Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
30. dub 2014

Holky mě je pořád blbě, břicho bolí jako blázen, záda taky, jsem celá taková nafouklá, piju jak duha, čurám jak koroptev a pořád žádné zlepšení 😖 Není to na 3. den po OPU už divné. Úplně mě děsí, že bych takhle bolavá měla jen na ET

martas14
30. dub 2014

@mmarch že prý málem nevzpomněla já se zblázním 😀 jak se něco takového dělá??? Já tlačím čas i očima 😀 sice taky furt něco dělám, ale že bych na to nemyslela nebo mi to utíkalo to zrovna říct nemůžu....

martas14
30. dub 2014

@kvetinka84 hmm no zrovna standart to určitě není holka 😒 tak ještě ty bílkoviny trochu víc papkat jinak už nevím co s tím tak doma dělat, oni s tím teda nedělají nic ani v nemocnici, akorát tě tam monitorují a hlídají příjem a výdej tekutin během dne....hold ty hormony s tím tělem cloumaj celkově no, ale neboj bude líp, třeba zrovna tato diskotéka se bude embrouskovi líbit 😉

kvetinka84
30. dub 2014

@martas14 no to doufám, že se mu to bude líbit. Uvažuju už i nad pohotovostí, je mi jasné, že mě čeká další probdělá noc. Ale jsem z malého města pochybuju že s něčím takovým budou mít v naší malé nemocnici zkušenosti, tak nevím

martas14
30. dub 2014

@kvetinka84 no tak já chodím do nemocničního car a tam říkali, že pokud něco bude tak hned k nim a ne jinam na pohotovost, ale jak to řeší jinde to nevím.... ale tak prostě nahlásís, že jsi v procesu a bude....

kvetinka84
30. dub 2014

@martas14 No jenže já to mám do Prahy do CAR 120 km☹

kvetinka84
30. dub 2014

@martas14
Holky, tak jsem právě přijela z pohotovosti, mám slabý hyperstimulák, vaječník zvětšený na 8 cm, volnou tekutinu v břiše nemám. Takže to by bylo prý OK, napsal mi jen algifen na bolest. Jenže když jsem si stěžovala i na bolest zad na pravé straně, tak mi zjistil ultrazvuk zvětšenou ledvinu, prý by to mohl být zánět, prý by to mohl způsobit i ten zvětšený vaječník, jak ledvinu utiskuje, nebo by to taky mohla být ledvinová kolika. No chce se mi úplně brečet, jako kdybych toho neměla málo. No vzali mi moč a krev a za hodinu si mám jet pro výsledky, snad si mě nenechají v nemocnici. Mám strach, aby vůbec došlo k ET v ten pátek☹

kvetinka84
30. dub 2014

@japro Tak jak jsi dopadla? Já nic moc viz výše☹

pedotra
30. dub 2014

Ahoj nemá te některá zkušenosti po et si pichat clexane. 🙂

jesie28
30. dub 2014

@kvetinka84 chudáku. Uvidíš, jak ti vyjdou výsledky, pak jedině zkusit zavolat do CAR, aby ti řekli, co máš dělat. Třeba by si tě nechali tam, aby jsi byla pod jejich kontrolou.

jesie28
30. dub 2014

@mmarch moc gratuluji, ať mimísek krásně roste. 😉

kvetinka84
30. dub 2014

@jesie28 No jsem fakt nešťastná, jako by nestačil samotný kolotoč kolem IVF. Bojím se, že ani nedojde k ET, nebo že se to nepovede, když budu brát nějaké léky na bolest, i když dr. mi tvrdil, že si je vzít můžu. No a hlavně nechci do nemocnice. No za půl hoďky uvidím. Musím si to hold vyžrat pořádně.

kvetinka84
30. dub 2014

@jesie28 No a v CARu budou nejdřív v pátek ráno, navíc to tam mám přes 100 km

jesie28
30. dub 2014

@martas14 to je hrozný rozhodnutí, jestli dát jedno nebo dvě ☹ Já mám strach, že když bude jedno, aby se ujalo a kdyby náhodou musela jít na KET, tak aby přežili to rozmražení. ☹ No ještě máme zítřek. A pak ještě v car se můžeme domluvit. Platili jste ten zbytek před transferem nebo až pak? Byl s tou i manžel? Já jsem ho tam poprvé měla s sebou po transferu. Jak dlouho js tam ležela? Pořád jsou to dvě hodiny. Mám si vzít s sebou župan nebo je zbytečný? 😉

jesie28
30. dub 2014

@kvetinka84 já bych jela normálně v pátek do car. Třeba by dali nějaký léky, který by nevadily ani při transferu.

kvetinka84
30. dub 2014

@jesie28 Tak jsem zpátky z nemocnice, naštěstí vyšetření na ledvinu dopadly všechny OK, takže je to zřejmě způsobené tím hyperstimulákem. Dostala jsem injekci na bolest a jsem teď jak znovuzrozená, nic mě nebolí. Jinak mi doporučil jet v pátek do Prahy na ET, ať sami rozhodnou, jestli ano nebo ne. Tak se mi trochu ulevilo

jesie28
1. kvě 2014

@kvetinka84 no vidìš. Super zprávy. Teď už to půjde jak po másle 😉 😀 Kolik máte embroušků? A kolik si necháte zavést? Zítra jdu taky na Et 😉

japro
1. kvě 2014

@suzik161 a sakra to mě je moc líto snad se to ještě vzpamatuje a vše bude pokračovat a v pátek budou dobré zpravyčky 🙂

japro
1. kvě 2014

@jesie28 no jupííííí to je super jen tak dále 🙂

japro
1. kvě 2014

@mmarch super gratuliji at sílí 🙂

japro
1. kvě 2014

@kvetinka84 no tak to čtu dopadlo to tedy dobře .... no ne že ti je dobře ale že to nemńí ta ledvina 🙂 a snad v pátek vše dobře dopadne 🙂

japro
1. kvě 2014

jinak ahoj všem včera sem po příchodu domu jen spala ...... na pokoji mě bylo dost zle ale dostala sem nákej čípek a po tom to bylo dobré až moc ..... dnes uuž to zase bolí ale jen malinkato jen toršinku tak super 🙂 jinak vzali mě 13 Folikulu a z toho bylo 10 krásnejch vajíče🙂 ...... dnes v 10 h mám volat jak to pokračuje tak tfuj tfuj tfuj 🙂 od pátka večer mám začít brát utrogestan 2-2-2 tak já se pak ozvu 🙂 u pc se mě zle sedí 🙂 opatrujte se a všem nám držím palečky tfuj tfuj tfuj :-*

78marcela
1. kvě 2014

@japro
@jesie28
@kvetinka84
Moc vam preji, aby vse bylo v pohode. V patek dostanete svoje bojovnicky a za deset dvanact dnu tu budete vsechny hlasit // uz se na to moc tesim

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra ano, píchala jsem si dvě předchozí ivf.....

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen a pomohlo ti to.

meyryen
1. kvě 2014

Bohužel, čeká mě 4. pokus 😢

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra bohužel, čeká mě 4. pokus....

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen tak to je mi líto já jsem po et 4den zavedeny 2embrya a picham si ten clexane vůbec ty dny neutikaj. 😉

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra koukám, že toho už máš taky spoustu za sebou ☹ tak snad tentokrát už budete úspěšnější 🙂 to čekání je peklo, mě to čeká od pondělí taky.....clexane zkoušíte poprvé?

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen ano to clexane mám poprvé...