Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jakoubekzdenka1711
29. dub 2014

protože mám jen ivf s min. stimulací jsem samoplátce tak kvůli 2 folikulům nebudou mě uspávat, prý to vydržím, jsem z toho úplně hotová

suzik161
29. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 tak pocity mám úplně stejné, taky se bojím jestli z toho něco bude, ale musíme jim věřit, něco z toho musí být!!!

japro
29. dub 2014

@kvetinka84 jj nesmutni jsou to tři bojovníci 🙂 já myslela že máš volat zítra asi jsem to popletla 🙂

japro
29. dub 2014

@martas14 hmmm a co se na to v lékárně kupuje? já jen když něco víš já milnule trpěla dost dlouho jak pes ....

japro
29. dub 2014

@renda12 no paráda to je super držím palečky 🙂

japro
29. dub 2014

holky co to vubec ten hyperstymulák je ?

japro
29. dub 2014

vím že při odběru hodně vajíček jestli já to minule neměla sem sov´tva chodila ....

78marcela
29. dub 2014

@japro no to je něco opravdu hodně hnusného...já měla 33 vajuch a cítila jsem se na prasknutí. i před tím i potom. Dali mi nějaké léky přímo v CAR, protože jim to bylo jasné, že to přijde...hodně pít a pít a pít, klidně i pět litrů mi tehdy říkali, a mléčné výrobky, zákysy atd.

japro
29. dub 2014

@78marcela jj to tedy ano ..... sem zvědavá jaká bude uroda už mě dosti bolí břicho a nejhorší je sedat si a zvedat se 🙂

japro
29. dub 2014

@78marcela a jinak díky moc za napsání co a jak 🙂

78marcela
29. dub 2014

@japro pro mě byl problém udělat krok a když jsem musela zakašlat, tak jsem měla pocit, že fakt musí uvnitř něco prasknout...prostě jsem byla jak ....bělice 😀 😀 😀

japro
29. dub 2014

@78marcela to ti věřím 😀

jesie28
29. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj dobře to dopadne. Já jsem teda byla uspaná, ale vajíček jen 3, tak se modlím, aby něco vyšlo. Mám z toho taky nervy v kýblu. Zítra mám volat, jak to vypadá. Dneska jsem našla čtyřlístek, tak snad mi přinese štěstí.

jesie28
29. dub 2014

@kvetinka84 necheš ci zavolat do Caru, že tě pořád to břicho bolí? Třeba ti něco doporučí. Já mám volat zítra, jak to vypadá s vajíčkama. Na transfer bych šla taky v pátek. 🙂

kvetinka84
29. dub 2014

@martas14
@japro
@78marcela
Holky, díky moc za rady, do CARu jsem volala a sestřička říkala, že těch vajíček zase tak moc nebylo, aby to byl hyperstimulák, doporučila mi vzít si prášek, hodně pít a kdyby to do zítra nebylo lepší, tak vyrazit k dr. No po obědě jsem si vzala prášek, manžel vzal malého ven, usnula jsem na 3 hodiny a teď jsem úplně v pohodě, ale asi mi zabral ten prášek. Tak uvidím, piju hodně. No modllím se, aby ty naši bojovníčci do pátku vydrželi

martas14
29. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj bude to dobré i když chápu strach z toho, že to bude bez narkózy, taky jsem na toto posera, ale bude to prostě jen chvilka, nějak se to přežít musí, jsme hold holky šikovný co zvladnou všechno 😉 budeme na tebe myslet...

martas14
29. dub 2014

@kvetinka84 tak hyperstimulak to nebude to už bys doma nebyla 🙂 třeba se už ráno vzbudis fit....prostě jen hodně pij, dej si nějaký jogurtek a bude fajn 😉

martas14
29. dub 2014

@jesie28 tak zítra jen samé dobré zprávy přejem 🙂

martas14
29. dub 2014

@japro nutri drinky ...doporučoval je doktor i sestra po et to připomínala, že ty bílkoviny to celkově tam uklidňují k tomu, jogurty, kefir , pitny režim a bude to OK

kvetinka84
29. dub 2014

@japro Zítra držím palce, ať do dobře dopadne, ať to moc nebolí a je pěkná úrodička🙂

kvetinka84
29. dub 2014

@martas14 jj, už se cítím lépe, dokonce jsem uvařila večeři a vykoupala a uspala malého. Jako ještě to pobolívá, ale už je to snesitelné, tak doufám, že zítra budu fit

martas14
29. dub 2014

@sasanka033 juuuu ještě i stěhování sis zmyslela 😀 no ty jsi rarach, ale máš recht člověk se zabaví a hlava nemyslí na blbosti, no a bo za chvíli bude přírustek, tak pak už by na nebyl čas..... A co má nový byteček, co starý neměl? VIP adresu, hezkého souseda, nebo balkón 😀 😀
Já vím, že jsi byla v caru spokojená, taky to mám na obi stejně i když moc pochval na ně jinde nečtu 😀 ale změna je život a štěstí přeje odvážným, takže šup si pro jedno či dvě do cube nebo gennetu, já nejsem vybírava budu tě podporovat tam i tam 😀 😀 😀

japro
30. dub 2014

@kvetinka84
@martas14
@jesie28
@78marcela
@jakoubekzdenka1711 krásné dobré ráno holky je 3.50 a já ted vstala mám chut na kávu a mám smulu 😀 byde velká očista a velké cestování opatrujte se tu já se ozvu jak se dostanu na pc páááááá

78marcela
30. dub 2014

@japro tak na tebe myslím, ať vše dopadne co nejlépe a máš pěknou urodicku.dej pak vědět.

suzik161
30. dub 2014

@78marcela Holky, je to asi v pr..... Folikuly přestávají růst, vše se rozhodne v pátek, vypadá to na zastavení cyklu. Nevím, co mám dělat. ☹

78marcela
30. dub 2014

@suzik161 jak to, co ti řekli, jaký je důvod? Zvýšili ti dávky nebo něco?

suzik161
30. dub 2014

@78marcela Řekl mi, že folikuly jsou malé, vypadá to, že se zasekly a přestaly se vyvíjet. Rozhodne se v pátek, nechal mi furt 200 jednotek. Nevím, co bude dál

martas14
30. dub 2014

@suzik161 Jejda to je divné, jak se to tak může zastavit? Vždyť vyndat je snad musí né? Já vím,že jedné holcine to taky rostlo pomalu, ale dali jí vyšší dávky a teda měla to i na víc dnů než je obvyklé, ale nějak to dohnali 😒 to mě mrzí, třeba ještě dostanou rozum, kdy máš jít na kontrolu?

suzik161
30. dub 2014

@martas14 V pátek jdu na kontrolu. Uvidíme jak to bude. Nechal mi těch 200 jednotek

jakoubekzdenka1711
30. dub 2014

@martas14 díky, já jsem takový poseroutka, tak dneska jsem si vzala první clostík a v poledne další a večer další, mám to brát 3x1 denně