Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
16. kvě 2014

@kvetinka84 mě píchalo a občas píchne taky.

78marcela
16. kvě 2014

@kvetinka84 jsi dobrá, že si vše pamatujes. To mě příjemné překvapilo že by už mohlo byt za 11 dní srdíčko. Držím pěstí. Ten Pregnyl je prý na to, že ovlivní tělo, které si pak myslí že ma ovulaci a nevypudi to embryo ven.

Holky já strašne věřím že ta naše bambulka tam někde uvnitř roste.. Teď jsem zrovna v pozitivní fázi. 😀

zelvicka111
16. kvě 2014

@78marcela Neboij , určitě bublunka roste ! moc držím pěstičky. Pozitivní myšlení je hodně důležité, toho se drž.

78marcela
16. kvě 2014

@zelvicka111 jsi hodná, díky. Taky věřím že pozitivní postoj zvládne strašne moc. Jen tam někdy ty negativa trošku jsou, ale snažím se je vygumovat a chovat se úplně jako těhotná.

alarada
16. kvě 2014

@kvetinka84
@78marcela
Já se cítím dobře. Jenom se mi ten brouček ještě neukázal ☹

alarada
16. kvě 2014

Já se taky snažím být pozitivní, někdy je to ale těžké. Dnes jsem se odhodlala vylézt z baráku. Pojedeme s manželem nakupovat. Zítra máme oslavu u našich tak přijdu na jiné myšlenky. A v pondělí pěkně na krev. Poveze mě tam můj táta, nechci tahat manžela jenom kvůli krvy z práce. A řídit se mi tam nechce. Navíc mi odběry krve mi nedělaj dobře 😝

78marcela
16. kvě 2014

@alarada testovala jsi?

martas14
16. kvě 2014

@78marcela ahoj Marci, tak co utíká ti to? jak jsi na tom bolí něco, nebo vše OK....já taky byla před vždy hrdinka a pozitivní, ale po transferu je to vždy maso ty nervy a těžko se hold odolává, ale ty za chvíli najdeš ty krásný // a pak budeš pozitivitou svítit na kilometr 😉

martas14
16. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak to nemá chybu , že máš u sebe a ještě do mrazaku 😉 tak tfuj tfuj holka tentokrát to musí klapnout...

kvetinka84
16. kvě 2014

@78marcela No já doufám, že bude. U syna jsem ofiko testovala 2.1. a UZ byl 13.1. a už bylo srdíčko, byla jsem 6+2. Takže UZ byl za 11 dní od testu. No a teď má přijít taky za 11 dní. Ale myslím, že budu teprve 6. tt. No uvidíme

martas14
16. kvě 2014

@pavlina1976 ahoj Pavli, JoJo půjdu do toho v červnu s tebou to je jasná věc 😉 už jsme snad poslední co zbyly, tak už to taky do finišujem a basta 😉
Já ještě léky nemám pojedu si pro ně až druhý den cyklu, jsem zvědavá kdy přijde potom hnus co byl teď'.....dnes jsem tu měla holky se stejně starýma dětma jak malá, tak si dokážeš představit ten vybuch po čtyřech dětech 🙂 ještě teď mi zvoní v uších 😀 bylo to fajn, ale jedna už oznámila, že je ve třetím měsíci, druhé se zas bavily jak na tom už pracují 😒 moc jim to přeji ale je to těžké holka ti povím ☹

78marcela
16. kvě 2014

@martas14 Ahoj Marti, tak až příště přijdou tak jim taky oznámíš že jsi tehu. To bude fajn, uvidíš.
Mě nic neboli, sem tam trochu podbřišek píchne, sem tam trochu bolesti jak na ms. Ale vzhledem k tomu že mi to dělá už od samyho začátku stimulace tak tomu nepřikládám žádnou váhu.
Jinak se dnes docela nudím. Měla jsem jet do Brna do školy, ale rozmyslela jsem si to. Tak ležím a když vstanu tak jen na záchod nebo do ledničky. Honí mě dnes mlsna ale fakt hodně. Vzbudila jsem se v pět a od té doby už jsem sežrala chleba s máslem a se šunkou, ovocný tvaroh, vypila jsem půl litru acidofilniho mléka, snědla těstoviny s kečupem a sýrem a teď ještě nudle s makem-těch teda jenom trošku. No hrůza. A furt to není ještě ono.

jakoubekzdenka1711
16. kvě 2014

@78marcela
@kvetinka84 pregnyl pry aby se oblblo telo testovani 29.5.

japro
16. kvě 2014

@78marcela
@kvetinka84 jj 5.5 renda12 +alarada a já 😉 pamatujete si to dobře 🙂

japro
16. kvě 2014

@kvetinka84 🙂 ty jo to je dobré s tou kámoškou ...... to řikám pořád netestovat brzo 🙂

japro
16. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ahoj no super tak krásnej odpočinkovej víkend at se pořádně zakousne 🙂 opatruj se 🙂

japro
16. kvě 2014

@kvetinka84 to máš dobré s tou pamětí 🙂 šikula no mám se dobře a pořád čekám no 😉 zatím pořád vše stejné jako předtím jen mě ted je občas těžko od žaludku ale to se někdy stává 🙂 zítra pojedu k našim an celej den pak neděle a v pondělí testování 🙂 jak je tobě? už jsi volala do Caru?

japro
16. kvě 2014

@kvetinka84 jj volala už koukám 😀 dočítám to teprve 😀

jakoubekzdenka1711
16. kvě 2014

@japro dnes jsem 2x usnula a jinak jsem uvarila polevku koprovou tu miluju a ted jsem Dala do trouby sunkafleky s nivou a udelam jeste rajcatovy salat aby to Mel manzel teply dojede pro treti jinak Jen piju a Jim rano misto kafe jsem si dala kakao jinak od vcerejska nic nedelam mam lenoseni 😉

japro
16. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 paráda jsi šikovná já taky jen neležela vařila jsem a tak ..... a kávu si ted dávám od transferu bez kofejnu 😉

martas14
16. kvě 2014

@78marcela děkuji zní to moc krásně, to víš, že bych se pochlubila ráda kdyby bylo čím, takto jsem je ohurovala jen mým kuchařským umem a to je teda pěkný prd 😀 😀
Ale vidím, že tobě chutná to je dobré znamení jen tak dál, stejně tě to čeká na dalších devět měsíců, tak ať už jsi v tom papu za dva pěkně zajeta 😀 😀

78marcela
16. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak to máte dnes dobrotu. S nivou to může byt moc dobrý.

78marcela
16. kvě 2014

@martas14 to jo. Hlavně že jsem si nakoupila ovoce a zeleninu a tvarohy a všechno zdravý a dnes se tak uzeru. A to ani nemuzu napsat co jsem snědla právě teď protože bych se hanbou propadla do východního Německa.
No snad za to může moje bublina Gama a ne já.
A jinak, jsem dost silná i moje ségra. A ta během tehu přibrala dvě kila a po porodu měla hned dvacet dole.. A já celou dobu doufám že to budu mít taky tak. Zatím to nevypadá jestli jsem vůbec tehu.

jakoubekzdenka1711
16. kvě 2014

@78marcela s nivou je to zranice tak to zjemni uhmmm mnamky Tady to voni Skoda se vuni nemuzu poslat, zitra mam v planu si udelat tvarohovou pomazanku, a co na obed to jeste nevim

78marcela
16. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 co vůni poslat, to nemusíš, ale takhle talíř těch brambor 😀 😉😉😉😀😀

martas14
16. kvě 2014

@78marcela no já na ten můj pidi žal vdechla po jejich odchodu jednu kofilu a taky my bylo hned líp 😀 s tím jídlem je to hold těžký, když je to tak dobrý 🙂 ale já se těším spíš na večer jdeme ke známým tak si dám pohárek vína, ten vždy ráda vyměním i za dlabanec 🙂

78marcela
16. kvě 2014

@martas14 tak to já ani ne. Sice mám radši víno než jiný alkohol ale na to že pocházím z vinařského kraje a naši dělají 5000 litru ročně, bych jídlo za víno nevyměnila.

japro
16. kvě 2014

@martas14
@78marcela no nejlepší je kousek něčeho dobrého i s vínkem od každého kousek 🙂

alarada
16. kvě 2014

@78marcela Testovala a zatím nic 😖

martas14
16. kvě 2014

@78marcela tak to já radši něco tekutého, ale to dělá to blížící se léto, to na mě jde hold slina, teplé letní večery na terase a k tomu nějaké ty míchané koktejly, jeeee ať už je léto a je letos nemůžu pít 😀 😀