Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
26. dub 2014

@jesie28 určitě je to teď naposledy, taky tomu věřím.

martas14
26. dub 2014

@jesie28 taky Hani, moc doufám,že už do tohoto kolotoče nebudu muset nikdy jít 😉

martas14
26. dub 2014

@78marcela podívej pravděpodobnost nepravděpodobnost, stát se může všechno , takže normálně tu držíme palce na //, ale tobě budeme držet na 2x dvojky 😀 😀 když je to naposled tak se to musí povest, na to by snad měl být i zakon 😉 a pětiletá lhůta to je jako na mrazení?

78marcela
27. dub 2014

@martas14 ty mě fakt vždycky rozesmejes. No já jsem zvědavá, jak tohle dopadne., jestli budou jednu dvojky nebo dvakrát dvojky. 😉
a ano, mrazí se na pět let. Nebo tedy aspoň před temi čtyřmi lety se mrazilo na pět let. Déle to prý nevydrží. Já taky hrozně moc věřím, že ten zákon, co jsi vymyslela, bude platit. Máme teď ještě mrazacky třikrát po dvou a jednou po třech. Tak doufám že tam mezi temi 9 kousky je ta správná bublinka.

Nějak snad i začínám ta dvojčata chtít..

japro
27. dub 2014

@mmarch no super potichu gratuluji a at sílí 🙂

japro
27. dub 2014

@pedotra no to je paráda že se daří a tel byl dobrej 🙂

japro
27. dub 2014

@jesie28 ahoj já píchám dnes a zítra pregnyl a středa odběr 🙂

alarada
27. dub 2014

Ahoj holky mohu se k vám přidat? Jsem tu nová a v květnu nás čeká první IVF.

japro
27. dub 2014

@alarada ahoj vítám tě at se brzo zadaří 🙂

alarada
27. dub 2014

@japro ahoj a děkuji za přivítání. Doufám už čekáme moc dlouho.

78marcela
27. dub 2014

@alarada ahoj, jdu taky v květnu na transfer. Tak ať se nám zadarí.

martas14
27. dub 2014

@alarada ahojky taky vítám, já už jsem ve fázi čekání (tudíž v té nejhorší 😀 ) holkam se to tu krásně dvojkuje // tak doufám, že se taky svezeme 🙂. Už víš co tě čeká, kam chodis do caru?

martas14
27. dub 2014

@78marcela tak to jsem ráda že tě bavím, není nad to se v té naši situaci pořádně zasmát, aby ty naše budoucí děti věděli, jak jim bude u nás dobře a drželi se o sto šest 😀 teda devět kousků to máš ještě fůru možností, i když chápu, že by je člověk rád vyměnil za dva mrskajici se zdravé cerviky v bříšku a jelikož jsem velký optimista, tak věřím, že si nás to tu letošní jaronajde všechny 😉

suzik161
27. dub 2014

@alarada ahoj, vítej, kdyby jsi něco potřebovala, ptej se!! A hlavně se ničeho neboj 😉

jesie28
27. dub 2014

@alarada vítej mezi náma.
@japro já jsem píchala včera Pregnil. Nejhorší injekce. 😒 Nevìm, jestli jsem to blbě píchla, docela to bolelo a dneska tam mám červený flíček, tak jestli je to nějaká reakce ☹ Nervičky pracují, žalůdek se mi třepe 😢 . Jsem hrozná trémistka, jak kdybych šla k maturitě. 🙂

martas14
27. dub 2014

@jesie28 neboj bude to dobré 😉 flicek bude po té injekci, ono jak to dělá laik tak je to poznat, no i když já mám hrozné ruky i po sestrách a těch jejich odběrech krve 😝
Tak zítra tfuj, tfuj tremu nech doma, na sále budeš hned v limbu a pak jen samé sladké výsledky přeju 😉

kvetinka84
27. dub 2014

Holky, chci se zeptat, včera večer jsem měla pregnyl a dneska ráno mě vzaly hrozné křeče do břicha, ta bolest mi šla až do zad, myslíte, že by to bylo tím pregnylem? Nemohlo se v břiše stát něco špatného, popraskání folikulů atd☹ Mám docela strach. Ale dělám vše poctivě dle instrukcí. Musela jsem si jít lehnout, jak mě to bolelo a usnula jsem a po probuzení už to bylo dobré, jak mírné pobolívání. Zítra jdu na OPU

jesie28
27. dub 2014

@kvetinka84 já ho tak včera píchala, ale pobolívá mě břicho jen trochu, tak jak před menstr. Akorát dopl. jsem se cítila jak balon 🙂
@martas14 já doufám, že nebudu dlouho čekat v čekárně. A´t mi to píchnou mezi dveřma a můžu spát 😀

janice_opice
27. dub 2014

Ahoj holky, přeju Vám všem,aby to vyšlo!!!!!!! a nevzdávat se..bojovat!!! stojí to za to!!!
@kvetinka84 j bych se nebála, nevím kolik máš folíků,ale bohužel při těch hormonech se to stává takovéhle reakce a křeče...někdy jsem je měla a někdy ne..velký bolesti břicha při hodně folících by mohly znamenat náběh na OHSS a to chce pak hodně pít

janice_opice
27. dub 2014

@martas14 Martas holka zlatá ty vííššššš🙂 🙂

suzik161
27. dub 2014

Ahoj holky, tak já zítra první UTZ, tak jsem na to zvědavá 😀 držím vám palce, ať se to všem povede, pomalu se to tu rozjíždí 😉

alarada
27. dub 2014

@78marcela Držím nám všem palce už jsme si to všechny vytrpěly moc. Tak ať se na nás jednou to štěstí taky usměje 🙂

alarada
27. dub 2014

@martas14 Chodíme s manželem do Liberce do Gennetu. Zítra jedeme na ULZ jak se vyvíjí folikuly a ve středu nebo ve čtvrtek odběr. Pak doufám transfér

japro
27. dub 2014

@jesie28
@kvetinka84 holky moc vám držím palečky a pevné nervy a hodně kvalitních vajíček 🙂 tfuj tfuj tfuj
@suzik161 at je zítra dobrej ultrazvuk 🙂

jinak všem držím palečky a vše nej já jdu zítra v 19.45 pregnyl jinak břicho už mě bolí i bez něj 🙂

78marcela
27. dub 2014

@japro
@suzik161
@jesie28
@alarada
zdravim. holky, to bude paráda že na to jdeme přibližně stejně, to tu bude těhotných, už se nemuzu dočkat těch testu..

suzik161
27. dub 2014

@78marcela jj, je to super. Doufám, že to zase nepokazím já, vždycky jsem byla já, komu se to nepovedlo. Už to břicho docela cítím, mám velké dávky. Držím nám palce, aby to vše dopadlo. 😉

78marcela
27. dub 2014

@suzik161 no u mě to dřív taky bylo tak, že se mi to nepovedlo. teď si to ale nepřipouštím. teď se to povede a hotovo. a ty taky. úplně si z hlavy vymaž, že bys to měla pokazit. to tě nesmí ani napadat takový myšlenky. povede se nám to všem.

suzik161
27. dub 2014

@78marcela já na to opravdu teď nemyslím, užívám si krásné počasí a náš baráček, který se pomalu rýsuje. Těším se, až budu doma, budu odpočívat na balkóně, snad bude krásně a nebude v tom nějaký problém 😀 nikdy jsem netušila, že bych se mohla na MS těšit, natož na injekce, vždy jsem z nich měla fóbie. Dneska jsem schopná si je píchat sama a né jen 1. Jsem na sebe pyšná a vím, že se to povede, všem.

78marcela
27. dub 2014

@suzik161 super přístup. tak to ma byt. já chci taky stavět. můj přítel se nějak nemůže smířit s tím, že chci prodat byt a začít stavět. náš byt on miluje. musím přiznat že já taky. je krasny, zrekonstruovali jsme si ho, ma úžasný výhled do národního parku, na znojemsky hrad.. ale je malý a když budeme tři, bude lepší domeček se zahradou. už ho na to pomalu připravuji. příští rok chci začít. jen obyčejný 3 plus jedna, menší, jen pro nás tři.
pozemek naštěstí mám. můj přítel se bojí ale hypotéky. což chápu ale i tak ten domeček chci.

suzik161
27. dub 2014

@78marcela my máme taky malý, 4+1, pomalu se blížíme dokonce, vybírali jsme koupelnu a pomalu plánuji kuchyň, na Vánoce bychom se chtěli stěhovat. Já mám pocit, že bez hypotéky to dnes nejde. Pokud prodáte byt, tak budete mít penízky do začátku a pak už nebude zase tolik potřebovat. My jsme taky měli nějaké peníze do začátku.