Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
2. kvě 2014

@japro JoJo já jsem na mateřské takže doma furt 😀 ale poprvé jsem to tak měla týden doma po et a pak šla do práce a bylo to fakt super, vůbec jsem nemyslela na nic a bylo mi báječně 😉 🙂
Za to teď jsem vystrašena z každýho prdu 😀

martas14
2. kvě 2014

@pedotra ahojky tak já se máme dnes? 😉

japro
2. kvě 2014

@martas14 jj to chápu tak to budu mít stejně týden po ET pujdu 🙂 jen je hloupé že mme nační a já už vysadila turka a ten mě držel at nehnípu 😉 tak to snad přežiju i bez turka 🙂

martas14
2. kvě 2014

@japro Jejda tak noční je celkem zahul, tak abys to dala? Nedělas doufám nic namáhavého? Jinak turka nepiju, ale kafe menší si denně ze dvě dám, mám nízký tlak, takže bych bez toho nemohla žít 🙂 ale nemám na něj teď moc chuť jak je člověk narvanej různou tou chemií 😀

japro
2. kvě 2014

@martas14 no jsedm dělnice ale mistr je kamarád a o všem sem mu řekla to ani jinak nešlo propustky prohazování směn a tak ...
tak mě vždz dává lehkou práci 🙂 dnes večer začínám brát utrogestan tak snad po něm nebudu moc oblblá 😉

jesie28
2. kvě 2014

Ahoooj holky. Tak jsem doma po ET. Nakonec jsme daly dvě emryjka. První je krásná morulka a druhý 8 buňka, ale o něco horší kvalitky. Embryoložka říkala, že by se nebála vložit obě. Tak jsme dali na ni. To třetí embyjko by nebylo ani na zamražení. Tak bylo rozhodnuto. Tak doufám, že to vyjde. Nakoupila jsem si vitamíny, tak snad taky trochu pomůžou. Prý se přestal vyrábět Utrogestan, že ho budou nahrazovat něčím jiným.

japro
2. kvě 2014

@jesie28 ahoj no paráda držím moc palečky se to vyřešilo za vás tak vid to si rozhodovala sama já sem na sálku sama manžel čeká na chodbě 🙂 ale u vás to je asi jiné 😉 no já utrogestan dostala dnes začínám večer zavádět 🙂 a vitamíny to ty sama a nebo ti něco doporučily?

japro
2. kvě 2014

@kvetinka84 tak jak u tebe ? doufám že dnes byla cesta lepší 🙂

jesie28
2. kvě 2014

@japro ona byla se mnou na sále ještě jedna holčina, tak manžel teď taky čekal v čekárně. 😉 Vitamíny jsem si koupila sama. Femibion 800.

japro
2. kvě 2014

@jesie28 jj k doktorce chodíme pořád spolu ale na sálek tam chodím sama v pižamu 🙂

martas14
2. kvě 2014

@japro no tak na to opatrně, když musíš dělat manuálně, hlavně abys nemusela celou směnu stát, nebo něco tahat.....já tentokrát o utrosi ani nevím, jen častěji vyměním slipovku a pohoda....

japro
2. kvě 2014

@martas14 jj neboj sedím u stroje a právě budu mít jen lehké věci na nošení ..... i po IUI jsem chodila a měla lehkou práci jednou se povedlo jen bylo mimoděložně ☹ a týden po ET budu doma 😉

martas14
2. kvě 2014

@jesie28 juuuu tak už to máš taky za sebou Hani, vítám tě do řad nervů 😀 tak nakonec taky dvě 😉 no bylo by fakt škoda tam to jedno pomalejší nechat, člověk nikdy neví, kterýmu tomu kuliskovi se tam nakonec zalíbí nejvíc...držím holka palecky ať se nám to zase pěkně podaří 😉

cicinky
2. kvě 2014

@suzik161 no hurááá, samé lepší zprávy 🙂, jen tak dáááál 😉

martas14
2. kvě 2014

@japro tak to jo 🙂 já se teď taky vyloženě nešetřím, ale to ani nejde, ležet je na palici, televize na palici, číst se mi nechce, no hnus, ale to je i to hezké počasí, člověka to táhne ven něco se rypat v hlíně 🙂 ale od víkendu má začít pršet tak už to ven tak lákat nebude, pojedeme i na návštěvu tak se těším, že vypnu hlavu aspoň na chvíli....

japro
2. kvě 2014

@martas14 tu unás na kladně je černo už ted bouří a velkej vítr.... ještě se zeptám jak bereš ten utrogestan přesně po 8 h a nebo od oka jak vstaneš a v poledne a když jdeš spát?

martas14
2. kvě 2014

@japro no tak doufám, že sem to dojde až zítra dnes mám ještě práci 🙂
Utros beru jak vstávám a tak, hodiny zrovna nedodržuju 🙂

pedotra
2. kvě 2014

@martas14 ahoj dnešek celkem utek jezdily sme po návštěvách. 🙂

kvetinka84
2. kvě 2014

Ahoj holky, tak se hlásím jako těhulka-čekatelka🙂 Cesta byla dneska naprosto v pohodě, mě se také ulevilo, dr. shledala můj hyperstimulák na ústupu a tak mám po ET. Bylo mi vloženo jedno embryo jedničkové kvality. Jen mě mrzí, že nezbylo nic na zamražení. Cítím se divně, bojím se jít i na záchod, aby ze mě embroušek nevypadnul☹ Takže teď 2 týdny čekání a pak doufám, že //

martas14
2. kvě 2014

@pedotra tak to se máš, já to mám naplánováno na sobotu, tak se taky těším 🙂

martas14
2. kvě 2014

@kvetinka84 akorát jsem ti chtěla psát kde pak jsi 🙂 tak to je hezké že už máš bobiska v bříšku, je to fajn pocit, tak držíme si holky palce ať nám to tu pěkně pokračuje 😉 škoda mrazacku, ale ty budeš teď těhu takže nebudou potřeba 😉

kvetinka84
2. kvě 2014

@martas14 manžel to taky uzavřel, že je to jasný, že se to teď povede a proto nezbyly žádní mrazáčci, abychom pak neměli dilema, jak s nima naložit

martas14
2. kvě 2014

@kvetinka84 😀 JoJo správný přístup a jak jste to měli při prvním? A jak jsi na tom s testováním jsi ten typ co testuje na termín, nebo už dřív ?

kvetinka84
2. kvě 2014

@martas14 Při prvním IVF se nepodařilo, při druhé jsme byli v podobné situaci, zbylo nám jen jedno embryo, na zamražení nic a máme z toho syna. No a teď zase jen jedno embryo. Při synovi jsem testovala 11. den po ET a už jsem měla krásné dvě silné čárky, tak to asi testnu symbolicky ten 11. 🙂

japro
2. kvě 2014

@kvetinka84 ahoooooj no paráda 🙂 tak to je fajn že vše je ok cesta a že máš bojovníčka u sebe my jedem v ponděí na 10.15 tak se opatruj dežím palečky :-*

martas14
2. kvě 2014

@kvetinka84 tak to už toho máte taky dost za sebou, no hlavní je už je jeden spuntika doma 😉
A letošní jaro si jdeme i s @jesie28 pro sourozenecky to je jasné 🙂

jesie28
2. kvě 2014

@kvetinka84 jé, tak to je super, že už máš taky bublinku v bříšku. Nám taky na zamražení nic nezůstalo. Manžel říkal,že to nepotřebujeme. Teď se zadaří. 😉
@martas14 jasnačka, jedeme si pro ně. 😉 U nás snad pro ni. 😀 Já bych chtěla tu holku. 🙂 😉

78marcela
2. kvě 2014

@japro to chapu, ze se tesis na pondeli, to uz budes tehulka a ja te budu za tyden nasledovat...
@jakoubekzdenka1711 budu moc drzet pesti na zitra. Ale mam to tak jako ty, taky nedokazu myslet na nic jineho, v noci se mi o tom zdava, porad sleduju tady konika a porad na to myslim, jak uz bych to chtela...takze to chapu a asi kazda tady jena tom stejne...kazdy rika nemysli na to tolik...jenze to nejde, zname to, tem ostatnim se to mluvi...
@suzik161 mam velkou radost, ze se ty tvoje vajecniky umoudrily, parada, tak at je v pondeli hezka uroda... 😀
@martas14 fakt obdivuju ze to vydrzis. Ja uz bych testila jak diva...

78marcela
2. kvě 2014

@jesie28 tak drzim pesti, at se morulka krasne zavrta. Rozhodlo se to za tebe samo, to je dobre. Tak se opatruj a za deset dnu hlasit //
@kvetinka84 taktez preji stejne jako jesie28. A neboj, nevypadne😉😉

jesie28
2. kvě 2014

@78marcela děkuji. Snad se zadaří a budu tady taky hlásit jako holky dvě čárky. 😉 Neboj za chvilku budeš mezi náma čekatelkama. jakoubekzdenka1711 držím pěsti, ať máš pěknou úrodu. 😉