Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

dagin
3. dub 2014

Ano, sance je vetsi. Pokud je mirny. Pokud je rozjety tak s uspesnym tehu se zhorsuje, protoze ho podporuji tehu hormony. Pokud by se chytila 2 embrya, bylo by to nebezpecne. To pak muzes zustat i mesic v nemocnici a to doktori dobrovolne nerisknou.

cicinky
3. dub 2014

@dagin téda ty máš ale počet, jak velikonoční nadílku 😀
Máš kultivaci?

suzik161
3. dub 2014

@cicinky Jj, budu mít Puregon 😉

cicinky
3. dub 2014

@suzik161 už víš, jak se ti vyvíjí? 🙂

suzik161
3. dub 2014

@cicinky nevím, měla bych začít píchat kolem 15.4., záleží, kdy MS přijde a snad mi to pojišťovna povolí.

cicinky
3. dub 2014

@suzik161 pojištovně to trvá tak 10-14 dní a víš, jestli máš schváleno a pak hurá do stimulky 😉, a pak už to jde všechno fofrem 😀

ratatooy
3. dub 2014

@78marcela no pokud je hodne silnej tak ne ja sem ho mela slabší že mi ho rozehnaly kapačkama a řikaly že je to dobry pro uchycení protože hyperstimulák je vlastně kvuli přebytku hormonů který jsou ale zaroven dobrý pro uhnizdění

ratatooy
3. dub 2014

@sasanka033 jj to sem mslela,když ej velkej tak se et ani nedela

karolakmn
3. dub 2014

@cicinky @78marcela tak dnes poslední ultrazvuk a v pondělí me čeká odběr... Už aby to bylo za mnou...

cicinky
3. dub 2014

@karolakmn zlato, teď už to půjde samo 😉
Víš předběžně kolik máš folikulů? 🙂

78marcela
3. dub 2014

@karolakmn a jak to dopadlo? Našli ten druhý vaječník? Kolik foliku?

karolakmn
3. dub 2014

@cicinky celkem asi 13, ale nevím přesně
@78marcela našli ho vždy ho najdou jen ta doktorka měla problém a pak se na nej vyprdla
Na te jedné straně jsou ve velikosti od 14-19mm bojím se aby do pondělí přežili dnes jsem 12DC

suzik161
3. dub 2014

Pěkně se to tu holky rozjíždí... Držím vám palce, aby vše dopadlo dobře. Za chvíli se k vám snad přidám 😉

78marcela
3. dub 2014

@suzik161 přidáme se spolu. Asi to tak budeme mít nastejno. Podle mých počtu bych měla mít menses kolem 20.4. Pak stimulace a začátkem května ket.

jana123123
autor
3. dub 2014

@suzik161 Ahoj zuzko jak se ti vede ja vim ze sem se nejakou dobu neozivala vcera jsem bila v praze u doktora a rekli ze je vse v poradku a delaji jeste dalsi testy a nasadej mi kdys to bude vse tak jak ma byt tak us 11 dubna mit i usebe inijekce aco ty co se zmnenilo u tebe moc se tesim nano ve veci a co mi uteklo na konikovi 😉 dik ahoj a preju krasnej den 🙂

dagin
4. dub 2014

Tak máme 9 embryí, na ET mám jít v pondělí 7. 4. Jen mě trápí břicho - po punkci v poho, ale píchá mě, hlavně při chůzi, nad pupíkem ... vaječníky jsou asi v klidu, ale jsem z toho nervózní. Nafouklé ho nemám, jen bolí. Doufám, že se to do pondělí upraví.

cicinky
4. dub 2014

@jana123123 slušný počet, já měla 12 😉 , z toho jich bylo 12, ale chytlo se jen 11 a ve finále jich zůstalo 6
@suzik161 žádné snad, přidáš se a rozjedeme to ve velkém 😀
@78marcela takže za pár dnů už do našich řad i ty, už aby to bylo, viď? 🙂
@dagin pěkný počet embryjek 😉 , toho píchání se neboj, to ustupuje mírný otok, mě se dokonce udělala modřína kolem pupíku 😉
Do pondělí to bude v poho a v pondělí budeš matka čekatelka, jako já 😀

78marcela
4. dub 2014

@cicinky taky si říkám, už aby to bylo...už se to ale krátí..o víkendu jedeme do krčmy do Dětenic, na to se moc těším, takže víkend si užiju, v práci to uteče a ve čtvrtek tradá do Brna.

cicinky
4. dub 2014

@78marcela Jéé, tam jsme také měli jet, mám tu návštěvu ze zahraničí, ale pak jsme se rohodli, že ne pač když je tam akce, tak oni si to tak neužijí, pán na tom není se staročeštinou dobře, tak by to spíš byla pomsta 😀.. Grilovačka to zachrání 🙂

78marcela
4. dub 2014

@cicinky My už jsme tam byli před nějakou dobu, ale líbilo se to a ated jedeme znovu. Ale pravda je, že pro cizince asi masakr🙂

cicinky
4. dub 2014

@78marcela Nám se tam taky líbilo, moji rodiče, když se brali, tak jsem tam jeli na oběd, úplně mimo víkend a musím říct, že jak zjistili číšníci, že jsou novomanželé, tak začal neskutečný masakr smíchu a zábavy 😀
Popravdě se mi tam teď ani nechce, protože po ET jsem taková unavená a asi bych si to neužila 😒
Ale jak mi bude lépe, tak ukecám miláška a pojedeme 😉
Byla by tam i hezká oslava potvrzení těhotenství 😀, že?

78marcela
4. dub 2014

@cicinky no to by byla krasna oslava těhotenství. Od nás je to daleko tam potom zajet jen tak na oslavu. Ale určitě pak taky něco vymyslíme, jak budeme mít důvod slavit

cicinky
4. dub 2014

@78marcela My většinou na takové místo jedeme za účelem výletu, jenom kvůli jídlu, by v současné době, kdy jsme utratili dost peněz za IVF, trochu nerozum, ale doufám, že až bude hezky, tak vyrazíme a projdeme se i po zámku 🙂

78marcela
4. dub 2014

@cicinky to je fakt. My už jsme to měli dlouho domluvený, jedeme v partě, ráno vyjíždíme, taky projdeme zámek a okolí, večer program a v neděli zpět.
My tady za rohem máme Lednickovalticky areál který milujeme, tak by ta oslava byla asi tam. Dokonce máme koncem května už tam zamluveny víkendový pobyt ve valticich, původně to byl dárek k narozeninám pro naše, oni chtějí, ať jedeme taky, je to pobyt s rautem a ochutnavkou. Tak když vše klapne, bude to hezká příležitost k oslavě. I když pro mě už pak bez vina. Ale mrzet mě to vůbec nebude.

suzik161
4. dub 2014

@jana123123 ahoj, u mě nic nového. v úterý jsem byla naDornovce a na toto úterý mám domluvenou Mojžíšovou 😉 jinak jsme dnes s manželem poprvé grilovali letos a dokonce první grilování na baráčku 😀

cicinky
4. dub 2014

@78marcela Poslední dobou se moc na výlet nedostaneme ☹, ale v létě mi to prý drahoušek vynahradí 🙂
Hodně času jsme investovali do výstavby bytu a na výletování čas moc nebyl, nehledě na to, že i rekonstrukce něco stála a místo výletu jsme si raději skočili na baštu tady v Lbc 🙂.
Ale protože letos neletíme k moři, tak podniknene výlety po CZ a pokud budu těhu, tak bych ani neletěla, i když do 6tého se prý létat může ... stejně bych se bála, že by se mohlo něco stát ☹

78marcela
4. dub 2014

@cicinky my jsme to měli taky tak. Koupili jsme byt, loni rekonstruovali. U more už jsem nebyla aspoň 5 let . Ale nijak mi to nevadí. Letadla nemám ráda, vždy létám se sebezapřením a celý let se třesu strachy. Tak jezdíme po česku nebo na slovensko, miluju solnou komoru v rakousku a jsem spokojena že nemusim letet. Stačí tam přijet autem za pár hodin a kam se hrabe more. Jediný můj sen pro který bych vydržela letadlo, jsou maledivy . A na ně nejsou peníze a s mimisem ani dlouho nebudou. A u nás je taky krásně.

cicinky
4. dub 2014

@78marcela Já létám od malička, začalo to s našimi, pak jsem létala s babičkou, pak jsem asi 8 let neletěla, pak jsem letěla s bývalým (to byla nejhorší dovolená v mém životě), pak jsem potkala mého drahého a s ním jsem byla první dovolenou v Rakousku, krásné místo, krásná dovolená, ačkoliv pršelo, tak to stálo za to, další rok jsme letěli (to byl poprvé někde letadlem) a tak si to zamiloval, že loni jsme znovu letěli 🙂, z našich dovolených máme spoustu krásných zážitků, fotek a přátel 🙂
Pokud budu těhulka, tak k moři chci jakmile bude mimískovi tak 3-4 roky, aby z té dovolené něco mělo 🙂.
Čechy miluju, a myslím, že je tady spousta krásných míst k procestování.
Jinak mým největším snem je Bora Bora a Nový Zéland, ale to je finančně tak mimo, že se kochám jen pohledem na netu 😀
Maledivy jsou nádherné, krásné potápění, ubytování špičkové a pestrost jídla maximální 😉

78marcela
4. dub 2014

@cicinky takze už jsi na maledivach byla, to je super, maličko závidím. Musím přiznat že to je můj sen. Jenže když bychom jeli, tak by to chtělo alespoň na dva týdny nebo tři a dat za takovou dovolenou odhadem 150tisíc, to by se mi asi nechtělo i kdybych ty peníze měla. Zvlášť můj přítel je velmi šetrny, ten by do toho nešel určitě. My jsme se domlouvaly s kamarádkou, že bychom letěli spolu jenže měla malé děti, prý tak za dva roky a to je zase budu mít malé já. Takže maledivy asi zůstanou jen tím snem. Jinak s novým zélandem si můžeš podat ruku s mým přítelem, to je zase jeho sen. Naštěstí mu stačí ty obrázky.

jana123123
autor
4. dub 2014

@suzik161 tak to je super ne .
A umne se zmnelilo jen to ze sem bila toho 2.4 2012
A ted jdu doktorovi a snad mi daji us domu iniekce tak she us tesim nato a jsem rada ze she to hne konecne dopredu