Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
5. dub 2014

@catchulinecka zatím nemám rozpis, pojedu si pro hormony až koncem týdne, ale posledně jsem to myslím měla nejdřív 150 a pak mi to zvýšili na 225......a chodim na obi 😉

martas14
5. dub 2014

@cicinky já jsem už posledně říkala, že ten strach je úplně na mrtvici, že by to chtělo při ET dát do umělého spánku a probudit za čtrnáct dni a nejlépe s dvojkovym testem v ruce 😀

cicinky
5. dub 2014

@martas14 jeee, to by bylo super 😀 😀 😀
Říkám si, že v úterý to bude první týden, a v pátek už to bude za pár 😀

martas14
5. dub 2014

@cicinky přesně tak holka, už se jen párkrát dobře najis, pustis si nějaký dobrý film, přečtes nějaký časopisek a buch bude čas testovat 😉 😀

cicinky
5. dub 2014

@martas14 plánovala jsem si, jak budu chodit brzo spát a dlouho vstávat, aby mi to rychleji uteklo, no a podívej je jedna hodina ráno a já jsem ještě vzhůru 🙄

japro
6. dub 2014

@dagin i já budu chodit při stimulaci do práce na odběr si vezmu propustku a pak dovolenou..... marodila sem jak sem byla těhotná mimoděložně a mám starou dovču tak aspon k něčemu dobré 🙂

japro
6. dub 2014

@suzik161 jj jsme na tom stejně jen ještě pořádně nevím jak dlouho se krátkej protokol stimuluje .....

japro
6. dub 2014

@cicinky ahoj moc nejsou no ale má švagrová a holka co byla semnou na odběru ty měli štěstí a povedlo se jima to 😉 tak držím palečky

japro
6. dub 2014

@martas14 jj t ano ani já u první nic moc nevěděla . to čekání je dlouhé ☹ je to děs a sem zvědavá jak se MC povleče jak budu čekat 😀 na stimulaci....

japro
6. dub 2014

holky držím mooooooc palečky tfuj tfuj tfuj

japro
6. dub 2014

no jinak je neděle a v pátek jedem pro hormony u nás je super že vždy jezdíme spolu máme to jako vejletík do Prahy 😉 no co chci říct že už ani to mě přijde že neutíká na to pak to po ET ale je teplo tak se bude chodit ven a bude to paráda a sem ráda že je ten pc a koník a našla sem tu vaší diskuzi že tu mužem pokecet 🙂 holky jak dlouho trvá krátký protokol? je o proti dlouhému jen v tom že krátký?

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

Ahoj muzu se pridat? Cekam na ms a jdu do 4.Ivf s minimalkou jsem uz samoplatce . V unoru jsem byla na ketu ale nevysel.

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 ahoj tak to držím moc palečky 🙂 to už ted s MC začneš stimulaci?

japro
6. dub 2014

Holky mám to to jsou ty protokoly http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

Ano, budu brat clostik a 7.den utz a potom se dopichavaji harmony CCA 5 ampuli fostimolu a centrotide mam strach ale na normal I Ivf nemam penize talk zkusime toto

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

@japro dekuji a cim budes stimulovat? A kam chodis do car?

suzik161
6. dub 2014

@japro já jsem minule stimulovala asi 13 dní, pak byl odběr a prodloužená kultivace

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 no chodíme k Aploináři 🙂 stimulace bude hormony ale název ti neřeknu 😀 nepamatuju si ale v pátek napíšu...... beru tu levnější verzi je to stejné 😉 a i tak je to drahé ..... mělo by to bejt zadarmo .....

japro
6. dub 2014

@suzik161 kam jezdíš ty?
jsem z Kaladna a do Prahy to máme kousek tak to berem jako vejlet 🙂

japro
6. dub 2014

jsem z Kaladna a do Prahy to máme kousek tak to berem jako vejlet 🙂
@jakoubekzdenka1711

japro
6. dub 2014

@suzik161 paráda to uteče 😉 tamto psaní sem poslala zle promin 🙂 sem už natěšenááááááá 😉

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

Na jsem za 3.Ivf Dala celkem CCA 160000kc a nepovedlo se takzkusim minimally cena CCA 15000,.. tak uvidim. Bojim se opu tak si budu muset zaplatit narkozu jinak se Dela nazivo.

japro
6. dub 2014

😀 Kladna ach já píšu 😀

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

Na jezdim do brna do unicy jinak jsem z trebice tak 2 hod na ceste ale co bych neudela pro Mimi byla jsem I na narovnani kostrce a piji caj mojzisove

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 ty jo odběr na živo to asi ne no to je hnus ty koruny to ti povím ..... asi ještě děti nemáte vid? mě je v črvnu 35 a děti ještě nemáme .......

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

Me bude v zari 38 tak uvidim

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 no my ted pojedem valkem a budem počítat taky 2h na cestu + WC mám vždy nerva tak chodím kde se dá 😀

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 jj doktoři řikaj že jsme ještě mladý holky neboj se nic 🙂

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

V unice delaji sondaz delohy a ja mam klikatou cestu cipkem tak transfer docela citim

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 no po pravdě i já docela transfer cítím ...