Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 chapu jak ti ted je pac me je neskutecny smutno.... bricho me boli, v kříži a test nic... treba to ukaze zitra jeste to uplne nevzdavam jsem 9 den, ale myslim ze by se ukazal aspon duch... drz se... budu na tebe myslet

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Já na tebe taky 😉 . Tak si hold dáš 2.IVF no 😉 . Já už právě musím spoléhat jen na ty mrazáčky, neb já už mám vyčerpáno a do dalšího plně hrazeného na to nemám ani chuť ani věk a ani prachy 😉 . Počkáme do krve no 🙄

lucijete
19. čer 2014

holky to me mrzi, co to tady ctu....a kolikaty jst den po et? treba neni nic ztrsceno...testy nejsou vsemocny, treba se spletli ☹

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 bohuzel dalsi ivf se nam ted financne moc nehodi... takze pokud se ted nestane nejaky zazrak tak budu muset nejakou dobu mimi oželet... kam chodis do caru

flockflock
19. čer 2014

Ahoj holky, i já jsem úplně v prd. právě jsem zkoušela test,jsem třináctý den a sněhobílo. Partner se mě snaží uklidnit, že to není z ranní moči a že krev zítra ukáže, ale já už nedoufám, jsem zničená

jakoubekzdenka1711
19. čer 2014

ahoj holky co to tady čtu? těhu vlna se nám vyhýbá? ☹

jesie28
19. čer 2014

@flockflock
@karolakmn
@pavlina1976 holky to je mi moc líto. Vím, jak se cítíte. Já to tak měla před měsícem. ☹ Taky jsem zkoušela 10 DC a pak 12 DC a nic. Pak mi to potvrdili i z krve, že se nezadařilo. Já ani mrazáčky nemám, tak musím na 3 IVF ☹ Ale ještě bych to nevzdávala, třeba se to ukáže později. 😉

jesie28
19. čer 2014

@martas14 Ahoj Marti, tak koukám, že stimujuješ na KET. Neutíká to viď? Ale neboj dočkáš se a za chvilku tady budeš ukazovat pozitivní testík. Ty sis píchala na IVF hormony tím perem? Kolik za to chtějí?

martas14
19. čer 2014

@flockflock
@pavlina1976
@karolakmn holky toto už snad nemůže být pravda ☹ já nechápu proč se nám tak nedaří 😔 přitom všude vidím samé bříška, tak proč, když se tolik snažíme se nám to zrovna tady tak vyhýbá ach jo...čeká mě poslední pokus a jsem už teď z toho šedivá ....navíc to člověk ani nijak nemůže ovlivnit, je to prostě jen na tom pravém emryjku...na druhou stranu jsem tu viděla už tolik smůly i bolesti, ale když člověk nepřestal bojovat tak se nakonec určitě dočkal...
Myslím na vás, držte se holky

martas14
19. čer 2014

@jesie28 ahoj Hani, neutíká to vůbec, je to horší než při stimulace hormony děs běs, ještě jsem čekala i na ms skoro čtrnáct dní takže fakt brutus...děkuji moc za podporu, jsem teď jaksi celá rozhozena ...
Měla jsem gonal Hani a bylo to fakt super je to takové rychlé a bezbolestné....doplacela jsem na to 6500,. a byly to dvě balení ...tři předtím byly hrazené asi na pojišťovnu....tam jde spíš o to kolik potřebuje člověk těch dávek, ale za mě spokojenost velká, měla jsem dvakrát a brala bych to zas ...
Už pomalu balite na dovcu? Já bych jela taky hned někam dát oraz a zapomenout na všechno...

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Já chodím do Cube, jsou tam skvělí, i když se mi teď 2x nezadařilo, ale povedl se jim zázrak s těma mrazáčkama, bez nich bych byla v prd... už v dubnu 🙄 . Je to masark viď. Já jsem si sběhla na krev dnes, tak zítra budu mít v 11 dopol výsledek, ale nevěřím tomu. minule jak jsem měla to biochemický tak, jsem 9 den měla krásnou čárku, bohužel potvora nesílila a mimi to vzdalo ☹ . Jak říkám mám ještě 3 pokusy a pak šlus. Je jasný, že je tam nenechám, ale ty nervy a vše, že mě to čeká znovu a ty peníze.....je to prostě na hovno 😠 . Tak hold chlap bude bez dítěte no. A já si počkám na vnoučata za pár let 😉 . Jen doufám, že mu za pár let nerupne v bedně a neřekne, že to dítě chce a že si ho jde udělat někam jinam 😝

pavlina1976
19. čer 2014

@flockflock No to snad není pravda, vaše neúspěchy mě drtí jako ty moje holky ☹ . Takže jsem 4 po sobě a ani jedna? Já jsem si na krev skočila ještě dnes, zítra mám jasno v 11 dopol, ale je to jasný. Minule jsem měla // 9 den, ale bohužel biochemický. A máš mrazáčky, kolikátý pokus? Já mám ještě 3 a tím končím. Hold bude chlap bez dítěte no. Já ty děti tak miluju, vždy jsem jich chtěla hodně 🙄 . Ach jo, tomu se nedá ani uvěřit ☹

pavlina1976
19. čer 2014

@martas14 Martinko, to je neuvěřitelný viď? Byly jsem 4 po sobě a ani jedna ☹ . To fakt není už možný. Taky se mi zdá, že v jiných diskusích holky těhotní jedna báseň a tady je to tak smutný 😢 . Jsem z toho otrávená fakt šíleně......Máme ještě 3 pokusy, tak do toho samo půjdem, ale je to hnus, zase prášky, zase prachy a zase to hnusný čekání......Já už snad ani nemůžu věřit, že se mi to povede 😠 . Miminko bych si moc přála, moc. Tak si hold budu muset počkat na vnoučata 😝 . Jen doufám, že se chlap za pár let nezblázní a neřekne, že si to dítě jde udělat jinam 😖 . Martinko, tak je to na tobě zlato. Strašně ti to přeju Martinko úplně děsně moc!!!!!

pavlina1976
19. čer 2014

Dala jsem si víno a jdu žehlit 🙄

pavlina1976
19. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 Jj je to jak zakletý co ☹

flockflock
19. čer 2014

@pavlina1976 já mám Pavlí taky ještě tři mrazáčky a pak uvidíme, mám stejný problém, ten můj mi tvrdí, že ne, ale nikdy nevíš co ho za pár let chytne 😨 No v každém případě já to nevzdávám a budu bojovat. Do prdelky když už mám jedno dítě a normálně, tak co tohle je? Tentokrát už jsme byli samoplátci. Nechápu co víc pro to mám udělat a to mi embryolog říkal, že opravdu 5denní a jedničkové kvality. Po rozmražení se usmíval a říkal, že jsou fakt pěkný. Já upadám do deprése....Ale víš co je zajímavé....nebrečím, asi už nemám sílu.Holky poraďte mi někdo co mám dělat. Mám zkoušet jiný CAR? Byli jsme Helios, Repromeda a Sanus. Všude mi tvrdí jak máme pěkná emrya, vždy pětidenní................

78marcela
19. čer 2014

@flockflock to mi tvrdí vždycky taky, všechno krásné, jedničkový, podporujeme to kdečím a výsledek žádný.
Dělali ti veškeré vyšetření? Nikde nic? já doufám, že při hysteroskopii něco najdou...

Taky mám pocit, že je tahle diskuse asi zakletá. Nepůjdeme někam jinam, kde se těhotní? Tento rok prý miminkám tak přeje...ale tady to vůbec nevypadá...ach jo.

karolakmn
19. čer 2014

Holky mate nektera zkusenosti s car v praze a s jakym? Melanjsem 3x IUI, 1× ET a 1x Ket tak ted zas zkusim iui, jeste teda pockam co krev v po, kez by se deli zazraky

kotcheva
19. čer 2014

@martas14 @pavlina1976 holky, moc dekuji... Zjistila jsem, ze mi do mrazaku nic nezbylo, takze tohle je muj posledni pokus...☹. Doufala jsem, ze neco zustane , kdyz je tohle muj posledni cyklus...

kotcheva
19. čer 2014

Holky, neveste hlavu - vyjde nam to. Proste musi!
@pavlina1976 - 9. Den cyklu nemusi byt nic videt, zatim mas nadeji.

pavlina1976
19. čer 2014

@flockflock Já to samé, taky nebrečím......ani slza, jen jsem otrávená a zklamaná. Taky krásný embryjka, to samý. Já bych asi car neměnila, když máš ještě taky 3 mrazáčky. Píchala jsi decaceptyl na lepší zahnízdění? Já jo a taky pregnyl ještě 4tý den poKet. Hrozně jim věřím v Cube, i když se to 2x nepovedlo. Dělají co můžou a jsem ráda, že jsem Car změnila, ale to jsem udělal před posledním IVF. Ale teď když mám mrazáčky, tak bych car neměnila. Záleží jestli máš pocit, že dělají vše co můžou 😉 . Já ti nevím, prostě je to pořád na přírodě ať děláme co děláme. Prostě si nás to mimi zatím nevybralo, ale musí to přijít, jak říkáš, co todleto je kurňa. Mám sice endošku, ale po laparce mi vždy řekli, že mám průchozí oba vejcovody, dělohu normální, žádný srůsty, ovuluju, mám pravidelně ms, já už taky nevím co víc dělat...... Jsem kuřák to je fakt, ale teď jsem to omezila po Ket, fakt se snažím 🙄 .

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Karolko já jsem na poslední pokus přešla do Cube, jsou fakt skvělí.....

pavlina1976
19. čer 2014

@kotcheva Ahoj, to mě mrzí, že nejsou mrazáčci, vím, jak se cítíš, člověk má pocit, že má ještě zadní vrátka ☹ . Určitě je to ten pravý silný nejsilnější bojovník! Už nebudeš žádný mrazáčky potřebovat. Vždyť tohle není možný holky. Teď jste prostě se // na řadě vy a my budeme na řadě příště 😉 . Moc to držím pěsti moc 😉

pavlina1976
19. čer 2014

@kotcheva Já jsem 10 den, vím, že ještě může být brzo, ale říkám si, že minule už tam byla druhá no. Zítra dopol to bude jasný 🙄

flockflock
19. čer 2014

@pavlina1976 já přestala úplně, dnes jsem si dala, volala mi právě kámoška, že si dělala 13. den 3x test a druhý den jí řekli podle krve že ok. Dnes má holčičky dvojčata, ale já už nevěřím.No zítra uvidíme co dál. Doufala jsem, že ta pětidenní mají fakt velkou šanci.

karolakmn
19. čer 2014

@flockflock ahojky muzu se zeptat zda ta kamaradka mela 13.den test negativni? A pak z krve ji zjistili tehu?

pavlina1976
19. čer 2014

@flockflock jj já tomu věřím, že zázraky se dějí 😉 , ale taky tomu u sebe nevěřím ☹ .

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Já myslím, že máš Karolko ještě dost šanci, neb 9 den fakt může být prostě brzo, tak ještě nevěš hlavu, a ty jdeš na krev v po? Zkus udělat test ještě v so, nebo v ne 😉

karolakmn
19. čer 2014

@pavlina1976 Ted uz budu testi az do pondeli kazdy den... 😀 drzim na zitrek moc moc palecky.... ja mam 14 den az v utery tak doufam ze se stane zazrak...

suzik161
19. čer 2014

@pavlina1976 minule tam byla a nepovedlo se to, teď tam není a pojede se to!!!! Nevěš hlavu!!