Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
20. kvě 2014

@martas14 tak to by byl pěkný dárek.

holky, byly jste některá na hysteroskopii, jak to probíhá a může se na ket kdy po ní?

jakoubekzdenka1711
20. kvě 2014

dobré ránko, no spíše dopoledne holky, mám v práci blázinec, a vy jste toho tady napsaly, týýý joooo.
všem držím palečky, 😉 jsem ráda "suzik" že bojuje bobánek, a
@78marcela myslím na tebe 😉

martas14
20. kvě 2014

@78marcela já zatím nebyla na žádném tomto zákroku, takže neporadim .....a to bys chtěla teď po tomto pokusu jít se nechat proklepnout než pujdes do dalšího? Asi by to bylo rozumné ať to tam zkouknou, že je zvláštní proč se blasticky nechytaji tak jak mají...

martas14
20. kvě 2014

@pavlina1976 teda ty sis zase pospíšila 🙂 tak ať už pěkně přijde potvurka jedna červená, když už je to naposled 😀 a co teda máš doma za léky kolik čeho budeš brát?

japro
20. kvě 2014

@78marcela ani já toto vyšertřní neznám ..... tak ti neporadím .......

78marcela
20. kvě 2014

@martas14 Jojo, při tomto vyšetření se kontroluje děloha, její tvar, anomálie různé, apod. Zároveň do tří měsíců po ní se zvyšuje pravděpodobnost uchycení embroušků. Takže to chci zkusit, i když se to dělá v narkoze, kterou nenávidím.

alarada
20. kvě 2014

@martas14 Tak to ještě nevím. Výsledky z PGD ještě nejsou. Snad by tam měl být aspoň jeden

japro
20. kvě 2014

@alarada ahoj co čeká tev tebe ? já jdu příští středu na ultrazvuk .......

alarada
20. kvě 2014

@japro Já jsem si včera taky dala horkou vanu. Prořvala jsem celý den. Noc co bych tady napsala neutiší tu ráno a to prázdno co máme v sobě. Hlavně že máme ty správný chlapy. nemít je tak nevím

alarada
20. kvě 2014

@japro Já jdu až 10 června na kontrolu a tam se domluvíme co dál. Jestli budou sněhuláci tak chci KET jinak by musela být znovu stimulka 😖

japro
20. kvě 2014

@alarada jj já mám doma zeda super chlapa ale to tady máme každá jak to čtu ...... no včera sem šla na odpolední i tam to na mě poznali že to nejsem já ale co jim budu vyprávět ani mé nej kámošce sem nic neřikala stačilo to že sem jí podala kávu z kofejnem místo bezkofejnového ........ moc nechápu ty nevíš zda máš snehuláčky?

japro
20. kvě 2014

@alarada ještě že tu sem mužem pořádně vykecat a poplakat si .......

alarada
20. kvě 2014

@japro Nám dva dávali zamrazit protože na nich nestačily udělat rozbor jestli jsou zdravý nebo ne. A výsledky maj bejt až za tři týdny. Já do práce nechodím mám neschopenku a ani se mi tam nechce. Koukat se na ně jak mě pozorujou a něco si mezi sebou špitaj. Na to nemám sílu. Potřebuju se sama se soubou srovnat. Srovnat si psychyku

alarada
20. kvě 2014

@japro To jo, ještě že vás mám všechny

jesie28
20. kvě 2014

@78marcela mě tu hysteroskopii a laproskopii dělali naráz v Car než jsem šla na IVF. Po zákroku jsem měla na 2 měsíce antikoncepci.

jesie28
20. kvě 2014

@alarada
@japro To je fakt, že si tady můžeme aspoň povykládat, bohužel se stejnými problémy. ☹ Ale nebojte, jednou tu smůlu porazíme abude fajn. 😉 Člověk si pobrečí a zase musí jít dál.

78marcela
20. kvě 2014

@jesie28 vážně? To jako proč? To je divný...asi kvůli té laparce, možná je to složitější zákrok. Právě ta hysterka by to měla jakoby pohnojit, takže na co antikoncepci...no uviím, co řeknou v pátek. Chci zkusit už úplně všechno.

78marcela
20. kvě 2014

@jesie28 a neboj, ony se ty problémy v červnu změní, pak to budou problémy - holky, mě je furt tak špatně, malej mě kope do žeber .... a za rok to bude...malej má zaražený prdíky a malé rostou zoubky a celou noc brečela, a už tři dny jsme se nevyspali....

jesie28
20. kvě 2014

@78marcela oni se podívají dovnitř,jestli je všechno v pořádku. Mě zjistili endometriózu a měla jsem cystu na pravém vejcovodu a nebyl průchozí. K tomu srůsty, tak mi museli ten pravý vejcovod odstranit. Proto i potom antikoncepce. Ten 3 měsíc jsem šla na IVF a zadařilo se.

jesie28
20. kvě 2014

@78marcela takže toho mám taky dost za sebou ☹

78marcela
20. kvě 2014

@jesie28 tak to je fajn, že ti to opravdu pomohlo, tak mě třeba taky něco objeví a konečně otěhulím.

78marcela
20. kvě 2014

@jesie28 máš..to je fakt...ale už máš doma aspon jeden výsledek.. 😀

jesie28
20. kvě 2014

@78marcela to jo a někdy ten náš darebák je jak za dva 😀 A tebe taky na to doktoři poslali?

78marcela
20. kvě 2014

@jesie28 neposlali. ale při konzultaci o tom mluvil doktor, že kdyby nedošla ms, že to uděláme, aby se neztratil měsíc...ms ale přišla ale ted, když se to nepovedlo, tak bych to chtěla zkusit, zvýšit šance, nějak to podpořit...

pavlina1976
20. kvě 2014

@martas14 Tak dnes odpol ta mrcha přišla. Trošku jsem doufala, že by se mohlo zadařit normoš, když jsem byla z minula tak nadopovaná lékama 😉 . No tak nic no 😠 . Prostě tam to dítě chudáka zmraženýho nemůžeme nechat ne 😀 . Zítra budu volat do car, jestli už mám začít brát léky od zítra, nebo od pozítří, je tam 2DC, ale to se bere, až když opravdu krvácím ne? Mám naordinovánu listovku, estrofen 3x denně a pak pregnyl. Jinak nic 🙂 . To je úleva Martinko, že už nemusím jít do té stimulace, už bych fakt nešla ☹ . Jsem šťastná, že máme mrazáčky a moc jim věřím. Vůbec tomu červnu věřím fakt 😀 . Jdem do toho všechnym tak se kolektivně zadaří jak jsi hezky napsala 😀

pavlina1976
20. kvě 2014

@alarada Ahoj Moc držím pěsti, aby tam byli oba bojovníčci 🙂

janice_opice
20. kvě 2014

@pavlina1976
@martas14 ahoj holcicky tak cooo jak jste na tom????

janice_opice
20. kvě 2014

@pavlina1976 uz to ctuuuuu tak budu zase mackat dej vedet juuuuu jak jsi na tom!!!!
Jsem zrovna premyslela jak jsem.mohla vsechny ty IVF dat fyzicky a hlavne psychicky..ze jsem.se z toho nezblaznila....nechapu.jsem rada, ze uz IVF nemusim donkonce zivota videt ;) a hlavne absolvovat a tedim se na vase breznatka!!:-*@martas14

pavlina1976
21. kvě 2014

@janice_opice Ahoj Janinko 😀 . Jj tak jak vidíš, zase jsme se s Marttinkou sešly 😉 . Ne že bych z toho měla velkou radost, neb jsem věřila, že Marta už bude na konci druhého měsíce no ☹ . Tak nějak z toho mám taky smíšený pocity. Těším se na to, ale nevím jak zvládnu když to zase nevyjde. Přesně jak píšeš, divím se, že to tady pořád všechny dáváme. Asi si nechám rozmrazit ty jedniný dvě co jsou spolu, tak to nějak cítím. A ty po jednom si tam nechám kdyby náhodou 😀 . No uvidíme no. Už jsem se s tím tak nějak trochu smířila a umím si říct, že buď tam na mě mezi těma pěti jeden bojovník čeká, nebo hold ne 😉 . Nic jiného nám stejně nezbývá 😉 . A co ty Janinko? Je skvělé, že se ti krásně blíží termín a že Valča nezlobí a hezky tam u tebe ještě zůstává. To víš, je to holka parádivá a chytrá a ví, že všechno má svůj čas, že se musí pořádně připravit 😀

jakoubekzdenka1711
21. kvě 2014

tak holky je to v kélu, včera jsem dostala mykozu, nevím jestli to je z prednisonu, nebo bůh ví z čeho, jsem teprve 6.den po et a tohle, do pr....., v únoru mi nevyšel ket a teď už jsem v prd.... znovu, tisíce korun v niveč, volalal jsem včera mého dr. tak mi řekl, že si mám koupit jen krém canisten a jen lehce potírat, ale v návodu je že se to nemá v prvních třech měsících tak já nevím, ale ta svědivost se opravdu nedá moc vydržet tak jsem hold potřela. takže taky na těhu vlnu nenastoupím ach jo je mi do breku, manželovi jsem to ještě neřekla, bojím se tak moc by bobánka chtěl, tak za něj bojuje a teď tohle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹