkem klidná, celý den mi bylo zle,a neměla na nic myšlenky. Ale teď už mi otrnulo a už mě asi za chvíli začnou svrbet prsty. Asi si ty pomalu začnu chystat testiky.

suzik161
14. kvě 2014

@jesie28 to je mi líto, teď to bude chvíli trvat, ale pak to bude dobrý, neboj!!držím ti palce 😉

suzik161
14. kvě 2014

@78marcela já jsem dneska vytáhla manžela a jeli jsme nakupovat, koupila jsem si boty a bundu. V sobotu pojedem spolu vybírat obklady a dlažbu do baráku. A omrknout kuchyně 😀

kvetinka84
14. kvě 2014

@lucijete Jééé děkuji moc. 6ti denní kultivace to je krásné. Počkala bych až do 10 dne, dřív si myslím, že je testovat sázka do loterie

kvetinka84
14. kvě 2014

@suzik161 moc díky, bacilů si nachytej, kolik potřebuješ 😀

78marcela
14. kvě 2014

@suzik161 tak to je super program. Já měla den blbec, snad to bude zítra dobrý.
Taky už chci vybírat dlažbu. A ještě víc chci chovat.
Těším se že budeme skoro stejně rodit 😀

kvetinka84
14. kvě 2014

@78marcela Neblázni, budeš akorát zklamaná a vynervovaná, přece nebudeš testovat už pár dní po ET. Vydrž min. 10 dní a uvidíš

martas14
14. kvě 2014

@suzik161 no to je teda luxusní zábava, to se to pak čeká samo 😀 kolik dní jsi po et?

martas14
14. kvě 2014

@78marcela no jo to jsi celá ty 😀 😀 ale říkalas, že začínáš nejdřív sedmý den 😀

suzik161
14. kvě 2014

@martas14 6.den os ET

78marcela
14. kvě 2014

@martas14 však říkám že si to pomalu začnu chystat.. Na ten sedmý den.

martas14
14. kvě 2014

@suzik161 tak to už máš // za pár, letí to jak šlak..

martas14
14. kvě 2014

@78marcela tak to počká ještě i to chystani 🙂 to čekání jsou stejně takový nervy fuj 😝

78marcela
14. kvě 2014

@martas14 to teda. Zítra jdu na chvíli do práce. Aspoň to lépe uteče..

martas14
14. kvě 2014

@78marcela JoJo ta práce je fakt dobrá na to zaměstnáni myšlenek, aby se z toho člověk nezblaznil 😉

suzik161
14. kvě 2014

@martas14 snad jo, těším se na ně, jen doufám že nebudu zklamaná 😒

78marcela
15. kvě 2014

@suzik161 neboj, určitě to vyšlo. Jen si nesmís připouštět negativní myšlenky.
Hezky jsem ti poradila, vid. Jenže jsem zjistila že to nejde. Ty negativní mrchy myšlenky si nějak tu cestu do hlavy najdou a tam vrtaji a vrtaji.

Holky, mě asi přestalo chutnat kafe. Já jsem celkem závislák na kafe, tak jsem aspoň začala pít bez kofeinu a včera jsem si ho udelala a vylila, to jsem přičítala tomu že mi je blbě. Dnes ráno jsem se těšila na kafe, vypila jsem trošku a zase ho vyliju, protože mi nějak nechutná. To je divný.

alarada
15. kvě 2014

@japro Ahoj já odpočívám a snažím se na nic nemyslet. Připravuju se na víkendové testování. Asi dvakrát jsem měla na papíře růžový hlen, ale možná jsem se škrábla jak si zavádím ultroš. Nevím jsem ztoho celá vyklepaná. Včera jsme se s manželem dohodly že jestly tam nemá bejt tak s tím nic neuděláme. Tak mě tak nějak hodil do klidu 😖

jakoubekzdenka1711
15. kvě 2014

ahoj holky tak za chvíli si jedu pro bobánky, ze 3 embrií mi zůstali 2, tak snad vydrží, jinak všem hodně štěstíčka 😉

renda12
15. kvě 2014

holky mám dotaz mám zamražené 2 pipety po 2 emb. ale máme je ve zlíně a tam už na nic nechceme chodit a tak se ptám myslíte jdou poslat do jiného centra a když se rozhodnem darovat budou pak ti co je dostanou za to platit a peníze půjdou zase do kaps doktorů ?????

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 určitě jdou převézt, ale bude to něco stát. Ptala jsem se na to samé v jednom centru. Říkali že převoz v rámci Brna by byl zdarma a mimo Brno se to platí, ale nevím kolik.
Jak to je s placením a darováním jinému páru, to netuším, ale rozhodně bych je zkusila zavést.

renda12
15. kvě 2014

@78marcela tak díky a jde to zavést jinak než na ivf protože to mám jen jeden pokus

78marcela
15. kvě 2014

@alarada manžel ma pravdu. Buď to vyšlo nebo ne. Držím pěsti aby ano.
Já chci aby už nám to vyšlo všem.

Dnes mě všechno bolí, záda a břicho a pícha mě kde co, jako by mi bylo sto let . Ale zjistila jsem že jak mě všechno pícha tak se cítím dobře a těhotně. Včera ta migrena přehlušila všechno ostatní a cítíla jsem se hrozně a ještě netěhotně. Píchaní považuju za dobrý znamení, ale přitom je to blbost, protože mě píchalo i před transferem a je to z těch všech hormonů. Logika hadra. Ach jo.

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 když to máš mražené, tak to je v rámci toho pokusu. Nepočítá se to na pojišťovnu. To je ten KET na který chodím já. Já mám od pojišťovny vyčerpány jen jeden pokus, kdy jsem měla při stimulaci hodně vajíček a následně embryí. Dvě mi zavedli a zbytek mrazíli. Taky to mám po dvou mražené. Veškerou stimulaci, Odběr vajíček a následný transfer těch čerstvých hradí pojišťovna. Mrazacky už ne, to si hradis sama. A je dobře že je máš protože tím právě můžeš zkoušet další transfery a nepřijdes o pokusy od pojišťovny.
Dělám to taky tak. Jdu už na čtvrtý transfer a přitom to mám pořád jako jeden pokus na pojišťovnu.

renda12
15. kvě 2014

@78marcela aha tak to jo dobré budem to muset chvilku nechat protože jsme zrovna ve stádiu kdy jim nevěřím ve zlíně a nevěřím ani že ty zamražené jsou dobré takže nevíme nic momentálně je v nás zloba a to se pak těžko přemýšlí normálně

78marcela
15. kvě 2014

@renda12 zlínské centrum ma velmi dobrou pověst. Samozřejmě můžeš byt nespokojena, všude se najdou výjimky, ale jako centrum patří k tem lepsim. Určitě si vyčerpej mrazacky a když nic, jdi jinam. Nebo si je tedy nech převézt ale podle mě to bude docela drahé.

kvetinka84
15. kvě 2014

@renda12 No ale KETy se do cyklů hrazených pojišťovnou nepočítají. Ty si platíš sama, takže KETů můžeš mít kolik chceš a pokus na pojišťovnu ti pořád zůstává

Jinak holky, dneska je čárka silnější než včera🙂

78marcela
15. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak ať se hezky zakousnou a pak se hezky množí a rostou a zraji 9 měsíců..