Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

karolakmn
14. dub 2014

Ja si dnes zkoušela dělat test a nic, ale jsem 5 den po transferu když nepočítám den kdy proběhl transfer... Tak snad je jen brzo... Zkusím to ve středu a pak v pátek...

78marcela
14. dub 2014

@karolakmn jasné že je brzy pátý den. Řekla bych ti počkej do pátku, to už bude jasnější. Ale sama vím že bych to též nevydržela. Ale určitě se hlavně nestresuj. Je fakt brzy. Spousta holek ma ducha až třeba devátý den.

cicinky
14. dub 2014

@78marcela @01veverka mi to spočítala na 4.12. holka jedna šikovná 🙂
@karolakmn flusánkuju je kolem sebe bacílky těhulovský, tak doufám, že ho schytáš i ty 😉

78marcela
14. dub 2014

@cicinky dnes mi teda vůbec nevadí byt čeká poplivana.. Veverka asi počítá s tím, že ty dvojčata porodis v 37. Týdnu. Ty se tak většinou rodí. Jinak s jedním dítětem mě to vychází na 22.12

karolakmn
14. dub 2014

@78marcela doufám nerada bych měla další prohraných boj o mimi... Pri nejhorším máme ještě jednoho mrazacka

jakoubekzdenka1711
14. dub 2014

@cicinky to by by zazrak cekam na ms a budu stimulovat samoplatce 4.Ivf

01veverka
14. dub 2014

@78marcela @cicinky já jsem to počítala podle poslední MS před odběrem vajíček... tak nevím, ale ať počítám jak počítám, tak mi to tak vychází... ☹

simcaak
14. dub 2014

@cicinky .....moooc gratulujiiii 🙂

78marcela
14. dub 2014

@01veverka
@cicinky já nevím kdy byla poslední menses. Počítala jsem to 38 týdnu od transferu.

@karolakmn neboj teď to vyjde. Vždyť nás cicinky tak hezky poplivala, že to vyjít prostě musí

01veverka
14. dub 2014

@78marcela to nevadí, mě to počítali od prvního dne poslední MS, za dva týdny odběr a pak 38 týdnů, je pravda, že podle obděru to vychází na 18.12., ale oni jí to v centru spočítají přesně🙂

karolakmn
14. dub 2014

@78marcela moc si to přeju ale asi ti nemusím vyprávět jak moc

78marcela
14. dub 2014

@01veverka v každém případě budou mít krasne vánoce🙂
Ale pokud se to počítá jak říkáš, a mě by to v tom květnu vyšlo, tak je potěšující, že bych stihla své státníce..
Kéž by to tak bylo.,

01veverka
14. dub 2014

@78marcela normálně se to počítá podle prvního dne poslední MS 🙂 a neboj vyjde to a státnice stihneš 🙂

martas14
14. dub 2014

@cicinky takto je úžasné číslo, je vidět, že tvůj bojovnicek je pašák 🙂 a já už si donesla dva pytle a chytám tu ty bacily do zásoby 😀DD

jesie28
14. dub 2014

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? Z prvního IVF máme syna. Teď je mu 27měsíců. Snažili jsme se o druhé, ale bohužel se nedařilo, tak jsme si řekli, že půjdeme na KET. Měli jsme ještě dvě zamražené embrya, ale bohužel nebyly k transferu ☹ . Tak jsme se dohodli s manželem, že jdeme do druhého IVF. Jestli se menstruace rozjede, tak zítra volám do CAR. 😅 Je to teda psychicky náročné. Mě příjde takový trapný jít na ten ultrazvuk 2 den cyklu 😅

martas14
14. dub 2014

@karolakmn tak tobě už to nedalo 😀 no ono na tom člověk stejně nic neuspěchá, ale neboj určitě ty dvojky na tebe za pár dnů vykouknou 😉

martas14
14. dub 2014

@jesie28 ahoj, jsem na tom dost stejně, máme dvouletou dcerku z prvního IVF, v létě jsme zkoušeli KET,ale nepovedlo se a teď jdeme do druhého pokusu taky pro sourozence 😉 akorát u nás to jinak než přes car nejde, takže jsme věděli, že budeme muset.....já už třetí den stimuluju a taky jsem byla o víkendu na tom prvním utz, ale nebylo to zlý, pořádně jsem se v kabince utřela parfémovanýma vlhčenýma kapesníčkama malé a tam pak hned nafasuješ papírové utěrky, takže to ani nepoznáš 😉

cicinky
14. dub 2014

@jesie28 vítej mezi námi, nic není trapné, základ je pozitivní výsledek 🙂

@78marcela ať je to jak je to, tak tam prďolka je a až se rozhodne, tak se na svět podívá 😉, super by byl termín 11.12. - to jsou naše datumy narození 😉

@martas14 bojoval jak ďábel... 😀

78marcela
14. dub 2014

@jesie28 ahoj, vítám.. A proc druhý den cyklu? Mě vždy řekli od druhého dne cyklu začít stimulovat a pak na ultrazvuk až tak 12.den, jestli je vše jak ma byt.

martas14
14. dub 2014

@78marcela u nás se taky chodí druhý den MS na krev aby viděli hormonální profil a nastavili ti hormony na píchání a pak na utz asi na kontrolu jestli nemáš nějaký problém třeba cystu, myom nebo kdoví co by tam ještě mohlo být 😉

78marcela
14. dub 2014

@cicinky vy máte oba stejně narozeniny? No to je gól.. A kdyby ještě i prcek, to by bylo fajn.
Jinak jméno pro holčičku máte krasny.. Moc se mi líbí.

karolakmn
14. dub 2014

@martas14 dekuju moc si ty // přeju ale asi bylo dnes opravdu brzy... 5 dni po transferu 2denniho embrya...

78marcela
14. dub 2014

@martas14
@jesie28 holky a kam chodíte do car

jesie28
14. dub 2014

Já chodím do Brna na Obilný trh.

jesie28
14. dub 2014

@78marcela u nás se chodí druhý den cyklu, tak jak píše martas14

cicinky
14. dub 2014

@78marcela
já jsem 11.10.
mužíček 12.3.
a dítko by mohlo být 11.12, bylo by to fakt hustý 😀

78marcela
14. dub 2014

@cicinky tak si to s nimi tak domluv, máš na to ještě třicet týdnu, abys je přesvědčila.

martas14
14. dub 2014

@78marcela
@jesie28 jéé já taky na Obi, tak to je dobré 😀 😀

martas14
14. dub 2014

@cicinky já teda nevím, už sis naordinovala kluka a teď ještě datum porodu, no ty teda jedeš 😀 😀 😀

martas14
14. dub 2014

@karolakmn určitě je brzo a při dvoudenním tuplem holka, ten se ještě tři dny mlel, aby z něj byla blásta a ty už bys chtěla aby bylo i zakouslé 😀