Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
4. kvě 2015

@apolla tak to jsem zvědavá jestli te poznán😉 já budu určité ta nejtlustejsi, co tam bude.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela no já taky nebudu nejhubenější, ale ty to máš z těhotenství 😉

78marcela
4. kvě 2015

@apolla to ani ne z těhotenství...ale během léčby ivf jsem skrz hormony probrala 40 kilo. Masakr. Ale konečně jsem se dočkala miminka (tedy doufám, ze to bude OK az do konce), a po porodu mužů konečně začít hubnout.

apolla
4. kvě 2015

@78marcela byla bych moc ráda, kdybychom se tam poznaly...tak mě můžeš poznat aspoň trochu podle fotky - i když vlasy mám teď už o něco světlejší, spíš tak hnědo-zrzavé

78marcela
4. kvě 2015

@apolla OK, tak budeme koukat, určitě se poznáme, už jsem fotku prošpionila😉 a jak jsem psala, mě poznas snadno.

78marcela
5. kvě 2015

@apolla tak co dnešní testik?

apolla
5. kvě 2015

@78marcela dávala já si na fotoblog. Už sedim v čekárně a čekám na odběr.

78marcela
5. kvě 2015

@apolla tak super, pěkné, tak držím pěstí😉

lloupacek
5. kvě 2015

@apolla čáry jsou super, myslím, že hcg bude ještě nízký a z dnešního s tejně nic nepoznáš, musíme počkat až na tu hodnotu ve čtvrtek

petapal
5. kvě 2015

@apolla urcite to bude drzim pesti

apolla
5. kvě 2015

@lloupacek jasně - ve čtvrtek hlavně budu vědět, že stoupá. A pokud jsou dvě, tak bude i dnes vyšší. Byla bych ráda, kdyby bylo 500 a víš 😉

78marcela
5. kvě 2015

@apolla to nebude 500 a vyšší, s tím asi nepocitej. Jestli mas tedy testy dr. Max. Ta čárka je ještě světla, úměrně tomu dnu. Já mela 11. den hCG 30, 15. den 230. Ty ho budeš mít vyšší, ta moje čárka ani nesla vyfotit, jak byla slabá. U nás v RF na 13. den berou hodnotu nad 100 jako nizsi, ale dostacujici, kdy se uz nemusí dělat kontrolní odběr. Počátku to fakt stoupá pomalu, ideální je mít na 14. den kolem 300.

petapal
5. kvě 2015

Boze to cekani je hrozne.uvarila jsem.ale nejak me poboliva podbrisek(nevim jestli vetry nebo co) tak jsem si lehla.Hodku si odpocinu a pujdu zas neco delat.

monak85
5. kvě 2015

@apolla Ahojky, máš zavedene dva bojovnicky? 🙂 Držím ti pěsti, testy vypadají dobře. Já s dvojcatkama měla 15.den po et hodnotu přes 2000hcg, už nevím přesně. Ale jsou holky co tolik neměly a stejně měli dvě. 🙂 To se pak uvidí na utz podle bublinek a zda se obě vyvíjí.

apolla
5. kvě 2015

Dnes bohužel hCG jen 58,7. Nevím,prý do tabulky se vlezeme,ale je to malo

monak85
5. kvě 2015

@apolla Teď je důležité aby hcg dostatecne stouplo. Uvidíš v ten čtvrtek. ♡

hahebu
7. kvě 2015

@apolla co dnešní hCG??

lloupacek
7. kvě 2015

@hahebu má 119 🙂

apolla
7. kvě 2015

@hahebu jj, mám 119. Příšla jsem až teď z práce, tak mám klid a můžu všem odepsat...no co bych vám říkala, jsem šťastná jako blecha

petrusia90
8. kvě 2015

Ahoj holky,taky mě brzy čeká ivf a chtěla jsem se jen zeptat jaké doklady s partnerem k tomu zákroku budem potřebovat,moc vám děkuji za vaše odpovědi a přeji krásný den.

danov84
8. kvě 2015

Ahojte holky. Prosim dotaz ☹ zavadim Crinone a dnes jsem ten aplikator po vytazeni mela takovej do hneda. Jsem 3 den po ET a nespinim, nic. Jen tohle rano ☹ nevim, jestli je to normalni. Je jasny, ze kdyz se muzem jen sprchovat, ze to "tam" poradne nevymeju. Ale dr rikala, ze po ET se muze spinit. A pak by me jeste zajimalo. Mela bych MS normalne dostat 13.5. Ale testovat mam 17.5. Vychazi vam to taky tak blbe?

jesie28
8. kvě 2015

@danov84 já myslím, že se to může stát. Většinou říkají, že to může být uhnizďování. Nejsi to ty, co máme stejný transfer 5.5.? 😉

danov84
8. kvě 2015

@jesie28 jojo, to jsem ja 🙂 a jak se citis ty? Ja jsu jak balon 🙂

petapal
8. kvě 2015

Je holky ja mela ET 4.5.

petapal
8. kvě 2015

Boze ja se z toho cekani zblaznim nemuzu myslet na nic jinyho

danov84
8. kvě 2015

@petapal ani nemluv 🙂 neni jak tem, co k temu prijdou jak slepej k houslim 🙂 ty nemusi prozivat, co my. Ale na druhou stranu je to zazitek a vazime si toho urcite daleko vic. To bude benjaminku 🙂

jesie28
8. kvě 2015

@danov84
@petapal to čekání je fakt hrozný. Hlavně má člověk strach, aby to vyšlo. Já se cítím docela dobře. Jen mě pořád bolí záda v kříži.☹ Jsem od transferu na marodce, tak si užívám volna. Z práce se mě ptají co mi je. Tak mám ženský problémy 😀

jesie28
8. kvě 2015

Holky a vy jste po ET nebo KET? Co máte zavedený.

danov84
8. kvě 2015

@jesie28 ja po ET s 5.denni kultivaci- ISCI. Na jednu stranu v tom nevidim problem, ja i partner testy dobry.spermio mu vysel na prd a pak az odstrikal na oplodneni, tak dobry. Takze doufam, ze problem otehotnet byl pouze ten, ze byva na 5 dni v mesici doma. A moje ovu je 5 dni pred MS, coz nohl byt dalsi duvod, ze mne to ta mrska cervena vyplavovala

karkab
8. kvě 2015

@jesie28 Ja jsem po KETu,ktery jsem podstoupila 30.4. a 14.5. jedu na krev,tak uvidime 😉