Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
1. únor 2015

@jesie28 já mám jen mražené.

kotcheva
1. únor 2015

@jesie28 @78marcela Holky, dekuju moc za podporu. Mam dobre zpravy🙂. Kristynka si vcera sama vyndala trubku od ventilatoru. Doktori ji zkusili dat na cpap a tukam na drevo - jde ji to (cpap je taky podpora dychani, jsou to takove trubicky do nosu, s dychanim jen pomaha, uz se musi snazit sama). Zazrak, skoro neuveritelny - oddychla jsem si a mam radost, ale jen tak opatrne...
Strasne moc vam obema preju, at podobne zazraky zazijete taky!

78marcela
2. únor 2015

@kotcheva tak prima, určitě to zvládne, šikulka malá a za chvíli ji budeš mít doma. Super😉😉😉😉

jesie28
2. únor 2015

@kotcheva jé to je super. Ona je šikulka i když se drala na svět tak brzo, tak to zvládne a budete brzo doma.♥

kotcheva
2. únor 2015

@78marcela @jesie28 holky diky🙂. Pripada mi neuveritelny, ze je v nemocnici uz 2,5 mesice... A jeste to minimalne na mesic vypada, ale to se dockam😉

78marcela
2. únor 2015

@kotcheva to uteče a pak už ji budes mít pořád doma. Držím pěsti, Evi.

pikvik1
3. únor 2015

@78marcela Ahoj Marci, prosím tě jdu k tobě pro radu, jestli ses s tím nesetkala nebo neslyšela... už je to týden od OPU, o víkendu mi už bylo dobře, normálně jsem fungovala. Včera mi ale zas bylo děsně. V podstatě celou dobu mě trochu trápil podbřišek, když jsem cítila, že na mě jde 'plynatost'.. nejdřív křeče, pak prd (pardon za výrazivo). Nicméně včera po týdnu, že půjdu konečně na záchod... hodinu předtím jsem měla křeče, záchod jsem nějak zvládla, ale pak jsem si musela lehnout, protože ty křeče dost nepříjemně doznívaly, měla jsem zimnici a pak celý odpoledne teplotu skoro 39°. Dnes už jako dobrý, ale ty střeva cítím a musím si sedat pomalu, jinak mě bolí jakoby konečník asi... chjo, už chci být fit a ne se pořád v něčem motat...

78marcela
3. únor 2015

@pikvik1 to nevím. Ale moc se mi nezdá že by to mělo souvislost s odběrem když už ti bylo dobře. Není to nějaká chřipka střevní, když máš i horečky, teď je toho všude plno, tak bych to viděla tímto směrem. Ale fakt nevím, tohle je divné. Podbřišek bolet ještě může po odběru, hlavně hodně pij.

pikvik1
3. únor 2015

@78marcela No, je to prapodivný...jdu na čaj, ať jsem co nejdřív v pořádku a tento cyklus mi nic nepokazí...Ale děkuju 😊

jesie28
6. únor 2015

@pikvik1 tak jak to dopadlo? Byla to jen nějaká chřipka?

pikvik1
6. únor 2015

@jesie28 No hele já nevím :-/ druhý den jsem měla jen symbolicky zvýšenou teplotu a pak dobrý. Asi to spíš vypadá, že mi nějak zatuhly střeva a chtělo to protáhnout. Teď už to jen občas zabolí, než si prdnu 😀 Už jsem teď byla druhý den v práci a v pohodě. Akorát když čurám, tak mě to docela bolí, jakoby podbřišek, to nějak ne a ne vymizet. Na začátku týdne jsem panikařila, že se určitě vevniř něco podělalo a určitě nebudu moct jít na KET, že po týdnu už určitě ostatní holky o podbřišku ani nevědí, no prostě madam katastrofa. Tak jsem si to zakázala, že holt se musí vše zahojit...ale když jdu na malou, tak mi to bolení oživí nervozitu....

78marcela
6. únor 2015

@pikvik1 a nemáš třeba zánět mocaku?

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela No to si zase říkám, že by bolelo asi víc, že by to víc řezalo nebo něco...navíc jsem byla v podstatě týden naložená doma, nevím, kde by mě ofouklo...

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela Jo a na malou chodím řekla bych s normální frekvencí, ne nějak extra často a jinak to necítím.

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela Nicméně jak jsi to říkala, tak mi to vrtá v hlavě, jestli by to nemohlo být ono....jenže to asi bez doktora nezjistím, že? jestli je to ten močák...

78marcela
6. únor 2015

@pikvik1 to asi nezjistis. Ja nevim jake jsou priznaky. Prave jsem nekde cetla ze paleni a rezani pri moceni. Ale taky castejsi chozeni..to ja mam za tebe, litam co hodinu, nekdy i casteji. 🙂
Zrovna dnes jsem tu nekde cetla, ze nekomu doporucovali brusinky, jist i pit brusinkovy dzus. Tak bych to zkusila, i kdyby to nebyl mocak, tak prece jen je to prirodni potravina, ktera neublizi.

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela No joo...ty máš aspoň dobrej důvod, že chodíš často 😀 Ale tak je fajn, že jsme si o rozdělily 😀 Ty brusinky mě taky napadly. O víkendu je prubnu, podpořím to monstrózním množstvím čaje a teplem 🙂 Upřímně si nedokážu...NEDOKÁŽU představit, že by mi to teď něco pokazilo. (ale už jsem opustila myšlenky, že tam mám cysty, srůsty a jiné katastrofy... 😀 )

78marcela
6. únor 2015

@pikvik1 jojo, urcite to zkus, ublizit to nemuze. A jeste, jez orechy. Normalne vlasaky. Ne teda na mocak, ale pred transferem. Ja je jedla denne hrst, maji nejaky spravny vitamin pro mimco.

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela Super, díky za radu a konzultace 😉

78marcela
6. únor 2015

@pikvik1 no nemas vubec zac. Hlavne at ti je fajn a transfer probehne bez problemu 😉

pikvik1
6. únor 2015

@78marcela Děkuji!!! 🙂 A ty užívej 🙂

maggie4
8. únor 2015

Ahoj holky, tak jsem tady zase po nějaké době... a ráda čtu, jak se to tady pěkně rodí a těhotní! Moc všem blahopřeju! V lednu jsme byli na 3. IVF - tentokrát nativ. A světe div se, zdá se, že se zadařilo! Od pátku mám pozitivní test! jupí!

jesie28
8. únor 2015

@maggie4 super to moc gratuluji. 😉 Můžu se zeptat co je ten nativ? To je bez píchání těch hormonů?

maggie4
8. únor 2015

@jesie28 Děkuji. Ano, bylo to bez hormonů v přirozeném cyklu. Takže bylo jen jedno vajíčko.

suzik161
8. únor 2015

@maggie4 jen jedno a správné! Moc gratuluji, letos je opravdu rok těhotenství a dětí 🙂

78marcela
8. únor 2015

@maggie4 mám radost. Pamatuji si správně, že se ti ty embrya nějak rozpadly nebo něco ? To je fajn, že nativ vyšel. Skvěle a jen ať se bobis drží😉😉 pak spolu budeme vozit😉

monak85
8. únor 2015

Ahojky holky, můžu se přidat? I když jsem už 14 dni po IVF s ICSI a IMSI v Plzni ve Smetance. Přítel měl hodně špatný spg a IUI u nás neklaplo. Nechali jsme si zavést dvě blastocysty a ještě asi devět jich máme v mrazaku. 🙂 Dneska první test a dvě čárky jak dálnice! 🙂 Držím všem palečky a hlavni je věřit! 🙂

78marcela
9. únor 2015

@monak85 hezká zpráva, gratuluji, je krásné vidět jak to každému vychází.

maggie4
9. únor 2015

@78marcela jojo, poprvé se přestaly vyvíjet, podruhé bylo jedno a to se nechytlo, takže do třetice všeho dobrého!

@monak85 to je krásné, blahopřeju! teď ještě aby nám to všem vydrželo! 😉

maggie4
9. únor 2015

@78marcela ty jsi byla v prosinci na dalším KETu? a od té doby úspěch? 😉