Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 to je dobře že věřís. Taky si chci věřit. Musíme se přece sejít na tom srazu,že jo.
Já tu teď bulim a ještě nemám ani po transferu a přítel mi odjel před hodinou na týden pryč a nějak na mě padla hormonalni deprese.
Přitom byl tak hezky den. Ach jo. Musím se nějak preladit. Akorát nevím jak. Zkusím myslet na ten sraz, kam vás vezmu.

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela marcel, nebreč, to bude dobrý a povede se nám to, věřím tomu!!! Musíš být v pohodě, aby se prckovi u tebe líbilo! Máš poslední skoro dva dny, co si můžeš užít, tak si je užij, dej si skleničku a nějaké pěkné písničky. Já měla v pátek strašnou chuť jít někam tancovat, ale musela jsem si nechat zajít chuť. Dělej věci, které nebudeš pak moc, aby jsi toho nelitovala

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 jsi hrozně hodná. Nějak to na mě padlo. Už je to lepší. Když by náhodou ne teď, tak za měsíc určitě. Ale už to vyjde teď, abyste mě moc nepředběhli, že jo.

renda12
11. kvě 2014

@78marcela ahoj můžu jen souhlasit já jsem týden po té žádný změny až mě to děsí tak aby mě ty myšlenky přešli tak si hlaim prcky doufám že jsou ok a vykladam si sněma 🙂 to tě hned naladí na tu správnou vlnu

78marcela
11. kvě 2014

@renda12 u mě je hrozný že ty prcky u sebe ještě ani nemám a už se topím v depresi. Děláš dobře, třeba až je budu mít v sobě, bude to lepší a pozitivní. Moc ti držím pěsti. Kdy budeš testovat? Už abych tady viděla dvě čárky aby to cloveku dodalo energie. Už jsem je dlouho neviděla.

suzik161
11. kvě 2014

@renda12
@78marcela aby nám ten čas lépe utíkal a měli jsme positivní energii, tak ode mne máte mini dáreček 😀

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 jsi fakt hodná. Slzy vyschly. Udělalo mi to radost, fakt že jo.
Zvládneme to!!!

cermi77
11. kvě 2014

@78marcela Marcelo, posílám povzbuzení a zdejší srdíčko, ať to v úterý dobře dopadne, moc bych Ti přála, ať se Ti sen vyplní, je načase...

A omlouvám se, že Vám lezu do diskuze, já to sleduji tady i v RF, byla dokončit v dubnu své první IVF, které začalo v září 2013 🙂

renda12
11. kvě 2014

@78marcela já budu testovat až za týden dříve ne. Já jsem na et. Byla sama pak mi muž odjel pryč ale už je to ok jsme všichni doma a já se šetřím s Aničkou a Toníkem tak se budou jmenovat když to klapne a užívám.

renda12
11. kvě 2014

@suzik161 moc děkuji

renda12
11. kvě 2014

Holky doporučuju na odreagování na ČT 2 je kuchař na cestách je to super pořád

78marcela
11. kvě 2014

@cermi77 ahoj, klidně tu buď s námi. Já sem vlastně taky dle termínu moc nepatřím, když už je květen. Ale tady jsou moc fajn holky, tak myslím že to nevadí.
Děkuju za srdíčko. Mám teď pro mě i pro prcka, nechám si ho do ultrazvuku a až budeme mít svoje, pošleme dal.

@renda12
@cermi77
@suzik161
díky moc holky. Je dobře, že jste, že jsme tady. Už je mi lépe. A začínám se tešiť .

78marcela
11. kvě 2014

@renda12 a co když to budou dva kluci nebo dvě holky?

renda12
11. kvě 2014

@78marcela to je dobře když přijdou smutky jsme tady ať si pomůžeme a podpoříme :-P

renda12
11. kvě 2014

@78marcela tak to bude aspoň ok protože manžel chce evu a Toma tak bychom se aspoň nehadali

suzik161
11. kvě 2014

@78marcela až ti bude zase smutno, sedni k pc a piš, já sem přes den koukam taky a určitě ti napíši 😉

@renda12 jéééé, ty už máš jména? Já tomu prckovi říkám DaMa, chtěla bych Markétku nebo Dana. Ale manžel o tom neví, ten musí mít vše jisté, takže jsme se zatím nebavili.

78marcela
11. kvě 2014

@suzik161 to je dobré, mě se to taky líbí, my máme GaMa. Gabriela, Marek, případně Martin. Teď ještě přítel přišel s tím, že by to mohl byt Michal. Ale pracovní název GaMa zůstává stále.
Už je mi fakt mnohem lépe.
My jsme to doma nikomu neřekli. Přítel pryč a nikomu jinému to říct nemuzu, tak to na mě padlo. Pomohlo mi byt tu s vámi. Přítel me baví na dálku z vlaku vtipnymi sms v angličtině. Největší vtip je v tom, že anglicky umím akorát pozdravit a říct své jméno a že mé květiny jsou nádherné.

78marcela
11. kvě 2014

@renda12 to je dobré, že máte náhradní varianty. A když na kluky budeš volat Tomíku a Toníku, tak se to bude hezky rýmovat.

kvetinka84
11. kvě 2014

@78marcela Přesně vím, jak ti je, ty depky jsou šílený. Já to teda tentokrát prožívám lépe, je to asi tím, že už jedno dítě doma mám. Sice nepropadám panice, nebrečím, ale takový tíživý smutek na mě taky padá. Hlavně jsou to hrozný emocionální propady. Já se chvilku cítím vyloženě těhotně, a pak si zase říkám, že necítím nic zvláštního, že to nevyšlo. No a takhle se to ve mě vnitřně tluče

kvetinka84
11. kvě 2014

@78marcela jak ti dopadly ty zkoušky?

78marcela
11. kvě 2014

@kvetinka84 jo, je to děsné. Jednu chvíli si plánujeme kam dáme postýlku a vzápětí slzy že to stejně nevyjde. Je to děsné. Zná to ale každá z nás.
Zkoušky včera dobrý. Myslím že to mám. Výsledky budou až příští týden, ale myslím že jsem to dala.

maggie4
11. kvě 2014

@78marcela Nezoufej! Za pár dní budeš mít prcky u sebe a nebudeš tak sama 😉 Dvě čárky dlouho nikdo nenapsal, protože teď jsi na řadě ty, víš? Tak šup šup 😀 Já jdu zítra na OPU, tak mám taky takový divný pocit a strach... Myslím si, že po těch letech bych si už zasloužila mít kapku štěstí. Všechny, co jsme tady, bychom si ho zasloužily!!!

78marcela
11. kvě 2014

@maggie4 ano přesně tak. Každá z nás by už měla mít toho svého prcka doma v postýlce. Nejdřív jsou s dvěma .// na řadě tady odsud myslím tři holky, co šly na et ve stejný den, pak @suzik161 a pak až já a pak ty. Doufám že jsem na nikoho nezapomněla. Musíme to Znojmo přece více zalidnit, že jo.

maggie4
11. kvě 2014

@78marcela Ajó, no ty máš určitě lepší přehled, co kdo tady a jak, než já 😀 Každopádně se taky už brzo dočkáš! Já se zatím těším aspoň na to embryjko, až ho budu mít v sobě. Ty už máš vybraná jména, jo? Taky jsem měla takové tendence, ale manželovi se do toho zatím nechce, že prý je na to ještě čas. Má pravdu, ale stejně mě baví nad tím přemýšlet 😀

78marcela
11. kvě 2014

@maggie4 tak ono je to pravda, že je čas. Ale taky mě to baví, hledat jména. Je možné že to ještě pětkrát změníme. Ale i tak o tom mluvíme.

japro
12. kvě 2014

@78marcela no my máme napsáno 14-17 den testovat 🙂

japro
12. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 super to je paráda 3 bojovníci tak at se jim zatím daří a ve čtvrtek šup k mamince 🙂

japro
12. kvě 2014

@kvetinka84 tak to máš fajn užíváte si u babičky to je paráda ...... no příznaky máme stejné ..... tak at nám to utíká 🙂

japro
12. kvě 2014

@suzik161 no já to mám stejně ale já si dávám tak jen 2litry jen čaje + káva bez kofejnu a 4l vody já už si s WC povídám 😀

suzik161
12. kvě 2014

@japro to se mi ulevilo, že to nemám sama, já vypiju tak 3,5l vody a ještě láhev jogurtového nápoje. Kafe moc nepiji, takže to mě nijak neláká 😀