Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
2. kvě 2014

Holky ležely jste po ET doma? Asi to nepomůže, když budu celý den ležet ne? Ono se to ani s dvouletým prckem nedá.

78marcela
2. kvě 2014

@jesie28 jasne ze se nemusi lezet. Jsi tehotna, nemas chripku. Akorat prcka netahej, nezvedej nic tezkeho apod.

martas14
2. kvě 2014

@jesie28 dobrá tak si to tentokrát přehodíme,my klidně zas můžeme kluka 😀
@78marcela já jsem na toto hrozný posera 🙂 já musím testnou až je to nejvíc jisté, nedokázala bych pak už věřit v lepší obrat, navíc teď mě jaksi začíná pobolivat břicho, takže nemám moc optimistické myšlenky, jediné co mě drží ještě nad vodou je psikani, to byl můj příznak při prvním 🙂

kvetinka84
2. kvě 2014

@japro
@martas14
@jesie28
@78marcela
Holky, díky moc za slova povzbuzení. Já se teda přiznám, že jsem dneska polehávala a mám to v plánu i o víkendu, zkouknu několik dílů ulice, pořádně se vyspím, zainternetím atd. Manžel se o malého postará, pojede s ním zítra k babičce. V CARu mi kladly na srdce dvě věci - nepřehřívat se a netahat těžké věci. Jinak já mám teda doma kluka, ale klidně beru druhýho, je mi to jedno. Holky, doznívá mi ten hyperstimulák, už teda nepiju tolik jako minulé dny, ale i tak mě to pořád honí na záchod, až jsem si říkala, jestli nejsem nastydlá.

pavlina1976
2. kvě 2014

@martas14 Ahoj Martinko 😀 , tak jak holka zlatá? Co tady čtu, tak budeš už testovat? Ježíši toto letí zlatí 😀 . Tak prosímtě ať tam jsou // a já se přidám v červnu ju 😉 . Už jsem si vyzvedla léky a koncem května čekám ms a jdem si pro mrazáčka 😉

martas14
2. kvě 2014

@pavlina1976 ahoj Paji, jojo už jsem v té nejhorší fázi čekání po et 😝 je to tentokrát hrozně dlouhé, neutíká to a už začínám být nervous .....ale neboj jestli najdu dvojky, tak hned letí i k tobě 😉

jakoubekzdenka1711
3. kvě 2014

Ahoj Holly tak na jdu no uvidim jestli se neco pro clostiku urodilo, mam strach uffff Jak dojedu napisu ☹

78marcela
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 drzim pesti at se urodi. A dej vedet

jesie28
3. kvě 2014

@kvetinka84 taky si nemám dávat horkou vanu a tahat těžký věci. Ale pořád ležet mě nebavý 😒 O víkendu je taky manžel doma, tak se snaží. Včera mi donesl kytku tulipánů. Prý malý bolestný 😀 tak pěkně odpočívej 😉

japro
3. kvě 2014

@jesie28 to je fajn že máme hodné chlapáky 🙂 ten muj mě donesl kytku jak si pro mě šel do nemocnice po odběru bylo to kásné 🙂

japro
3. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 držím palečky 🙂

alarada
3. kvě 2014

Holky tak včera volali že se povedlo z 11 vajíček oplodnit jenom 4 embryjka. Dneska čekáme na telefon z Prahy testují nám je tam na genetiku. Tak se modlím aby tam byl aspoň jeden prdolka. Jinak případný transfér by byl v pondělí.
Držím nám pěstičky aby nám to všem dobře dopadlo a byla tady dvojková těhotenská vlna 😀

78marcela
3. kvě 2014

@alarada oni ti je prozkoumaji a vyberou toho nejlepsiho bojovnika. Drzim pesti.

dagin
3. kvě 2014

@jesie28
@kvetinka84
@japro
@martas14
@alarada
@78marcela
Holky, ať vajíčka, sliznice krásně rostou ...
Ať se prdelkám u vás líbí, hezky si u vás ustelou, zavrtají se a nepustí se vám skoro 9 měsíců 😉
Posílám těhu bacilky, tak chytejte 😉

kvetinka84
3. kvě 2014

@dagin Jééé díky moc

pavlina1976
3. kvě 2014

@martas14 No a jak se povedla stimulka? Máš u sebe dvě mimi? 😉 . Moc na tebe myslím Martinko moc 😉 . Uvidíš, že to bude vše OK. Není jediný důvod proč by to nemělo vyjít zlatí 😀

pavlina1976
3. kvě 2014

@alarada Přeju ať tam je minimálně jeden bojovník 😉

martas14
3. kvě 2014

@pavlina1976 Pavli stimulka byla fajne, všechno klapalo jak má, vyloženě jsem si libovala, ale dnes jsem se vzbudila do noční můry začala jsem špinit a bolesti úplně MS, takže jsem fakt na dně 😒

78marcela
3. kvě 2014

@martas14 to jeste nic neznamena, Marti.

dagin
3. kvě 2014

@martas14 kolikátý den jsi po ET? Mě říkal doktor, že je možné, že budu špinit, lehce krvácet - že to je jak se zavrtávají. Zavrtávají se cca 2. - 3. den po ET (někomu později, 2.-3. den v případě blastocysty) a trvá to cca do 12. dne minimálně. Bolest jako před MS mám já dodnes - začala někdy pár dnů po transferu a objevuje se s různou intenzitou a dobou trvání - to je úplně běžné a i to krvácení, špinění.
Marti, hlavně nic nevzdávej, užívej medikaci jak máš a hlavně v klidu. Pokud by se ti zdálo, že to moc špatné, zavolej do CARu.

alarada
3. kvě 2014

@dagin Děkuju bacily chytám plnými doušky

martas14
3. kvě 2014

@78marcela
@dagin jste hodné holky, děkuji za podporu, dnes jsem sedmý den.....mám fakt depku, léky beru až do krve to je jasný, ale fakt to cítím blbe 😒

jesie28
3. kvě 2014

@martas14 neboj všechno bude dobrý. Já si taky myslím, že je to zahnizďování prcka nebo prcků. Říkají,že špinění nic neznamená, tak nevěš hlavu holka. 😉

jesie28
3. kvě 2014

@dagin děkuji. 😉

pavlina1976
3. kvě 2014

@martas14 No to si dělaj ty děti fakt randu ne 😠 . Tak jim domluv Martinko, ať nezlobí 😀 . A nechala jsi si teda dvě? Kolik se ti povedlo embroušků? Jestli máš dvě mimi u sebe, tak by to mohlo být, že to jedno hold uvolňuje cestu pro sourozence 😉 . Ale nemyslím si, že to špinění musí znamenat něco špatnýho zlato 😉 . Uvědom si Marti, že jsi v půlce toho zakousávacího procesu no 😉 . Neplaš bude to OK!!!!! Moc na tebe myslím!!!!!

pavlina1976
3. kvě 2014

@martas14 Marti jak jsem teď měla to biochemický, tak mě břicho bolelo šíleně, jak se zahnizďovalo to mimi, fakt úplně děsně, že jsem si vždy říkala když jsem šla na záchod, že jsem to dostala a tím nemyslím nějaký malý špinění, to je dobrá zpráva Marti 😉

martas14
3. kvě 2014

@pavlina1976 domlouvám jim strašně moc Páji, ale nějak mě neposlouchají, jo dávali jsme dvě, ale neverim tomu, že to jedno vzdalo a druhé by tam mohlo být, to víš nechci si lhát do kapsy 😒 ale děkuji moc za podporu, pomáhá to aspoň trochu 😉 jsi zlaticko

martas14
3. kvě 2014

@jesie28 vím, že se to i stává, ale jak to člověk srovnává s tím prvním pokusem, tak hold cítí, že je to špatně 😒

japro
3. kvě 2014

@dagin juchuuuuu díky moc něco jsem pochytala :-*

japro
3. kvě 2014

@alarada no 4 prckové to je dobré nám se chytlo 6 a doufám že pořád rostou prdolové 🙂 v pondělí nás čeká transfer 🙂 držím palečky at máš telefonát v něm dobré zprávy 🙂