Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
18. kvě 2014

@78marcela no dělej jak chceš ale přijde mě to brzo .......jj čárky má opravdu krásné 😉

japro
18. kvě 2014

ahoj holky tak dnes je v plánu jít do lékárny a koupi si test na ráno 😉 snad mě nic nepřekvapí do té doby 😉

jakoubekzdenka1711
18. kvě 2014

Ahoj holky tak od pulnoci od patku jsem dostala takovou migrenu a ta skoncila dneska rano, vcera jsem byla nepouzitelna,

jakoubekzdenka1711
18. kvě 2014

@suzik161 drz se holka treba to nic neznamena drzim pesticky

lucijete
18. kvě 2014

ahoj holky, mě taky svrbí ruky😀 Zítra budu 7 den po ET......včera a dnes jsem malinko špinila a teď v břichu takové brnění, pnutí....

78marcela
18. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no já ji taky měla druhý den po transferu, strašný. Nejhorší je že člověk nemůže vzít žádné léky.
@lucijete tak se mimis asi hnízdi, to je dobre.ty jsi byla den přede mnou? Já byla 13.5. Kdy plánuješ test ?

japro
18. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj já jí měla v týdnu taky byla to hruza ...........

jakoubekzdenka1711
18. kvě 2014

@78marcela
@japro Jo holky hruza mam strach aby to nebylo spatne, nic mi neni nic neboli Jen ta migrena dnes jsem 4.den pro etu testovani az 29.5. To je dalka

zelvicka111
18. kvě 2014

Holky, moc vám držím všem pěstičky ! S tím testováním chápu, já tentokrát testovala už od 3 dne od ET, ale měla jsem pregnyl,tak jsem spíš pozorovala, jak se ukazuje na testu. Nicméně 9 den po ET už byla čárka silnější a bylo to 5 den po pregnylu, takže už jsem tušila, že to bude ok. Pokud bych pregnyl neměla, asi bych už od 7 dne testovala, co tu všude čtu,tak by tam už duch mohl být. Jinak bolesti v podbříšku jsem měla a mám do teď, ale takové úplně jiné než při předešlých ivf. Spíš takové tlaky, pnutí, šimrání a v 5tt i občas bolesti jako na ms.
Držím pěsti a těším se na pozitivní zprávy 😉

78marcela
18. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 já si to taky říkala že to asi bude špatně., no jo to se nedá ovlivnit. Buď to bude nebo nebude. Přála bych nám to všem strašne moc.

japro
18. kvě 2014

@78marcela
@jakoubekzdenka1711 no s tou hlavou já pak přišla na to že jsem měla málo vody tak sem to dohnala a byl to ok 🙂

78marcela
18. kvě 2014

@zelvicka111 no ty tlaky jsem měla včera taky. Měla jsem pocit že prasknu. Dnes nic.

zelvicka111
18. kvě 2014

@78marcela Taky jsem něměla a nemám ty tlaky pořád,jen třeba párkrát za den, obden,nejvíc asi v sedě.To je dobré znamení, uvidíš 🙂

78marcela
18. kvě 2014

@zelvicka111 snad ano.

lucijete
18. kvě 2014

@78marcela a já 12. 5. v pondělí....tak to jsme skoro stejně🙂 No původně jsem plánovala test tak nejdříve v úterý......ale nevím no....doma je koupené nemám, horší, jak půjdu kolem lékárny😀 tak 7 den by tam už něco mohlo být vidět, ne? A pozoruju ještě že mi nějak vše divně smrdí.....tak po mentolu.....ale fakt vše - i brambory, jak jsem teď škrabala k obědu

78marcela
18. kvě 2014

@lucijete já jsem předtím už sedmý den měla ducha. Chci testovat ve středu ale možná že to nevydržím a v úterý to zkusím.

japro
18. kvě 2014

holky kde se dnes všechny poflakujete 😀 jj je volno tak si užíváte 🙂 to je dobře ..... já došla domu z lékárny a test koupenej a danej do šuplete k lékum a čeká na ráno na 14 den 😉

78marcela
18. kvě 2014

@japro se poflakuju v práci🙂

78marcela
18. kvě 2014

@78marcela Ale už pomalu končím. Skočím si na prima tady pravou italskou zmrzku, sice je zima, ale na italskou zmrzku můžu kdykoliv a jedu zase domů...

78marcela
18. kvě 2014

@japro no já jsem strašně zvědavá, ale určo to vyšlo.

japro
18. kvě 2014

@78marcela jj já pořád mrznu tak já raději čaj teplej 🙂 za chvilku pojedu za manžílkem do práce mu naproti tam se pokoukám a pojedu s ním domu 🙂

japro
18. kvě 2014

@78marcela to já taky ale nevíme no zatím to je 50 na 50 🙂 ale docela těch 14 uteklo ..... to říkám ted sem chtrá před týdenem jsem plakala 😀

78marcela
18. kvě 2014

@japro já možná budu plakat za týden🙂

japro
18. kvě 2014

@78marcela já myslím jako že sem plakala že to neutíká víš a že už to uteklo ...... jinak plakat se bude na 100% záleží jestli štěstím a nebo ....... na rozsekání jsou obě verze 🙂

78marcela
18. kvě 2014

@japro to je veliká pravda🙂

kvetinka84
18. kvě 2014

@japro Já si myslím, že to vyjde, když nic jiného, tak MS měla přijít v pátek a nikde nic. Já jsem po včerejšku hrozně unavená, odpoledne jsme byli na dlouhé procházce a teď jsem se musela natáhnout, docela mě i pobolívá břicho. Já už se tak těším, až toho našeho broučka uvidíme na UZ. Zítra budu nedočkavě čekat fotečku // 😉

kvetinka84
18. kvě 2014

@suzik161 myslím na tebe, jak je? Ustalo to krvácení. Věřím, že když máš pozitivní testík, že to bude dobré

suzik161
18. kvě 2014

@kvetinka84 já myslím, že je konec, furt krvácím a už jsem měla i cucky. Zítra jedu do Caru na UTZ a hlavně se domluvit jak dál. Děkuji moc

kvetinka84
18. kvě 2014

@suzik161 To ne.....já věřila, že to ustane ☹

suzik161
18. kvě 2014

@kvetinka84 já taky, ale teď už ne, myslím že mám zase biochemické, do 4.dne to bylo dobré a pak to skončilo. Tak se mimčo narodí na jaře a né v zimě, v červnu bych šla ma KET. Teď chci nechat udělat imuno a asi genetiku a jít do taho zas. Teď uděláme obklady na baráčku a půjdeme