Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
16. čer 2014

@martas14 Já mám jen ten estrofem a femibion beru taky.

Holky, nevím jestli do toho Ketu jít, lepí se nám smůla na paty a nevím, zda se to prolomí. Dneska nám firma brousila podlahy na baráku. Přijel chlap a nechal si otevřené auto. Za mnou přišla kamarádka s kloučkem, tak jsme si hráli venku, mezitím než to ten chlap udělal, tak mu někdo ukradl peněženku z předního sedadla. Ten chlap tam měla přes 20.000Kč. Tak jsme volali policii. Fakt se to na nás lepí!! 😒

japro
16. čer 2014

@suzik161 a sakra to je blbé no nevím mě to přijde smula toho pána a ne tak tvoje nevěš hlavu 😉

78marcela
16. čer 2014

@suzik161 to tak nesmís brát. Byl to problém a chyba toho pana. Musí vědět že v Česku se holt musí zamykat.
Ber to tak, že je to vyvážené. Máte podlahy, dodělávate domek...to jsou všechno pozitiva.
Hlavně si žádnou smůlu nesmís pripustit.

suzik161
16. čer 2014

@japro To asi jo, ale proč zrovna u nás. Přijeli policajti, byl to kamarád, tak jsme mu vše řekli a máme prý počítat, že podezřelý jsme taky, protože jsme tam byli. Ách jo!!

karolakmn
16. čer 2014

@pavlina1976 nenecham te v tom spolubojovnice a v patek jdem na to... 😀 ja budu 10den kdyz nepocitam ten den ketu tak snad pokud se ma co ukazat tak se to ukaze. Na krev jedu v pondeli 😒

japro
16. čer 2014

@suzik161 my zase dostali pkutu s manželem že jse šlo na přechodu na červenou já taková poctivka škandám 😀 doal nám každému 100kč my jsem ještě poděkovali 😀

japro
16. čer 2014

@karolakmn @pavlina1976 teda testujete obě v pátek? hmmmm to zní zajímavě že bych počkala na pátek 😉

japro
16. čer 2014

Holky tak jsem doma sama a začala jsem mít náké chmurné myšlenky tak se potřebovala něco dělat 😀 gruntovalal jsem včera tak co dnes ????? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=119281 hmmmm už to tu vonííííí 😉 peču prvně tak snad budou dobré ale těsto je dobré 😀

karolakmn
16. čer 2014

@japro jestli to vydrzis tak pojd do toho v patek s nami

japro
16. čer 2014

@karolakmn no ještě nevím zada to tělo neprohraje a že určitě ne tak chci aby byl doma i manžel 😉

pavlina1976
16. čer 2014

@suzik161 No to je pako on 😠 , ty si to vůbec neber do hlavy. Což pak je normální, aby si člověk nechal peněženku na sedadle a ještě s tolika penězi?????? To bych si nenechala ani vzamčeným autě natož v odemčeným. Blb 😀

pavlina1976
16. čer 2014

@karolakmn Jééé to je od tebe hezký 😉 . 10 den je OK, já budu teda 11 😀 . Taky jdu v po na krev 😠 . Ráno jsem si byla jistá na 1000%, že jsem těhotná a teď o tom tak přesvědčená už nejsem 😕 . Nějak mám divný myšlenky.....A bolí mě šíleně jen záda v kříži na levý straně 😕 . Už, aby byl ten pátek, ať vím na čem jsem 😉

pavlina1976
16. čer 2014

@japro Ty musíš testit dřív, já potřebuju vidět ty tvoje krásné // tlustice 😉 . A kdy se na to chystáš? Ve středu? 😉

japro
16. čer 2014

@pavlina1976 jj asi ve čtvrtek večer 😉

japro
16. čer 2014

@pavlina1976 taky začínám mít divné myšlenky ☹

pavlina1976
16. čer 2014

@japro Nééé holky nesmíme se dát 😉 . No ráno kdybys mě viděla, stála jsem před zrcadlem a koukala jsem se na sebe a říkala jsem si jak budu mít hezké bříško, prostě jsem už viděla jak jsem těhotná 😀 . Magor a teď mám pocit, že to nevyjde 🙄 . No stejně s tím nic už neuděláme, buď jsou zavrtaní, nebo ne. Měly na to první max 4 dny 😉

japro
16. čer 2014

@pavlina1976 jj jsme na to uplně stejně to tedy 🙂 sušenky mám upečené a jsou moc dobré 😉 ted mě volal manžel tak to bylo fajn 😉 dám si ještě čaj a pak si lehnu 🙂

pavlina1976
16. čer 2014

@japro Mě taky honí mlsná 😀 . My kouknem na nějaký film a taky jdu do peřin 😉

japro
16. čer 2014

@pavlina1976 mě ani né mlsná ale potřebovala sem práci ... prostě něco dělat 😀 tak dobrou noc přeji 🙂

jesie28
16. čer 2014

Ahoj holky. Tak se nám to tady pěkně rozjíždí s Ketíkama. Být 10 den, tak testuju 😀 Držím vám moc palečky, ať vám to výjde. Já si musím ještě na IVF počkat, teď jedeme v červenci na dovču, tak se jedu odreagovat. 😀 Holky máte některá zkušenosti s lékama na oddálení menstruace? Zrovna mi to vychází na dovću, tak nevím co s tím ☹ . Objednala jsem si menstruační kalíšek, tak jsem si říkala, že ho vyzkouším. Máte s tím zkušenost?

jesie28
16. čer 2014

@martas14 ahoj Marti, tak už se ti ketík taky blíží. Neboj teď už to vyjde. 😉 Ty sis píchala hormony tím perem? Kolik to stojí?

japro
16. čer 2014

@jesie28 no jednou na veselku jsem šla na gyndu a sestra mě dala léky na posunutí menstruace bez problému 🙂 a kalíšek ten jsem neměla a zatím ani nechci 😉

jesie28
16. čer 2014

@japro a neměla jsi potm problém s cyklem nebo nebylo ti špatně po těch práškách? Na diskusích jsem četla, že by už si to nevzaly. Jen mám strach, kdyby se náááhodo zadařilo, aby to mimču neublížilo, když bych si to vzala. Ježiš to je fakt dilema. ☹

japro
16. čer 2014

@jesie28 no tak to nesmíš bejt těhotná to je jasné ...... ale jinak jsem neměla vubec žádný problém 🙂

pavlina1976
16. čer 2014

@jesie28 Děkujeme, užij si dovču 😉 . S těma práškama nevím, kdybys byla těhotná, tak to není určitě dobře. Tak to ještě zkonzultuj s dr 😉

kotcheva
16. čer 2014

@martas14 reklas to pekne🙂 jj, prohodime si to🙂

kotcheva
16. čer 2014

@jesie28 ahoj, s kaliskem zkusenost mam - a to moc dobrou🙂. Akorat na zacatku pouzivani je to trochu narocnejsi, aspon tedy ja to tak mela, nez jsem si nasla spravny grif na spravne zavadeni 😝 ve finale je mi rozhodne prijemnejsi nez tampony....

karolakmn
16. čer 2014

@pavlina1976 @japro vy my davate... taky uz bych chtela vedet na cem jsem... obcas mam dojem ze jo pak zas vyvolavam paniku jak budu v pr... az na testu nic nebude... zitrek utece jako voda, streda snad taky, ctvrtek bude nejhorsi a v patek testuju 😀

pavlina1976
16. čer 2014

@karolakmn Jdu do toho s tebou 😀 a věřím, že se budeme radovat společně s japro, ta nám sem dá fotku už ve čtvrtek večer 😀 a navnadí nás 😉 . Začíná mě trochu pobolívat břicho jako na ms ☹ . Já jsem fakt na nervy.....
Vůbec si už netroufám říct jestli tam budou,nebo ne 😉 . Jo už je stejně rozhodnuto 😉

japro
17. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976 krsné dobré ráno 🙂 jj už je rozhodnuto ráno když jsem čurala tak sem myslela na testování 😀 ale jen myslela ted si beru ráno než pujdu do práce poslední utrogestan 🙂 přeji krásný den