Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jakoubekzdenka1711
26. kvě 2014

@lucikk1 taky držím pěstičky, no příznaky jako z učebnice, ale neboj nejsi na to sama, máš nás 😉

lucikk1
26. kvě 2014

Děkuji. Jdu ven na houpačku číst časopis, ať na to pořád nemyslím 🙂

japro
26. kvě 2014

Ahoj všem juuuuu jste to tu rozjely 🙂 tak mám kávu a jdu vás dočíst 🙂

japro
26. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no to je super že ti ta mastička pomohla 🙂

japro
26. kvě 2014

@lili_2 ahoj Vítej 🙂 lucikk1 ti to napsala dobře tak jen přidám že propustky normálně dávám a jezdím do jiného města tak to mám na celej den 🙂 a ten dlouhý a krátký protokol to ty vybere doktor co ti bude nejvíce vyhovovat 🙂

japro
26. kvě 2014

@kvetinka84 držím palečky at máte vše v pořádku na ultrazvuku a dostaneš krásnou fotečku 🙂 já jdu ve středu na ultrazvuk sem zvědavá co a jak 🙂

78marcela
26. kvě 2014

Ahoj holky. Tak se ozývám po návratu z fajn víkendu z Valtic. Dnes jsem volala do Brna, že tehu test pořád negativní jestli na tu krev musím. No musela jsem a opravdu negativní. Dle očekávání. Takže teď vysadit léky a a počkat na ms.

lucikk1
26. kvě 2014

@78marcela to je mi lito cerven to jisti u vice z nas

jakoubekzdenka1711
26. kvě 2014

Tak jsem to nevydrzela a jsem 11.den a TT negativni ☹ takze penize jsou fuc a bobanek zadny vsem preji at sevvam zadari lip nez me nemam silu uz bojovat tak se mejte

lucikk1
26. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ještě to může být pozitivní. U mě to ale taky zatím nevypadá, špinění sílí ☹ Ale síla se vždycky najde, jenom to někdy chvíli trvá. Minule mi to trvalo 2 měsíce než jsem se rozhodla do toho jít zase. Dej tomu čas, poplač si, zanadávej jaký je život svi.. a bude trochu lépe.
Já jsem si za dnešní odreagovací cíl dala vytřídit staré oblečení ze skříně. A že to bude fuška 😉

lucikk1
26. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 některé holky psali, že měli pozitivní tt až 14 den, některé to z testu věděli až dávno potom co měli výsledky krve. Takže jestli ještě nepřišla ms tak můžeš stále doufat. Je to prostě 50:50. Musíš počítat s pozitivním i negativním výsledkem. Blbá realita ☹

japro
26. kvě 2014

@78marcela ahoj to je dobře že byl fajn víkend aspon jsi přišla na jiné myšlenky je mi to moc líto ...... nák se nám tu ted moc nedaří ale ono se to změní 🙂 neboj se nic já jdu ve středu na ten ultrazvuk a dohodnem se co a jak dále .......

japro
26. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 hmmm to je mi líto že tam není druhá čárka..... ale stejně bych ještě počkala na ten 14den ..... drž se ......

martas14
26. kvě 2014

@78marcela ahoj výletníku, tak jsi to aspoň spláchla dobrým vínkem a dala si oraz? I když chápu, že by sis to radši odpustila 😒 mrzí mě to, že i krev byla negativní a bavili jste se teda s doktorama o nějaké té hystošce, nebo tak?

martas14
26. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ach né, ty čárky jsou snad zakletý ☹ to mě mrzí holka....člověk si popláče, ale musíš jít dál, nevím sice kde máme pořád tu sílu brát, ale musíme, jsme ženské a ty se vždycky dokážou zvednout a jít dál, když jim o něco jde, ale chápu, že je to moc ubíjející ty věčné neúspěchy ☹ a kde teď vlastně jsi? nechtělo by to zkusit nový car, nový přístup?

martas14
26. kvě 2014

@japro tak už ve středu jupíí, už se nám blíží ten úspěšnější pokus 😉

78marcela
26. kvě 2014

@martas14 psala jsem mu mail asi před dvěma hodinama. V Brně jsem nebyla. Tak jsem zvědavá, co odpoví.
Trochu vina jsem si dala, ale já nejsem nijak moc velký pijan. Spíš mám nějaký podrážděný žaludek. Je mi furt blbě, průjem.. Ani jsem dnes nesla do práce.
@jakoubekzdenka1711 je mi to moc líto. Na to se nedá nic jiného říct. Ale pravda je, že člověk si pobrečí, a pak se zase vzpamatuje a bojuje dal. Někde jsem četla- ženská vydrží víc než člověk. A svým způsobem je to pravda. Držím ti pěstí, ať se z toho dostaneš co nejdřív.

japro
26. kvě 2014

@martas14 to jdu zatím jen na ultrazvuk tak sem zvědavá co nám řeknou ...... já pak hned napíšu 🙂 ale jo utíká to 😀 to je hrozné pořád samé čekání ...... 😉

japro
26. kvě 2014

jj jak tu píšete ..... někdy si řikám že další prohru nemužu už dát ale pobrečím a zase jdu do boje opravdu klobouk dolu co vše zvládnem 🙂

martas14
26. kvě 2014

@78marcela Aha já myslela, že jsi byla na krvi v caru....to jsem zvědavá co ti na to teda řeknou, nebo celkově navrhnou jak pokračovat...

martas14
26. kvě 2014

@japro no nic míň než už jen samý dobrý zprávy nečekám, jasný 😀 😉 a sliznu nejmíň 10 mm 😉

japro
26. kvě 2014

@martas14 😀 ty jsi kus 😀 doufám že ukol udělám za 1* 😉 ty jdeš do Caru za měsíc že ?

78marcela
26. kvě 2014

@martas14 šla jsem ve Znojmě jako samoplátce. Nechtělo se mi kvůli tomu jezdit do Brna.

karolakmn
26. kvě 2014

Ahoj holky jak jste na tom?

martas14
26. kvě 2014

@japro jojo za 1 s hvězdičkou mi bude stačit 😀 😀 ....já čekám na ms, což by mělo být tento víkend a začínám lepit na ket 😉 😉 a za deset dní ti budu dýchat se sliznou na záda 😀

martas14
26. kvě 2014

@karolakmn ahojky, bohužel jako vždy na čekačce 🙂 ale zatím jen na ms, čekání po ketu, ke kterému doufám dojde v červnu to bude určitě horší...a jak u tebe holka?

martas14
26. kvě 2014

@78marcela no tak aspoň ušetřená cesta, i když na tu konzultaci, tam už pak budeš muset asi osobně....no já to mám do car taky šedesát kiláků a pak ten provoz po Brně mě taky nebaví, už z toho mám zas nervy, jak mi to nastane ....i když teď na ket by to měli být jen tři jízdy, za to na utz po // bych jezdila tůůze ráda, ale to my všechny tady 😉

lili_2
26. kvě 2014

@japro u mě se totiž začali šéfové cukat a tak si budu čerpat náhradní volno, až ho vyčerpám tak uvidíme, jak se k tomu potom vedení postaví. Ve čtvrtek se konečně dozvím co se mnou budou dělat. Jen doufám, že nebudu muset znovu pod kudlu.

78marcela
26. kvě 2014

@martas14 no přesně tak, ušetřená cesta a čas. Jako samoplátce jsem sice zaplatila 238 dneska, ale za benzin bych dala víc, mám to taky 60km. A jezdím tam i do školy každý týden, tak každá ušetřená cesta dobrá. Ty peníze za benzin pak docela lítají.
Ale máš pravdu, na utz po // a na srdíčko bych jela hned.

karolakmn
27. kvě 2014

@martas14 ja minuly mesic nic, driv nez folikuly dorostli stihly popraskat a ke ket nedoslo... ve ctvrtek prisla msa rozhoduju se zda jit ci nejit...