Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
16. čer 2014

@alarada Tak to bychom měli jít nějak spolu, pokud se té MS dočkám 😀

pavlina1976
16. čer 2014

@karolakmn Ahoj spolubojovnice 😀 , Já bolesti na ms jen ráno a teď spíš taková pošimrávání, žádné velké bolesti. A bolí mě na levé straně v kříži 😕 . Jinak nic, prsa nic. Jo a nafouklý břicho, jak ve třetím měsíci 😀 . Takže vše stejné. Asi do neděle nevydržím s tím testem 😉

pavlina1976
16. čer 2014

@olinkak tak co? 😀

pavlina1976
16. čer 2014

@karolakmn Já jsem jim dala pracovní jména Adéla a Agáta 😀 . Tak doufám, že jsou tam holky pěkně zavrtaný 😀

martas14
16. čer 2014

@pavlina1976 ahoj Páji, tak už je pondělí, za chvilku už uvidis dálnice jak blázen a né žádnou ubožinu jako je ta naše D1 🙂 🙂 moc, moc na tebe myslím zlato a vůbec nepochybuji, že se Aduš s Aguš krásně ubytovali a je jim fajne a maminku jen jemně simraj 🙂
Já beru tabletky, lepím náplasti, břicho, už se mi zas nafouklo jak ve třetím měsíci... no aspoň už se zase něco děje 🙂 ale už chci být taky tak daleko jako tyyyyyyy 😉 kór když teď víme, že tentokrát nám to vyjde 😀
Vidím, že ty už špekuluješ o testu, tady někdo nevydrží 😅

martas14
16. čer 2014

@suzik161 je to prostě zakletý ta blba ms vid', když jí nechceš dojde, když má dojít tak nic vrr 😠 ale neboj taky se dočkáš, mě doktor na to řekl, že po těch hormonech je to hold na nějaký čas rozhozeny .....jo a na mne zabírájen zzákon schvalnosti, takže buď si zítra udělej těhu test, nebo naplánuj s kamoskou jít na bazén a přijde co by dup, u mě to tak klaplo 😀

kotcheva
16. čer 2014

@78marcela dekuju za radu - ja taky vzdycky mela dve, az vysel ctvrty pokus a s jednim🙂. Drzim palce, at se ti zadari!

pavlina1976
16. čer 2014

@martas14 Už v tom frčíš Martinko 😀 , Kdy máš naplánovaný Ketík? Už mě svrbí ruce, co ti budu povídat 😉 . No uvidíme holka zlatá jestli tam budou // tlustice. Myslím, že se asi zavrtaly, mám z toho tentokrát fakt dobrej pocit, ale 😕 . Víš jak to je. Já se spíš hrozně bojím, aby to nebylo zas biochemický, a abych už sakryš viděla konečně to srdíčko, nebo srdíčka 😀 . Jj jen mě v bříšku občas píchne, ale žádné velké bolesti na ms ani náhodou. Ale stejně si myslím, že z 99% je to ten utrouš 😕 . Přestala jsem zodpovědně popíjet vínečko, ale to kouření jde těžko holka zlatá. Ale slíbila jsem si, že jestli to klapne a hcg bude pěkně vysoké, tak fakt přestanu z minuty na minutu, Nebude to jednoduché, chlap kouří, ale prostě to pro bobísky dám 😀 . S Pájou jsem taky nekouřila, když jsem zjistila, že jsem těhotná. A ještě celé kojení jsem to vydržela 😉 . Ty jo já bych si ten test nejradši udělala hned. Vždy si říkám, jak to vydržím a vždy mě svrbí ruce. Minule jsem dvě našla, ale nesílily potvory 😕 . Ale to se nám teď absolutně nemůže stát!!!!!!!!

martas14
16. čer 2014

@kotcheva my jsme na tom podobně, taky už malou doma máme, takže by nám jeden sourozenecek bohatě stačil, ale i tak dáváme po dvou protože přeci jen je větší šance i malá byla ze dvou a zůstala sama....a kdyby to náhodou byly dvojčata tak to taky nějak zvládnem, strašili nás tím, že nikdy žádné děti mít nebudeme, takže vše co přijde beru jako velký dar, i když je mi jasné, že v první chvíli by mě z toho šmeklo a mojeho ještě víc 😀 ale nějak by se to udělalo.....ale po druhém ditku toužíme, takže do toho jdeme...
Ale pokud se toho nějak bojiš, tak dejte jedno a zbytek případně přes ket,kdyby náhodou, ale určitě nebude potřeba 😉 a kolik máte embryek?

martas14
16. čer 2014

@pavlina1976 JoJo už plachtim za váma 🙂 v sobotu jdu na utz, tak uvidíme co nám řeknou, kdy bude ket, ale předpokládám že pak tak za týden transfer .....vychází mi to přesně plus mínus pár dní transfer jako při prvním ivf, které vyšlo, takže samozřejmě věřím, že to bude mít úplně ten stejný průběh 😉 a porodím malé sourozence přesně na narozeniny 😀 to víš musíme šetřit za dárky, tak toto by se nám šiklo 😀 😀 žádný biochemický se konat nebude neboj.....budeš to mít jak janca, ta měla taky první biochemický a druhý už tlustice co krásně sílily
To s tím kouřením je těžké, já taky skončila ze dne na den, když jsme se rozhodli, že zkusíme to ivf.....takže už přes tři roky nekouřím, ale podvědomě to tam furt někde hloda ta chuť 🙂. Ale ty to kvůli holkam taky v poho zvladnes ...

martas14
16. čer 2014

@lucijete tak jak se má dnes Tonik nebo Tonička 😉

78marcela
16. čer 2014

@kotcheva díky moc. Už bych si to přála konečně. Roky ubihaji a stále nic. Tak snad letošní rok bude ten šťastný.

martas14
16. čer 2014

@japro ahoj holka, ještě netestujes? Já už se babenky tak těším na ty vaše fotky s testama, doufám, že to tu zaplavime a uděláme tu z toho jednu velkou koláž 😀
Jinak mooóoc děkuji, bo hnízdo co jsem na dvoře t'opla prázdné po kosech s třemi oříšky pro popelku mělo úspěch, za to narvat do nich ty pětikila, byl taky dobrý oříšek 😀 😀

lucijete
16. čer 2014

@martas14 nic novýho🙂 pořád stejný, při stoupání se mi zamotá hlava, sem tam píchne, bolí mě v kříži, jinak nic......a děkuji za optání🙂

suzik161
16. čer 2014

@martas14 je to zakletý. Ale začala mě honit mlsná, tak snad už dojde. Jinak mám s dětma naplánovaný pochod na čtvrtek a jít s MS na celé dopoledne by nebylo to pravé a nevím jak bych to dělala, tak si myslím, že to tak nějak přijde, abych si ten výlet nějak užila 😉 to to letí. Co bereš, nebo to máš v nativu????

martas14
16. čer 2014

@lucijete mě se někdy na tom tabletu nechce psát, bo jak je člověk zvyklý psát všemi deseti, tak ho u tohoto berou mory 😀 😀 ale sledují vás pořad a držím všechno co mám ....motani hlavy je určitě dobrá cesta k těhu stavu 😉

japro
16. čer 2014

@pavlina1976
@flockflock ahoj holky no vstávám později budík byl na 5.15 ted mám ranní ale od 4 h už jsem byla krásně probraná tak sem udělala mou kávu a sedla a šla vás počíst 😀 jj já jsem dnes 11den je to na nic to neustálé pozorování bolesti máme asi stejné jak když to má dojít ale at to nechodí 😀 ale já vím určitě to nepřijde testovat ? no mám cukání ale já to dám 🙂

martas14
16. čer 2014

@suzik161 tak to ti budu držet palec, aby ti to klaplo jak máš naplánované 🙂
Mám stimulovany ket, takže si každý čtvrtý den lepim dvě náplasti estrahexalu a protože mi posledně rostla slizna pomalu, tak jsem si u doktora vydyndala ještě i estrofem jednu tabletu denně, no a v sobotu utz a podle toho se uvidí..... No a k tomu ještě zobu femibion 800...

japro
16. čer 2014

@martas14 😀 jj je to práce s těma ořechama ale když pak koukáš na to jak to dáváš jako dárek vylpatí se to 🙂 jj holky nenervuje mě tím testováním 😀 😀 😀 já chci vydržen těch 14 dní i když mám cukání ale ted jsem doma sama a tstovat budem až s manželem 🙂 jinak jesem 11den

kotcheva
16. čer 2014

@78marcela vim, jake to je, ale neboj, vyjde to! Mne bude letos 38, takze nemam moc casu...

kotcheva
16. čer 2014

@martas14 dekuju za podporu🙂. no, uprimne z nas dvou ma ted mnohem vetsi obavy manzel...😉. Ale take chci pro dceru brasku nebo segru, at neni jedinacek. Ted cyklus vypadal paradne, odebrali mi 17 vajicek, z toho zralych 15. Ale oplodnit se podarilo jen 5☹. Nevim, proc jen tak malo. Spis pujdu do 2 a dalsi zamrazime. Doktorka se smeje, ze tehotnim pouze z KET (byla jsem 2x, vzdycky jsem otehotnela, ale jednou to nedopadlo). No, ja doufam, ze tentokrat to pujde z cerstvych🙂.
Jinak netusim, jestli je to porodem , ale tenhle posledni odber citi jeste ted, treti den po. Porad me trochu poboliva bricho. Tak drzim palce, at ti to dopadne!

flockflock
16. čer 2014

@japro ,alespoń chodíš do práce, já jsem od transferu doma a jak uchyl si sahám každou chvilku do kalhotek jestli tam není krev 😖 Asi začínám depresit a to na to netrpím. Břicho přestalo, ale v kříži je to masakr, na to jsem nikdy netrpěla.Že by utroš? Je dobře, že se držíš s testem 😉 , já ho mít doma, tak už jsem ho prubla.Raději ho doma nechci.

japro
16. čer 2014

@flockflock ahoj jj v práci to je lepší 🙂 no taky mám střídavé občas bolení, šimrání , píchnutí a pak zase nic ... jj je to hrohné to pozorování ale aspon že se tu jedna druhé mužem vykecat 😉 to je na tom užasné .... no já věřím že to klaplo ale občas mám prostě strach no po těch zkušenostech .......

flockflock
16. čer 2014

@japro přesně tak, někdy si říkám, co dělám špatně, nebo proč mám smůlu, když už nás to stálo dohromady 200 000,- tak by se ten nahoře mohl slitovat a už mě netrápit 😵, na další už fakt nemáme penízky ☹ Tak se drž a kdybys náhodou testla, dej vědět, bude to dobré, musí.........Jinak když jsem čekala syna, měla jsem ukrutné bolesti v podbřišku, je to už sice nějaký ten rok, ale to si úplně přesně pamatuji. Pořád jsem chodila otravovat doktora, že se bojím, že se něco děje...ono se dělo, TO CO SE DÍT MĚLO 🙂

martas14
16. čer 2014

@kotcheva děkuji, tak si to tentokrát prohodime ju.......já otěhotněla poprvé z čerstvých a teď nic.....takže nám se teď poprvé zadaři ket a vám zase et 😀 😉
To je velká škoda, že se z takové velké snasky ujalo tak málo, ale to neva, stejně už chcete jen jednoho bojovníka co se uchytí rovnou 😉

martas14
16. čer 2014

@japro JoJo mělo to ohlas 🙂
Nene my tě nenervujem jen už jsi hold hodně daleko a ve většině carech se testuje už kolem toho dvanáctého dne 😀 takže 14 je na nás už dlouho 😀 😀 ale my to s tebou nějak teda vydrzime, když musíme 🙄 😀
No nechci vidět sebe jak budu čekat, když už to nemůžu vydržet zvědavostí u vás tady všech 😝 😀

japro
16. čer 2014

@flockflock tak hlavně že se něco dělo a bylo to dobré 🙂 jj to je jasné že až budem testovat hned sem napíšem 🙂

@martas14 to tedy 😀 to čekání je šílené no 😉 možná se i bojím že tam // nenajdu ? ale oni tam budou 😉 se testuje už někde 12 den ju u nás je 2 - 2,5 týdne 🙂

karolakmn
16. čer 2014

@pavlina1976 no ja do nedele nevydrzim urcite... v patek testuju a budu rada kdyz to vydrzim... jinak stim vinkem a cigaretkama to mam taky stejne 😀 obcas si zakourim, ale alkphol zadny 😕

karolakmn
16. čer 2014

@japro 11 den... jak ja ti bo zavidim... ja uz bych testovala 😀

pavlina1976
16. čer 2014

@karolakmn Taky jsem myslela na pátek 😉 . No nic dobrýho to není to kouření, ale omezila jsem to 😕 a jak jsem psala, přestanu 😉 . Ale zase si říkám spousta ženskejch hulí jak továrny těhotní jedna báseň 😠 . To jsem na ten pátek zvědavá 😀