Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
23. srp 2014

@78marcela ne, to není možné!!!! Neboj se, ona bude sílit!!! Věřím tomu. Taky jsem jj již 3x viděla, ale teď to bude již bude dobré.

78marcela
23. srp 2014

@suzik161 no já ji taky vidím potřetí. Obavam se že potřetí se stejným výsledkem. No uvidíme v pondělí, zajdu na krev. Nebýt dovolené, už bych tam včera byla.

suzik161
23. srp 2014

@78marcela kolikátý jsi den???

78marcela
23. srp 2014

@suzik161 osmý den.

suzik161
23. srp 2014

@78marcela to je brzo!! to je ještě hodně času, neboj!!! důležité je, že tam je a určitě bude sílit, neboj. Testuješ obden???????

78marcela
23. srp 2014

@suzik161 no já měla čárky sedmý den vždy hezké. Poprvé jsem je měla sedmý a osmý a pak nic. Pak třetí pokus také od sedmého dne slabé stíny, hcg se vyšplhalo na 160 a pak konec. A teď mám pocit že to bude to samé.

kvetinka84
23. srp 2014

@78marcela nevěš hlavu, hlavně, že tam je, na 8. den je pořád ještě brzo, já testovala 12. a taky ta čárka byla docela slabá, klidně koukni do alba. Nezapomeň, že ofiko testovat se má až 12.-14. den

kotcheva
23. srp 2014

@78marcela pockej jeste na zitrek... Ani nevis, jak moc ti to preju - preci to musi vyjit!

suzik161
24. srp 2014

@78marcela no právě, měla jsi již krásné čárky a jakto dopadlo, teď se to bude šplhat pomalu a bude to dobře. V´m, že to bude jen chlácholení, ale znám holky, co neměly žádnou a teď už mají krásná miminka. Ještě buď trpělivá a věř prckovi/kům 😀

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 já to zkouším, věřit. Máš vidět jak každé ráno hypnotizuji ten test. Ty čárky jsou prostě pořád stejný. Teď je přítel hodnotil na denním světle, říkal ani pokles ani nárůst. To je prostě to co nechápu. Jak je možné že jsou stejný. Buď by měly zmizet nebo sílit. Ale ony jsou stejně a tomu nerozumím.

78marcela
24. srp 2014

@kvetinka84 máš pravdu, taky není moc silná ta tvoje. Ale rozhodně je hezčí než ty moje.
@kotcheva děkuji, jsi hodná.

suzik161
24. srp 2014

@78marcela ještěmi řekni čím testuješ??? Zkus zase za dva dny, to bude sílit.

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 nejdřív ty testy dr.max a teď jsem si na slovensku koupila nějaké, obal jsem vyhodila takže název už nevím.

suzik161
24. srp 2014

@78marcela tak to bude těmi testy!!!! máš každý jiný a tudíž ti to může děůlat stejnou čárku, ale na maxovi by byla 100%jiná 😀 😉

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 právě jsme přejeli hranici do čr. Ještě dnes jedu k maxovi pro testy.

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 testy zakoupený, doma pocurany, čárka miniduch. Sice teď večer ale prostě je to o ničem. Zítra už bych tipovala že zmizí úplně.

suzik161
24. srp 2014

@78marcela jak dlouho jsi nebyla na wc??? Večer to nemůžeš brát, neměla by jsi jít na wc min.6 hod. Nevěš hlavu!!!! Ráno už nastupuji do školy, ale kvůli tobě sem půjdu a čekám jen dobré zprávy!!!! Téda holka ty jsi negativista jak hrom, co bych za to dala, já měla čárku tak 3dny a pak byl vždy konec!!

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 šla jsem na záchod po hodině, vypila jsem kafe, šla na záchod, jela do města, za hodinu na záchod a z toho jsem to dělala.
Jsem realista. Jsme na tom stejně, taky mám čárku tři dny a zítra určitě zmizí.
Taky zítra nastupuji do školy, jak se těšís? Já docela jo. Teď jsem učila pouze soukromě a teď jsem vzala 9 hodin na jedné škole a 5 hodin na druhé, tak se docela těším, nový kolektiv, snad to bude fajn. Obě jsou to malé vesnické školy, na té jedné jsem kdysi začínala a byla jsem tam strašne spokojena, tak se celkem těším.. Vzala jsem to, aby byla nějaká změna, k tomu budu mít svou jazykovou školu samozřejmě, ale na děti už se fakt těším. S těma dospělýma dobrý ale už jsem cítila že potřebuju nějaké oživení.

suzik161
24. srp 2014

@78marcela no uvidíme, jak to s tebou dopadne, já čekám MS, měla přijít dnes, ale poslední dobou chodím 2dny po. 😀
Taky se těším moc, zítra máme poradu a bude to zase změna po těch prázdninách. Taky učím na vesnické škole, nejvíce máme 12dětí ve třídě a to je jen jedna 😉 i na kolegy se těším. Jinak už máme podlahy na baráčku, předevčírem jsme objednali postel a zítra snad jedeme koukat na sedačku. Vidím to tak, že se do měsíce přestěhujeme 😀 na to se těším mnohem víc

78marcela
24. srp 2014

@suzik161 tak to ti docela závidím. Já to mám v plánu na rok 2018. Dělám si pětiletky🙂
Teď mi během dovolené došlo vyúčtování z bytu, jak jsem ho prodala. Budu dobirat asi sedm tisíc, to mohlo přijít taky před tou dovolenou. Hezká zpráva. Aspoň jedna pozitivní🙂
Jsem zvědavá na tu krev, jestli bude nějaká čárka ráno, tak půjdu. A pak do práce.

kvetinka84
24. srp 2014

@78marcela souhlasím se
@suzik161 z moči, že které jsi to dělala, když jsi hodinu před tím byla čurat, to se nedá brát za objektivní. držím palce také to vidím pozitivně

78marcela
25. srp 2014

@suzik161 tak žádná změna. Opět slabý duch. Možná slabší a déle mu to trvalo. Takže to odchází.

suzik161
25. srp 2014

@78marcela no to jsem tedy zvědavá jak dopadneš. Vy máte všechny vyšetření, imuno a genetiku??

78marcela
25. srp 2014

@suzik161
@kvetinka84
@kotcheva
holky po dnešním ranním duchu jsem se rozhodla nejít na krev, že to mizí a je to zbytečně. Šla jsem místo toho do práce. Po návratu z práce jsem si pro jistotu udelala ještě kontrolní test, a byla jsem přesvědčena o tom že už tam nic nebude. A ona tam byla!!! Už ne duch, ale docela slušná čárka. Takže jsem skočila do auta a valila na krev. A je to dnes desátý den 42,3. Akorát nevím jestli je to dost nebo málo. Ale paní co říkala výsledky, řekla že to je pozitivní.

suzik161
25. srp 2014

@78marcela se z tebe picnu!!! to je dobré!!!! bude to sílit, neboj!!!

suzik161
25. srp 2014
kvetinka84
25. srp 2014

@78marcela Jupíííííí, paráda, já ti to říkala, že je brzo, držím palce, ať krásně sílí, půjdeš za 2 dny zase na krev, jestli se to zvyšuje?

78marcela
25. srp 2014

@suzik161
Já se taky picnu 😀 procházím si různá fóra, není to ideální ale jsem v průměru. Tak uvidíme. Ale všechno mě dnes bolí na ms, ale docela dost Furt chodím na záchod a kontroluji, zatím dobrý. by se to chtělo rozběhnout. Našly se tu holky co měly podobně nízké hodnoty a vyšlo to. Některým tedy ne, je to půl na půl. Tak ve středu uvidíme, půjdu znovu na krev. A zítra pojedu do centra, uvidím co řeknou, ale podle mého fotoblogu jsem měla minule když to nevyšlo desátý den hcg 15. Teď 42, je to přece jen vyšší. Kolik jsi měla ty teď naposledy?
@kvetinka84

suzik161
25. srp 2014

@78marcela já jsem měla 90 11.den. Neboj, teď už to dopadne. Jaktože jedeš už zítra??

78marcela
25. srp 2014

@suzik161 protože mi došly léky, mám jen do zítra do rána no a vzhledem k tomu že se tam něco rýsuje, tak si pro ně radši honem pojedu.
Měla jsi dvojnásobné oproti mě a nevyšlo, ach jo.