Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

knedlicek86
30. bře 2015

Já jsem to řekla šéfovi taky, nebylo to jednoduché, ale ulevilo se mi a byl chápavý, což mi hodně pomohlo. Ostatní se neptali, u nás jsou samí chlapi, já jediná ženská, tak to bylo v tomto jednodušší. Ale neví to nikdo z rodiny, jen sestra ☹ Nevím, jak to říct rodičům :-/

hahebu
30. bře 2015

@knedlicek86 rodiče nemají narážky nebo dotazy na vnoučata? Že bys toho využila a při té příležitosti šla s pravdou ven? Každý je teda jiný a ty vztahy jsou různé, ale naši nás moc podporují 🙂

knedlicek86
30. bře 2015

@hahebu No právě že mají. Proto je nechci zklamat ☹ Navíc máme teď blblé období, tchýně má rakovinu, tatka je po operaci a mamka přišla o práci ☹ Tak jim ještě něco říkat... 😖

annna79
31. bře 2015

@knedlicek86
U mě to vědí v práci.Musela jsem jít s pravdou ven.Byla jsem pořád u doktora a pak to tušili.Loni jsem byla 3 x těhotná.Teď se snad už zadaří IVF .nikdo jiný to nevi a ani rodičům to neřeknu.Jsme v jednom baráku a když se mi ptali proč jsem doma tak jsem řekla, že jsem dala výpověd.A mám klid.Na otázku jestli si néco hledám říká ne odpočívám.

hahebu
31. bře 2015

@knedlicek86 tak to je možná lepší nechat si to ještě nějakou dobu pro sebe ☹ A pak je překvapit, až se zadaří 🙂

pikvik1
31. bře 2015

@knedlicek86 Mrzí mě, že to nevyšlo ☹ držím pěsti, ať se to už obrátí!!

@78marcela
@pavlina1976
@monak85
Jinak holky zdravím 🙂 Vždycky jen na chvíli nakouknu, teď se toho u mě totiž moc neděje...Po tom onemocnění srdíčka jsem musela ještě jeden další cyklus čekat, jednak kvůli doléčení a taky kvůli cystě. Doufám, že pozůstatky ze stimulace jsou pryč a další cysty už nebudou (v životě jsem žádnou neměla). Za týden mě čeká kontrola na gyndě a pokud bude vše v pořádku, tak naplánujeme KET. Nemůžu se dočkat, ale zároveň počítám s tím, že se něco pos*re. Už se bojím těšit. No ale jinak si vegetím 😀 Za chvíli to budou 2 měsíce, co jsem doma..to zas tak k zahození není 😀

78marcela
31. bře 2015

@pikvik1 no mě to doma taky docela baví ale začíná mi vadit to omezení vycházkami. Zvlášť když je venku hezky. To je blbé. Ráda bych někam vypadla a nic. Nejde.
Už se snad safra nic nepodělá, myslím že sis už vybrala co šlo, tak určitě už tě pustí na KET.

pikvik1
31. bře 2015

@78marcela Máš pravdu, když je hezky, tak jsou vycházky blbé no..
Snad ano, podám zprávy 🙂 Mějte se s prďolkou hezky!! 😀

annna79
31. bře 2015

Dávají po opu neschopenku ?a nechají mi ji nebo ne.dík

78marcela
31. bře 2015

@annna79 jak kde. a musíš si říct

monak85
31. bře 2015

@annna79 Já si o ni řekla u svého gynekologa po et. A jsem doma už napořád. 🙂 Teda ještě nějaké tři roky..
@pikvik1 Jen se těš, určitě to klapne! 😉 Držím pěsti!

knedlicek86
1. dub 2015

@hahebu Já to taky tak vidím, že je doufám brzy překvapím... Druhé ivf mám v květnu 🙂

knedlicek86
1. dub 2015

@pikvik1 Děkuji. Palečky budu potřebovat držet v květnu 🙂 A tobě přeji, ať vyjde KET 🙂

pikvik1
1. dub 2015

@knedlicek86 Píšu si... "držet palce v květnu" 😉 Hele máš to jistý 😁

knedlicek86
2. dub 2015

@pikvik1 😀 díky, už jsem klidnější 😀

pikvik1
8. dub 2015

Děvčátka 🙂 Tak na kontrole dopadlo vše dobře a v pondělí si pošupajdím pro prďolku 😀 😀 😀 Nevím teda, jestli se dočkám 😀

hahebu
8. dub 2015

@pikvik1 hurá hurá 🙂 Dočkáš, neboj!

pikvik1
8. dub 2015

@hahebu Snad jo nooo 🙂 Chce to nějaký program 🙂

hahebu
8. dub 2015

@pikvik1 jj, zaměstnat se, aby na to člověk nemusel myslet, ale je to dost těžké 🙂

pikvik1
8. dub 2015

@hahebu Přesně.. ale tak jo, naštěstí teď řeším i jiné věci, které jsou veselé a zaměstnávají mě 🙂 Ale v mezičase už přemýšlím, kolik balení těhotenských testů koupím 😀 😀

hahebu
8. dub 2015

@pikvik1 nekupuj žádné TT. Pak budeš testovat brzo, budeš zklamaná, že je negativní a přitom těhotná být můžeš. Já to nikdy nevydržím, testuju a pak jsou to spekulace a plané naděje ☹

78marcela
8. dub 2015

@pikvik1 já koupila většinou pět balení..🙂 a když byl test pozitivní, tak jsem pak dokupovala a testila furt jestli čárka nezmizela.

monak85
8. dub 2015

@pikvik1 Já dostala test v centru, měl v sobě tři testiky a vydržela jsem do 13.dne. Pak jsem si dělala každý den jeden, ale jen ty co jsem dostala. 🙂 Nechtěla jsem testovat dřív, abych nebyla zklamana.

pikvik1
8. dub 2015

@hahebu
@78marcela
@monak85
Holky...upřímně...to nedám...já nevydržím čekat....budu testovat po pár dnech 😀 ale budu se snažit začít co nejpozději no..ještěže to bude už 6 denní embryjko 🙂

annna79
8. dub 2015

Od kdy se může vůbec testovat, když by bylo vloženo,, miminko" 20Dc.Pak je MS za 8dni.

hahebu
8. dub 2015

@pikvik1 já to taky nikdy nevydržela, ale pak jsem byla zbytečně zklamaná a chytala se každé šance :( Někdo má test pozitivní už 7. den po transferu, někdo až 16. den po transferu... Je to různé. Jsou to nervy! 🙂 Teď jsem po IUI, testy mám doma, ale snažím se přesvědčit sama sebe, ať netestuju! 🙂

pikvik1
8. dub 2015

@hahebu Máš pravdu, člověk si tím trochu ochrání nervy..no..uvidíme 🙂 Každopádně moc držím pěsti!!! 😉

monak85
8. dub 2015

Mě držel přítel, jen díky němu jsem to vydržela tak dlouho, ale chuť byla každý den. 🙂

hahebu
8. dub 2015

@pikvik1 Děkuji, já tobě taky!!!
@monak85 muž taky nechtěl, abych testovala, tak jsem to dělala natajno 😀

78marcela
8. dub 2015

já obdivuju každého, kdo to vydrží. já jsem ten typ, který je rád připraven na realitu, at je jakákoliv. Myslím, že by mě to mnohem víc bolelo, kdybych se 14 dnů opájela marnými nadějemi a pak nic.. Takže já testila od 5. nebo 6. dne a lovila duchy. Když nebyly, tak jsem šla na krev už smířená a srovnaná. Když byly, tak jsem se aspon dřív radovala. Ale každý to má jinak, přeji Vám hodně moc štěstíčka. 😉