Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
27. kvě 2014

@suzik161 no vida. Tak druhé kolo a teď už úspěšně!!!

martas14
27. kvě 2014

@78marcela tak to je fajn, že ti to posunuli, neboj do záři určitě čekat nebudeš muset, přeci nejsou ve školství, tak jaký prázdniny, chápu, že budou po dovolených, ale musí snad dělat furt né i když třeba omezeně, u nás teda není problém na konzultaci hned, v tomto je to fajn, navíc hned při neúspěchu s tebou chtějí probrat co dál, ono sice je to pro člověka v prvním okamžiku až blbe, že se nemůžeš ještě ani smířit s neúspěchem, ale on se člověk rychle oklepe a stejně ho to zajímá co dál..... Tak hlavně ať ti dobře poradí co dál a vlitnete na to spolu se
@suzik161 a to bylo aby nebylo 😉

martas14
27. kvě 2014

@78marcela a jaká dovolenka je u vás teď v top ten?

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 můj chlap chce jet zase do Mederu.chtěli jsme do řecka ale to kvůli penězům nevyjde. budeme muset šetřit na KETy, kdoví kolik jich bude. Já do Mederu nechci. Je to tam fajn ale už jsme tam byli víckrát i jen tak na víkend, tak nechci. Jenže nemám žádnou náhradní variantu která by byla levná a bylo to u vody.

martas14
27. kvě 2014

@jesie28 děkujeme Hani, je veliká škoda, že nemůžeš jít na ket s náma 😒 nebo spíš, že nám to nevyšlo už v tom květnu ach jo ☹ ale určitě na vás ten sourozenecek taky čeká, to se neboj 😉 užijete dovolenou pro malého, naberes sílu a pak to půjde jak po másle 😉

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 oni určitě dělají i o prázdninách, jenom nevím jestli i hysteroskopie a laparky. To je přece jen větší zákrok. Ale snad jo.
Lituju že jsem do toho nesla už někdy v zimě. Nevím proc jsem to oddalovala. Pořád hodně práce a starosti bylo.. A teď se nemuzu dočkat.

martas14
27. kvě 2014

@78marcela aha, tak projdi ty slevove portály tam kolikrát bývá taky dobrá inspirace tady na ty prodloužené víkendy a tak....
U nás to taky vidím bledě s prachama na dovcu, teď osmička ten ket, pak dvoje ctyricatiny po sobě, plus dvakrát do kouta, a máš zas pomalu osmičku za dárky ☹ začátkem července zas neteře narozky, no hnus jak se to teď nakupilo

martas14
27. kvě 2014

@78marcela no je fakt, že přes zimu je to asi lepší tyto zákroky si odbýt, celkově je prý ivf na léto na prd, že břicho rozpichany, pak aby někde ve vodě člověk něco nechytl, to horko na hormony a alkohol by se neměl no samé lepší, ale tak u ketu je to jedno...

martas14
27. kvě 2014

@alarada no prosím už budete taky tři na ten červenec jak my teď ...ještě s Marci a suzikem 🙂 to bude krásna podpora

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 no přesně. KET se vším všudy skoro deset, teď bude druhý a kdoví co pak, jestli aspoň druhý vyjde, jinak u mě s práci přes prázdniny blbý, to téměř neučím, takže jsem bez peněz a ani nemám nějak našetřeno na nájmy přes prázdniny.. No vždycky jsme to dali, dáme to i teď, more naštěstí nepotřebujeme, a luxusní dovolené taky ne. To jen miláček loni zatoužil po Řecku, tak jsme přemýšleli že bychom letěli, přemohla bych se kvůli němu sednout do letadla.. Ale osud a peníze to vyřešili za nás.

martas14
27. kvě 2014

@78marcela jo a ještě k té tmavě hnědé u MS tak je to normál, měla jsem to taky maso po tom etu teď a hlavně to bylo nekonečný, jsem myslela, že to ani neskončí 😝

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 no já to tak asi nikdy neměla. Já tedy nemám ms běžně, jen když mi ji přes hormony vyvolají ale tak tmavě hnědou nikdy. Ale není nic silného, teď i křeče ustaly a vložka čistá.

martas14
27. kvě 2014

@78marcela no u nás to vyřešil asi taky, jen kdyby nám ty kety vyšly, to by bylo hned jiný léto vid' 😉 to by to člověk vydržel i doma s nohama v lavoru...no na mateřské jsem si zvykla být bez přijmu už dva roky 😒

martas14
27. kvě 2014

@78marcela někde jsem četla, že to odchází ta stará sliznice, co tam byla nastimulována proto je prý tak tmavá a že je jí tolik, než při normální ms

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 přesně tak, klidně doma s nohama v lavoru😉😉😉
Jenom byt těhotná.
Koukneme, kde co je, najdeme nějaký penzión v pěkném prostředí kde se dá koupat, chtěla bych zkusit místo Mederu Sturovo, chlap se cuká, ale věřím že ho zdolám.
Mě k ideální dovolené stačí postel, aspoň tři knížky a nemuset vařit. A jsem naprosto šťastná. Jenže můj muž na takovou dovolenou neslyší. Ten potřebuje hodně vody, kolo a na něm denně aspoň padesát km a večer tři hodiny sex.

martas14
27. kvě 2014

@kvetinka84 pan doktor má pravdu, určitě je všechno v pořádku, tak se neboj vlka nic 😉 , příště už bude srdíčko jako hrom a chápu, že myom je na otravu, ale třeba to ani nebude pravda, tak se nad ním zbytečně netrap a kdy náhodou, tak to mívá hodně holek a většinou se sám i vstřebá....
Tak se raduj tehulko naše, pohlad' bříško i za nás a fotecka bude příště 😉

martas14
27. kvě 2014

@78marcela tak to mě poser nohu 😀 😀 po jízdě na kole byť i jen kilometr bych se dokonce dne léčila a né to ještě sex a dokonce prý tři hodiny 😀
Tak to já taky nepotřebuji žádný luxus, jen moře jaké koliv ...vedle lehatko na kterém se můžu smažit celý den a jidlo pro malou a manžu, já na slunku žiju ze zmrzliny 😀 určitě tvojeho přesvědčís to se nebojím 🙂 třeba mě pak naspirujes kam jet, když budete spokojení 😉

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 no ještě nevím kam pojedeme ale more to asi nebude žádné🙂
jo, můj chlap je takový akční. Svýho času mě to kolo taky bavilo, můj rekord na kole je 80km jenže to už je dva roky. Loni jsem jela málo a letos to bude asi podobně
no a s tím sexem ani moc nepřehánim.. Akorát mě to bohaté stačí tři hodiny za měsíc, poslední dobou. Dělám si s tím starosti, že mě to úplně přestalo bavit, ach jo.

78marcela
27. kvě 2014

@martas14 kamarádka mi právě doporučila thermal vadas sturovo. Není to drahé, pro tři studio to stojí 9500 na týden, včetně vstupu do všech bazénů. Je dobré že je tam vše i pro děcka bazény a veškeré animační programy. Pro rodiny super. Můj chlap nechce, že nechce byt na jednom místě a že chce jezdit po okoli a kombinovat to s koupáním i jinde

martas14
27. kvě 2014

@78marcela tak to můj naštěstí není, bývá v práci od nevidím do nevidím, takže na dovci si rád odpočine a valí se se mnou, i když letos s malou už to moc o ležení u vody nebude 🙂
No jo hold se to na nás odráží ty nervy kolem celého tohoto kolotoče, to se pak těžko člověk jen tak vyžívá v sexu, ale ono to zas přijde 😉

jakoubekzdenka1711
28. kvě 2014

ahoj holky, tak zítra ráno jdu na krev ať nemusím do sebe rvát další prášky, jinak nic necítím, jen bradavky, a pupek mě jakoby táhne, ale to je jen sugesce, když 11.den po et byl negativní tt, co bych měla, když je to včudu. ach jo , nějak se nám nedaří, ☹

alarada
28. kvě 2014

@lili_2 Pero i injekce. Já jsem padavka, píchal je manžel 😀

alarada
28. kvě 2014

@jesie28 Jo to on říká taky, když si vybere propustku tak si bere dovču nebo si vybírá přesčasy. Minulý týden jak jsem jela na krev jsem ho musela ukecat že mě tam odveze táta - nechtělo se mi řídit. Aby nemusel jezdit z práce jenom kvůli krvy

alarada
28. kvě 2014

@suzik161
@78marcela
Já taky, pojedeme na stejné vlně

alarada
28. kvě 2014

@martas14 Jo jo už se nato těším jak to tady znova rozjedem, ale tentokrát ve // 😀 😀 😀

martas14
28. kvě 2014

@alarada taky si říkám.... Jak se to dělat nemá jsme si už ukázali, tak teď zas jinak a to s // na testu 😀 😉

martas14
28. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 to mě mrzí holka, procházíme tu teď tím skoro všechny a je to boj ☹ bohužel na to není lék ani žádná pomoc, musíme si to od žít a jít dál, každé se to nakonec podaří, neztrácej naději, jen ty cesty máme různě dlouhé ...zase bude líp uvidíš

lili_2
28. kvě 2014

@alarada no právě, já to určitě nedám u injekcí se skládám a to i dokonce když vidím tchána jak si píchá inzulín perem.

martas14
28. kvě 2014

@lili_2 neboj ono to hůř vypadá než to pak je, ty pera jsou opravdu skoro bezbolestny, jednu ti pomůže tvůj a pak už to budeš píchat ani nebudeš vědět jak 🙂 navíc nás motivuje vidina mimiska, takže to jsme schopné zvládnout ujít i sto kilaku pěšky 😀

jesie28
28. kvě 2014

@78marcela a co zkusit třeba Šumavu, třeba kolem toho Lipna. Krásná je ztezka korunami stromu. Ty jsi dala na kole 80km? To bych umřela. Můj rekord je 29km. 😉
@martas14 ty peníze jsou fakt děs. Nám se t taky nakupilo. Dovolená, teď půjčka, že chceme přistavovat pokoj. Manžel do mě hustí, že bych si mohla koupit nový kolo, to moje mám snad od 13 😀 V srpnu budu mít s manželem narozky k tomu i dva synovci a v září mamka 65. A jestli se nepoštěstí, tak k tomu dalších 30 tis.IVF. Už jsem i uvažovala, že bych šla do práce. ☹ No uvidíme, zatím tomu necháme volný průběh.