Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
26. dub 2014

@pedotra
@jesie28 tak já byla na et dneska, nechali jsme zavést dva bojovníky a dva nám zamrazili 😉 takže jsem rada, ale moc doufám, že to vyjde hned tady z těch čerstvých 😀 měla jsem tam na čekání dvě super holky, takže se nám z těch postylek nechtělo ani slezat 😀 tak držím holky jedné na et a druhé na opu 😉 😉

mmarch
26. dub 2014

Ahojky, tak jsem 8.den po ET, docela me boli prsa a taky me tak ruzne popichava v podbrisku, puvodne jsem nechtela testovat, ale uz jsem to nevydrzela a rano byl duchacek, sice jim moc neverim, uz jsem mela falesne, ale naladu mi to teda zvedlo 🙂 taky nam uz dorazila faktura, si teda pospisili 🙂

78marcela
26. dub 2014

@mmarch Faktura asi proto, aby se ti zvedl tlak a pořádně prokrvila děloha a zvýšila se šance 😀 😀 😀 😀
každopádně potichu a pomalu blahopřeji a klepu do dřevěnýho stolu...

martas14
26. dub 2014

@renda12 no já jsem monitoring měla a za vyhozeny prachy to zrovna neberu, bo oni je sice každý den zkontroluji a vidí, kolika buňkove jsou, ale už nevidí za jakých podmínek se dělí takže oni sice vidí že už je to morulka v ten správný den, ale už v ní dochází ke štěpení buněk a po transferu uhnízdění nedosáhla, takže by např.zbytečně transferovali, nebo mrazili špatné, takže v důsledku při více vajíčkách ti můžou ještě ty peníze ušetřit, ale samozřejmě i sebe hezčí blastocysta neznamená že se bohužel chytne 🙂
My to teď dávali, že měli akci a těch 5tis. což se ještě dalo, jinak to stojí i s PK kolem dvaceti u nás v car a na to už bych stejně neměla 😝

78marcela
26. dub 2014

@martas14 držííííííííííííím...

martas14
26. dub 2014

@mmarch tak to jsou úžasné zprávy, to vždycky potěší, když se tu máme od koho nakazit čerstvými těhu bacily 😉 😀 taky tiše gratuluju a jak píše Marci, že ta faktura pomáhá prokrvovat, tak doufám že to pomáhá já dnes byla taky platit doplatek a natlakovana jsem dost 😀 😀

martas14
26. dub 2014

@78marcela děkuju... já taky držím... pomalu i prdy 😀 😀 jen to čekání by chtělo dělat taky v narkóze 😀

78marcela
26. dub 2014

@martas14 tak to je už stoprocentní, že to vyjde 😀 😀 😀

mmarch
26. dub 2014

@martas14
@78marcela moc dekuji za drzeni a tichou gratulaci 🙂 faktura mi moc tlak nezvedla, mame docela malou castku, samozrejme zanedbatelne to neni, ale stoji to za ty prasulky 🙂
Tfuj tfuj tfuj vsem pro stesticko 😉

martas14
26. dub 2014

@mmarch chytam, chytam a k těm // závidím i tu malou fakturu 😀 😀 😀 moje teda projevuje dost 😀

martas14
26. dub 2014

@78marcela tak to já si jdu dát kysaného zelicka ať to ještě podpořím 😀 😀

78marcela
26. dub 2014

@martas14 to taky pomáhá?

renda12
26. dub 2014

@martas14 ahojky já jsem právě mluvila s naším doktorem a řekl právě že jsou jen v kádince pod dozorem nešahá se na ně a stále se pozorují mi máme picsi a zaplatíme 20.000kč zato a je to skoro to stejné taky ti vyberou nej jen je tam rozdíl že se u toho mění ta voda nebo tak nějak to řekl.a že to doporučují jen případům kde jsou vážnější problémy.aspon jsem ráda víš jak že nám to řekne jak to vidí než dávat další peníze a přitom to ani není potřeba úplně v našem případě.

mmarch
26. dub 2014

@martas14 jak pomaha zeli krom toko ze ma vitaminy? Pro prvni pokus jsme to vzali co nejprirozeneji, manzel ma spermio uplne v poradku, ja mela vajicek dost, tak jsme dali jen prodlouzenou kultivaci a pak zamrazeni

martas14
26. dub 2014

@78marcela
@mmarch ne nepomáhá holky 🙂 , já to myslela jako, že podpořit to na ty prdy, že jako držím o sto šest 😀 😀

martas14
26. dub 2014

@renda12 tak to víš, že nám to šíji přímo na míru a na ty naše problémy a to je dobře, protože každá jsme originál 😉
U nás zas nemá cenu to picsi, protože máme spermijky po mikrochirur. odběru, takže jsou už tak hotový a né to je ještě vysilovat, aby se musely vázat na nějakou kapalinu, proto pro nás je spíš důležité, aby sledovali ten jejich vývoj v embryjku, no to je jedno, v každém případě nám všem držím moc palce ať se nám to tu pěkně dvojku je // 🙂 🙂

78marcela
26. dub 2014

@martas14 Už jsem se viděla, že bych to taky jedla, jsem, ráda, že nemusím🙂

holky, já už se tak strašně těším, až budu mít u sebe bobísky v břichu a budu čekat, bude to čekání hrozné, já vím, ale strašně teď věřím, že to prostě vyjde a nemůžu se dočkat...uuuuuuááááááááá ať už to konečně je.
Normálně si tu ms užívám, kochám se a říkám si, jak je to paráda, že už můžu začít stimulku a že se blížím k tomu cíli zase o kousek blíž...

Teď koukám na fotky, jak byla ségry malá malinká a už bude mít pět, to tak letí..a já už chci taky držet nějakého drobka v náručí. Vlastně ne nějakého!!! toho našeho!!!

pedotra
26. dub 2014

@martas14 ahoj dnes mi volaly a jsou oplodněny obě dvě tak snad to zvladnou.A co ty? 🙂

martas14
26. dub 2014

@pedotra tak to je paradicka, mám radost s tebou holka a et teda v pondělí nebo později? Já se tu povaluju, protože jak bych vstala, tak začnu něco dělat a určitě bych něco zvedla nebo zatáhla a pak si nadávála, že jsem to potento 🙂

martas14
26. dub 2014

@78marcela neboj Marci, už brzo se jednoho drobka v náruči dočkas, když to cítíš v kostech, tak je to dobré znamení 😉 správně, že se tou menskou kochas, protože jí teď nějaký ten rok neuvidis 🙂 ale to čekání je pakec 😝

78marcela
26. dub 2014

@martas14 já myslím že je to asi poslední v mém životě, protože normálně ms vůbec nemám, jen po vyvolávání.. Takže teď se vyvolala, pak Otěhotnim a pak už to nebude potřeba. Takže si ji užívám.

pedotra
26. dub 2014

@martas14 budu ti držet palce aby se držely hlavně klidek a odpočinek ,et vypada na ponděli v ponděli budou volat tak uvidime hlavně aby to zvladly. 😉

renda12
26. dub 2014

@martas14 přesně jak říkáš každý to má jiné 🙂 a jak píšeš hlavně ať se nám všem zadaří a konečně je to tam 🙂

martas14
26. dub 2014

@78marcela jak nebude potřeba, co sourozenec, pro letošního jarnaka? Pocitas s dvojčaty 🙂

martas14
26. dub 2014

@pedotra budeme na ně myslet, takže nebudou mít na výběr a v pondělí budeš holka těhu 😉

martas14
26. dub 2014

@renda12 JoJo vždyť zas tolik nechceme jen // 😀

78marcela
26. dub 2014

@martas14 teď jsi mě docela pobavila. Budou mi zavádět dvě pokud se v pořádku rozmrazi. Ale počítám s jedním ditkem, ta pravděpodobnost dvojčat zase až tak vysoká není. No a vzhledem k tomu že si ze současné dávky embryí co máme mražené už nestihnu nic vyčerpat, protože uplyne příští rok ta pětiletá doba, tak už žádný další nebude.
Už jsem trošku stará. Vždy jsem chtěla tři děti, ale budu teď šťastná za jedno.

78marcela
26. dub 2014

@martas14 no a kdoví, třeba budou fakticky dvě teď naráz. Vše se může stát.

pedotra
26. dub 2014

@martas14 děkuji už aby to bylo.budu na tebe také myslet a držet palce...

jesie28
26. dub 2014

Vy jste se holky rozepsay, mám co dočítat. 😀 Já dneska píchám poslední injekci a snad už to nebudu muset nikdy podstupovat. 😒 Všem holkám po ET držím palečky a plivu pro štěstí, aby našly //. 😉