Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
5. čer 2014

@musilka To je mrzutý ☹ . Ach jo ☹ . A měla jsi ket se stimulkou? Nebo to necháváte v nativu? že by ti dali nějaké léky na příští měsíc 😉

pavlina1976
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa 😉 , to chápu, že děláš co můžeš, když jsi v tom kosmeťáku 😉 . Nojo ale s tím prostě nic nenaděláš bohužel 😕 . Někudy ty sra.....ky musí prostě ven, ale proč zrovna ksichtem že 😀 . Já vypadám jako když mám lepru, já nemám pupínky, ale mám úplně vysušené červené mapy a svědí to 😉 . Ale jak se to tělo postupně čistí, tak je to lepší 😉

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@pavlina1976 no musim ten ksicht nechat trochu odpocnout 😀 a nechat to dychat...ted bude slunicko tak vystavim oblicej slunicko a ten bordel slunicko vytahne a pak budeme krasny =) 🙂

musilka
5. čer 2014

@pavlina1976 ahojda já mám vždycky KET se stimulkou ale ani ta jaski na sliznici u mě nezabírá ☹

suzik161
5. čer 2014

@musilka to je mi líto!!! Budeme v červenci správná trojka 😉

pavlina1976
5. čer 2014

@musilka ☹ to je ale zlobilka 😕 . Tak jí pořádně domluv a v červenci s holkama nás budeš hezky následovat 😉

musilka
5. čer 2014

@suzik161 tak jo jsem ráda holky moc díky dneska jsem si to ořvala bylo to jak kopanec do ksichtu. Tak červenec hurá 🙂

suzik161
5. čer 2014

@musilka uteče zo ani nebudeme věďet jak, teď budou vedra a my budeme mít pak snad příjemnějc, když se vyřádí teď 😉 a rodit budeme na jaře, takže to má samé klady. Určitě v tom nebudeš nikdy sama 😉

pavlina1976
5. čer 2014

Začíná mě pobolívat břicho z toho utroše 😠 . Vypadá to jako příznak hnízdění a on to utroš, neb pro mimi si jedu až v pondělí, takže se nemá co hnízdit 😉 .

pavlina1976
5. čer 2014

@japro tak co holka? Už máš mimi u sebe? 😉 . Moc na tebe myslím 🙂

martas14
5. čer 2014

@musilka jejda tak to mě mrzí, že neroste ani po stimulce, slizna jedna darebná, ale příště už to určitě nějak podchytí hned od začátku a bude jako fík....A kolik jsi čeho brala? mě teda taky roste dost pomalu, takže na to chci upozornit hned z rozjezdu a snad to půjde ...

martas14
5. čer 2014

@78marcela jojo však já to holkám psala, že je to rozdělené dobře, že je tam i datum ket, takže se každý pěkně dopočítá 😉

martas14
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa nemá být vůbec z čeho špatný, hlavní je že je má 🙂 , a při špatných zdeformovaných spermií si myslím, že vám při ivf pomůžou opravdu hodně, i to může být důvod špatných výsledků, ale když to proženou nějakou tou metodou tak vyberou jen ty zdravé a bude to ok.....přece jen jsou jich miliony, takže se vybírá líp, než u nás z pár vajíček.....
my máme bohužel azzospermii takže nemáme vůbec spermie v ejakulátu, naštěstí teda uvnitř jsou, ale nejdou ven, muž má vrozenou absenci chámovodů...takže pokaždé musí na chirurgický zákrok aby mu je odebrali a i z toho malá nám vybrali poprvé krásnou holčičku, takže se neboj Kači, výjde to 😉

martas14
5. čer 2014

@pavlina1976 no je to hnus Pavli, jak ty léky to tělo různě blbnou a klamou, ale zas na druhou stranu ty už jsi i po pregnylu a tam hold ty těhotenské příznaky jsou .....no v každém případě si zvykej, bo pregnyl sice odejde za chvíli, ale těhu zůstaneš stejně 😀 😉

musilka
5. čer 2014

@martas14 beru 4 x 2mg estrofem teď k tomu budu přidávat ještě divigel což je vlastně totéž ale v gelu ale aby toho šlo přes žaludek trochu méně. ještě jsem si koupila nosifol... No a příště ještě zkusím grepovou šťávu budu doma vymačkávat .... Já neměla sliznici nikdy extra ale dcera se mi uhníznila na 7mm což je asi můj strop....

japro
5. čer 2014

@78marcela sem si řikala že máš asi hodně práce že t jsi málo tak at se daří 🙂 jinak děkuji moc už jsem doma a vše šlo jak po másle 🙂

japro
5. čer 2014

@musilka to mě je líto ale měsíc to rychle uteče 🙂 a to budeš už stimulovat aby sliznice narostla ne? a nebo zase jen tak bez léku a pak UTZ?

japro
5. čer 2014

Ahoj holky tak už jsem doma 🙂 odjela sem sama a domu jsme přišla s Nikolkou v bříšku 🙂 rozmražení dopadlo dobře vše bez problému a testovat se má normálně za 2 až 2,5 týdne ..... já myslela že když sem v normálním cyklu bez stimulace tak to bude když bude zmeškání MC a ono nic no tak musím počkat 14 dní 🙂
@pavlina1976 děkuji jsi hodná 🙂 tak a ted po víkendu pojedeš ty hurááááá se nám to rozjíždí 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@martas14 ahoj marti tak to me mrzi,ze to mate tak slozity,ale je uzasny vedet, ze i z takove situace se da vyjit jako vitez a mate krasnou holcicku =) coz je uplne uzasny =) taky doufam, ze nam to klapne a budeme mit taky casem maleho broucka =) no snad to vyjde a tobe drzim taky moc palec 🙂

lucijete
5. čer 2014

Holky tak jsme po kontrole! Sliznice krásná, 6 mm, což je dle dr dieální. Dostala jsme další léky plus crinone gel tak od neděle budu zobat a pozor - V PÁTEK 13 VE 13 HODIN transfer🙂 To by bylo, aby nám ty 13 nepřinesly štěstí! ALe mám strach v jakém stavu bude embryjko po rozmražení, snad to dá! Jinak jsem si byla dnes po cestě do CARu na samosběr jahod tak jdu mlsat!

78marcela
5. čer 2014

@japro Tak už jsi těhotná, to je fajn🙂) jojo, nějak se to ted nahrnulo. Zítra mě čeká hrozně těžká zkouška a neumím ještě zatím ani půlku, tak dnes asi ani nebudu spát🙂

pavlina1976
5. čer 2014

@lucijete no krásný zprávy a krásný datum 😀 . Přinese ti určitě štěstí, já jsem dceru rodila 13 pátek 😉 . Taky jsem na to myslela, že by to bylo super, ale já už si pojedu v pondělí 😀

kytka12
5. čer 2014

Holky, 13 je super datum ničeho se nebojte. Tak to nás je teď čekatelek na potvrzení těhotenství je hodně neb bude hodně.

japro
5. čer 2014

@kytka12 ty už čekáš na testování? nebo se pletu ? pořád nejsi v té tabulce víš tak se tam napiš 🙂

japro
5. čer 2014

@lucijete ahoj tak to je fajn že je vše ok a i u nás doma máme 13tku rádi 🙂 držím palečky at je i pro tebe štastná 🙂

japro
5. čer 2014

@78marcela to tedy sem se ted probudila 🙂 tak jen at se zakousne na 9 měsícu 🙂 a tobě držím palečky at vše dáš tak jak potřebuješ a zadaří se ti s učením 🙂

japro
5. čer 2014

@pavlina1976 i pondělí bude super den 🙂 jinak náš dnešní den 5.6 číslonormální ale je to datum co jsem s manželem začali chodi 🙂 nejdříve jsme byli jen kámoši a 5.6 se to změnilo 😀

lucijete
5. čer 2014

@japro a jak u vás proběhlo rozmražení? Všechno OK? Ať se pěkně zavrtá, prďola🙂 A jak vysokou sliznici jsi měla?

japro
5. čer 2014

@lucijete ahoj jj rozmražení dopadlo dobře sem se ptala 🙂 to víš že sem seb bála že mě zazvoní tel že je něco špatně ..... no byla jsem na kontrole a měla sem něco málo přes 5 bylo to málo jela sem tam druhý den a ona to dohnala a byla necelejch 7 tak super sem ráda že se nemusí stimulovat 🙂

lucijete
5. čer 2014

@japro tak to máš super že byla tak velká bez léků!!!!! No já tě budu za týden a něco následovat a pak nohy nahoru a čekat😀