Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
12. kvě 2014

@japro to jako pijes více než šest litru denně? To mi už přijde docela hodně.

japro
12. kvě 2014

@78marcela ahoj to je dobře že už ti je lépe ...... ty smutné nálady jsou někdy fakt nic moc to čekání taky vubec nepomáhá pořád jen čekámen ...... na 1DC na stimulaci na OPU na transfer na volání co a jak a pak čekáme at 1DC nepřijde bojíme se na záchod no jo je to kolotoč ........ ale nebou brzo bude mít Gamu u sebe 🙂 a budeš si sní povídat 😉 tak držím palečky ......

japro
12. kvě 2014

@78marcela no já si dělám veké čaje to miluju hořkej čaj s citronem ...... mě to moc nepřijde tělo si to žádá ..... v práci když sem tak dám jen tam 2 l + kávu 2x

japro
12. kvě 2014

@78marcela a chodím i v noci pořád jen piju 😀 ale je den že méně ......

78marcela
12. kvě 2014

@japro ano, už jsem se zklidnila a jsem v pohodě. Ale včera to bylo ošklivý. Dnes už je to dobrý, už si v duchu plánuju jak to bude paráda a kdy si půjdeme pro druhé. 😉

japro
12. kvě 2014

@78marcela to je super tak to má to je dobře no ještě že toho koníka máme a mužemem se tu vyplakat 🙂 a ne jen to 🙂 já ted cčkám přijdou nám mezi 8-10h montovat měřáky na topení .....

78marcela
12. kvě 2014

@japro já cekam až se do mě trochu vpije utrogestan, jdu popřát mamce, včera byla v práci a půjdu pomalu do práce. Docela si užiju to, že od zítra jsem doma. No i když vlastně zítra na KET, pak půjdu s kamarady na oběd a bude večer. Středa a čtvrtek se budu učit, v pátek do Brna na zkoušky. Takže to volno až tak dlouhé nebude.

japro
12. kvě 2014

@78marcela to jo tak to ti dneska uteče zítra taky 🙂 přeji ti hodně štěstíčka a držím palečky at zítra vše dobře dopadne a drží se 9 měsícu 🙂 jj to máš plný program to uteče jak voda kdy máte vyrážet na tu Moravu vubec? nebo sem to popletla?

78marcela
12. kvě 2014

@japro máme jet 23.5, od pátku za týden. To už budu vědět, budu desátý den po KET. Jinak to zní hezky, kdy máme jet na moravu.. Já na moravě jsem, Valtice máme v podstatě za rohem, . Jsem ze Znojma.

japro
12. kvě 2014

@78marcela 😀 aha tak to jo to sem netušila 😀 jj tak testovat a pak pojedete to máš dobře naplánované to bude fajn 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@japro že jo. Dobře to vyšlo. Když to vyjde, bude to taková naše malá soukromá oslava. Když to nevyjde, tak se tam opiju, máme to s nějakým rautem a ochutnávkou .

japro
12. kvě 2014

@78marcela tak at je to oslava 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@japro snad bude. Musím věřit.

78marcela
12. kvě 2014

@japro ale i když bude oslava, bude to vědět jenom přítel. Zbytku rodiny to řeknu až budu mít srdíčko a budu vědět, že to je v pořádku. Už jsme vymýšleli i způsob, jak to říct. Ofotíme fotku z ultrazvuku, nalepíme ji na láhev vina a napíseme k tomu- babičko a dědečku, tuhle láhev si vypijte na oslavu v lednu, až se objevím mezi vámi. Těším se na vás. Vaše vnouče GaMa.

japro
12. kvě 2014

@78marcela paráda dobrej nápad koukám že se GaMa chytla 🙂 máte to dobře vymyšlené ...... no já nic zatím neřeším pač už 2x jsme vymýšleli a skončila sem v nemocnici tak jak řikáš až s fotkou a dobrou zprávou z CARu to bude jiné 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@japro já si uvědomuji, že nikdy není nic jisté a stát se může cokoliv. Nemusí se to povést. Proto jsme našim nic neřekli a řekněme až bude srdíčko pokud se povede. Ale sama se tomu planovani a těsení prostě neubránim. To tam ve mě je a plánuji a těším se.

japro
12. kvě 2014

@78marcela jj to mi taky řešíme ale jen to oznámení jsme zatím neřešl víš 🙂

suzik161
12. kvě 2014

@japro
@78marcela Ahoj, tak jsem teď volala do Caru a v sobotu nám zamrazili 4 krásná embrya 😀 Embryolog z nich byl opravdu nadšený 😀

japro
12. kvě 2014

@suzik161 no teda to je krásná zpráva to je sněhuláčku 🙂 gratuluji a at jsou potřeba až na brášku 🙂

jesie28
12. kvě 2014

Ahoj holky. Tak dneska jsem 10 den od ET. Dělala jsem test a nic 😢 😢 :- prázdno. Tak mám dost náladu pod psa. Těhu příznaky taky žádný. Jen mě bolí záda. Ach jo. Já to vidím špatně. Ve středu mám jít na krev. Jestli teda nedrazí MS. ☹ My nemáme ani nic zamrazenýho, tak nevím už co budu dělat. ☹ ☹

alarada
12. kvě 2014

@suzik161 Já furt piju, jásnad za den vypiju snad 5 litrů. A záchod tam bych se mohla přestěhovat 😀

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 no tak to je skvělá zpráva, tak to je jisté, že to klapne, když máš pěknou zásobu, paráda.
@jesie28 ahoj, to je mi moc líto...možná už to tady zaznělo, ale kolikáté to bylo IVF? Můžeš jít ještě na další?

alarada
12. kvě 2014

@jesie28 Buď v klidu já jsem taky testovala a taky ještě nic. Pořád je stále brzo ještě nestačily začít prudukovat těhu hormony

japro
12. kvě 2014

@jesie28 hmmm to mě jem moc líto ale třeba se ještě ukáže časem není brzo?

suzik161
12. kvě 2014

@78marcela Teda holky, nikdy jsme s manželem netrávili moc času, nějaké výlety a baráček, ale teď jsme spolu od rána do rána. myslela jsem si, že ho dneska uschopní a půjde do práce. Teď jsem mu volala a nechali ho doma ještě 14 dní. To mě asi brzo odvezou do blázince. Snad mu dali aspoň vycházky, ale tomu moc nevěřím 😀
@japro

japro
12. kvě 2014

@alarada ty už jsi testovala ? ty jsi kus no jo je opravdu brzo 🙂

jesie28
12. kvě 2014

@78marcela to je moje druhý IVF.

japro
12. kvě 2014

@suzik161 jj znám to ne tedy u sebe ale dnes je dost lidí hodně v práci a pak jak jsou spolu tak někdy zajímavé 🙂 my to ted doma máme dobré my jsem docela pořád často spolu hrajem hry chodíme ven a včera jsem si vzali příklad z vás a jen se bylo válení venku byla zima ..... 😀

renda12
12. kvě 2014

@suzik161 u nás se toto téma řešilo už před rokem takže máme to jasné a doufám ,že se nám to splní 🙂

jesie28
12. kvě 2014

@alarada
@japro když jsem testovala po prvním IVF, tak už jsem ten 10 den měla dvě čárky a teď nic. ☹