Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

karolakmn
12. čer 2014

@pavlina1976 aha to slysim poprve.... vis co mam... tlaci me to uzdruhy den tam vespod... takovy divny tlak... to myvam pred ms... ale proc ted?

kvetinka84
12. čer 2014

Ahoj holky, moc s vámi soucítím při pozorování příznaků - nepříznaků a držím palce, aby to klaplo. Dneska jsem strávila super odpoledne se synem a dvěma kamarádkama a jejich dětmi. Kamarádka vyprávěla, jak po mimoděložním těhotenstvím nemůže otěhotnět, tak si zase o trochu víc vážím, že nám to vyšlo. Potřebovala bych poradit, co byste dělaly. My jsme o těhu řekli jen rodičům a ostatním bych to nejraději řekla až ve 13. tt po screeningu, ale příští týden jdeme na svatbu a všichni se budou pídit po důvodu proč nepiju. Co byste dělaly, šly byste s pravdou ven, nebo zatlkoukaly

pavlina1976
12. čer 2014

@kvetinka84 Asi bych to řekla na rovinu 😉 . Jj to pozorování je děsný co? 😀 . Stejně půlku nebo i víc toho dělají ty léky 😉 . Jsi hodná, doufám, že budu mít za měsíc starosti jako ty 😉 😀 . Opatruj se!

pavlina1976
12. čer 2014

@karolakmn jj to znám, taky to mívám před ms 😉 . Já si myslím, že těhu příznaky takhle brzo jsou hoooodně podobný jako ty na ms 😉 . Téměř totožný 😉 . Taky mě pobolívá bříško ale pořád na levé straně 😕 . Už abychom na testu našly // tlustice a na utz srdíčka 😀

pavlina1976
13. čer 2014

Dobré ráno děvčátka 😀 . Vypadá to, že zase slunečné 😉 .

pavlina1976
13. čer 2014

@lucijete tak za chvilku budeš mít bobíška u sebe 😀 . Držím palečky ať je vše OK 😉 . Hurááá 😉

japro
13. čer 2014

@pavlina1976 krásné dobré ráno já to tu jdu dočíst 😉

japro
13. čer 2014

@pavlina1976 paráda já ted momentálně taky nic 😀 a Nikola tam je 🙂 občas břicho jednou mě večer svěděli bradavky ale to už nic ted 🙂

japro
13. čer 2014

@kvetinka84 teda to je užasné děkuji moc za vysvětlení uplně sem to hltala a dojalo mě to 🙂 to já to neznám no to to ........ Ale já to poznám 😀

japro
13. čer 2014

@martas14 no paráda to tedy dýcháš 😀 tak at jde vše jak má 😉

japro
13. čer 2014

@martas14 ahoj no když dáš koruny tak pak už jen něco malého ..... my ted budem dávat kámošum budu péct košíčky a k tomu jen něco pro zasmání romantickou poznávající jízdu hlavním městem .... koupila jsem dva Lístky po praze a a ted už jen to dáme do přání a napíšem to 😀 ............................ a nebo jeme dělala jinejm kámošum romanickou večeři při svíčkách do celofánu jsme dali víno , instatní jídlo , kávu tu do hrnečku 2x , tatranky 2x dva plastvé talířky a svíčky čajové ...... mělo to uspěch 🙂 nebo sem jednou dělala hnízdo v něm vlašské ořechy a v nich složené koruny a zadělané tavnou pistlí 😉

japro
13. čer 2014

@78marcela no paráda tak to je fakt že je to asi tak jak sis přála že bude pořádné vyšetření 🙂 jj užiješ si teplo a utečeto jako voda 🙂

japro
13. čer 2014

@kvetinka84 no nevím no já jdu na veselku za měsíc ..... budu svědek a ještě to máme divoké je to ve zvláštní veselka nevěsta a ženich bude jako Shrek a Fiona a já jsem svědek Fionky tak budu za draka 😀 dlouho jsme to s mamkou vyráběly 😀 no a né když ale ono to klapne tak to má nej kámoška té řikám co a jak ale nikomu jinému bych to já neřekla prostě si dám nealko a co je jim dotoho proč 😀 ale zase ty už jsi po dvou UTZ a máš vše o vpořádku tak bych to asi možná řekla nevím no ..... mě už to 2x neklaplo já bych se asi bála víš .....

japro
13. čer 2014

@lucijete tak dnes je ten velkej štastnej den pro tebe 🙂 opatruj se a držím palečky 🙂

martas14
13. čer 2014

@pavlina1976 JoJo krásný den se nám klube, to se musí prdolkam valet v perince..... 😉

martas14
13. čer 2014

@lucijete taky držím, ať je vše na jedničku a pak dloooouhe tehulkovani 🙂

martas14
13. čer 2014

@japro jeee vy jste úžasně akční 🙂 to nemá chybu ty nápady, mám na dvoře jedno volné kosí hnízdo, bo minuly týden je vyvedla už ven, tak to by jsme mohly ty ořechy zkusit 😀 a tomu druhému tu večeři.... Ještě mám koupené stiraci losy, ty jim napicham do kytky, asi koupim, takový ten větší kaktus, jako že chlapska kytka 😀
No rozhodně dobrý nápady jsem se nasmala 🙂 🙂 🙂 🙂 a to s tou svatbou nemá chybu, to bych chtěla vidět aspoň fotky 🙂

lucijete
13. čer 2014

Holky děkuju všem, co mi drží palce!!!! Nestíhám vás označit🙂 No za chvilku vyrážíme...... A věřím že to fakt vyjde, včera jsem se dívala na zprávy na nově a tam říkaly o pátku 13 a o úplňku a dnešek bude emocionální, lidí budou střídat nálady a podle tarotových karet, dnešek je pro ty, kdo chce počít miminko ale ne doma!!!!!! Tak to jsme my🙂 A bacha, hrozí dle karet i dovajčata😀 Já beru i trojčata😀 Takže na to věřím a dnešek je náš!!!!!!

japro
13. čer 2014

@martas14 paráda tak aspon ses zasmálá jj já jsem šoumen pro každou srandu .... ok tak já jsem pak jednu fotku dám ju 🙂 at se zasměješ 😀

japro
13. čer 2014

@lucijete paráda to je krásnej přístuj tak to má bejt hlavně at zustane na pořád tfuj tfuj tfuj drž se :-*

alarada
13. čer 2014

@martas14 Nějaké vtipné tričko nebo jsem kupovalo vtipný půlitr s nápisem - bylo tam jako sex, kouření a pití. Tak jsem do něj dala kondom, pivo a cigáro 😀

alarada
13. čer 2014

@kvetinka84 Zatloukat, zatlokut - já jsem řídila, takže u mě to loni bylo takhle vyřešený. Nebo že máš andínu a bereš antibiotika 😀

martas14
13. čer 2014

@japro děkuji zlato, toho draka prostě musím vidět 😀 😀 no těhotnéj drak to už bude teprve raritka 😀
je super být šoumen to je hned život barevnější a veselejší......já jsem taky celkem veselá kopa, jen u mě převažuje můj vnitřní lenoch a pak taky nechat všechno na poslední chvíli 😀 ale už jsem se s tím naučila žít a např. takové neplánované dovolené ze dne na den, kdy člověk někam jel a nevěděl kam, tak vždycky dopadly nejlíp 😀 akorát to honeni při nákupu dárků tři dny před vánoce pro celou obr rodinu, mě zabijí 🙂

martas14
13. čer 2014

@alarada to zní taky fajn, jen to tady u nás na dědině už tak na rychlo neseženu, ale zapíší si na příště 🙂

martas14
13. čer 2014

@lucijete no to jsou úžasné předpovědi to už máš skoro tutovku 🙂 ......a budete dávat dvě?
Tak se na vás těšíme a jaké jsou tvoje pracovní jména pro špuntiky 😀

japro
13. čer 2014

@martas14 😀 chápu to je má kámoška .... já jsem takovej ten pořádníček 😀 až mě to nikdy sere ale na pohodu a pak když se všichni honěji tak já mám hotovo a užívám pohodu jako ted toho draka já to mám díky mamče hotové pomáhala mě šikula jsme obě stejné vždy pro věc zapálené 🙂 a někdo ani ještě nezačal něco schánět .... pořádek musí bejt 😀

japro
13. čer 2014

@martas14 no právě a víš co je jedno sem si řikala se budu muset písknout abych v té masce vyšla mezi ty princezničky 😀 a já nebudu moct 😉 no ale zase budu frčet na hormonech 😀

martas14
13. čer 2014

@japro jo to je fakt oni ty hormony taky umí pěkně zatočit hlavu 😀 navíc jsi silná holka-bojovnik....máme toho tolik za sebou zkrs ivf, že vylézt v nějakém kostýmu před lidi bude oproti tomu pohodicka 😉 navíc jsi super kamoska, když jí tak pěkně podpoříš........v nouzi a kostýmu, poznáš přítele 😀 😀 😀

martas14
13. čer 2014

@japro což o to na pořádek jsem taky, jen ty jednotlivé úkoly mi moc nejdou 🙂 🙂 taky mám takovou zlatou mamcu co mi pomůže se vším když je potřeba ....jen bych potřebovala někoho na popohánění 😀

pavlina1976
13. čer 2014

@japro Jee to jsi mě pobavila 😀 . Frčet na hormonech 😀 . No já dnes bolesti na ms ráno dost, ale pak jak když utne a nic celý den nic. Už mi začíná hrabat, to brzo že? 😉 . je těžký udržet si tu neochvějnou víru v úspěch 😕 . ale zatím se držím 😀