Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
21. kvě 2014

@suzik161 To mě moc mrzí, že to nevyšlo... ☹ No a toho doktora bych kopla do zadku, zmrzlinu bych mu vyrvala z ruky a hodila do koše, debil jeden. Tak když embryolog tolik chválil vaše mrazáčky, tak to určo klapne

kvetinka84
21. kvě 2014

@78marcela
@martas14
@jesie28
@suzik161
@jakoubekzdenka1711
@japro
@alarada
@pavlina1976
Holky, to jsem jako fakt jediná, komu to teď vyšlo??? 😕 To je fakt mazec. Já se cítím skvěle, dneska docela náročný den, dopoledne nákupy, vyřizování v bance, pak nás ale manžel vzal na oběd, odpoledne velké prádlo - 4 pračky a hned mi to venku všechno uschlo a potom návštěva kamarádky s 10m prckem. Nemůžu se dočkat na UZ. No a vám všem držím moc moc a moc palečky a aby vaši sněhuláčci byli ti praví bojovníci a prostě to klapne

martas14
21. kvě 2014

@78marcela je to jednoduchá matika Marci, ve všem musí být rovnováha aby mohla vůbec příroda fungovat proto, když dva měsíce staly za starou belu, tak dva další to musí být zas dobré 😀 akorát nevím kam to půjdu reklamovat, kdyby ty počty neklaply 😝 😅

martas14
21. kvě 2014

@bien_1987 ne nejsem, jen jsem líná psát protože 😀 😀 a ,,bo,, je takové krásně rychlé
Tak to tě vítám mezi námi, se tu asi plynule přejmenujeme na jdeme na to v červnu 😀 bo většina jdeme teď po neúspěšném et na ket....taky začínám první týden v červnu jak dorazí MS 😉

78marcela
21. kvě 2014

@martas14 jo už to chápu. Super. Tak teď se do těch dvou měsíců musím vejít.
@kvetinka84 tak se raduj, ale ještě nejsi jediná, ještě tu máme čekatelku, takže budete dvě.

kvetinka84
21. kvě 2014

@78marcela Já myslela, že jsem zatím jediná, doufám, že mě bude ještě někdo následovat a klidně to můžeš být i ty. Já se raduju, fakt jsem moc šťastná

martas14
21. kvě 2014

@jesie28 ale prd velebnosti já tě viděla naživo ...ty žádný kila shazovat nepotřebuješ 🙂 tak to je blbe s tou ms zrovna na dovcu 😠
No já už manžela na třetí pokus bohužel nedostanu určitě 😒 ale jinak by jsme šli opět tam, protože kvůli té jeho operaci jsou tam výborní odborníci a celkově i ta péče s mou současnou stimulací ...to jinde nedělají, aspoň co jsem četla....ale u vás je asi jedno v kterém centru by jste na to šli..,,na jednu stranu je škoda, že nebyly žádní mrazacci, ale zase se vám tam už taky jednou zařadilo tak proč měnit....no je to těžké

bien_1987
21. kvě 2014

@martas14 jee, tak to budeme mit uplne stejne! Ja ms ocekavam nekdy kolem 6-7.cervna. a pak jdu na to! To je fajn, ze jsem nasla nekoho, kdo to bude mit stejne. Ale pred KETem to asi probiha jinak, nez pred samotnym ivfkem, ze jo. Ja uz se tak tesim, az to budeme mit za sebou...

martas14
21. kvě 2014

@kvetinka84 no mě to tak vyšlo 🙂 ale Marci má pravdu ještě se k tobě vlastně přidá @jakoubekzdenka1711

martas14
21. kvě 2014

@bien_1987 já ji čekám tak 1-2.6. Ale před akcí vždy pracují nervy, tak mívám dva, tři dny zpoždění 🙂 JoJo je to jiné budeš si píchat hormony, pregnyl,opu a pak až transfer, já při zmražených embrousich, budu lepit estrofenove náplasti, jeden utz a pak za 18 dní taky transfer, ale to nejhorší čekání na výsledky už budem asi na stejno...

78marcela
21. kvě 2014

@kvetinka84 já bych te ráda následovala ale u mě už je to pase ale jakoubekzdenka je dnes myslím 6.den po et myslím.

jesie28
21. kvě 2014

@martas14 já bych asi zůstala ve stejným car. Jsem tam už na všechny zvyklá a vím, kde co je. A u docenta Crhy si můžu trénovat sluch 😀 . Ještě mám o 4 kila víc než jsem měla před těhu a ty nemůžu shodit 😖 Budu na pláži jak vorvaň 😔 😀

martas14
21. kvě 2014

@jesie28 JoJo taky jsem tam zvyklá a mám to tam ráda i když je to tam takové nemocniční a málo načančane 😀 😀 já tam dokonce i rodila, jsem si říkala, že když si to tam upekli, tak ať si to tam i odpracují 😀
A neboj taky mám dvě kila co před těhu a drží se jak přibetonovany 😝 prosím tě Chorvati tě budou baštit jedna báseň

jakoubekzdenka1711
22. kvě 2014

@78marcela Jo Jo dnes 7.den pro et ale vcera by pregnyl takze Musim pockat, ale ta mykoza to je zahul

lucikk1
22. kvě 2014

Tak jsem se dnes testla, 8.den od transferu, a mam hnusne bilo s 1 carkou. Ach jo.

jakoubekzdenka1711
22. kvě 2014

@lucikk1 ach jo to snad ne? no ale ještě není nic ztracené, třeba se to ještě vybarví ne? ☹

lucikk1
22. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 byla bych rada ale spis si myslim ze ne

jakoubekzdenka1711
22. kvě 2014

@lucikk1 ale naděje umírá poslední 😉 no mě se to kecá viď? jsem 7.den po et a mám mykozu, takže řeším mykozu a už prostě šílím, že je všechno ztracené, ale mám vás tady holky na netu a když čtu jak si tady vzájemně držíme palečky a pěstičky a třeba se nějaké poštěstí, tak mám radost i já a říkám si, že třeba příště bych to mohla být i já

lucikk1
22. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 dekuji za podporu. Urcite to nekdy dopadne henom najit vzdycky silu a zvednout se z toho dna.jeste ze mame mrazacky. Drzim ti pesti

kvetinka84
22. kvě 2014

@lucikk1 ještě vydrž, 8. den je brzo a taky záleží jak dlouhou jste měli kultivaci

kvetinka84
22. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 S tou mykózou, to musí být hrozně nepříjemné, soucítím s tebou. Já jsem mykózu zažila jen jednou v životě, ale kamarádka na to trpí a má ji snad každý měsíc a kolik nemůže ani sedět. No a je to nepříjemné tím víc, že je to po ET. Snad to brzy přejde

lucikk1
22. kvě 2014

@kvetinka84 kultivaci jsme měli 5 dní,takže dlouhou

jakoubekzdenka1711
22. kvě 2014

@kvetinka84 no už to tak nesvědí, cítím to, ale už to jde, včera jsem "ji" větrala co se dalo hahhahahah, tak uvidíme, jinak mě opět bolí šíleně hlava nevím jak ji mám strčit jsem prostě nějaká divná, asi už jsem předopovaná agolutinem, etrofenem,prednisonem

78marcela
22. kvě 2014

@lucikk1 tak to mě mrzí...nějak ty prohry hůř snáším...ale pořád musíme doufat, že to dobře dopadne.

78marcela
22. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 třeba to i tak dobře dopadne, kdy plánuješt test?

jakoubekzdenka1711
22. kvě 2014

@78marcela test as 29.5. Cely jeste tyden , no nevim nic na sobe nepozoruji ☹

lucikk1
22. kvě 2014

@78marcela ještě trochu doufám, třeba má mé tělo zpomalené reakce 😀 No uvidí se. Stejně mi nic jiného než doufat a čekat nezbývá. Vždycky se musím nějak odreagovat - uvařila jsem koprovou omáčku, upekla banánové mufíny, objednala novou ložnici (už jsme to delší dobu plánovali), s přítelem jsme udělali bojový plán předělávání ložnice a teď jdeme grilovat. Snad to v tom větru půjde.
Jenom by mě zajímalo čím se odreaguji zítra 😀 Nákupy už mám zakázané.

78marcela
22. kvě 2014

@lucikk1 já jsem v práci, na odreagování dobrý, tolik se toho ted sesypalo, když jsem byla minulý týden doma, že jsem tu ted třináct hodin denně...zítra v Brně dvě zkoušky, takže odreagování ažaž...
určitě se to může ještě ukázat, co by ne, je dost takových holek, co jim to ukáže až devátý desátý den.
u mě to nehrozí, když už jsem si dvakrát dokázala, že to jde sedmý den u mě, takže dnes už jsem ani netestovala, není třeba, ale tobě držím pěsti.

pavlina1976
22. kvě 2014

@lucikk1 Moc držím pěsti, aby se zítra, nebo pozítří objevila krásná druhá // 😉 .Ještě je opravdu čas 😉

pavlina1976
22. kvě 2014

@martas14 Jj Martinko, dnes jsem začala dopovat 😀 . Estrofen zobu, ani nevím, že jsou nějaká náplasti 😕 . No je fakt, že ten květen byl teda taky děsnej 😠 . Je to hnus tolik zklamání najednou 😠 . Ale napsala jsi to krásně jako vždy 😉 . Prostě červen musí být super úspěšnej! Vždyť to fakt není ani možný toto 😉 . A červenec pro Marcelku a ostatní taky 😀 . Dva měsíce na velký ho...o a další dva velký těhotenský bům 😀 . A kdy začínáš ty Martinko? Já jedu 2.6. na utz a asi 9.6. pro bojovníka 😉 . Už jsem z toho na nervy teď, co ti budu povídat holka zlatá 😀